Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για τις κλήσεις--->ρυθμίσεις--->διαχείριση κάρτας σιμ και απο εκει επιλέγεις για τις κλήσεις,το πάντα ερώτηση.Για το bluetooth μπαίνεις μέσα στο μενού του,πατάς πάνω στο όνομα της συσκευής και βλέπεις αν από κάτω έχει γράψει "ορατό σε όλες τις κοντινές συσκευές".

 

rw -r -r ή 0644

 

σε ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμένα πάντως οι φώτο είναι πάρα πολύ καλές όπως και τα βίντεο... Βίντεο δεν μπόρεσα να τραβήξω αλλά τράβηξα δύο φωτογραφίες!!! Ορίστε και τα λινκ https://db.tt/rrfJyLQ4

https://db.tt/vQeZPDwW

Link to comment
Share on other sites

Με την μπαταρία και εγώ έχω ένα σχετικό θέμα.

Οριακά με βγάζει 2 μέρες. Δεν λέω, οτι δεν το ψιλοσκαλίζω, αλλά όχι και τόσο πολύ για να με βγάζει οριακά 2 μέρες,

όταν εσείς λέτε οτι βγάζει 3.

 

Επίσης να σημειώσω οτι κατά την διάρκεια της νύχτα πέφτει γύρω στο 15%, το οποίο μου φαίνεται πάρα πολύ

ακόμα και αν αφήνω το bluetooth ανοιχτό.

Μελετάω πως αναλύεται η κατανάλωση μπαταρίας και θα βάλω και ένα εξτρα προγραμματάκι

για battery drain analyzer για να δω αν φταίει κάτι συγκεκριμένο.

Orange San Francisco AMOLED 512MB
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχει εμφανιστεί παλαιότερα και σε εμένα ξαφνικά και χωρίς να ξέρω τον λόγο, η λύση είναι αυτή:

Με τον root browser βρίσκεις μπαίνεις στον φάκελο data/data και εκεί από το όνομα βρίσκεις τα κατάλοιπα της εφαρμογής που προσπαθείς να εγκαταστήσεις και σου βγάζει το συγκεκριμένο σφάλμα. Τα διαγράφεις και εγκαθιστάς πλέον την εφαρμογή κανονικά.

 

Φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολύ το εκανα και πετυχε να εισαι καλα.:lol::p:D:)

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακόμη φορά θα πω ότι αν έχετε εφαρμογές στην κάρτα μνήμης,βάλτε τις πισω στη μνήμη τηλεφώνου απο ρυθμίσεις--->εφαρμογές για να είστε σίγουροι ότι δε θα απεγκατασταθούν-χαθούν κάποια στιγμή.Επισης από ότι φαίνεται η sd δεν κάνει ούτε για αποθήκευση ήχων για τις επαφές μας μιας και το πρόβλημα που είχε ο φίλος kontz με τους ήχους,φαίνεται πως λύθηκε μετά την μεταφορά των ήχων στο /system
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι σαν ασφαλή κατάργηση ,όπως στα πι-σι, γκάθε φορά που το συνδέω με το OTG καλώδιο με usb? Πονάω κάθε φορά που το βγάζω χωρίς να κάνω. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι σαν ασφαλή κατάργηση ,όπως στα πι-σι, γκάθε φορά που το συνδέω με το OTG καλώδιο με usb? Πονάω κάθε φορά που το βγάζω χωρίς να κάνω. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Ρυθμισεις> αποθηκευτικος χωρος> θα το δεις ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από minideal.

Έχετε κάποιο site να μου προτείνετε για spare μπαταρία; Τη χρειάζομαι οπωσδήποτε.

Έχω βρει στο aliexpress αλλά οι τιμές έχουν μεγάλη διαφορά μεταξύ τους και φοβάμαι μήπως είναι μούφα μπαταρίες.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει κι εγω απο antelife αλλα δεν μ εχει ερθει ακομα...Κι ενω μ εχουν δωσει και tracking number δεν εμφανιζει τπτ εδω και μια βδομαδα...Σε e-mail που τους εστειλα απαντησαν αμμεσα παντως και μ ειπαν πως δεν υπαρχει καποιο προβλημα...τωρα,θα δειξει...
Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει κι εγω απο antelife αλλα δεν μ εχει ερθει ακομα...Κι ενω μ εχουν δωσει και tracking number δεν εμφανιζει τπτ εδω και μια βδομαδα...Σε e-mail που τους εστειλα απαντησαν αμμεσα παντως και μ ειπαν πως δεν υπαρχει καποιο προβλημα...τωρα,θα δειξει...

 

μπορεις να πεις μια το email του antelife που τους εστειλες γιατί εγώ τους έχω στιλει και δεν εχουν απάντηση εδώ και 1 εβδομαδα

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

service@antelife.com εκει εστειλα και μου απαντησαν αμμεσα και με καθυσηχασαν κιολας πως ολα ειναι οκ...

 

ολοι ετσι λενε κανε υπομονη ολα καλα ειναι και τετοια... αλλα μην τους εχετε εμπιστοσυνη... κανουν τους κινεζους.... απο εκει βγεικε και η γνωστην φραση...

 

και δεν μιλαω για το συγκεκριμενο σιτε αλλα για ολα....

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από minideal.

Έχετε κάποιο site να μου προτείνετε για spare μπαταρία; Τη χρειάζομαι οπωσδήποτε.

Έχω βρει στο aliexpress αλλά οι τιμές έχουν μεγάλη διαφορά μεταξύ τους και φοβάμαι μήπως είναι μούφα μπαταρίες.

 

δες εδώ:

http://www.ebay.com/itm/181202170981?var=480267560963&ssPageName=STRK:MESINDXX:IT&_trksid=p3984.m1436.l2649

Link to comment
Share on other sites

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

από ελλάδα όμως το site δίνει Χωρητικότητα: 1750 mAh :worry:

 

Δυστιχως φιλε μου.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει αυτή τη μπαταρία

http://www.antelife.com/quality-2500mah-li-polymer-battery-for-zte-v967s-white.html

Είχε και δώρο φορτιστή αυτοκινήτου!:)

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

sold out η παραπανω :(

Σιγα μην δεν ηταν με τετοια τιμη.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω το κινιτο εδω και 2 εβδομαδες στα χερια μου απο mini deal το πηρα και το μονο προβλημα που εχω ειναι στην εγκατασταση μερικων εφαρμογων μου βγαζει σφαλμα -24 μπορει καποιος να βοηθησει ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

βρηκα και αλλο προβλημα:

Οταν απαντω μεσω του bluetooth χανει το σημα και απο τις δυο sim και το ξαναβρισκει σε 1-2 ", μου το εχει κανει 2 φορες και την 2η επανηλθε μονο με reboot...

επισης εχω ενα pixel κολλημενο στο λευκο....

αυτα για την ωρα:sick:

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

 

Δίνει και φορτιστή τοίχου? Δεν καταλαβαίνω τι λέει ακριβώς.

10 ευρώ και γράφει ΖΤΕ η μπαταρία ενώ κάποιες άλλες 18 και δεν γράφουν... Χαμός...

Καπάκι για πίσω απορώ πως δεν έχει βγει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...