Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4.3

στο system/app που μπηκα για να διαγραψω το bloatware της Samsung...εχει 7-8 apk's

που ξεκινανε με Knox...τα διεγραψα ολα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οχι δεν εχει shutter lag...μολις πατας το κουμπι βγαινει ταυτοχρονα και η φωτο.

 

Ευχαριστώ. Με μπριζώνεις τώρα. Είναι το μόνο μου παράπονο από το s4

Link to comment
Share on other sites

4.3

στο system/app που μπηκα για να διαγραψω το bloatware της Samsung...εχει 7-8 apk's

που ξεκινανε με Knox...τα διεγραψα ολα.

 

Και; αφου δε περασες και τον bootloader;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ανοίγω την καρτέλα μου απο το πανεπιστήμιο, με τις βαθμολογίες κτλ αλλά κανείς browser δεν μπορεί να την ανοίξει.. Μόνο του s4 ο stock browser ανοίγει το συγκεκριμένο site (τσεκαρισμένο απο συμφοιτητή μου ) .. Θα μπορούσα να τον βρώ απο κάπου;

 

Ευχαριστώ :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

1. Οχι δεν ειναι μούφα, δες στο σκρουτζ ολα τα καταστήματα οπου πωλείται http://www.skroutz.gr/s/3034682/Samsung-Galaxy-S4-i9505-16GB.html?from=catspan και επέλεξε οποιο κρίνεις εσυ οτι σου κάνει.

2. Ανάλογα, εαν τραβάς παρα πολλές φωτογραφίες και βίντεο και δεν τα ανεβάζεις σε σύννεφο αλλα τα κρατάς ολα στο κινητο, εαν έχεις σκοπό να βάλεις 2-3 μεγάλα παιχνιδια μέσα πανω απο 500mb το καθένα, τότε ναι θα γεμίσει γρήγορα. Ο διαθέσιμος χώρος στη συσκευη είναι γυρω στα 9GB.

3. Οχι κανένα απολύτως προβλημα, είναι αριστη συσκευή!

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!Ησουν κατατοπιστικοτατος!!Χιλια thanks!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω το S4 εδώ και 2 μήνες περίπου και τώρα τελευταία δείχνει να έχει πρόβλημα με το σήμα. Δηλαδή όταν είμαι σε μέρη χωρίς καθόλου σήμα( ασανσερ,παρκινγκ κλπ) μετά δείχνει να μην μπορεί να επανέλθει. Για να επανέλθει το σήμα πρέπει να κάνω μία κλήση ή να ενεργοποιήσω-απενεργοποιήσω το airplane mode. Έχει αντιμετωπίσει κανένας αντίστοιχο πρόβλημα;
Link to comment
Share on other sites

απο εχθες το βραδυ το play store δεν μου κανει αναβαθμισεις στης εφαρμογες μου με τιποτα ανοιγει κανει πως ξεκιναει αλλα δεν κατεβαζει τιποτα και μονιμα δειχνει οτι κατεβαζει της αναβαθμισεις αλλα μενει εκει οση ωρα και να το αφησω μπορει καπιος να με βοηθησει??? επισεις ουτε καμια αλλη εφαρμογη μπορω να κατεβασω κανει ακριβως το ιδιο .....γιατι μπορει να συμβενει αυτο στα καλα καθουμενα??? καμια ιδεα??? καλημερα !! Edited by manolis_33
Link to comment
Share on other sites

Όταν γίνεται αυτό κατά 99% είναι θέμα της Google και διορθώνεται μετά από κάποια ώρα. Give it some time.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω το S4 εδώ και 2 μήνες περίπου και τώρα τελευταία δείχνει να έχει πρόβλημα με το σήμα. Δηλαδή όταν είμαι σε μέρη χωρίς καθόλου σήμα( ασανσερ,παρκινγκ κλπ) μετά δείχνει να μην μπορεί να επανέλθει. Για να επανέλθει το σήμα πρέπει να κάνω μία κλήση ή να ενεργοποιήσω-απενεργοποιήσω το airplane mode. Έχει αντιμετωπίσει κανένας αντίστοιχο πρόβλημα;

Το έχεις σε WCDMA/GSM ??

απο εχθες το βραδυ το play store δεν μου κανει αναβαθμισεις στης εφαρμογες μου με τιποτα ανοιγει κανει πως ξεκιναει αλλα δεν κατεβαζει τιποτα και μονιμα δειχνει οτι κατεβαζει της αναβαθμισεις αλλα μενει εκει οση ωρα και να το αφησω μπορει καπιος να με βοηθησει??? επισεις ουτε καμια αλλη εφαρμογη μπορω να κατεβασω κανει ακριβως το ιδιο .....γιατι μπορει να συμβενει αυτο στα καλα καθουμενα??? καμια ιδεα??? καλημερα !!

