Jump to content

[S4] Προβλήματα υπερθέρμανσης


teo_notis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ το αγόρασα το κινητό χτες και ζεματάει τόσο πολύ που δε μπορείς να το ακουμπήσεις στο αυτί σου.θεωρώ γελοίο να δίνεις τόσα λεφτά για κινητό και να κοντεύεις να βγάλεις έγκαυμα τρίτου βαθμού στο αυτί :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 621
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ το αγόρασα το κινητό χτες και ζεματάει τόσο πολύ που δε μπορείς να το ακουμπήσεις στο αυτί σου.θεωρώ γελοίο να δίνεις τόσα λεφτά για κινητό και να κοντεύεις να βγάλεις έγκαυμα τρίτου βαθμού στο αυτί :lol:

 

Ποιό firmware έχει η συσκευή σου?

Σου έκανε κάποιο update?

Κι εγώ τα ίδια επαθα την πρωτη μέρα. Ήταν όμως με το αρχικό firmware και την ζορισα πολύ.

 

Σίγουρα ζεσταίνεται άλλα πλέον όχι σε τέτοιο βαθμό. Αυτές είναι οι συνέπειες όταν θέλουμε όλο και πιο λεπτές συσκευές με foul HD οθόνη και φυσικά ακόμα πιο δυνατά specs για να ανταπεξέλθουν.

 

Πάντως μην κρινεις από την πρώτη μέρα. Όταν στηνουμε μια νέα συσκευή μεταφέρονται πάρα πολλά δεδομένα και πραγματοποιούνται ταυτόχρονα πολλές διεργασίες.

Με τα πιο πρόσφατα firmwares για να γίνει ενοχλητική η θερμοκρασία θα πρέπει να γίνει extreme χρήση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ο φίλος μου και η αδελφή του έχουν πάρει από το ίδιο μαγαζί δύο s4 εδώ και δυόμιση βδομάδες του φίλου μου ζεματάει σαν σόμπα μέσα έχει 3 4 app όλο και όλο

όμως της αδελφής του δεν ζεματάει τόσο σχεδόν δεν ζεσταίνεται (ίδιο firmware και τα δύο) του έχει πάει για εγγύηση λένε όλα καλά έτσι πρέπει.. μ

Link to comment
Share on other sites

Eγω ρε παιδια το πηρα το Σαββατο, το συνδεσα με Κιes αλλλα δεν μου εκανε κανενα update γιατι λεει εχω την τελευταια. Ομως πιανει θερμοκρασιες 57, 54 η 52. Ειναι νορμαλ αυτο? Το κινητο το πηρα το Σαββατο και ειναι γερμανικο αν παιζει καποιο ρολο αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία γερμανική είναι.... δροσερό, έχω γερμανικό αλλά δεν παίζει ρόλο. Ότι και να κάνεις πάνω από 33 δε δείχνει στη μπαταρία.

 

Νομίζω όλα τα τελευταία fws έχουν καλό αποτέλεσμα. Κι εγώ χθες το πήρα και πραγματικά το έλιωσα στο στήσιμο, κανένα θέμα δεν είδα πάνω από 35... Θα δοκιμάσω σήμερα και στο θερμό κλίμα του κόλπου με 3G κτλ

Μόλις είδαν ότι φοράει Γερμανική μεν αλλά από τις πιο παλιές (XXUAMDM από 25Απριλη) οπότε μόλις βρω ευκαιρία θα την αλλάξω.. Εντύπωση μου κάνει ότι λειτουργεί υποδειγματικα στον θέμα της θερμοκρασίας πάντως

