Jump to content

[S4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Σε s4 i9505 τι rom θα επιλέγατε?  

2 members have voted

  1. 1. Σε s4 i9505 τι rom θα επιλέγατε?

    • LineageOS 14.1
      2
    • Resurrection Remix 5.8.4
      0


Recommended Posts

Συγνώμη που ξαναρωταω αλλά είμαι με tapatalk και το search που κάνω στο thread δεν βρίσκει τίποτα (προφανώς πρόβλημα της εφαρμογής). Το wifi δεν δουλεύει καθόλου όταν βάλεις custom roms εννοείς; ειτε είναι touchwiz είτε είναι Aosp;

 

όχι...το wifi δεν δουλεύει όταν φλασάρεις τον stock kernel...τότε φλασάρεις ένα από τα fix που πόσταρα πιο πριν για να το φτιάξεις :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχεις δει το theme του Vertuumus?

στο τελευταίο update,έχει ενσωματώσει το λευκό theme με το μαύρο και εσυ επιλέγεις τι χρώμα θες...

για διάβασε λίγο μήπως και σου κάνει το συγκεκριμένο :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2304251

 

Και το άσπρο είναι πολύ ωραίο αλλά δεν θα τρώει πολύ μπαταρία?

Link to comment
Share on other sites

Και το άσπρο είναι πολύ ωραίο αλλά δεν θα τρώει πολύ μπαταρία?

μπααα δεν θα το έλεγα...το είχα για κάμποσο καιρό,αλλά δεν είδα καμία διαφορά στην μπαταρία :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από kernels έχουμε τον στόκ, έχουμε τον audism με το πρόβλημα σε κάποιους στην ένταση του μικροφώνου και τον Adam που πλέον δεν υποστηριζεται από τον wannam.. Σωστά? Οι άλλοι kernels είδα είναι για GE roms
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή από kernels έχουμε τον στόκ, έχουμε τον audism με το πρόβλημα σε κάποιους στην ένταση του μικροφώνου και τον Adam που πλέον δεν υποστηριζεται από τον wannam.. Σωστά? Οι άλλοι kernels είδα είναι για GE roms

 

ευθύμη δες εδω...

είναι όλα συγκεντρωμένα και τουλάχιστον μέχρι χθες.ενημερωμένα...έχουμε κι άλλους :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2401320

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

ευθύμη δες εδω...

είναι όλα συγκεντρωμένα και τουλάχιστον μέχρι χθες.ενημερωμένα...έχουμε κι άλλους :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2401320

 

Περίμενα πολύ περισσότερα πράγματα και με πιο πολλά features ερχόμενος στο GT I9505 , αφού έχουμε qualcomm επεξεργαστή που δίνει τα sources . Φαίνεται ότι εχει χωριστεί στα δυο το developing με τα δυο μοντέλα που έχει βγάλει η Samsung. Να σαι καλά Luciferia για τις απαντησεις !

Link to comment
Share on other sites

Περίμενα πολύ περισσότερα πράγματα και με πιο πολλά features ερχόμενος στο GT I9505 , αφού έχουμε qualcomm επεξεργαστή που δίνει τα sources . Φαίνεται ότι εχει χωριστεί στα δυο το developing με τα δυο μοντέλα που έχει βγάλει η Samsung. Να σαι καλά Luciferia για τις απαντησεις !

 

κοίτα είναι νωρίς ακόμη,έχουμε μέλλον για περαιτέρω βελτιώσεις...και αν δεις στο thread του i9500 δεν γίνεται ο κακός χαμός,υπάρχουν όμως τα απαραίτητα (και κάτι παραπάνω)....στο S3 πλέον τώρα λες ότι βρίσκεις τα πάντα στο XDA....όμως έχει περάσει καιρός,όμως αυτό το καλό έχουν τα Samsung,δεν τα αφήνουν στην άκρη,αλλά συνεχίζει το development για αρκετό καιρό :)

Κλαίρη παιδιά...μια παρέα είμαστε :D

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Οι Google edition πάντως δεν μου γεμίζουν το μάτι,όπως λέει και ο Ευθύμης,είναι (φαίνονται πολύ φτωχές) αν ήταν έτσι,δεν θα είχα πάρει Nexus??:p

 

Εγώ δεν θα συμφωνήσω πάντως. Ως κάτοχος S4 με μετάβαση από Galaxy Nexus οφείλω να πω ότι απογοητεύτηκα όσο δεν πάει... Εξαίρεση που με κρατάει και ακόμα σε TW based rom(echoe) είναι η εφαρμογή και τα features της κάμερας της Sammy που θεωρώ το μόνο αξίολογο πάνω στο κινητό.

