Jump to content

Amoi N828


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας συν-αμοιτες. Παρέλαβα κ εγώ την πέμπτη κ είμαι με το στόμα ανοιχτό ακόμα κ σήμερα.:w00t::dance: σαν τον smigol κ το πολύτιμο του.:lol::lol::lol: η κηνητουμπα τα σπάει... είμαι 100% ευχαριστημένος με την επιλογή μου και σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια. το συστήνω ανεπιφύλακτα. Στο θέμα μας.. πρώτο Android κην κ έχω απορίες. :wacko:

 

1ον το κην ήρθε με την εφαρμογή σουπερσου κ ροοτ εξπλορερ. Όταν άνοιξα το δεύτερο μου εμφάνισε (αποτι κατάλαβα) τα αρχεία όλου του κην. Άρα να υποθέσω το κην είναι ρουταρισμένο?

 

2ον πως μπορώ να τσεκάρω το gps? Κ ποιο navigeitor προτείνετε? Τσαμπε αν υπάρχει.(ασχέτως με το θέμα του gps)

 

3ον χρειαζαιτε να φλασαρω rekoveri? Αν ναι πως γίνετε από Linux?

 

Έχω ένα θέμαμε την εφαρμογή SuperSU και βρήκα κάποια updates που θα πρέπει να γίνουν με flashάρισμα. Όταν πάω λοιπόν να ξεκινήσω σε recovery mode μου βγάζει το εικονίδιο του Android ξάπλα με ένα κόκκινο τρίγωνο. Δεν υπακούει σε καμία εντολή παρά μόνο με βγάλσιμο της μπαταρίας επανέρχεται. Βρήκα λοιπόν και κατέβασα την touch recovery, (το λινκ σε αυτό το τόπικ δεν δουλεύει) και την πέρασα με SP Flash Tools. Τώρα όταν πάω να μπω σε recovery mode δεν δείχνει τίποτα. Ξεκινάει κανονικά με τα κινέζικα στην αρχή και μετά η οθόνη μένει ανοιχτή (το backlit είναι on, αλλά χωρίς να δείχνει τίποτα) για περίπου ένα λεπτό και μετά κάνει reboot μόνο του και ξεκινάει στην κανονική λειτουργία.

Όλα αυτά ξεκίνησαν όταν προσπάθησα να αντικαταστήσω την εφαρμογή mms.apk για 160 χαρακτήρες στο SMS στο default πληκτρολόγιο. Μου'χει σπάσει τα νεύρα αυτή η υπόθεση.

Καμιά ιδέα;;;

 

Φίλτατε τελικά την έκανες την μαγκιά με τους 160 χαρακτήρες? Αν ναι πως?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

 

Φίλτατε τελικά την έκανες την μαγκιά με τους 160 χαρακτήρες? Αν ναι πως?

 

Ναι. Κάποιος φίλος είχε δώσει ένα λινκ για ένα αρχείο (mms.apk) που το αντικαθιστάς στο system/apps/mms.apk με root explorer ή παρόμοιο. Είναι κάπου στις πρώτες 10-15 σελίδες. ψαξε το και θα το βρεις.

 

Για πλοήγηση δοκίμασε το sygic.

 

 

...αν εννοείς το baidu input, βάζεις οποιοδήποτε άλλο (π.χ. Google keyboard) και το απενεργοποιείς μετά το κινέζικο.