Edited by efthimis31
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα. Έχετε παρατηρήσει ενδεχομένως με την αύξηση της θερμοκρασίας να καίγεται η κάρτα SD?? Είναι η δεύτερη φορά που συμβαίνει μέσα σε 3 μήνες και δεν μπορώ να το αποδώσω κάπου αλλού. γενικά η θερμοκρασία του κινητού είναι καλή, αλλά σε κάποια παιχνίδια π.χ. μετά από κάποια ώρα χρήσης ανεβαίνει αρκετά. Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον χρήστη με την κάρτα του? Ευχαριστώ! Edited by vagw
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχετε παρατηρήσει ενδεχομένως με την αύξηση της θερμοκρασίας να καίγεται η κάρτα SD?? Είναι η δεύτερη φορά που συμβαίνει μέσα σε 3 μήνες και δεν μπορώ να το αποδώσω κάπου αλλού. γενικά η θερμοκρασία του κινητού είναι καλή, αλλά σε κάποια παιχνίδια π.χ. μετά από κάποια ώρα χρήσης ανεβαίνει αρκετά. Έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο σε κάποιον χρήστη με την κάρτα του? Ευχαριστώ!

 

Κάπου αλλού είναι το πρόβλημα φίλε μου, οι sd αντέχουν σε θερμοκρασίες 10- 80+!!!

 

Παιχνίδια δεν παίζω αλλά χρησιμοποιώ 4G =εκεί να δεις θερμοκρασία!

 

Οι sd card έχουν από μια πενταετία έως εΦ' όρου ζωής εγγύηση, και ελπίζω να κάνεις χρήση αυτής της δυνατότητας?

 

Εάν κάνεις εγκατάσταση τα παιχνίδια στην sd βεβαιώσου ότι είναι αρκετά γρήγορη, μην βάζεις εφαρμογές που τρέχουν στο background στη sd.

 

Από εμπειρία ή πιο ενδεδειγμένη λύση είναι, εφαρμογές στο κινητό, media στην sd.

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως κάποιες κάρτες ζεματανε από μόνες τους όταν μεταφέρουν μεγάλα νούμερα data ακόμα και αν βρίσκονται με ανταπτορα στην υποδοχή του λάπτοπ μας.

Έχω δει την διάφορα μεταξύ μιας San disk 6 class που καίγονταν το δάχτυλο μου όταν την αφαιρεσα απο τον ανταπτορα και της Samsung 10 class που δεν καταλαβαίνει τίποτα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και εγω φοραω την γερμανικη mga και οταν ειμαιμστο ιντερνετ παιδια το κινητο ζεματαει απο πισω στο καπακι ψηλα αλλα και μπροστα στο ακουστικο.τι να πουμε τωρα;:(
Link to comment
Share on other sites

σήμερα δοκίμασα φίλου s4 με γερμανική rom να κάνω λίγο browsing σε 4g μιλάμε ψησταριά έχει γίνει καλά για μπαταρία δεν λέω πως έφευγε μπροστά στα μάτια κατεβαινς... σε αυτό το κινητό το 4g είναι απαγορευτικό μου φαίνεται....
Link to comment
Share on other sites

σήμερα δοκίμασα φίλου s4 με γερμανική rom να κάνω λίγο browsing σε 4g μιλάμε ψησταριά έχει γίνει καλά για μπαταρία δεν λέω πως έφευγε μπροστά στα μάτια κατεβαινς... σε αυτό το κινητό το 4g είναι απαγορευτικό μου φαίνεται....

 

Έπρεπε να το συγκρινεις την ίδια ωρα μ ενα άλλο παραπλήσιο σε specs smartphone για να δεις πως αντιδρά εκείνο.

Πάντως και στο iPhone 5 κλαίνε με το LTE.

Για θερμοκρασία δεν μπορω να πω με σιγουριά αλλά όταν είναι 10 το βράδυ και έχεις 30° θερμοκρασία περιβάλλοντος κι εσύ ζεσταινεσαι όχι μονο το τηλεφώνου.

 

Έχω το 9500 οπότε δεν μπορω να μιλήσω με σιγουριά για θερμοκρασίες αφού δεν έχει LTE. Οτι ζεσταίνεται είναι γεγονος αλλά όχι με browsing η Facebook. Το παρατηρώ κυρίως όταν δουλεύει πολύ η κάμερα και κάποιες εφαρμογές επεξεργασίας φωτογραφιών.