Ο λόγος μη επιλογής Nexus 4 είναι προφανής και διπλός! Πρώτος και σημαντικότερος για εμένα η οθόνη. Μόνο AMOLED προσωπικά. Ο δεύτερος μπαταρία! Δεν υπάρχει κάτι που να μην κάνω με το τηλέφωνο με GE rom και μάλιστα πιο γρήγορα μιας και ακόμα δεν έχω δει TW based σε επίπεδο Pure android.

Αλλά όλα αυτά είναι καθαρά υποκειμενικά θέματα!

 

Πάντως δεν έχω διαβάσει καιρό τώρα για GE roms και δεν ξέρω αν διόρθωσαν τα bugs που είχαν στις αρχές!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα συμφωνήσω πάντως. Ως κάτοχος S4 με μετάβαση από Galaxy Nexus οφείλω να πω ότι απογοητεύτηκα όσο δεν πάει... Εξαίρεση που με κρατάει και ακόμα σε TW based rom(echoe) είναι η εφαρμογή και τα features της κάμερας της Sammy που θεωρώ το μόνο αξίολογο πάνω στο κινητό.

Ο λόγος μη επιλογής Nexus 4 είναι προφανής και διπλός! Πρώτος και σημαντικότερος για εμένα η οθόνη. Μόνο AMOLED προσωπικά. Ο δεύτερος μπαταρία! Δεν υπάρχει κάτι που να μην κάνω με το τηλέφωνο με GE rom και μάλιστα πιο γρήγορα μιας και ακόμα δεν έχω δει TW based σε επίπεδο Pure android.

Αλλά όλα αυτά είναι καθαρά υποκειμενικά θέματα!

 

Πάντως δεν έχω διαβάσει καιρό τώρα για GE roms και δεν ξέρω αν διόρθωσαν τα bugs που είχαν στις αρχές!

 

Περί ορέξεως που λένε...

εμένα δεν μου κάνει (αλλά μιλάω πάντα για τα δικά μου γούστα) κάποια φάση πέρασα και από 4.3,ναι μεν γρήγορη...δεν λέω,γιατί σαφώς και λείπουν όοοολα αυτά που έχει φορτώσει η Sammy επάνω αλλά υπήρχε ένα battery drain άλλο πράγμα...το οποίο απ'ότι διαβάζω έχει βελτιωθεί μεν αλλά παραμένει δε!

έχουν μέλλον για να βελτιωθούν κι άλλο οι GE...οπότε ας περιμένουμε λίγο και ας "παίξουμε¨ με όλα τα υπόλοιπα πρώτα (γνώμη μου) :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

@Luciferia τώρα κατάλαβα γιατί εμένα έκατσε αμέσως ο dialer. Και εγώ το ίδιο θέμα με εσένα έχω ΑΛΛΑ είχα βάλει πριν τον άσπρο dialer από το thread του θέματος για να τον δοκιμάσω!

Μετά είδα ότι ήταν στραβός και έβαλα του Motomoto00.

Για να μην πεδευεστε κάνε μια παλικαριά και κατέβασε τον άσπρο, πέρνα τον και μετά ξαναπερνάς του Motomoto 00:)

Link to comment
Share on other sites

@Luciferia τώρα κατάλαβα γιατί εμένα έκατσε αμέσως ο dialer. Και εγώ το ίδιο θέμα με εσένα έχω ΑΛΛΑ είχα βάλει πριν τον άσπρο dialer από το thread του θέματος για να τον δοκιμάσω!

Μετά είδα ότι ήταν στραβός και έβαλα του Motomoto00.

Για να μην πεδευεστε κάνε μια παλικαριά και κατέβασε τον άσπρο, πέρνα τον και μετά ξαναπερνάς του Motomoto 00:)

 

έχει άσπρο το black&colors??ούτε καν τον έχω προσέξει :p

ok...θα το κάνω έτσι..αν και όπως είπα και στον Moto θα αλλάξω rom (σε λίγο) ...αλλά όπως και να'χει,θα το δοκιμάσω :)

θενξ γιου :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

έχει άσπρο το black&colors??ούτε καν τον έχω προσέξει :p

ok...θα το κάνω έτσι..αν και όπως είπα και στον Moto θα αλλάξω rom (σε λίγο) ...αλλά όπως και να'χει,θα το δοκιμάσω :)

θενξ γιου :p

 

Κοίτα στο τρίτο ποστ του thread.

