Jump to content

Mp3 Προτάσεις και Αναζητήσεις! {2}


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xthes akousa se club to gnwsto kommati tou Ziwgala "San star tou cinema" se mia pio dance-trance ekdosh. Mhpws kserete poianou einai tou remix kai pou mporw na to vrw? Den einai ayto pou evgalan oi One ston neo tous disko.. Thanx

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος M_e_v (24 Οκτ. 2004 , 12:54)

 

And everytime I try to fly, I fall

Without my wings, I feel so small

I guess I need you, baby

And everytime I see you in my dreams

I see your face, you're haunting me

I guess I need you, baby

 

 

kserei kaneis na mou pei poio kommati einai ayto??

 

 

Britney Spears - Everytime

 

(Μια πρόταση αν έβαζες στο google θα στο έβγαζε σίγουρα).

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (23 Οκτ. 2004 , 23:08)

 

Το ξέρεις ήδη αλλά για να το μάθει και όποιος άλλος ενδιαφέρεται : κυκλοφορεί στο dc++ :)

 

 

Ερώτηση άσχετου τι είναι αυτό?? Το dc++ ενοώ!! Για να δούμε θα απαντήσει κανείς?? Πολές φορές το βλέπω που το λέτε .....αλλά ....δεν μπορώ να καταλάβω τί είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Dc++ = peer2peer programs

αλλα λειτουργει με hubs (rooms)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Finn (24 Οκτ. 2004 , 16:02)

 

Dc++ = peer2peer programs

αλλα λειτουργει με hubs (rooms)

 

 

Tώρα δέσαμε!! Δεν κατάλαβα τίποτα αλλά δεν πειράζει σ'ευχαριστώ για την προσπάθεια και την άμεση απάντηση!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (24 Οκτ. 2004 , 15:44)

 

Ερώτηση άσχετου τι είναι αυτό?? Το dc++ ενοώ!! Για να δούμε θα απαντήσει κανείς?? Πολές φορές το βλέπω που το λέτε .....αλλά ....δεν μπορώ να καταλάβω τί είναι!!

 

 

http://www.dcplusplus.com :)


Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cristina (24 Οκτ. 2004 , 16:25)

 

http://www.dcplusplus.com :)

 

 

Yπάρχουν κάπου οδηγίες στα ελληνικά για το τι κάνει αυτο το πρόγραμμα και πώς δουλεύει?? Είπαμε είμαι ασχετος!! Το κατέβασα αλλά μέχρι εκεί!! Εχω ένα πού μεγάλο αρχείο MP3 και ευχαρίστως να δώσω απο αυτά που έχω. Επι το πλείστον ελληνικό ρεπερτόριο!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fanish1 (24 Οκτ. 2004 , 17:09)

 

Yπάρχουν κάπου οδηγίες στα ελληνικά για το τι κάνει αυτο το πρόγραμμα και πώς δουλεύει?? Είπαμε είμαι ασχετος!! Το κατέβασα αλλά μέχρι εκεί!! Εχω ένα πού μεγάλο αρχείο MP3 και ευχαρίστως να δώσω απο αυτά που έχω. Επι το πλείστον ελληνικό ρεπερτόριο!!

 

 

Ναι, αμέ! :)

 

Δες στο site του Angelos0 που είναι το καλλίτερο Ελληνικό hub (από όσο ξέρω τουλάχιστον). :)


Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος loverman13 (22 Οκτ. 2004 , 15:00)

 

Παιδια θα ηθελα λιγο τα φωτα σας....Οποιος μπορει ας μπει στον χαρτοφυλακα και να κατεβασει τις σημειωσεις και να μου πει ποια τραγουδια ειναι θα του ημουν ευγνωμων... :(

 

KANEIS????? :o :cry: :cry: :cry:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος loverman13 (24 Οκτ. 2004 , 21:47)

 

KANEIS????? :o :cry: :cry: :cry:

 

H shmeiwsh 10 einai Eric Prydz - Call On Me..8a psakso kai ta alla kai an brw kati 8a se enimerwso!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος loverman13 (24 Οκτ. 2004 , 21:47)

 

KANEIS????? :o :cry: :cry: :cry:

 

σημειωση 13: Rainbow - Temple of the King

σημειωση 11: Blue - Baby Girl

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Cristina (24 Οκτ. 2004 , 19:34)

 

Ναι, αμέ! :)

 