Το iPhone 4s με το οποίο μπορώ να το συγκρινω ζεσταίνεται περισσότερο όταν και τα δύο δουλεύουν με 3g σύνδεση.

Έχω ξαναπει οτι βοηθά και η FHD οθόνη σ αυτό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να το συγκρινεις την ίδια ωρα μ ενα άλλο παραπλήσιο σε specs smartphone για να δεις πως αντιδρά εκείνο.

Πάντως και στο iPhone 5 κλαίνε με το LTE.

Για θερμοκρασία δεν μπορω να πω με σιγουριά αλλά όταν είναι 10 το βράδυ και έχεις 30° θερμοκρασία περιβάλλοντος κι εσύ ζεσταινεσαι όχι μονο το τηλεφώνου.

 

Έχω το 9500 οπότε δεν μπορω να μιλήσω με σιγουριά για θερμοκρασίες αφού δεν έχει LTE. Οτι ζεσταίνεται είναι γεγονος αλλά όχι με browsing η Facebook. Το παρατηρώ κυρίως όταν δουλεύει πολύ η κάμερα και κάποιες εφαρμογές επεξεργασίας φωτογραφιών.

Το iPhone 4s με το οποίο μπορώ να το συγκρινω ζεσταίνεται περισσότερο όταν και τα δύο δουλεύουν με 3g σύνδεση.

Έχω ξαναπει οτι βοηθά και η FHD οθόνη σ αυτό.

 

το One μόνο έχουμε δοκιμάσει σε κάτι τέτοιο (άλλο δεν πετύχαμε στα χέρια μας) μεν ζεσταίνετε και αυτό αλλά όχι τόσο τώρα θέλει να το κάνει root και custum kernel να ρίξουμε λίγο το voltage και την συχνότητα της cpu μπας και κάπως στρώσει γιατί κινητό είναι άστα να πάνε σε αυτόν τον τομέα

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να το συγκρινεις την ίδια ωρα μ ενα άλλο παραπλήσιο σε specs smartphone για να δεις πως αντιδρά εκείνο.

Πάντως και στο iPhone 5 κλαίνε με το LTE.

Για θερμοκρασία δεν μπορω να πω με σιγουριά αλλά όταν είναι 10 το βράδυ και έχεις 30° θερμοκρασία περιβάλλοντος κι εσύ ζεσταινεσαι όχι μονο το τηλεφώνου.

 

Έχω το 9500 οπότε δεν μπορω να μιλήσω με σιγουριά για θερμοκρασίες αφού δεν έχει LTE. Οτι ζεσταίνεται είναι γεγονος αλλά όχι με browsing η Facebook. Το παρατηρώ κυρίως όταν δουλεύει πολύ η κάμερα και κάποιες εφαρμογές επεξεργασίας φωτογραφιών.

Το iPhone 4s με το οποίο μπορώ να το συγκρινω ζεσταίνεται περισσότερο όταν και τα δύο δουλεύουν με 3g σύνδεση.

Έχω ξαναπει οτι βοηθά και η FHD οθόνη σ αυτό.

 

Καλησπερα..ποιος ξερει να μου εξηγησει τι ειναι το LTE μοντελο?αν ζεστενεται πιο ευκολα απο το αλλο μοντελο και αν το εχει παρει κανεις απω το birdfone που εχει το LTE μοντελο αντιμετωπισε προβλημα θερμοτητας?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια τι το συζηταμε... Λες και δεν μπορειτε να κλεισετε το LTE...