Και εγώ είχα αρχικά στο πρώτο μου AMOI N828 προβλήματα με την τελευταία/δεύτερη version αλλά στο δεύτερο που παρήγγειλα και ξαναδοκίμασα, διαφοροποίησα λίγο τη διαδικασία έχοντας και αντίστοιχη εμπειρία με ROMs άλλων συσκευών (ZTE V987, Cube U30GT-H) που έκαναν επίσης τρελά. Η ενδεδειγμένη πιστεύω διαδικασία για φλασάρισμα από custom recovery (CWM τουλάχιστον 6.0.3.2, TWRP τουλάχιστον 2.5.0.0) είναι με Wipe των: data, cache, system, dalvic-cache, android secure. Αφού γίνει το wipe και μετά το install, ξανά wipe cache/dalvic. Τουλάχιστον εμένα έτσι μου δούλεψε οκ τη δεύτερη φορά η αρχικά "προβληματική" δεύτερη έκδοση που αναφέρουμε. Επίσης αν θέλει κάποιος για ακόμα μεγαλύτερη σιγουριά, μπορεί πρώτα να κάνει format το system πριν το install γιατί σε ορισμένες ROM (κυρίως tablet) κολλάει η διαδικασία χωρίς προφανή λόγο.

 

Το πρόβλημα με το πληκτρολόγιο δεν μπορούσε να λυθεί έτσι γιατί για να κατεβάσω κάτι από το play θα έπρπε να ενεργοποιήσω το λογαριασμό κάτι που ήταν αδύνατο αφού δεν μπορούσα να γράψω. Το θέμα το έλυσα κατεβάζοντας στον υπολογιστή μου μια παρόμοια εφαρμογή, την πέρασα στο τηλ και όλα οκ.

Αυτή όμως η ρομ είχε πολλά προβλήματα. Το βασικότερο ήταν στην εκκίνηση. Αν έκανες restart όλα οκ. Αν το έκλεινες και μετά το άνοιγες δεν άνοιγε. Άνοιγε στην αρχή, έβγαζε τα κλασικά κινέζικα στην εκκίνηση και μετά έσβηνε. Όσες φορές μου δούλεψε ήταν όταν προσπαθούσα να μπω στη rcovery αυτό τότε μπούταρε κανονικά. Στο Antutu έπιανε κάπου στα 13100 μ/ο ένω στην original ήταν στα 13700.

Να σημειώσω ότι το φλασάρισμα είχε γίνει έτσι όπως το περιγράφεις. Με TWRP και καθάρισμα των caches

 

Έτσι την έβγαλα και έβαλα την τρίτη κατά σειρά Samsung version (που την ανέφερε πιο πίσω ένας φίλος) που μοιάζει να δουλέυει πιο καλά.

Στο Antutu έδειξε 13900. Το μόνμο θέμα που έχω είναι το radioFm δεν μπουτάρει καθόλου. Το ξεκινάς και crashαρει αμέσως. Δεν ξέρω αν δούλευε στην αρχή ή κάποια εφαρμογή που εγκατέστησα αργότερα να το επηρεάζει. Ξέρει κανείς τι κάνουμε σε τέτοιες περιπτώσεις? Υπάρχει κανα γιατρικό τύπου fix permissions ή κάτι άλλο??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας συν-αμοιτες. Παρέλαβα κ εγώ την πέμπτη κ είμαι με το στόμα ανοιχτό ακόμα κ σήμερα.:w00t::dance: σαν τον smigol κ το πολύτιμο του.:lol::lol::lol: η κηνητουμπα τα σπάει... είμαι 100% ευχαριστημένος με την επιλογή μου και σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια. το συστήνω ανεπιφύλακτα. Στο θέμα μας.. πρώτο Android κην κ έχω απορίες. :wacko:

 

1ον το κην ήρθε με την εφαρμογή σουπερσου κ ροοτ εξπλορερ. Όταν άνοιξα το δεύτερο μου εμφάνισε (αποτι κατάλαβα) τα αρχεία όλου του κην. Άρα να υποθέσω το κην είναι ρουταρισμένο?

 

2ον πως μπορώ να τσεκάρω το gps? Κ ποιο navigeitor προτείνετε? Τσαμπε αν υπάρχει.(ασχέτως με το θέμα του gps)

 

3ον χρειαζαιτε να φλασαρω rekoveri? Αν ναι πως γίνετε από Linux?

 

 

 

Φίλτατε τελικά την έκανες την μαγκιά με τους 160 χαρακτήρες? Αν ναι πως?

