Jump to content

ZTE V967S


jogatore
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απο μια άποψη ναι αν το δούμε το θέμα με την μη ύπαρξη ακουστικών ειναι κάπως.Ουσιαστικά αν κάποιος δε θέλει να αγοράσει ακουστικά,δε θα μπορεί να ακούει και ραδιόφωνο.Απο την άλλη το παραβλέπουμε επειδή πρώτον το κινητό έχει πολύ καλή τιμή και δεύτερον τα ακουστικά κοστίζουν λίγο.

 

χαχα εισαι ωραιος και οικονομικος :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χαίρομαι ιδιαίτερα που τα προβλήματα της συσκευής είναι τόσο σοβαρά, όσο η έλλειψη ακουστικών από την συσκευασία :)

 

ουτε σε επωνυμα κινητα τετοια καταντια :p :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω αγοράσει ξανά από Κίνα και διαβάζοντας πειστηκα να το τολμήσω το ΖΤΕ..

Υπάρχει κάποιος εμπειρότερος που θα παραγγήλει, να την κάνουμε μαζί την κίνηση ?

Μένω Αθηνα και εννοείται είμαι πρόθυμος για όποια συνεννόηση, απαραίτητο τρέξιμο κλπ.

 

Εαν πάλι κάποιος το έχει ήδη και παίρνει κι άλλο, ακόμη καλύτερα, να το έβλεπα κι από κοντά.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μάλλον παρεξήγησες... δεν εννοούν αν το minideal βάζει ακουστικά στη συσκευασία, λένε για το αν η συσκευή παίζει ραδιοφωνο χωρίς να χρειάζεται να συνδέσεις ακουστικα...

δεν παρεξηγησα αυτο εννοουσα κ εγω.

ελεος ας εβαζαν εστω της πλακας ακουστικα.

30 λεπτα θα κοστιζουν εκει περα:lol::lol:

κριμα θα μου την λεει ο φιλος μου με το lenovo a820 που παιζει χωρις.:(

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

δεν παρεξηγησα αυτο εννοουσα κ εγω.

ελεος ας εβαζαν εστω της πλακας ακουστικα.

30 λεπτα θα κοστιζουν εκει περα:lol::lol:

κριμα θα μου την λεει ο φιλος μου με το lenovo a820 που παιζει χωρις.:(

 

οταν το παρεις κανε μιας μια συγκριση με το λενοβο.αυτο ειχα αποφασισει να παρω παλιοτερα αλλα αλλαξα αποφαση μετα.:)

 

ασχετο αλλα ποσες μερες μενει το δεμα dispatched to overseas?(εγω νομιζω 9).αν το γνωριζει καποιος ασ μου απαντησει

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

οταν το παρεις κανε μιας μια συγκριση με το λενοβο.αυτο ειχα αποφασισει να παρω παλιοτερα αλλα αλλαξα αποφαση μετα.:)

εννοειται φιλε οτι θα κανουμε.

παντως ειναι πολυ ποιοτικο το λενοβο.

ηταν κ μια ιδεα απο τι δυνατοτητες μπορει να εχει κ το ζτε.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω αγοράσει ξανά από Κίνα και διαβάζοντας πειστηκα να το τολμήσω το ΖΤΕ..

Υπάρχει κάποιος εμπειρότερος που θα παραγγήλει, να την κάνουμε μαζί την κίνηση ?

Μένω Αθηνα και εννοείται είμαι πρόθυμος για όποια συνεννόηση, απαραίτητο τρέξιμο κλπ.

 

Εαν πάλι κάποιος το έχει ήδη και παίρνει κι άλλο, ακόμη καλύτερα, να το έβλεπα κι από κοντά.

Ευχαριστώ

 

Δεν ειναι κάτι δύσκολο.....

Χρειάζεσαι paypal ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ για πληρωμή.

Λες να σου το δηλώσουν με χαμηλή τιμή (20-25 δολ).

Αποστολή με singapore post (free shipping, παραλαβή σε 12 - 15 ημέρες)

Αν κάνεις τα παραπάνω πρέπει να είσαι ιδιαίτερα άτυχος για να πάει κάτι στραβά στο τελωνείο. Επίσης μια επιπλέον ανησυχία αν σε εξυπηρετεί το ταχυδρομείο του Πειραιά, γιατί πάρα τηρήθηκαν κάτι κλεψιες στα δεματα.