 

κλειστό το έχουμε.... μόνιμα (μας έγινε άχρηστο με τέτοια συμπεριφορά) δεν είναι λύση όμως πονάει χέρι κοψε χέρι.. δλδ γιατί το καταραμένο one μια χαρά είναι με το 4g και το s4 πρέπει να είναι ψησταριά και να ψηνόταν μόνο με 4g πάει και έρχεται και σε άλλες εργασίες καίγεται.. Καλά πριν περάσω την γερμανική rom ήταν η ίδια η κόλαση τώρα μεν κάπως καλύτερα αλλά και πάλι Ψησταριά μου φενετε αύριο θα του την πάρω την συσκευή να περάσω kernel της προκοπής να ρίξω cpu στα 1.2 και να χαμηλώσω λίγο το voltage μπορεί να χάσει 30 35%στης επιδόσεις αλλά τουλάχιστον θα γίνει φυσιολογικό

Link to comment
Share on other sites

κλειστό το έχουμε.... μόνιμα (μας έγινε άχρηστο με τέτοια συμπεριφορά) δεν είναι λύση όμως πονάει χέρι κοψε χέρι.. δλδ γιατί το καταραμένο one μια χαρά είναι με το 4g και το s4 πρέπει να είναι ψησταριά και να ψηνόταν μόνο με 4g πάει και έρχεται και σε άλλες εργασίες καίγεται.. Καλά πριν περάσω την γερμανική rom ήταν η ίδια η κόλαση τώρα μεν κάπως καλύτερα αλλά και πάλι Ψησταριά μου φενετε αύριο θα του την πάρω την συσκευή να περάσω kernel της προκοπής να ρίξω cpu στα 1.2 και να χαμηλώσω λίγο το voltage μπορεί να χάσει 30 35%στης επιδόσεις αλλά τουλάχιστον θα γίνει φυσιολογικό

 

Εισαι σιγουρος για το ΟΝΕ? Γιατι καποιος μου ελεγε οτι το δικο του επιανε 60 βαθμους με 70...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος για το ΟΝΕ? Γιατι καποιος μου ελεγε οτι το δικο του επιανε 60 βαθμους με 70...

 

Μην περιμένεις αλήθεια από πουθενά.

Αν κάποιος πουλήσει το S4 και πάει στο one θα σου πει ότι το πιάνει και δροσίζεται.

Το ίδιο και στην αντίθετη περίπτωση.

Αυτό που βλέπω τα τελευταία χρόνια είναι ότι το καλοκαίρι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις κανένα smartphone 100% σε μη κλιματιζομενους χώρους.

Στα tablet είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί παρόλο που οι CPU GPU αναπτύσσουν παρόμοιες θερμοκρασίες, οι μεγάλοι χώροι επιτρέπουν την εύκολη αποβολή θερμότητας.

Αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισα να ξαναγυρισω στον συνδιασμό smartphone - tablet.

Ακόμα και το note 2 που το έδωσα τέλος Ιουνίου, οταν το χρησιμοποιούσα για πολύ ώρα ζεσταινονταν.

Για μένα αυτή είναι η πραγματικότητα.

 

Θα δεχτώ μόνο τα αποτελέσματα ενός τέστ όπου δυο συσκευές θα κάνουν τα ίδια πραγματα και με αξιόπιστες μετρήσεις θα συγκρίνουμε θερμοκρασίες CPU και μπαταρίας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Θα δεχτώ μόνο τα αποτελέσματα ενός τέστ όπου δυο συσκευές θα κάνουν τα ίδια πραγματα και με αξιόπιστες μετρήσεις θα συγκρίνουμε θερμοκρασίες CPU και μπαταρίας.

 

Και ποιος διαλεγει κινητο με κυριο κριτηριο την θερμοκρασια;Σιγα...

Και ποιο κρυο να ειναι το one παλι s4 θα διαλεγα.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος διαλεγει κινητο με κυριο κριτηριο την θερμοκρασια;Σιγα...

Και ποιο κρυο να ειναι το one παλι s4 θα διαλεγα.

 

Ρε παιδια τι το συζηταμε... Λες και δεν μπορειτε να κλεισετε το LTE...

