Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απενεργοποίησε τον συγχρονισμό απο τον λογαριασμό σου και κανε μια εκκαθάριση στην gallery με reboot της συσκευής .

 

Άμα θες δεν χρειάζεται απαραίτητα αυτό. Στο Gallery πατάς menu και έχει τι θες να βλέπεις. Πατάς να βλέπεις ότι υπάρχει στη συσκευή και δεν στις εμφανίζει

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν το έχω τσεκάρει αλλά φαντάζομαι θα το έχουν. Βέβαια δεν έχω αγοράσει ακόμα το S4 για να μπορέσω να το πάω για δοκιμή... Θα το δοκιμάσω με το Note II που πιστεύω είναι παρόμοιο.

 

Παντως αν δεν ταιριαζει μην παρεις.... yaris:)

Link to comment
Share on other sites

παντως στο δικομου bt car kit της metasystem-metablue,δουλευει αψογα και ας ειναι τοποθετημενο πριν 5 χρονια.
Iphone SE 32gb space grey,HUAWEI P SMART Z,iPad Pro 12,9 2017 64 GB,CAT S60 with FLIR,IPAD MINI 5 2019 64gb gray.
Link to comment
Share on other sites

Κολαει στην ενημερωση αυτης της εφαρμογης και νομιζω μου ...μαμαει την μπαταρια

 

Τι μπορω να κανω παιδια ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κολαει στην ενημερωση αυτης της εφαρμογης και νομιζω μου ...μαμαει την μπαταρια

 

Τι μπορω να κανω παιδια ?

 

Ευχαριστω.

κάνε διακοπή της εφαρμογής όπως φαίνεται στη 2η φώτο πάνω αριστερά και δοκίμασε να κάνεις ενημέρωση πάλι.

frastgr
Link to comment
Share on other sites

κάνε διακοπή της εφαρμογής όπως φαίνεται στη 2η φώτο πάνω αριστερά και δοκίμασε να κάνεις ενημέρωση πάλι.

 

Ευχαριστω.Το εχω κανει αλλα όταν ξαναξεκιναει παλι σταματασει πeριπου στο ιδιο ποσοστο . Και δεν βρισκω την ενημερωση στο play

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή ανάσταση σε όλους έχω ενα θέμα με το sygic μετά την εγκατάσταση μου κατεβάζει ενα αρχείο περίπου 500mb το μετακινώ στην καρτα μνήμης αλλά μετα δεν δουλεύει μου ζητάει να ξανά κατεβάσω το αρχείο. Έτσι πρέπει να είναι κάνω κάτι λάθος δηλαδή δουλεύει μόνο οταν είναι αποθηκευμένο στη μνήμη του τηλεφώνου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή ανάσταση σε όλους έχω ενα θέμα με το sygic μετά την εγκατάσταση μου κατεβάζει ενα αρχείο περίπου 500mb το μετακινώ στην καρτα μνήμης αλλά μετα δεν δουλεύει μου ζητάει να ξανά κατεβάσω το αρχείο. Έτσι πρέπει να είναι κάνω κάτι λάθος δηλαδή δουλεύει μόνο οταν είναι αποθηκευμένο στη μνήμη του τηλεφώνου;

 

Κ εμένα έτσι είναι. ..

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγω τον Chrome μειώνεται αυτόματα η φωτεινότητα της οθόνης νομίζω δεν μου το έκανε παλαιότερα. Στον μαμά browser όλα οκ τι φταίει; Ευχαριστώ καλή ανάσταση σε όλους!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Το εχω κανει αλλα όταν ξαναξεκιναει παλι σταματασει πeριπου στο ιδιο ποσοστο . Και δεν βρισκω την ενημερωση στο play

 

Το έχω συναντήσει κι εγω.

Μπες στην εφαρμογη και δοκίμασε παλι να κανεις ενημέρωση.

Κανε επανεκκινηση δοκίμασε παλι. Μπες στην εφαρμογη, βγες και θα ξεκολλήσει κάπως. Δεν ξέρω γιατί το κάνει αλλα θα ξεκολλήσει μόνο τουε λίγη προσπάθεια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κ χρονια πολλα,μου ρθε η 4.4.2 εκδοση πως μπορω να κανω αποκρυψη εφαρμογων?με την προηγουμενη εκδοση οταν ημουν στις εφαρμογες κ πατουσα την αριστερη επιλογη μου βγαζε αποκρυψη ενω με την κιτ κατ δεν εχει τετοια επιλογη.
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά. Είμαι κάτοχος του S4 λίγες μέρες τώρα και εχθές το βράδυ που έβγαλα φωτογραφίες δεν ενθουσιάστηκα :D. Ενώ η φωτογραφία έχει καλή λεπτομέρια βγένει κιτρινοκαφέ. Δοκίμασα ισσοροπία λευκού σε πυρακτώσεως αλλά μετά έβγενε γαλάζια!!! Νικήθηκα απο ένα iphone 5 :( Και κάτι ακόμα, πολλές φορές όταν είμαι σε μία απο τις αρχικές οθόνες για να γυρίσει στην κεντρική πρέπει να πατήσω 2 φορες το home button. Έχει η συσκευή μου θέματα? αν είναι να προλάβω το DOA.
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά. Είμαι κάτοχος του S4 λίγες μέρες τώρα και εχθές το βράδυ που έβγαλα φωτογραφίες δεν ενθουσιάστηκα :D. Ενώ η φωτογραφία έχει καλή λεπτομέρια βγένει κιτρινοκαφέ. Δοκίμασα ισσοροπία λευκού σε πυρακτώσεως αλλά μετά έβγενε γαλάζια!!! Νικήθηκα απο ένα iphone 5 :( Και κάτι ακόμα, πολλές φορές όταν είμαι σε μία απο τις αρχικές οθόνες για να γυρίσει στην κεντρική πρέπει να πατήσω 2 φορες το home button. Έχει η συσκευή μου θέματα? αν είναι να προλάβω το DOA.

