Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχα, α ρε Χαρη, να εχουν νοημα οι customιες λες ε? Δεν εχεις αδικο :lol:

Τελικα παιδια την αυτονομια σε καθημερινοτητα πως τη βλεπετε?

Ειχε κανεις note 2 για συγκριση? Ειναι πανω απο 30% η διαφορα? Εγω τοσο την ειχα προσδιορισει στο συντομο περασμα μου...

 

Με 4G και οθόνη on, η μπαταρία πέφτει πολύ εύκολα...Πιο εύκολα απο S3...

Μου έκανε εντύπωση το stand by που το βράδυ σε 7 ώρες έχασε μόλις 3% με συγχρονισμό on με όλη τη σαβούρα μέσα που δεν είχα προλάβει να πετάξω.

 

edit: Μη συγκρίνουμε με Note ii τη μπαταρία...Ιεροσυλία...:p

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειναι τοσο μεγαλο το κοστος για ενα φλας ΧΕΝΟΝ? παιδια την νυχτα,αυτο κ μονο κανει την διαφορα,

 

Οι λυχνιες ΧΕΝΟΝ, εκτος του οτι εχουν πολυ μεγαλυτερο μεγεθος απο τα LED χρειαζονται και ειδικα κυκλωματα inverters για την λειτουργια τους.

Πλεον δεν χωρανε στα συγχρονα κινητα (slim) ολα αυτα.

Απο την αλλη η εξελιξη των LED ειναι τεραστια τον τελευταιο καιρο και μια καλη υλοποιηση ειναι ικανη να κανει πολυ καλα την δουλεια της, με μικρο μεγεθος, ελαχιστη καταναλωση και αξιοπιστια στον χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Απλα ενα κινητο που φημιζεται ΚΑΙ για την φωτογραφια του,με χαλαει να βλεπω σχολια απο ιδιοκτητες του,οτι την νυχτα ειναι μετριο,σε σημειο που να αποφευγουν να τραβανε. Ενας τυπος πχ σαν εμενα που εχει εμμονη με την καλη φωτογραφια (στο κινητο του),μπορει να ειναι ανασταλτικος παραγοντας αυτο ως προς την αγορα. Αλλος πχ απορριπτει επειδη δεν εχει ραδιο.Οσο δυσκολο κ αν ειναι,πιστευω οτι με τοσα που του εχουν βαλει μεσα,τα περισσοτερα φιγουρατζιδικα κ βαρετα μετα απο ενα μηνα χρησης πανω στην καμερα,θα επρεπε να εχουν φροντισει το βασικοτερο,οι φωτο την νυχτα να "φυσανε"..700 ευρω ειναι αυτα.. Αυτο παντος δεν σημαινει πως με μια τιμη κοντα στα 400-450 δεν θα ηταν η πρωτη μου επιλογη.

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Με 4G και οθόνη on, η μπαταρία πέφτει πολύ εύκολα...Πιο εύκολα απο S3...

Μου έκανε εντύπωση το stand by που το βράδυ σε 7 ώρες έχασε μόλις 3% με συγχρονισμό on με όλη τη σαβούρα μέσα που δεν είχα προλάβει να πετάξω.

 

edit: Μη συγκρίνουμε με Note ii τη μπαταρία...Ιεροσυλία...:p

 

Εχει κ κάποια μίλι αμπέρορια παραπάνω το note 2

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, α ρε Χαρη, να εχουν νοημα οι customιες λες ε? Δεν εχεις αδικο :lol:

Τελικα παιδια την αυτονομια σε καθημερινοτητα πως τη βλεπετε?

Ειχε κανεις note 2 για συγκριση? Ειναι πανω απο 30% η διαφορα? Εγω τοσο την ειχα προσδιορισει στο συντομο περασμα μου...

 

Οχι Βαγγέλη δεν είναι τόσο. Γύρω στο 15% το έχω υπολογίσει.

Link to comment
Share on other sites

Στο νοτελι ήμουν σταθερά από 6-9 ώρες οθόνη ανάλογα με τις συνθήκες κάθε φορά...

Εδώ από 4-6 ώρες το πολύ...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά τι να πω. Το κράτησα μια εβδομάδα , και επέστρεψα πάλι στο απλό S3.

Η εγώ έχω πρόβλημα ή το S3 είναι καλύτερο από το S4. Δεν μου άρεσε καθόλου , είχε

πολλά κολλήματα και το browsing ήταν μαύρο χάλι. Νομίζω η Sammy τα έκανε μαντάρα με το S4.