Δες στο site του Angelos0 που είναι το καλλίτερο Ελληνικό hub (από όσο ξέρω τουλάχιστον). :)

 

 

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ Christina!! Είσαι κούκλα!! :p :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sik13 (24 Οκτ. 2004 , 22:33)

 

H shmeiwsh 10 einai Eric Prydz - Call On Me..8a psakso kai ta alla kai an brw kati 8a se enimerwso!!! :D

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Paris (24 Οκτ. 2004 , 22:35)

 

σημειωση 13: Rainbow - Temple of the King

σημειωση 11: Blue - Baby Girl

 

Eyxaristw poly paidia opoios mporei as brei kai ta alla....KAI PALI EYXARISTW!!!! :) :D
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις σας μηπως ενα απο τα δυο τραγουδια (η' και τα δυο :) ) ,απο τον καινουριο δισκο της Αλκηστις Πρωτοψαλτη , τα οποια εχει γραψει ο ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΡΚΟΛΗΣ ; 8Α σας ημουνα υποχρεος αν γινοταν καποιος να μου τα στειλει η' να μου πει που 8α μπορουσα να τα βρω..φιλια!!! :D

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εαν εχει κανεις το Ζειμπεκικο του Ξαρχακου της Τελετης Εναρξης please στειλτε ενα pm γιατι το ψαχνω πολυ καιρο :(
Link to comment
Share on other sites

Έχω το Ζεϊμπεκικο του Ξαρχακου της Εναρξης, και εγω το έψαχνα σαν τρελλός μέχρι που μου το ripαρε ενα καλο παιδάκι! :) Δεν υπάρχει πουθενα αυτόνομο παρα μονο rip απο την τελετή.

 

Στείλτε μου pm με τα email σας (να δεχονται περίπου 3ΜΒ attachment) κια θα σας φροντίσω! :)

Link to comment
Share on other sites

Eιναι ενα κομματι μαλλον απο το soundtrack των 12 πηθηκων που παιζοταν παλια στην μεσημαριανη κυριακατικη εκπομπη στο mega του θεοδωρακη πριν παει στη νετ και μετα στο star.Η εκπομπη νομιζω λεγοταν προσωπα.Το εισαγωγικο κομματι το ακουσα και σημερα σε μια βραδυνη εκπομπη στη νετ που συζητουσαν για τη σημαια.Ξερετε ποιο ειναι?Δεν λεω για το κουβανεζικο με τις καραμουζες αν και αυτο το ψαχνω.ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΙΣ?
Link to comment
Share on other sites

για κοιταξε λιγο

Astor Piazzola : Twelve Monkeys - Main theme

"I'm also not very analytical. You know I don't spend a lot of time thinking about myself, about why I do things." George W. Bush, aboard Air Force One, June 4, 2003
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sakiss (26 Οκτ. 2004 , 00:21)

 

Eιναι ενα κομματι μαλλον απο το soundtrack των 12 πηθηκων που παιζοταν παλια στην μεσημαριανη κυριακατικη εκπομπη στο mega του θεοδωρακη πριν παει στη νετ και μετα στο star.Η εκπομπη νομιζω λεγοταν προσωπα.Το εισαγωγικο κομματι το ακουσα και σημερα σε μια βραδυνη εκπομπη στη νετ που συζητουσαν για τη σημαια.Ξερετε ποιο ειναι?Δεν λεω για το κουβανεζικο με τις καραμουζες αν και αυτο το ψαχνω.ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΙΣ?

 

Μηπως ειναι το ''introduccion'' from Suite Punta del Este ?
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιζει εδω και πολυ καιρο στον Best, ενα κομματι που λεει κατι στατιστικα και μετα λεει these are the facts of life ή κατι τετοιο. Ξερει κανεις πως λεγεται, γιατι δεν εχω προλαβε να ασχοληθω?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος florina (26 Οκτ. 2004 , 10:59)

 

kalimera paidia!eimai kainourgios sto site kai thelo na me voithisete na to matho kalytera!edo kai kairo psaxno ena tragoudi!to CLAP THE BUKA apo DJ USY!to ehei kanenas?pos tha to vro?

 

 

καλώς ήρθες αλλά καλό είναι να μην κανεις post το ιδιο ερωτημα σε όλα τα θεματα αλλά να επιλέγεις το σωστό π.χ."Mp3 Προτάσεις και Αναζητήσεις 2" ;)

Υπογραφή εκτός ορίων. 420Χ150 και 16Κ μέγιστο.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...