Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΓΙα ληψη με χαμηλο φως μου ειπε φωτογραφος οτι πρεπει να χρησιμοποιω την υψηλη αναλυση

 

Την εμπλουτισμενη αποχρωση εννοεις??

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

ΓΙα ληψη με χαμηλο φως μου ειπε φωτογραφος οτι πρεπει να χρησιμοποιω την υψηλη αναλυση

 

Ωραία συμβουλή σου έδωσε. Μην τον πάρεις στο γάμο σου...

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος πως γινεται οταν προσθετω 1 καινουργια επαφη να μπορω να βαζω . Για συντομογραφια.

 

Δηλαδη υδραυλ. Γιωργος

 

Δεν τα εχω καταφερει, αν ξερει καποιος. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος πως γινεται οταν προσθετω 1 καινουργια επαφη να μπορω να βαζω . Για συντομογραφια.

 

Δηλαδη υδραυλ. Γιωργος

 

Δεν τα εχω καταφερει, αν ξερει καποιος. Ευχαριστω

 

Δεν ξέρω αν εννοείς αυτό αλλά μπορείς να βάλεις widget (είτε contact είτε direct dial) στο home screen

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει καποιος πως γινεται οταν προσθετω 1 καινουργια επαφη να μπορω να βαζω . Για συντομογραφια.

 

Δηλαδη υδραυλ. Γιωργος

 

Δεν τα εχω καταφερει, αν ξερει καποιος. Ευχαριστω

Τελεια ενοεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα παιδιά,

 

έχει παρατηρήσει κανείς νυχτερινές λήψεις με φλας να είναι κιτρινωπές...? κάπου νομίζω είχα διαβάσει καμιά 50αριά σελίδες πίσω κάτι αντίστοιχο.

 

Ναι εγώ είχα το ίδιο θέμα μερικές σελίδες πίσω

Οι φωτογραφίες με φλας συνεχίζουν να μου φαίνονται κίτρινες και το θεωρώ παράλογο να είναι έτσι!. Δηλαδή αν αγόραζα πέρυσι το κινητό στα 700€ και εβγαζε τέτοια κιτρινάδα θα τρελενόμουν. Αν ενεργοποιήσω το HDR βγένει πολύ καλύτερη απ' οτι με φλας :mad: Να το στείλω πίσω να το τσεκάρουν?

http://imageshack.com/a/img841/3460/8w0y.jpg

http://imageshack.com/a/img843/9779/8sir.jpg

http://imageshack.com/a/img836/6817/xdmm.jpg

Ευτυχώς η αντιπροσωποία το αναγνώρισε σαν πρόβλημα και θα γίνει αντικατάσταση του κινητού :D

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό που δυο μερες τωρα μου τρωει την μπαταρια παιδια ? Δεν εβαλα καποια νεα εφαρμογή.

 

48% από τις 6πμ μεχρι τωρα με 10 λεπτα ομιλια .Εχω ανοιχτο gps , wifi και δεδομενα αλλα κι άλλες φορες τα ειχα .

 

Ευχαριστω

 

 

Αλλα δυο print screen μηπως βοηθησουν. Θεμα μπαταριας δεν είναι γιατι δοκιμασα με ανταλλαγη με φιλο που εχει το ιδιο κινητο χωρις αποτέλεσμα

 

Χωρις καθολου χρηση σε μια ωρα επεσε 13% .Πολλα δεν είναι για wifi , δεδομενα και gps ?

Edited by Γιάννης

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αλλα δυο print screen μηπως βοηθησουν. Θεμα μπαταριας δεν είναι γιατι δοκιμασα με ανταλλαγη με φιλο που εχει το ιδιο κινητο χωρις αποτέλεσμα

 

Χωρις καθολου χρηση σε μια ωρα επεσε 13% .Πολλα δεν είναι για wifi , δεδομενα και gps ?

