Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιμένω να μου την δώσει ΟΤΑ αλλά δεν έχει ανοίξει ακόμα και το kies μπορεί και να με αρρωστήσει οποτε θα περιμένω και πιθανότατα να την πάρω αύριο. Δηλαδή πέρα απο διορθώσεις και το wallet δεν έχει κάτι άλλο αξιοπρόσεκτο;;;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά το έκανα αλλα δεν έγινε τίποτα πάλι τα ίδια έκανε!!

 

Aν είσαι αθήνα να κανονίσουμε να βρεθούμε να σε βοηθήσω από εδω δεν κανουμε και πολλα πραγματα

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Aν είσαι αθήνα να κανονίσουμε να βρεθούμε να σε βοηθήσω από εδω δεν κανουμε και πολλα πραγματα

 

Αδερφέ Πόρτο Ράφτη μένω αν είναι να το κανονίσουμε μια μέρα που να μην δουλεύω να κατέβεις να κεράσω καφεδάκι διπλα στη θάλασσα!

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ Πόρτο Ράφτη μένω αν είναι να το κανονίσουμε μια μέρα που να μην δουλεύω να κατέβεις να κεράσω καφεδάκι διπλα στη θάλασσα!

 

Kάνει κρύο για θάλασσα :lol::p

 

παίζει να κατέβεις προς λουτσα μερια; με π.μ ας μιλάμε, μην χαλάμε το θρεντ :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

Έχω εδώ και δέκα μέρες το s4. Με το που το πήρα μου ζήτησε αναβάθμιση και τώρα είναι στη 4.3 γαλλική. Μου τρώει την μπαταρία στο 2ημερο και όταν το συνδέω στο kies (μετά την αναβάθμιση στο kies3 υποχρεωτικά) δεν εμφανίζεται η εντολή για συγχρονισμό των επαφών όπως πριν την αναβάθμιση στο απλό kies. Σε επικοινωνία που είχα με την samsung μου είπαν ότι τους είναι γνωστό το θέμα και θα βγει σύντομα update. Μέχρι σήμερα τίποτα. Γνωρίζει κανείς κάτι?

Επικαιροποιώ λίγο το παραπάνω ερώτημά μου μήπως μπορεί κάποιος να μου απαντήσει, Το πρόβλημα με την μπαταρία είναι μεγάλο και σχεδόν κάθε μέρα πρέπει να την φορτίζω. Αν ξέρει κάποιος κάτι που απαντά.

ευχαριστώ

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Επικαιροποιώ λίγο το παραπάνω ερώτημά μου μήπως μπορεί κάποιος να μου απαντήσει, Το πρόβλημα με την μπαταρία είναι μεγάλο και σχεδόν κάθε μέρα πρέπει να την φορτίζω. Αν ξέρει κάποιος κάτι που απαντά.

ευχαριστώ

 

Σε ότι αφορά την μπαταρία, μια χαρά είναι να στην τρώει στο 2ήμερο...στους περισσότερους, αν διαβάζεις εδω μέσα ζήτημα είναι να βγάζουν 1,5 μέρα.

Για το kies ότι σου είπαν από την "μαμά", εμείς τι παραπάνω να σου πούμε; άλλωστε είναι γνωστό το θέμα του kies, φτιάχνουν ένα χαλάνε 2...:lol:

Γιαυτό οι περισσότεροι από εμάς εδώ μεσα δεν ασχολούμαστε καν με δαύτο (νάναι καλά το odin και τα custom recovery....)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Σε ότι αφορά την μπαταρία, μια χαρά είναι να στην τρώει στο 2ήμερο...στους περισσότερους, αν διαβάζεις εδω μέσα ζήτημα είναι να βγάζουν 1,5 μέρα.

Για το kies ότι σου είπαν από την "μαμά", εμείς τι παραπάνω να σου πούμε; άλλωστε είναι γνωστό το θέμα του kies, φτιάχνουν ένα χαλάνε 2...:lol:

Γιαυτό οι περισσότεροι από εμάς εδώ μεσα δεν ασχολούμαστε καν με δαύτο (νάναι καλά το odin και τα custom recovery....)

εγώ που είμαι ''μαμά'' και δεν έχω κάνει root μπορώ να χρησιμοποιώ το odin και το custom recovery και αν ναι που τα βρίσκω.

Sorry για τα ερωτήματα αλλά προέρχομαι από ios και είμαι ''νέος'' στο android....:lol::lol::lol:

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

εγώ που είμαι ''μαμά'' και δεν έχω κάνει root μπορώ να χρησιμοποιώ το odin και το custom recovery και αν ναι που τα βρίσκω.