 

καποιος να μου απαντησει που ξερει βρε παιδια.βιαζομαι να το αγορασο.ποιος ξερει να μου εξηγησει τι ειναι το LTE μοντελο?αν ζεστενεται πιο ευκολα απο το αλλο μοντελο και αν το εχει παρει κανεις απω το birdfone που εχει το LTE μοντελο αν αντιμετωπισε προβλημα θερμοτητας?

Link to comment
Share on other sites

καποιος να μου απαντησει που ξερει βρε παιδια.βιαζομαι να το αγορασο.ποιος ξερει να μου εξηγησει τι ειναι το LTE μοντελο?αν ζεστενεται πιο ευκολα απο το αλλο μοντελο και αν το εχει παρει κανεις απω το birdfone που εχει το LTE μοντελο αν αντιμετωπισε προβλημα θερμοτητας?

 

Lte = 4g..

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

καθομε διαβάζω διαβάζω δοκιμάζω στην πράξη και κατέληξα σε κάτι κουφό........

 

εχω μια αίσθηση ότι κάποια s4 ζεσταίνονται κάποια όχι το ίδιο και για το one.............. και από ότι κατάλαβα δεν εξαρτατε από λογισμικό......... μου έλεγε ενός γνωστός (από άλλη πόλη ότι δικό του ελάχιστα ζεσταίνετε) σήμερα ήρθε το πιάνω το κινιτο να τον βγαλω βλάκα........ και τι διαπίστωσα ίδιο κινητό ίδια ακριβός γερμανική έκδοση φοράει και.............. ζεσταίνετε ελάχιστα και αυτό με 4g σε κανονική λειτουργία λίγο μόνο.............

 

έλεος δλδ τι παίζετε εδώ τόσες πολλές αστοχίες υλικού έχουν? η κάνει βλακείες sammy και htc στην συναρμολόγηση wtf ρε?

 

:(

 

νιώθω και ένοχος gmt που πρότεινα στο παιδί το καταραμένο κινητό :(

Link to comment
Share on other sites

καποιος να μου απαντησει που ξερει βρε παιδια.βιαζομαι να το αγορασο.ποιος ξερει να μου εξηγησει τι ειναι το LTE μοντελο?αν ζεστενεται πιο ευκολα απο το αλλο μοντελο και αν το εχει παρει κανεις απω το birdfone που εχει το LTE μοντελο αν αντιμετωπισε προβλημα θερμοτητας?

 

ολα lte ειναι ρε φιλε..δηλαδη, LTE ειναι τα smartphones που ειναι 4G....τα μη lte μοντελα εχουν μονο σημα 3G...εγω απο birdphone το πηρα, ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Εγω προβλημα με υπερθερμανση δεν εχω κανενα, ισως επειδη το πηρα πριν 2 βδομαδες κι εχει παρει τις καταλληλες αναβαθμισεις, το s2 εκαιγε οταν επαιζα καποιο βαρυ παιχνιδι, αυτο δεν καταλαβαινει τιποτα..το μοναδικο που επαθα ειναι το εξης:χθες βραδυ επιστρεφω σπιτι μετα απο μια συναυλια, και παταω να ανεβουν στο dropbox ολα τα βιντεο και οι φωτο που ειχα τραβηξει. Μετα παω στο υπνοδωματιο(οπου το wi-fi ισα που πιανει) και το βαζω να φορτισει εχοντας ξεχασει τελειως οτι με το ανεπαρκες σημα απ το δωματιο το να ανεβουν στο dropbox video θα ηταν αδυνατο και πεφτω για υπνο...το πρωι ξυπναω, πιανω το κινητο και εκαιγε ενω η μπαταρια δεν ειχε καταφερει να φορτισει πανω απο 60%..νομιζω οτι επαθε ζημια το τηλεφωνο και μετα θυμηθηκα οτι ειχα ξεχασει το dropbox, το οποιο μετα βιας ειχε καταφερει να ανεβασει 3-4 βιντεο ολη νυχτα, με αποτελεσμα να ζοριζει απιστευτα το κινητο ολη νυχτα χωρις αποτελεσμα..αποτομο ξυπνημα το πρωι..λαχταρα..
Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένεις αλήθεια από πουθενά.