Edited by Billeridis
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

παρτο αυγο και κουρεψε το!! οι μισοι λενε ειναι το θαυμα της τεχνολογιας και οι αλλοι μισοι φιλοι οτι ειναι μετριοτητα.Τελικα θα μεινω με την Pixonara να ησυχασω,χαχα!

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά τι να πω. Το κράτησα μια εβδομάδα , και επέστρεψα πάλι στο απλό S3.

Η εγώ έχω πρόβλημα ή το S3 είναι καλύτερο από το S4. Δεν μου άρεσε καθόλου , είχε

πολλά κολλήματα και το browsing ήταν μαύρο χάλι. Νομίζω η Sammy τα έκανε μαντάρα με το S4.

 

Και εγώ όταν το πηρα ήμουν από αυτούς που το έκραζαν όσον αφορά το λανγκ που είχε...

Πλέον με την MDN που φοράει τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά προς το καλύτερο, και πιστεύω θα διορθωθούν και άλλο προς το απόλυτο...

 

 

 

 

 

 

 

παρτο αυγο και κουρεψε το!! οι μισοι λενε ειναι το θαυμα της τεχνολογιας και οι αλλοι μισοι φιλοι οτι ειναι μετριοτητα.Τελικα θα μεινω με την Pixonara να ησυχασω,χαχα!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Lag δεν έχουν όλα τα κινητά. Και πάλι θεωρώ πως τόσο το lag όσο και η υπερθέρμανση αφορά σε συγκεκριμένες παρτίδες παραγωγής ή ακόμα και σε μεμονωμένες συσκευές. Δεν γίνεται με προηγούμενο S4 να χτυπούσα κατά περίπτωση ~55 βαθμούς και σε αυτό που έχω τώρα, με την ίδια ROM, το ίδιο ακριβώς σετάρισμα, τις ίδες εφαρμογές, την ίδια χρήση να μην υπερβαίνει τους 42...:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

παρτο αυγο και κουρεψε το!! οι μισοι λενε ειναι το θαυμα της τεχνολογιας και οι αλλοι μισοι φιλοι οτι ειναι μετριοτητα.Τελικα θα μεινω με την Pixonara να ησυχασω,χαχα!

Ούτε το ένα είναι, ούτε το άλλο...

Φυσικά και είναι κορυφαίο, ειδικά σαν hardware...

 

Σίγουρα είναι πολύ καλύτερο απο S3, δε το συζητάμε, αλλά αυτό που παίρνει κουβέντα είναι το software και η υλοποίηση της Samsung.

Όταν έχεις στη κατοχή σου όλες τις ναυαρχίδες android και λες ένα αρνητικό, δε σημαίνει ότι είναι μετριότητα.

 

ΌΛΕΣ οι συσκευές έχουν τα θετικά/αρνητικά.Προσωπική μου άποψη είναι ότι με το hardware που του ''φόρεσε'' η Samsung, θα μπορούσε να δείχνει πολύ καλύτερο.Είναι επίσης πιθανόν να ''στρώσει'' μελλοντικά με τις αναβαθμίσεις...

 

Πάντως σαν hardware δε παίζεται αυτή η στιγμή, και θα προσπαθήσω όσο μπορώ να φέρω το pure android edition που πιστεύω θα είναι όλα τα λεφτά...

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Οχι Βαγγέλη δεν είναι τόσο. Γύρω στο 15% το έχω υπολογίσει.

 

Μπα Γιώργο δεν παίζει αυτό απλά...30% είναι σίγουρα, το πιστοποίησα κι εγώ. Απλά με αυτά που διαβάζω έλεγα μήπως είναι και παραπάνω τελικά...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όταν το πηρα ήμουν από αυτούς που το έκραζαν όσον αφορά το λανγκ που είχε...

Πλέον με την MDN που φοράει τα πράγματα είναι τελείως διαφορετικά προς το καλύτερο, και πιστεύω θα διορθωθούν και άλλο προς το απόλυτο...

 

Εννοεις εχεις κανει αναβαθμιση? αυτα με προβληματιζουν,αν ειναι να χρειαζεται απο την πρωτη μερα αναβαθμισεις..

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις εχεις κανει αναβαθμιση? αυτα με προβληματιζουν,αν ειναι να χρειαζεται απο την πρωτη μερα αναβαθμισεις..

 

αν σχεδιαζεις να το παρεις...παρτο απο εξωτερικο.

Εκτιμηση μου ειναι οτι υπαρχει προβλημα σε ελληνικες παρτιδες στο software (προβληματα με υπερθερμανση, lag κ.τ.λ)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ρε παιδιά τι να πω. Το κράτησα μια εβδομάδα , και επέστρεψα πάλι στο απλό S3.