Ορμα και εδώ είμαστε να σε βοηθήσουμε ότι χρειαστείς :)

Link to comment
Share on other sites

πρην 2 λεπτα μου εβγαλε eject sd card-preparing to sd card

στο ξεκαρφωτο..μηπως απο την χθεσινη γερη πτωση επαθε τιποτα?

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο αρκετο ψαξιμο σαν να εχω κατασταλαξει στο ΖΤΕ (παρολου που εχω καποιες σκεψεις για το λενοβο Α820).Για το σαιτ που θα το αγορασω ειμαι σε μικρο διλημα στα θετικα του μινιντηλ ειναι οτι απο εκει εχουν αγορασει πολλοι και κανεις δν ειχε θεμα,παρολαυτα σκεφτομαι για το to2c.com το οποιο δινει πολλα καλλουδια και οταν επικοινωνησα μαζι τους και του ζητησα σαν δωρο τη mofi leather case μου ειπαν οτι μπορω να την παρω αντι για τη leather case που δινουν με 5 $ επιπλεον.Ο πωλητης μου προτεινε ομως να περιμενω μεχρι την αλλη βδομαδα οπου θα δινουν δωρεαν αυτη τη θηκη http://www.to2c.com/zte-v967s-minuos-leather-case.html . Οποιαδηποτε συμβουλη για ποιο καταστημα να επιλεξω εν τελει καλοδεχουμενη :)
Link to comment
Share on other sites

@Shinig

ελπίζω πως όχι. αν στο ξαναβγαλει τοτε να αναρωτηθείς :p

 

@Tr2n

θα επελεγα minideal μονο και μονο γιατι έχω παρει 2 συσκευες απο κει και ολα ηταν καλα.

τωρα τα δωρα που δινει το to2c, μπορεις να τα βρεις στο ebay πχ με ουτε 1 ευρω το καθενα (car charger, stylus pen). για θηκη μπορεις να δεις της nilkin με ~10$

Link to comment
Share on other sites

http://www.to2c.com/catalog/product/view/id/2085/s/zte-v967s-v987-original-headphone/category/55/

μαλλον για αυτο δεν τα βαζουν με την συσκευη :p:p

φιλε αν δεν το βιαζεσαι περιμενε να δεις.

βεβαια η λογικη λεει οταν περνεις απο κινα να μειωνεις οσο γινεται το ρισκο κ ας δωσεις κ λιγο παραπανω.

Huawei x5

Zte carl

Huawei y210

Samsung e1182

Zte v967s

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω αυτα τα ακουστικα http://www.ebay.in/itm/HTC-Innovation-Headphone-can-use-Samsung-Motorola-Iphone-Sony-Ericsson-/261007503304 . Λογικα θα ειναι συμβατα με το κινητο ;
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν ειναι

 

μπα τωρα εκανα format sd και θα flasharo 1.05 να ειναι "καθαρο" απο λογισμικο και μετα βλεπω αν ειναι hardware:mad:

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

μπα τωρα εκανα format sd και θα flasharo 1.05 να ειναι "καθαρο" απο λογισμικο και μετα βλεπω αν ειναι hardware:mad:

 

μιας και ειπαμε για ακουστικα ειναι δυνατο το ηχειο του?? σε σχεση με παλια κινητα νοκια των οποιοων το ηχειο ξεκουφανει τι σχεση εχει?

Link to comment
Share on other sites

το asphalt 8 παιζει σε σας;

στο δικό μου μένει στο gameloft logo στην αρχη, ενω ακούγεται ο ήχος κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Σου το βγάζει συμβατό το play store? Εμένα στο play δε μου το βγάζει συμβατό με το w7s
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερει κανενας ακριβως ποσο σαρ εχει?(σωμα κεφαλι)ειχε γινει στα αρχικα ποστ μια αναφορα αλλα δεν υπηρχε καποια διευκρινηση
Link to comment
Share on other sites

παιδια sos!!!εκανα φουλ wipe SD και ολο τηλεφωνο και περασα την 1.05 και μου δειχνει

στον file manager phone storage 275 mb και SD 13gb ενω στην 1.03 μονο την sd εδειχνε ξανα εκανα metros 2.5gb και παλι το ιδιο και σε εσας που εχετε την 1.05 το ιδιο δειχνει;

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...