Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάνει κανονικα.Το πόση ώρα θα κάνει να φορτίσει το κινητό,ειναι άλλο θέμα που θα το δεις στην πράξη
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μερικοι ανθρωποι δεν υπαρχουν ουτε η μηχανη απιθανοτητας δεν τους βγαζει

Επελεξα κατι για το GPS λετε να ανεβει το sar?HELLO!

Για την βουρτσα λεμε

Tελος ο αλλος δεν τρεχει το παιχνιδι δεν τρεχει το παιχνιδι ψαχνονται απο εδω απο εκει επιστημονικες αναλυσεις σεναρια .

Ελα μωρε εβγαλα το χερι μου και παιζει!

Το αλλο συνεχιζει

Το παρειγγειλα χθες ποτε θα ερθει?

Οι αλλοι απαντανε

Καλημερα κυριοι

 

πανεπιστημονα εσυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εαν του βαλουμε αυτο στο κινητο θα βελτιωθει η νυκτερινη φωτογραφια http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374068
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εαν του βαλουμε αυτο στο κινητο θα βελτιωθει η νυκτερινη φωτογραφια http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=374068

 

Με το flash δεν εχει θεμα το κντ,αρκετα δυνατο ειναι.Τωρα στην ποιοτητα τις foto δεν ξερω εαν θα κανει κατι.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Με το flash δεν εχει θεμα το κντ,αρκετα δυνατο ειναι.Τωρα στην ποιοτητα τις foto δεν ξερω εαν θα κανει κατι.

 

Εαν εχει υψηλο φωτισμο το δωματιο ειναι ικανοποιητικες οι φωτογραφιες του αλλα εαν σκοτεινα τοτε δεν ειναι καλες (εαν του ανεβασουμε λογικα το flash θα γινει πιο φωτεινος ο χωρος, ή λεω βλακιες?)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, εχει δοκιμάσει κανεις να το συνδέσει με Bluetooth αυτοκινήτου; (Εξειδικευμένη ερώτηση, αλλα σαν λειτουργία βολεύει πολύ!)
Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά του bluetooth αυτοκινήτου απο ένα κανονικό bluetooth στερεοφωνικό ακουστικό; Απαιτεί κάποιο εξειδικευμένο πρωτόκολλο η σύνδεση; Με bt ακουστικό (sony mw600) το χρησιμοποιώ καθημερινά και δουλεύει άψογα
Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχετε προβλημα με προγραμματα τυπου automaton, τσεκαρετε αν η μεμβρανη προστασιας που εχετε βαλει ειναι στραβα και καλυπτει τον σενσορα. Εχω γραψει και παλιοτερα τη γνωμη μου οτι οι μεμβρανες πρεπει να καλυπτουν μονο το παραλληλογραμμο της φωτεινης οθόνης και τα 3 πληκτρα αφης κάτω. Οι μεμβρανες που στελνουν τα κινεζομαγαζα προσπαθουν να καλυψουν ολο το κινητο πλην μερικων σημειων, αλλα αν καποιος δεν την τοποθετησει σωστα θα εχει προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καν μεμβράνη μονο μια θηκη σιλικόνης και σκεφτικα μηπως δημιουργεί αυτη καποιο προβλημα αλλα και οταν την εβγαλα παλι τα ιδια..

σε μενα κατι αλλο παει στραβα γιατι εχω την ιδια συμπεριφορά σε δυο διαφορετικές συσκευές!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το άναψε σβήσε της οθόνης το κάνει και σε μένα . Να κάνω απεγκατασταση του automaton μήπως βοηθήσει η να δοκιμάσω να κόψω την μεμβρανη. Ή να φταίει κάτι άλλο ;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα restart recovery με mobile uncle και κολλησε στο λόγκο..έβγαλα την μπαταρία για να κλείσει.άρα?

 

Γενικά δηλαδή μικρότερο φόρτιστη χρησιμοποιούμε απλά περιμένουμε περισσότερο, μεγαλύτερο όχι.

Edited by durutti
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το άναψε σβήσε της οθόνης το κάνει και σε μένα . Να κάνω απεγκατασταση του automaton μήπως βοηθήσει η να δοκιμάσω να κόψω την μεμβρανη. Ή να φταίει κάτι άλλο ;

 

Μαλλον φιλε δεν φταιει η μεμβρανη γιατι αποτι βλεπω συμβαίνει σε μερικους απο εμας!

Link to comment
Share on other sites

στο sp flash tool οταν βαζω το scatter για την νεα ρομ λειπει to preloader k to usrdata (δεν ειναι τικαρισμενα και δεν εχουν path)

Δοκίμασε να φλασάρεις χωρίς αυτά.Aν και η καλύτερη λύση κατά την γνώμη μου ειναι να δοκιμάσεις να φλασάρεις μόνο το αγγλικό recovery με τον τρόπο που περιγράφεται στο pdf του πρώτου ποστ και μετά μέσω αυτού την minideal rom

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

για τα ξαφνικά wake up,συνήθως φταίνε κάποιες εφαρμογές. Μήπως έχετε τον "εκατομμυριουχο"?

 

Στην περιπτωση που συζηταμε το προβλημα ειναι το automaton. Το θεμα ειναι οτι δεν θα επρεπε να συμπεριφερεται ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Το περίεργο είναι ότι οι περισσότεροι που το χρησιμοποιούμε,δεν έχουμε αυτό το πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα αν δεν κλεισω το καπακι της θηκης αναβοσβηνει ....

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μιας που λετε για το automation αν το αφήσω λιγη ώρα χωρις να χρησιμοποιησω το κινητό,και μετα περασω το χερι απο πάνω δεν αναβη η οθονη! Σε εσας το κανει;
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το κατηργησα το automaton και τα άλλα παρόμοια...

Πέρα απο το συνεχες αναβόσβημα όταν το κάλυμα είναι ανοιχτό, όταν βάζω το τηλέφωνο με κουμπωμένο κάλυμα στη τσέπη μου ή το τσαντάκι μου, πολλές φορές ενεργοποιείται μόνο του... χωρίς να ξεκουμπώνει το κάλυμα, σαν να επιρρεάζεται από αντικείμενα που βρίσκονται μπροστά από το κάλυμα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

 

Υπαρχει καπου η επιλογη να κλεινει το wifi οταν παραμενει σε stand by? γιατι δεν το βρισκω....

 

γιατι δεν υπαρχει λογος να μενει ανοχτο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

 

Υπαρχει καπου η επιλογη να κλεινει το wifi οταν παραμενει σε stand by? γιατι δεν το βρισκω....

 

γιατι δεν υπαρχει λογος να μενει ανοχτο...

 

Μπορείς να το κάνεις με προγράμματα τύπου battery saver...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...