Sorry για τα ερωτήματα αλλά προέρχομαι από ios και είμαι ''νέος'' στο android....:lol::lol::lol:

 

Ξςκίνα να διαβάζεις (την 1η σελίδα) και να μανά διαβάζεις (επίσης από την 1η σελίδα)

Επίσης δες εδώ έχει customs για όλα τα γούστα :)

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

ενω εχω ενεργοποιησει την δονηση κατα το πατημα των πληκτρων εντουτοις δεν δουλευει. καμμια ιδεα?:)
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις παραλληλα και την εξοικονομηση ενεργειας ενεργοποιημενη?

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

ενω εχω ενεργοποιησει την δονηση κατα το πατημα των πληκτρων εντουτοις δεν δουλευει. καμμια ιδεα?:)

 

Σίγουρα έχεις ενεργοποιήσει μάλλον κατά λάθος, την εξοικονόμηση ενέργειας, την είχα πατήσει έτσι και ψαχνόμουν

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις παραλληλα και την εξοικονομηση ενεργειας ενεργοποιημενη?

 

 

εχεισ δικιο!ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω κατι που ψαχνω να βρω περιπου μια εβδομαδα.εχω στις επαφες αποθηκευμενο ενα αριθμο πχ Γιαννης Παπαδοπουλος και γραφω στο επιθεμα τον τιτλο του δηλαδη πυροσβεστης.οταν με καλει στην οθονη γραφει Παπαδοπουλος Γιαν...... Και δεν συνεχιζει να μου γραψει και τον τιτλο του.υπαρχει καποια ρημαδα ρυθμιση γιατι εχω σπασει το κεφαλι μου;
:)
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
καλησπερας σας,μολις παρελαβα απο birdphone το κινητακι,ειναι πορτογαλλικης προελευσης,λετε να εχω θεμα με την μπαταρια?σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερας σας,μολις παρελαβα απο birdphone το κινητακι,ειναι πορτογαλλικης προελευσης,λετε να εχω θεμα με την μπαταρια?σας ευχαριστω.

 

 

Δεν νομκζω...Γιατι να εχεις ? Κι εμενα Γαλλικο είναι.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

το εχεις καιρο?απο που το πηρες?

 

Το εχω μονο 20 μερες από galaxy store στην Ομονοια.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Το εχω μονο 20 μερες από galaxy store στην Ομονοια.

 

λεγανε για προβληματα στην μπαταρια οτι φουσκονει,κ ενας φιλος μου με γερμανικο του φουσκουσε.

Link to comment
Share on other sites

λεγανε για προβληματα στην μπαταρια οτι φουσκονει,κ ενας φιλος μου με γερμανικο του φουσκουσε.

 

Μου χαλασε η υποδοχη που μπανει το καλωδιο φορτισης αλλα σε μια ωρα μου το εφτιαξαν στο service

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Αν φουσκώσει το πας στο service και σου κάνουν αντικατάσταση μπαταρίας αμέσως.

 

απλα ειμαι απο νησι κ σε ευχαριστω,καπου διαβασα οτι σε γερμανικα ειχαν καποιο θεμα,σημερα παρελαβα κ ειναι πορτογαλλικο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατόν να ξέρουμε αν ένα κινητό θα βγάλει πρόβλημα! Αν βγάλει το στέλνεις στο Service και στο φτιάχνουν χωρίς κανένα κόστος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Δεν είναι δυνατόν να ξέρουμε αν ένα κινητό θα βγάλει πρόβλημα! Αν βγάλει το στέλνεις στο Service και στο φτιάχνουν χωρίς κανένα κόστος.

 

σας ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Όταν έχω ενεργοποιημένη την επιλογή Μόνο WCDMA στην λειτουργία δικτύου συνδέομαι κανονικά με 3.5G ( Η+ ) αλλά όταν επιλέξω την αυτόματη σύνδεση LTE/WCDMA/GSM στο ίδιο σημείο που πρίν είχα συνδεση 3.5G παρακάμπτει την σύνδεση WCDMA και συνδέεται σε GPRS ή EDGE, ενώ η σύνδεση 4G είναι σπάνια.Θά ήθελα να ξέρω αν έχει αντιμετωπίσει κάποιος το ίδιο πρόβλημα και που μπορεί να οφείλεται.Το δίκτυο είναι Vodafone.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...