Η εγώ έχω πρόβλημα ή το S3 είναι καλύτερο από το S4. Δεν μου άρεσε καθόλου , είχε

πολλά κολλήματα και το browsing ήταν μαύρο χάλι. Νομίζω η Sammy τα έκανε μαντάρα με το S4.

 

Συμφωνω απο την μια μαζι σου, αλλα παλι οταν θυμαμαι τον πρωτο καιρο του S3, ητανε κι αυτο ψιλοχαλια...ισιωσε με τα update που περαστηκανε. Οποτε το ιδιο λογικα θα γινει και στην περιπτωση του S4. Και συμφωνα με τα λεγομενα της samy, τελος Ιουνιου θα εχουμε και την επιλογη του pure android. Οποτε, αν και ηρθα απο S3, συμφωνω στο οτι το ειχα πολυ πιο στρωμενο και λειτουργικο, αλλα ετσι θα ειναι σε λιγο καιρο και το S4. Οποτε δεν θα εκανα μια κινηση επιστροφης στο S3. Προσωπικη αποψη παντα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θελουν 700 ευρω για να ισιωσει αφου το αγορασεις και παθεις το πρωτο εγκεφαλικο μεχρι να περιμενεις τις αναβαθμισεις...μαλιστα...εχω μπερδευτει παντος.Τελικα παιδια με το χερι στην καρδια αξιζει καποιος να δωσει ενα ποσον απο 590 εως 739 που πωλειται Ελλαδα,ή τα εγκωμιαστικα σχολια που διαβαζω,ειναι απλα τυπου placebo για να δικαιολογησουμε τα λεφτα που δωσαμε? ειλικρινα δεν βγαινει ακρη. Βεβαια εξαρταται και ο καθενας τι ζηταει,τι εφαρμογες δουλευει,ποση ωρα,σε τι ποσοτητες κτλ..

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με το τελευταιο firmware I9505ZHUAME3 (Hong Kong) διαβαζω σε ενα ιταλικο forum λεει ενας χρηστης post #23 οτι εχει λυθει και το θεμα υπερθερμανσης και καταλανωσης μπαταριας και γενικα δουλευει ποιο ομαλα η συσκευη.

 

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&ie=UTF8&rurl=www.google.com&sl=auto&tl=el&u=http://forum.hdblog.it/f651/%255B-jb-firmware%255D-official-ame3-4-2-2-a-81283/index3.html&usg=ALkJrhgC990oosFtMC607XpCLJOifzGGnQ

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9505

 

Να πω οτι εχει Ιταλικα η Rom απο οτι λενε οποτε θα εχει κ Ελληνικα.

Ας μας πει καποιος που την φλασαρε πως ειναι τα πραματα. Εγω δεν θελω να την αλλαξω θα περιμενω OTA να ερθει.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θελουν 700 ευρω για να ισιωσει αφου το αγορασεις και παθεις το πρωτο εγκεφαλικο μεχρι να περιμενεις τις αναβαθμισεις...μαλιστα...εχω μπερδευτει παντος.Τελικα παιδια με το χερι στην καρδια αξιζει καποιος να δωσει ενα ποσον απο 590 εως 739 που πωλειται Ελλαδα,ή τα εγκωμιαστικα σχολια που διαβαζω,ειναι απλα τυπου placebo για να δικαιολογησουμε τα λεφτα που δωσαμε? ειλικρινα δεν βγαινει ακρη. Βεβαια εξαρταται και ο καθενας τι ζηταει,τι εφαρμογες δουλευει,ποση ωρα,σε τι ποσοτητες κτλ..

 

Εξαρταται, τι απαντηση περιμενεις να εισπραξεις απο ενα φορουμ για κινητα, οι περισσοτεροι εκ των οποιων εδω μεσα εχουμε αλλαξει απο 10 εως και...700 συσκευες...

Φυσικα και ΔΕΝ εχει νοημα να το κανεις κι ενας συνετος αγοραστης μπορει ευκολα σημερα να αγορασει καινουριο στα 340 ευρω το S3, να το απολαυσει στο απογειο της ωριμοτητας του και του χρονου τετοιο καιρο να το δωσει στα 250 (θα εχει κι ενα χρονο εγγυηση ακομα, θα πωλειται ανετα σε αυτο το ποσο) και να βαλει αλλα 100 για να παρει το S4, παλι καινουριο.