 

EΒΑΛΑ ΑΥΤΟ,κατεβασα τα αρχεια ανικατεστησα τους χαρτες ελλαδας με το πιο κατω λινκ που εχει ο φιλος,το εβαλα στην εξωτερικη καρτα και το εγκατεστησα,στις ρυθμισεις το γυρισα στις αρχικες γιατι ολο Κυπρο εδειχνε,μια χαρα δωρεαν το sygic και τζαμπα,το τεσταρα στην διαδρομη Αθηνα Κερκυρα μεσω Καρδιτσας και μας πηγε τελεια.

Link to comment
Share on other sites

...Το πρόβλημα με το πληκτρολόγιο δεν μπορούσε να λυθεί έτσι γιατί για να κατεβάσω κάτι από το play θα έπρπε να ενεργοποιήσω το λογαριασμό κάτι που ήταν αδύνατο αφού δεν μπορούσα να γράψω. Το θέμα το έλυσα κατεβάζοντας στον υπολογιστή μου μια παρόμοια εφαρμογή, την πέρασα στο τηλ και όλα οκ.

Τί εννοείς δεν μπορούσε να λυθεί, αυτό ακριβώς σου πρότεινα και εγώ, να βάλεις κάποιο άλλο keyboard apk. Τεσπα το αποτέλεσμα μετράει :-)

...Αυτή όμως η ρομ είχε πολλά προβλήματα. Το βασικότερο ήταν στην εκκίνηση. Αν έκανες restart όλα οκ. Αν το έκλεινες και μετά το άνοιγες δεν άνοιγε. Άνοιγε στην αρχή, έβγαζε τα κλασικά κινέζικα στην εκκίνηση και μετά έσβηνε. Όσες φορές μου δούλεψε ήταν όταν προσπαθούσα να μπω στη rcovery αυτό τότε μπούταρε κανονικά. Στο Antutu έπιανε κάπου στα 13100 μ/ο ένω στην original ήταν στα 13700.

Να σημειώσω ότι το φλασάρισμα είχε γίνει έτσι όπως το περιγράφεις. Με TWRP και καθάρισμα των caches

Η ROM χρειάζεται και απενεργοποιημένο το fast boot (έτσι και αλλιώς obsolete στα σύγχρονα κινητά) γιατί δημιουργεί παρόμοια προβλήματα συχνά.

Έτσι την έβγαλα και έβαλα την τρίτη κατά σειρά Samsung version (που την ανέφερε πιο πίσω ένας φίλος) που μοιάζει να δουλέυει πιο καλά.

Ποια είναι αυτή η τρίτη κατά σειρά; Εννοείς αυτή που είχα δοκιμάσει εγώ παραπάνω με το 3D Home (HDC Galaxy S4 I9500 Exynos) και την οποία βρήκα αρκετά ασταθή σε ορισμένα ουσιαστικά σημεία;

Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι αυτή η τρίτη κατά σειρά; Εννοείς αυτή που είχα δοκιμάσει εγώ παραπάνω με το 3D Home (HDC Galaxy S4 I9500 Exynos) και την οποία βρήκα αρκετά ασταθή σε ορισμένα ουσιαστικά σημεία;

 

A! Eσύ ήσουν που την είχες δοκιμάσει? Ναι αυτή έβαλα από το ρώσικο σάιτ και είχε και ρώσικη προφίλ στην αρχή. Αυτή μέχρι τώρα όπως είπα δεν μου έχει δημιουργήσει προβλήματα πέραν του ραδιοφώνου. Το θέμα με την φωτεινότητα που ανέφερες δεν με ενοχλεί. Είναι όντως λίγο πιο σκοτεινό το βράδι, αλλά οκ, μου αρκεί. Για μπαταρία δεν μπορώ να πω γιατί μόλις χτες το βράδι την πέρασα και δεν έχω ακόμα άποψη.