 

Φιλε...παλαιοτερα ειχα αναλογο θεμα..δεν ξερω αν σε βοηθησω,αλλα αν θες κλεισε το gps και κανε update ΟΛΕΣ τις εφαρμογες σου(απο το playstore)......κανε restart...αστο καμμια ωρα και πες μας σε παρακαλω

 

Edit:Αν θες βγαλε τελειως κι αυτο το appLock για λιγο

Edited by optostyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Φιλε...παλαιοτερα ειχα αναλογο θεμα..δεν ξερω αν σε βοηθησω,αλλα αν θες κλεισε το gps και κανε update ΟΛΕΣ τις εφαρμογες σου(απο το playstore)......κανε restart...αστο καμμια ωρα και πες μας σε παρακαλω

 

Edit:Αν θες βγαλε τελειως κι αυτο το appLock για λιγο

 

 

Ευχαριστω.Το εκανα αν και δεν ελπιζω γιατι παντα ετσι ειχα το κινητο

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.Αξιζει η μεταβαση απο το SGIII στο SG4??ειμαι ετοιμος να κανω το βημα γιαυτο ρωταω...ευχαριστω

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις...ειχα και το 3 και το 4...στην αρχη,στην αλλαγη πανω ειπα οτι εκανα μ@@@α ...νομιζα δεν ειχαν διαφορα...σιγα σιγα ομως τις καταλαβα....κατα τη γνωμη μου αξιζει....αρκει να φυγει και σε καλη τιμη το 3 :)

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.Αξιζει η μεταβαση απο το SGIII στο SG4??ειμαι ετοιμος να κανω το βημα γιαυτο ρωταω...ευχαριστω

 

Φυσικα και αξιζει και το λεω γιατι το εκανα εγω πριν μερικους μηνες. Ειδικα αν σε ενδιαφερει h καμερα είναι μερα με την νυχτα χωρις να είναι κακη του S3

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα,αγορασα σημερα μτχ ενα σ4,δουλευει αψογα απλα οταν παταω κληση μαβριζει η οθονη χωρις να το ακουμπισω στο προσωπο και για να ενεργοποιηθει πρεπει να πατησω το power buton,ξερετε τι φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο μηνα,αγορασα σημερα μτχ ενα σ4,δουλευει αψογα απλα οταν παταω κληση μαβριζει η οθονη χωρις να το ακουμπισω στο προσωπο και για να ενεργοποιηθει πρεπει να πατησω το power buton,ξερετε τι φταιει?

 

Μήπως φοράει κάποια ζελατίνα που καλύπτει τον αισθητήρα; αν ναι πρέπει να την αφαιρέσεις αυτη δημιουργεί το πρόβλημα. Το ειχα πάθει και εγώ με μια τέτοια ζελατίνα.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως φοράει κάποια ζελατίνα που καλύπτει τον αισθητήρα; αν ναι πρέπει να την αφαιρέσεις αυτη δημιουργεί το πρόβλημα. Το ειχα πάθει και εγώ με μια τέτοια ζελατίνα.

 

Την αφαιρεσα και γω αυτο πιστευα οτι ηταν,αλλα το προβλημα συνεχιζει..

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε κλήσεις/ρυθμίσεις κλήσεων και ξετσεκαρισε το σβήσιμο της οθόνης κατά την κλήση μήπως ξεκολλήσει ο αισθητηρας εγγυητητας λογικά θα στρώσει δουλεψε τολιγο έτσι και μετά δοκίμασε να το ξανά ενεργοποίησεις
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε κλήσεις/ρυθμίσεις κλήσεων και ξετσεκαρισε το σβήσιμο της οθόνης κατά την κλήση μήπως ξεκολλήσει ο αισθητηρας εγγυητητας λογικά θα στρώσει δουλεψε τολιγο έτσι και μετά δοκίμασε να το ξανά ενεργοποίησεις

 

Τζιφος..παλι τα ιδια.δεν εχει τυχη σε κανεναν?

Edited by nikpaok
Link to comment
Share on other sites

Τζιφος..παλι τα ιδια.δεν εχει τυχη σε κανεναν?

 

Τι τζιφος οταν το ξετικαρισες παλι εσβηνε η οθόνη;

Link to comment
Share on other sites

Εννοω αδερφε οτι δεν εστρωσε..οταν το ξετικαρα οχι δεν εσβηνε.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexnor.gravityscreenofffree

 

Δοκιμασε λιγο αυτη την εφαρμογή να δεις αν δουλευει ο αισθητηρας;

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexnor.gravityscreenofffree

 

Δοκιμασε λιγο αυτη την εφαρμογή να δεις αν δουλευει ο αισθητηρας;

 

Ετσι οπως μου τα λες εχει προβλημα ο αισθητηρας σου και δεν το εχω ξαναδιαβασει μεσα στο νημα του s4

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...