Μα αυτόν το dialer μπορείς να τον βάλεις σε οποιαδήποτε TW Rom βάλεις εφόσον σου αρέσει. :)

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα στο τρίτο ποστ του thread.

Μα αυτόν το dialer μπορείς να τον βάλεις σε οποιαδήποτε TW Rom βάλεις εφόσον σου αρέσει. :)

 

το είδα..το έβαλα...αλλά δεν θέλει o dialer του moto να έρχεται 2ος και έτσι τα labels δεν φτιάχνουν για κανένα λόγο :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους :)

Για όσους έχουν προβλήματα με το ακουστικό,φταίει ο kernel του Ausdim,εγω είχα πρόβλημα με τη V13...ο Adam πάλι δεν έχει τέτοιο θέμα,το μόνο μείον του συγκεκριμένου kernel είναι ότι έχει σταματήσει πλέον να αναπτύσεται και είναι κρίμα :(

 

@KostasRodos29 θα δοκιμάσω εγω την Evil (μιας και δεν έχω δουλειές να κάνω χιχιχι) και θα δώσω αναφορά!!όσο για το 3minit στις 2 τελευταίες εκδόσεις έχει κάποια μικρά bugs...και γενικά δεν ξέρω καμία rom που να μην συνεργάζεται μαζί του,απλά τα themes έχουν συνήθως το πρόβλημα και τρώνε κολλήματα και εγω χωρίς θέμα δεν μπορώ :p

τις αξιόλογες πάντως τις έχεις δοκιμάσει απ'ότι βλέπω....τώρα θα είσαι σε φάση "όποιος ψάχνει βρίσκει" χαχαχα...

 

Οι Google edition πάντως δεν μου γεμίζουν το μάτι,όπως λέει και ο Ευθύμης,είναι (φαίνονται πολύ φτωχές) αν ήταν έτσι,δεν θα είχα πάρει Nexus??:p

 

@moto έχω deodex official θα βρω τα αρχεία και θα τα ανεβάσω mediafire...θα σου στείλω λινκ...ναι ήταν ήδη themαρισμένος ο dialer (χρησιμοποιώ το black & colors)...σε ευχαριστώ πολύ και ο dialer είναι απλά υπέροχος :)

 

Εγώ το πρόβλημα που έχω αυτήν την στιγμή είναι ότι χωρίς να έχω περάσει κάποια rom μόνο rout και cwm περασμένα πέρασα δύο θέματα .Αλλάζουν όλα εκτός την μπαταρία και την ώρα και το wifi .Αλλάζει το εικονίδιο στο ξυπνητήρι αλλά τα υπόλοιπα όχι .Λες να πρέπει να ρίξω rom για να αλλάζουν ή δεν παίζει ρόλο ...?Τα έκανα όλα factory reset πέρασα ξανά firm το ξανά έκανα root τίποτα πάλι.Τα ίδια δεν άλλαξε τίποτα .Έλεγα μήπως φταίει κάτι από το back up .

 

Καμιά ιδέα ...?

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πρόβλημα που έχω αυτήν την στιγμή είναι ότι χωρίς να έχω περάσει κάποια rom μόνο rout και cwm περασμένα πέρασα δύο θέματα .Αλλάζουν όλα εκτός την μπαταρία και την ώρα και το wifi .Αλλάζει το εικονίδιο στο ξυπνητήρι αλλά τα υπόλοιπα όχι .Λες να πρέπει να ρίξω rom για να αλλάζουν ή δεν παίζει ρόλο ...?Τα έκανα όλα factory reset πέρασα ξανά firm το ξανά έκανα root τίποτα πάλι.Τα ίδια δεν άλλαξε τίποτα .Έλεγα μήπως φταίει κάτι από το back up .

 

Καμιά ιδέα ...?

 

η μπαταρία για να αλλάξει θέλει το 1% mod,αλλάζοντας αυτό λογικά αλλάζουν και τα υπόλοιπα...επίσης αν περάσεις το 3minit μπορείς να αλλάξεις τα πάντα,θέσεις χρώματα κλπ..το έχεις δοκιμάσει?

πάντως για τη μπαταρία θέλει το mod,για να αλλάξει όχι μόνο το εικονίδιο αλλά και το ποσοστό που θα δείχνει να είναι το σωστό!