 

Τώρα που ξαναδιάβασα το ποστ σου, έγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα με το home button. Τι ακριβώς σου κάνει;;

Μήπως δεν έχουμε κατεβάσει την ίδια;;

Edited by nikstar
Link to comment
Share on other sites

"2013/07/25 15:02:37, ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Αποστολή Συσκευασίας"

 

Αυτο σημαινει οτι παιζει να το εχω αυριο?

 

Μαλλον Δευτερα,θα παει στο κεντρικο και μετα στο ταχυδρομειο της περιοχης σου αλλα μπορει να γινει και κανενα θαυμα

Link to comment
Share on other sites

"2013/07/25 15:02:37, ΚΔ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Αποστολή Συσκευασίας"

 

Αυτο σημαινει οτι παιζει να το εχω αυριο?

 

Εμένα έφτασε στις 3 το μεσημέρι αεροδρόμιο, μετά από κανα μισάωρα έφυγε και το βράδι είχε φτάσει Πάτρα. Την άλλη μέρα το πρωί μου το έφερε σπίτι ο Ταχυδρόμος!! Την προηγούμενη Τετάρτη ήταν που έφτασε αεροδρόμιο Πεμπτη το έλαβα, μετά από 10 ημέρες.:D Έκανα ρεκόρ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tο ασχημο σε σένα είναι ότι αν δεν το πάρεις αύριο μεσολαβεί ματά σαββατοκύριακο που σημαίνει 2 μέρες ακόμη αναμονή!
Link to comment
Share on other sites

Tο ασχημο σε σένα είναι ότι αν δεν το πάρεις αύριο μεσολαβεί ματά σαββατοκύριακο που σημαίνει 2 μέρες ακόμη αναμονή!

 

Ναι, πιστεψε με, το ξερω πολυ καλα αυτο!

 

Κατι αλλο, το κινητο σιγουρα δεν εχει OTG ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πιστεψε με, το ξερω πολυ καλα αυτο!

 

Κατι αλλο, το κινητο σιγουρα δεν εχει OTG ετσι δεν ειναι?

όχι δεν έχει υποστήριξη OTG

Link to comment
Share on other sites

A! Eσύ ήσουν που την είχες δοκιμάσει? Ναι αυτή έβαλα από το ρώσικο σάιτ και είχε και ρώσικη προφίλ στην αρχή. Αυτή μέχρι τώρα όπως είπα δεν μου έχει δημιουργήσει προβλήματα πέραν του ραδιοφώνου. Το θέμα με την φωτεινότητα που ανέφερες δεν με ενοχλεί. Είναι όντως λίγο πιο σκοτεινό το βράδι, αλλά οκ, μου αρκεί. Για μπαταρία δεν μπορώ να πω γιατί μόλις χτες το βράδι την πέρασα και δεν έχω ακόμα άποψη.

 

Τώρα που ξαναδιάβασα το ποστ σου, έγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα με το home button. Τι ακριβώς σου κάνει;;

Μήπως δεν έχουμε κατεβάσει την ίδια;;

 

Πολυγλωσσική είναι έτσι και αλλιώς, απλώς εγώ έβαλα εκείνη που ξεκινά με κινέζικα, ενώ εσύ πιθανόν τη Ρώσικη που επίσης υπάρχει. Λογικά για την ίδια μιλάμε. Σίγουρα αν είχες εμπειρία από τις άλλες (stock, minideal, Death King, τις δύο άλλες Samsung) θα παρατηρούσες τη διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας (οφείλεται και στη κινέζικη εφαρμογή που τρέχει συνέχεια για να "ξυπνά" η οθόνη με το κούνημα. Το home button στην έκδοση που λέω εγώ, δεν ανταποκρινόταν αλλά έβγαλαν μαζί patch επίλυσης. Ίσως σε αυτή που λες εσύ, το είχαν επιλύσει ή ενσωματώσει ήδη.

Προσωπικά, αν και το 3D Home το βρήκα αρχικά ενδιαφέρον, τελικά δεν διαπίστωσα λειτουργική εξυπηρέτηση ιδιαίτερη και μάλιστα όλα αυτά έρχονταν με επιβάρυνση. Οι προηγούμενες Samsung είναι κορυφαίες στην απόκριση συνολικά.