 

κοιτα ετσι και αλλιως δεν εχει καμια αξια να ασχοληθεις με iphone,αλλα αν θες να γελασεις λιγο πες του :ανοιγω bluetooth στειλε μου να την εχω τη φοβερη φωτογραφια που εβγαλες:lol:

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι ακόμα, πολλές φορές όταν είμαι σε μία απο τις αρχικές οθόνες για να γυρίσει στην κεντρική πρέπει να πατήσω 2 φορες το home button. Έχει η συσκευή μου θέματα? αν είναι να προλάβω το DOA.
Έχεις ενεργοποιημένο το svoice?
Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά. Είμαι κάτοχος του S4 λίγες μέρες τώρα και εχθές το βράδυ που έβγαλα φωτογραφίες δεν ενθουσιάστηκα :D. Ενώ η φωτογραφία έχει καλή λεπτομέρια βγένει κιτρινοκαφέ. Δοκίμασα ισσοροπία λευκού σε πυρακτώσεως αλλά μετά έβγενε γαλάζια!!! Νικήθηκα απο ένα iphone 5 :( Και κάτι ακόμα, πολλές φορές όταν είμαι σε μία απο τις αρχικές οθόνες για να γυρίσει στην κεντρική πρέπει να πατήσω 2 φορες το home button. Έχει η συσκευή μου θέματα? αν είναι να προλάβω το DOA.

 

Αυτό μου το κανει κι εμενα όπως το εκανε και το s3 αλλα δεν εβγαλα ακρη αλλα όταν είμαι μεσα σε μια εφαρμογή που εχει εικονιδιο συντόμευσης σε αρχικη οθονη.. Είναι μαλλον θεμα συσκευών και όχι προβλήματος

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου το κανει κι εμενα όπως το εκανε και το s3 αλλα δεν εβγαλα ακρη αλλα όταν είμαι μεσα σε μια εφαρμογή που εχει εικονιδιο συντόμευσης σε αρχικη οθονη.. Είναι μαλλον θεμα συσκευών και όχι προβλήματος

 

Απενεργοποίησε το svoice.

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε το svoice.

 

Ανενεργο το εχω

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Χρόνια Πολλά.. Έχω το Black Edition και kit - kat: Βάζω στον dialer το γνωστό: *#0228# και αντί να μου βγάλει το κατεβατό, με τις θερμοκρασίες CPU και μπαταρίας, μου βγάζει κάποιες ελλιπείς πληροφορίες χωρίς τις άνωθεν θερμοκρασίες. Μέχρι factory reset έκανα (τρομάρα μου) πιστεύοντας ότι δεν έκατσε καλά η 4.4.2

Και κάτι ακόμα το wipe reset τι ακριβώς είναι και πώς γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Χρόνια Πολλά.. Έχω το Black Edition και kit - kat: Βάζω στον dialer το γνωστό: *#0228# και αντί να μου βγάλει το κατεβατό, με τις θερμοκρασίες CPU και μπαταρίας, μου βγάζει κάποιες ελλιπείς πληροφορίες χωρίς τις άνωθεν θερμοκρασίες. Μέχρι factory reset έκανα (τρομάρα μου) πιστεύοντας ότι δεν έκατσε καλά η 4.4.2

Και κάτι ακόμα το wipe reset τι ακριβώς είναι και πώς γίνεται;

 

Νομίζω οτι δεν δουλεύουν πια οι συγκεκριμένοι κωδικοί.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι δεν δουλεύουν πια οι συγκεκριμένοι κωδικοί.

 

Σε S4 mini και galaxy core πάντως που δοκίμασα, δείξανε κανονικά. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα ετσι και αλλιως δεν εχει καμια αξια να ασχοληθεις με iphone,αλλα αν θες να γελασεις λιγο πες του :ανοιγω bluetooth στειλε μου να την εχω τη φοβερη φωτογραφια που εβγαλες:lol:

Εντάξει η κοπέλα που έχει το iphone δεν τρελαίνεται μαζί του

 

Απενεργοποίησε το svoice.

 

Σε μενα δούλεψε. Ευχαριστώ! :)

Την κιτρινάδα βλέπω δεν την σχολιάζουμε αρα την συνηθίζω και διορθώμω με photoshop υποθέτω

Edited by billkiork
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα χριστος ανεστη!!εαν αλλαξεις το digitizer κ το παρεις σε arctic blue θα τα καταφερω να το αλλαξω?ειδα και κατι video αλλα ειναι πολυ δυσκολο..το εχει κανει καποιος?
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλή ανάσταση σε όλους έχω ενα θέμα με το sygic μετά την εγκατάσταση μου κατεβάζει ενα αρχείο περίπου 500mb το μετακινώ στην καρτα μνήμης αλλά μετα δεν δουλεύει μου ζητάει να ξανά κατεβάσω το αρχείο. Έτσι πρέπει να είναι κάνω κάτι λάθος δηλαδή δουλεύει μόνο οταν είναι αποθηκευμένο στη μνήμη του τηλεφώνου;

 

Είχα το sygic στην micro sd από το παλιό κινητό, το έκανα εγκατάσταση και δεν έτρεχε καθόλου.

Πρέπει να φταίει το γνωστό θέμα με την kit kat και τις εφαρμογές στην sd.

Εγκατέστησα την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=nextapp.sdfix και όλα καλά.

Πρέπει όμως να είσαι root.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...