για δες μια αυτό http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2317416

Edited by Luciferia
Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα μου ειναι ο aosp browser δεν μπορω να τον κανω smooth με τίποτα ..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα μου ειναι ο aosp browser δεν μπορω να τον κανω smooth με τίποτα ..

 

Δοκιμασα σήμερα 6-7 browsers απο το playstore. Για κάποιο λόγο όλοι έχουν χειρότερες επιδόσεις από ότι είχα με τους ίδιους στο S3. Ίσως είναι η μεγαλύτερη ανάλυση και pixel density του S4 που δεν μπορεί να ακολουθήσει καλά η gpu όπως μπορούσε κατ'αναλογία στο S3 ; Δεν ξέρω. Πάντως κατέληξα τελικά στον Next Browser. Ειναι νομίζω ο πιο smooth από όλους.

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρία για να αλλάξει θέλει το 1% mod,αλλάζοντας αυτό λογικά αλλάζουν και τα υπόλοιπα...επίσης αν περάσεις το 3minit μπορείς να αλλάξεις τα πάντα,θέσεις χρώματα κλπ..το έχεις δοκιμάσει?

πάντως για τη μπαταρία θέλει το mod,για να αλλάξει όχι μόνο το εικονίδιο αλλά και το ποσοστό που θα δείχνει να είναι το σωστό!

για δες μια αυτό http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2317416

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Το 3minit δεν ξέρω γιατί το βάζω χωρίς να έχω βάλει κάποια rom δεν ξέρω αν φταίει αυτό αλλά όταν το έβαλα μου έχασε την status bar.To δοκίμασα δύο φορές με το ίδιο δυστυχώς αποτέλεσμα και η πλάκα είναι που το έχω και αγορασμένο και δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω .

Μια φορά παλαιότερα το είχα καταφέρει θυμάμαι μόνο και δούλεψε.

 

Δοιμάζω τώρα το μοντάκι που μου έστειλες .Άλλαξε η μπαταρία και η ώρα μπήκε στο κέντρο το wifi το ρολόι και το σήμα είναι μαμά όμως τώρα για να πάρουν του θέματος τι πρέπει να κάνω..?

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

ευθύμη δες εδω...

είναι όλα συγκεντρωμένα και τουλάχιστον μέχρι χθες.ενημερωμένα...έχουμε κι άλλους :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2401320

Ευχαριστώ πολύ, όντως χρήσιμο το link. Λέω να περάσω την Crash παρόλο που ο dev είπε ότι σταματά να την υποστηρίζει (του έκατσε πρόταση για δουλειά)... any feedback??

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Το 3minit δεν ξέρω γιατί το βάζω χωρίς να έχω βάλει κάποια rom δεν ξέρω αν φταίει αυτό αλλά όταν το έβαλα μου έχασε την status bar.To δοκίμασα δύο φορές με το ίδιο δυστυχώς αποτέλεσμα και η πλάκα είναι που το έχω και αγορασμένο και δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω .

Μια φορά παλαιότερα το είχα καταφέρει θυμάμαι μόνο και δούλεψε.

 

Δοιμάζω τώρα το μοντάκι που μου έστειλες .Άλλαξε η μπαταρία και η ώρα μπήκε στο κέντρο το wifi το ρολόι και το σήμα είναι μαμά όμως τώρα για να πάρουν του θέματος τι πρέπει να κάνω..?

 

Πρέπει να ξαναπεράσεις το θέμα από πάνω.

Το 3minit είναι μόνο για deodex ρομς αν είσαι με στοκ δεν δουλεύει και για αυτό χάνεις την μπάρα.

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Το 3minit δεν ξέρω γιατί το βάζω χωρίς να έχω βάλει κάποια rom δεν ξέρω αν φταίει αυτό αλλά όταν το έβαλα μου έχασε την status bar.To δοκίμασα δύο φορές με το ίδιο δυστυχώς αποτέλεσμα και η πλάκα είναι που το έχω και αγορασμένο και δεν μπόρεσα να το χρησιμοποιήσω .

Μια φορά παλαιότερα το είχα καταφέρει θυμάμαι μόνο και δούλεψε.

 

Δοιμάζω τώρα το μοντάκι που μου έστειλες .Άλλαξε η μπαταρία και η ώρα μπήκε στο κέντρο το wifi το ρολόι και το σήμα είναι μαμά όμως τώρα για να πάρουν του θέματος τι πρέπει να κάνω..?

 

είναι λίγο δύστροπο το 3minit...να σου πω εγω τι διαδικασία ακολουθώ για να δουλέψει και μου λες αν κάνεις το ίδιο...