Κανε μια εκκαθάριση στο play .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ναι και το άλλαξα σήμερα σε WCDMA να δω αν θα υπάρξει διαφορά

Δοκίμασε το έτσι και αν συνεχίσει κανε κάποια στιγμή factory reset .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το έτσι και αν συνεχίσει κανε κάποια στιγμή factory reset .

 

Παίζει να υπάρχει κανένα θέμα με τη συσκευή? Επίσης αν δω ότι συνεχίζεται το πρόβλημα να δοκιμάσω να αλλάξω modem;

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να υπάρχει κανένα θέμα με τη συσκευή? Επίσης αν δω ότι συνεχίζεται το πρόβλημα να δοκιμάσω να αλλάξω modem;

 

Κατά καιρούς σε αρκετά smartphone που εχω αγοράσει μου παρουσιάζεται το ίδιο πρόβλημα , στην δική μου περίπτωση βεβαία φταίει ο παροχος ( cosmote ) .

Μπορείς να δοκιμάσεις και με άλλο modem ,όπως και αν δεν είναι καινούργια η sim να την αλλάξεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Απ' οσα διαβαζω πολλοι που εχουν cosmote εχουν θεματακια με το κινητο.

 

Επειδη κι εγω εχω cosmote whats up να ρωτησω αν θα εχω κι εγω θεμα οταν αγορασω το κινητο και αν λυνεται ευκολα το ολο σκηνικο.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα εβαλα μια sdcard ,ολα οκ αλλα πως μπορω να φτιαξω

φακελους μεσα απο την συλλογη στην sd για να οργανωσω τις φωτογραφιες που τραβαω. Η δημιουργια φακελου της συλλογης φτιαχνει τον φακελο στην μνημη του κινητου

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σημερα εβαλα μια sdcard ,ολα οκ αλλα πως μπορω να φτιαξω

φακελους μεσα απο την συλλογη στην sd για να οργανωσω τις φωτογραφιες που τραβαω. Η δημιουργια φακελου της συλλογης φτιαχνει τον φακελο στην μνημη του κινητου

 

Θα το κάνεις με κάποιον file manager ή από το pc .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Απ' οσα διαβαζω πολλοι που εχουν cosmote εχουν θεματακια με το κινητο.

 

Επειδη κι εγω εχω cosmote whats up να ρωτησω αν θα εχω κι εγω θεμα οταν αγορασω το κινητο και αν λυνεται ευκολα το ολο σκηνικο.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

 

Οπως λες "πολλοί που έχουν cosmote......." και οχι "όλοι που έχουν cosmote".

Για παράδειγμα, εγώ cosmote εχω και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

 

Είναι αδύνατον λοιπόν να γνωρίζει κάποιος αν θα έχεις πρόβλημα ή όχι και ποιο. Οπότε τι να σου απαντήσουν?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΝΕΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ SAMSUNG S4 ΑΠΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΑΡΙΘΜΟΥ IMEI.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

:!:Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησε με την samsung και δίνοντας το imei θα σου πουν .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

Απλά είχε πάρει κ ένας φίλος μου πριν από μερες και δεν τον εξυπηρέτησαν επικαλούμενοι φόρτο εργασίας.

Γιαυτο ρωτάω μήπως γίνεται σε κάποια άλλη σελίδα δίνωντας το imei number ή το serial number...

 

και sorry για τα κεφαλαία πριν...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ

Απλά είχε πάρει κ ένας φίλος μου πριν από μερες και δεν τον εξυπηρέτησαν επικαλούμενοι φόρτο εργασίας.

Γιαυτο ρωτάω μήπως γίνεται σε κάποια άλλη σελίδα δίνωντας το imei number ή το serial number...

 

και sorry για τα κεφαλαία πριν...

Διάβασε και εδω,πρωτη παράγραφο .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!!

 

Έχω ενα θεματάκι τελευταία...

 

Όταν μιλάω στο τηλ με κάποιον ακούν την φωνή μου πίσω!!! Ειναι πολυ εκνευριστικο!!

 

Έχει κανεις το ίδιο πρόβλημα?!

 

Τι μπορεί να φταίει!?

 

Ευχαριστώ !!!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ πως είναι θέμα δικτύου και με άλλους που το έχω συζητήσει, όταν είχα cosmote μου γινότανε συνέχεια. Από τότε που άλλαξα σε wind δεν μου έχει συμβεί ποτέ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...