Εδω μεσα πεταμε κυριολεκτικα τα λεφτα μας, εν γνωσει μας, κι οποιος υποστηριξει το αντιθετο απλα δεν εχει καταλαβει τι του γινεται...

Καλοριζικο το S4... ;)

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται, τι απαντηση περιμενεις να εισπραξεις απο ενα φορουμ για κινητα, οι περισσοτεροι εκ των οποιων εδω μεσα εχουμε αλλαξει απο 10 εως και...700 συσκευες...

Φυσικα και ΔΕΝ εχει νοημα να το κανεις κι ενας συνετος αγοραστης μπορει ευκολα σημερα να αγορασει καινουριο στα 340 ευρω το S3, να το απολαυσει στο απογειο της ωριμοτητας του και του χρονου τετοιο καιρο να το δωσει στα 250 (θα εχει κι ενα χρονο εγγυηση ακομα, θα πωλειται ανετα σε αυτο το ποσο) και να βαλει αλλα 100 για να παρει το S4, παλι καινουριο.

Εδω μεσα πεταμε κυριολεκτικα τα λεφτα μας, εν γνωσει μας, κι οποιος υποστηριξει το αντιθετο απλα δεν εχει καταλαβει τι του γινεται...

Καλοριζικο το S4... ;)

Συμφωνώ απόλυτα. Να προσθέσω ότι πολλοί εδώ μέσα (κι εγώ), όχι μόνο έχουμε αλλάξει πάνω από 10 κινητά αλλά επιπλέον έχουμε ξαναπάρει το ίδιο κινητό 2 και 3 φορές! :lol: Είναι όντως τρελό. Θεωρώ πάντως ότι το S4 σε σχέση με το S3 δείχνει αρκετά πιο εξελιγμένο εν αντιθέσει με το S3 σε σχέση με το S2 όπου το S3 έκανε τη διαφορά μόνο με τους πρόσθετους πυρήνες (στην πράξη καμία διαφορά).

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη θελουν 700 ευρω για να ισιωσει αφου το αγορασεις και παθεις το πρωτο εγκεφαλικο μεχρι να περιμενεις τις αναβαθμισεις...μαλιστα...εχω μπερδευτει παντος.Τελικα παιδια με το χερι στην καρδια αξιζει καποιος να δωσει ενα ποσον απο 590 εως 739 που πωλειται Ελλαδα,ή τα εγκωμιαστικα σχολια που διαβαζω,ειναι απλα τυπου placebo για να δικαιολογησουμε τα λεφτα που δωσαμε? ειλικρινα δεν βγαινει ακρη. Βεβαια εξαρταται και ο καθενας τι ζηταει,τι εφαρμογες δουλευει,ποση ωρα,σε τι ποσοτητες κτλ..

Εκτός από πυρήνες όπως λες η διαφορά S3 και S2 ήταν μέγεθος οθόνης, μπαταρία, πολύ καλύτερη κάμερα, glonass κτλ, κτλ.. Ηταν καλό upgrade, δεν μπορεί να το αρνηθεί κανείς :p Τώρα για να πάει κάποιος σε S4 και να βλέπει lag, υπερθέρμανση και ποιος ξέρει τι άλλο (μέχρι και κακή μπαταρία αν είναι το μοντέλο με τον octa) για μένα απλά δεν αξίζει, ακόμα, η μετάβαση.. Και ναι η Samsung τα έκανε μαντάρα με το S4, sorry guys!! Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω, εδώ μέσα οι περισσότεροι "πετάμε" χρήματα αλλά έτσι είναι τα χόμπι και τα πάθη ;)

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται, τι απαντηση περιμενεις να εισπραξεις απο ενα φορουμ για κινητα, οι περισσοτεροι εκ των οποιων εδω μεσα εχουμε αλλαξει απο 10 εως και...700 συσκευες...

Φυσικα και ΔΕΝ εχει νοημα να το κανεις κι ενας συνετος αγοραστης μπορει ευκολα σημερα να αγορασει καινουριο στα 340 ευρω το S3, να το απολαυσει στο απογειο της ωριμοτητας του και του χρονου τετοιο καιρο να το δωσει στα 250 (θα εχει κι ενα χρονο εγγυηση ακομα, θα πωλειται ανετα σε αυτο το ποσο) και να βαλει αλλα 100 για να παρει το S4, παλι καινουριο.

Εδω μεσα πεταμε κυριολεκτικα τα λεφτα μας, εν γνωσει μας, κι οποιος υποστηριξει το αντιθετο απλα δεν εχει καταλαβει τι του γινεται...