1)έχω φλασάρει την x rom.

2)wipe cache/dalvik και φλασάρω το τελευταίο framework (3.2.2 είναι το τελευταίο για MGA) κάνει boot

3)κατεβάζω την εφαρμογή.

4)φλασάρω το όποιο theme (μερικά έχουν και υποστήριξη για 3minit) αν πάλι έχω ήδη την εφαρμογή και μου έρθει αναβάθμιση τότε..

 

1)απεγκαθιστώ την εφαρμογή αφού πρώτα έχω πάει στην διαχείριση και έχω καθαρίσει όλα τα δεδομένα/cache.

2)φλασάρω το τελευταίο fmw (αφου έχει αναβάθμιση θα έχει βγει και αυτό) και τα υπόλοιπα όπως σου είπα παραπάνω :)

 

Λογικά τώρα με το mod θα πρέπει να φλασάρεις πάλι το theme (με wipe κλασσικά)

να σου πω καλή επιτυχία??:p

 

ναι...μου αρέσει που έγραψα το κατεβατό και αυτό το ξέχασα...

ευχαριστώ για την παρέμβαση Ρεβέκκα :)

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ξαναπεράσεις το θέμα από πάνω.

Το 3minit είναι μόνο για deodex ρομς αν είσαι με στοκ δεν δουλεύει και για αυτό χάνεις την μπάρα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ θα το κοιτάξω..;-)

είναι λίγο δύστροπο το 3minit...να σου πω εγω τι διαδικασία ακολουθώ για να δουλέψει και μου λες αν κάνεις το ίδιο...

1)έχω φλασάρει την x rom.

2)wipe cache/dalvik και φλασάρω το τελευταίο framework (3.2.2 είναι το τελευταίο για MGA) κάνει boot

3)κατεβάζω την εφαρμογή.

4)φλασάρω το όποιο theme (μερικά έχουν και υποστήριξη για 3minit) αν πάλι έχω ήδη την εφαρμογή και μου έρθει αναβάθμιση τότε..

 

1)απεγκαθιστώ την εφαρμογή αφού πρώτα έχω πάει στην διαχείριση και έχω καθαρίσει όλα τα δεδομένα/cache.

2)φλασάρω το τελευταίο fmw (αφου έχει αναβάθμιση θα έχει βγει και αυτό) και τα υπόλοιπα όπως σου είπα παραπάνω :)

 

Λογικά τώρα με το mod θα πρέπει να φλασάρεις πάλι το theme (με wipe κλασσικά)

να σου πω καλή επιτυχία??:p

 

ναι...μου αρέσει που έγραψα το κατεβατό και αυτό το ξέχασα...

ευχαριστώ για την παρέμβαση Ρεβέκκα :)

 

Ρεβέκκα σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και για τις απαντήσεις σου θα τα προσπαθήσω ξανά όπως τα αναφέρεις και ελπίζω να έχω αποτέλεσμα..;-)

Edited by kostasrodos29
Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Ρεβέκκα σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και για τις απαντήσεις σου θα τα προσπαθήσω ξανά όπως τα αναφέρεις και ελπίζω να έχω αποτέλεσμα..;-)

 

όπως σου είπε και η Ρεβέκκα πριν,να έχεις περάσει deodex rom αλλιώς που να χτυπιέσαι δεν μπαίνει :lol:

υπάρχει και stock deodex για να κάνεις τη δουλειά σου πάντως αν δεν θες custom :)

και άλλαξε υπογραφή...γιατί έχεις τρελλαθεί στο πείραγμα :p

 

για όποιον θέλει να δοκιμάσει κάποιο απο αυτά τα scripts και κυρίως to Nuke...να σας πω ότι κάνει φοβερή δουλειά,αλλά άμα είναι αν φλασάρετε άλλη ρομ,να την έχετε στην εξωτερική μνήμη γιατί αλλιώς...χαιρετίσματα

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2405363

Edited by Luciferia
Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα μου ειναι ο aosp browser δεν μπορω να τον κανω smooth με τίποτα ..

 

Πολυ περιεργο μου φαινεται αυτο. Εμενα ειναι ο πιο smooth απο ολους (εχω aosp, next και chrome).

Link to comment
Share on other sites

Εννοω γενικά smooth σαν android browser,πχ στο s3 δουλευε πολυ καλυτερα και ομαλα,ισως ο dolphin ειναι στο scroll καλυτερος αλλα δεν μου αρεσει το interface

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...