Αν κάποιος πουλήσει το S4 και πάει στο one θα σου πει ότι το πιάνει και δροσίζεται.

Το ίδιο και στην αντίθετη περίπτωση.

Αυτό που βλέπω τα τελευταία χρόνια είναι ότι το καλοκαίρι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις κανένα smartphone 100% σε μη κλιματιζομενους χώρους.

Στα tablet είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί παρόλο που οι CPU GPU αναπτύσσουν παρόμοιες θερμοκρασίες, οι μεγάλοι χώροι επιτρέπουν την εύκολη αποβολή θερμότητας.

Αυτός είναι ο λόγος που αποφάσισα να ξαναγυρισω στον συνδιασμό smartphone - tablet.

Ακόμα και το note 2 που το έδωσα τέλος Ιουνίου, οταν το χρησιμοποιούσα για πολύ ώρα ζεσταινονταν.

Για μένα αυτή είναι η πραγματικότητα.

 

Θα δεχτώ μόνο τα αποτελέσματα ενός τέστ όπου δυο συσκευές θα κάνουν τα ίδια πραγματα και με αξιόπιστες μετρήσεις θα συγκρίνουμε θερμοκρασίες CPU και μπαταρίας.

 

Κωστα μερικα γρηγορα facts καθως περασα διαδοχικα από τα 3 αυτά μοντελα:

Note 2 : Δεν καταλαβαινει τιποτα. Ελαχιστη αυξηση της θερμοκρασίας που γινεται οριακα αντιληπτη

S4: Μεχρι την MGA μεγαλο πρόβλημα. Από εκει και επειτα ζεσταίνεται μεν, αλλα όχι σε τετοιο βαθμο ώστε να μη μπορει να χρησιμοποιηθεί.

One: Καπου ενδιάμεσα. Δε ζεσταίνεται σε καμια περιπτωση στο βαθμο του S4 (που ξαναλεω δεν είναι υπερβολικος), αλλα σαφως λιγοτερο και κυριως στο χωρο του ακουστικου...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα μερικα γρηγορα facts καθως περασα διαδοχικα από τα 3 αυτά μοντελα:

Note 2 : Δεν καταλαβαινει τιποτα. Ελαχιστη αυξηση της θερμοκρασίας που γινεται οριακα αντιληπτη

S4: Μεχρι την MGA μεγαλο πρόβλημα. Από εκει και επειτα ζεσταίνεται μεν, αλλα όχι σε τετοιο βαθμο ώστε να μη μπορει να χρησιμοποιηθεί.

One: Καπου ενδιάμεσα. Δε ζεσταίνεται σε καμια περιπτωση στο βαθμο του S4 (που ξαναλεω δεν είναι υπερβολικος), αλλα σαφως λιγοτερο και κυριως στο χωρο του ακουστικου...

 

Όταν θα έλθω Ελλάδα θα τα βάλουμε δίπλα δίπλα να κανουν τα ίδια πραγματα και θα αποφανθούμε.

Το Note2 σαφώς και ζεσταίνεται λιγότερο λογο διαφορετικων specs, μεγεθους κλπ, αλλά ζεσταίνεται.

Εδώ έχουμε 35αρια απο τον Απρίλιο και το έχω τσεκαρει.

 

Σε οτι αφορά το S4 δεν είναι θέμα CPU αφού ζεσταίνονται και οι δυο τύποι.

Όταν όμως είμαι στο σπίτι με θερμοκρασία δωματίου στους 26° λογο air condition, δεν ζεσταίνεται καθόλου εκτός heavy games.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Προβλήματα υπερθέρμανσης

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...