Καλοριζικο το S4... ;)

 

Καταλαβα Βαγγελη,αν και δεν το εχω αγορασει,απλα ειμαι υπο σκεψη,και εχω μπερδευτει αρκετα. Βεβαια δεν νομιζω του χρονου να κανει τα μισα λεφτα,αλλα σαφως θα μπορεις να το παρεις λιγο πιο οικονομικα..

galaxy Κ zoom - white

Samsung galaxy s8 - black

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από πυρήνες όπως λες η διαφορά S3 και S2 ήταν μέγεθος οθόνης, μπαταρία, πολύ καλύτερη κάμερα, glonass κτλ, κτλ.. Ηταν καλό upgrade, δεν μπορεί να το αρνηθεί κανείς :p Τώρα για να πάει κάποιος σε S4 και να βλέπει lag, υπερθέρμανση και ποιος ξέρει τι άλλο (μέχρι και κακή μπαταρία αν είναι το μοντέλο με τον octa) για μένα απλά δεν αξίζει, ακόμα, η μετάβαση.. Και ναι η Samsung τα έκανε μαντάρα με το S4, sorry guys!! Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω, εδώ μέσα οι περισσότεροι "πετάμε" χρήματα αλλά έτσι είναι τα χόμπι και τα πάθη ;)

 

Ετσι ακριβως ειναι Ευθυμη.

Απλα εμεις ειμαστε χομπιστες και πρεπει να προστατευουμε τους περιστασιακους χρηστες, που απλα θελουν να κανουν τη δουλεια τους.

Τετοιους users ψαχνω κι εγω οταν κανω ερευνα αγορας σε φορουμ με αντικειμενα που δεν ειναι το χομπυ μου (αυτοκινητα κλπ ή και gadgets αλλων κατηγοριων που δεν ασχολουμαι ιδιαιτερα).

Απο S2 σε S3 ισως ηταν ακομα καλυτερο σαν upgrade (ειδικα αν η συγκριση γινει με s3 lte, καθως τα 2γιγα ραμ ειναι για μενα το σημαντικοτερο στην εξισωση αυτη).

@user_pixon12

Αν ειμαστε καλα του χρονου τετοια εποχη, σκρουτζαρε το s4 και σου υπογραφω οτι δεν προκειται να το βρεις πανω απο 350...

Με ενα 100αρικο το χρονο και τη λογικη που περιεγραψα εχεις ενα εξαιρετικο κινητο (με πληρη εγγυηση), ενα χρονο πισω. So what...?

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Εχει δικιο ο Βαγγελης. Κι εγω ξανα-αγορασα το S3 μετα το Πασχα, για να περασω και καλα το καλοκαιρι. Αλλα δεν αντεξα και πηρα S4, γιατι εχω κολλημα. Και το οτι εχουμε παρει απο 10 συσκευες (αυτο ισχυει απο τον Σεπτεμβρη μεχρι σημερα) και καποιες απο 2 και 3 φορες! Αλλα για παιδια οπως ο αδερφος μου πχ, αξιζει τωρα στα 340€ ενα καινουριο S3, και βγαζεις μεχρι του χρονου τετοιο καιρο. Ή ακομα ενα καινουριο oppo find 5, με τα δεδομενα του S4, αλλα στα 399. Οποτε κανενας δεν μπορει να πει στον αλλον αν μια συσκευη ειναι καλη, κακη, σταθερη, αξιζει ή οχι τα λεφτα της, ή οτι αλλο...ειναι πολλα τα δεδομενα με τα οποια καποιος αλλαζει/αγοραζει μια συσκευη!
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Να προσθέσω ότι πολλοί εδώ μέσα (κι εγώ), όχι μόνο έχουμε αλλάξει πάνω από 10 κινητά αλλά επιπλέον έχουμε ξαναπάρει το ίδιο κινητό 2 και 3 φορές! :lol: Είναι όντως τρελό. Θεωρώ πάντως ότι το S4 σε σχέση με το S3 δείχνει αρκετά πιο εξελιγμένο εν αντιθέσει με το S3 σε σχέση με το S2 όπου το S3 έκανε τη διαφορά μόνο με τους πρόσθετους πυρήνες (στην πράξη καμία διαφορά).

 

καλα εντάξει οσοι το κανουν αυτο εχουν καποιο προβλημα στο μυαλό δεν εξηγείτε αλλιώς!μαζι τους και γω φυσικά.:p

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

ωραια η λειτουργια με τα πολλαπλα παραθυρα ομως δεν μπορουμε να επιλεξουμε εμεις τις εφαρμογες που θα εχει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...