Link to comment
Share on other sites

Πολυγλωσσική είναι έτσι και αλλιώς, απλώς εγώ έβαλα εκείνη που ξεκινά με κινέζικα, ενώ εσύ πιθανόν τη Ρώσικη που επίσης υπάρχει. Λογικά για την ίδια μιλάμε. Σίγουρα αν είχες εμπειρία από τις άλλες (stock, minideal, Death King, τις δύο άλλες Samsung) θα παρατηρούσες τη διαφορά στην κατανάλωση μπαταρίας (οφείλεται και στη κινέζικη εφαρμογή που τρέχει συνέχεια για να "ξυπνά" η οθόνη με το κούνημα. Το home button στην έκδοση που λέω εγώ, δεν ανταποκρινόταν αλλά έβγαλαν μαζί patch επίλυσης. Ίσως σε αυτή που λες εσύ, το είχαν επιλύσει ή ενσωματώσει ήδη.

Προσωπικά, αν και το 3D Home το βρήκα αρχικά ενδιαφέρον, τελικά δεν διαπίστωσα λειτουργική εξυπηρέτηση ιδιαίτερη και μάλιστα όλα αυτά έρχονταν με επιβάρυνση. Οι προηγούμενες Samsung είναι κορυφαίες στην απόκριση συνολικά.

Στην δικιά μου δεν υπάρχει τίποτα κινέζικο. Τα έχουν βγάλει όλα. Και αυτό με το κούνημα δεν το έχω δει πουθενά.

 

Τα Benchmarks που έκανα άλλο μου δείχνουν για τις προηγούμενες Samsung.

 

Μπορούμε με custom recovery να φλασάρουμε ρομ όχι από .zip μορφή αλλά από τύπου System.img?

Edited by nikstar
Link to comment
Share on other sites

Στην δικιά μου δεν υπάρχει τίποτα κινέζικο. Τα έχουν βγάλει όλα. Και αυτό με το κούνημα δεν το έχω δει πουθενά.

 

Τα Benchmarks που έκανα άλλο μου δείχνουν για τις προηγούμενες Samsung.

 

Μπορούμε με custom recovery να φλασάρουμε ρομ όχι από .zip μορφή αλλά από τύπου System.img?

 

...μπορείς να μου δώσεις το link αυτής που λες;

(Δε θα εμπιστευόμουν τα benchmarks ως κριτήριο απόδοσης μιας ROM)

 

Για το άλλο θέμα που ρωτάς, από όσο γνωρίζω όχι απευθείας (χρειάζεται installer script file και να γίνει zip). Δες και εδώ: http://android.stackexchange.com/questions/22473/install-system-img-on-android-phone

Edited by emxa2k
Link to comment
Share on other sites

[...]

Μπορούμε με custom recovery να φλασάρουμε ρομ όχι από .zip μορφή αλλά από τύπου System.img?

με το sp flash tool φλασάρονται αυτά, από υπολογιστή

Link to comment
Share on other sites

...μπορείς να μου δώσεις το link αυτής που λες;

(Δε θα εμπιστευόμουν τα benchmarks ως κριτήριο απόδοσης μιας ROM)

 

Για το άλλο θέμα που ρωτάς, από όσο γνωρίζω όχι απευθείας. Δες και εδώ: http://android.stackexchange.com/questions/22473/install-system-img-on-android-phone

 

Κριτήριο είναι κατ'αρχήν το πόσο εξυπηρετεί τον καθένα που το δουλεύει. Αλλά επειδή σαν συσκευή είναι αρκετά γρήγορη δεν θα δεις διαφορές σε απλή καθημερινή χρήση οπότε ένα benchmark θα σου δώσει μια εικόνα. Το βασικό είναι να δουλεύουν όλα!

 

Δες εδώ για το λινκ¨http://forum.china-iphone.ru/amoi-n828-proshivki-t27390-360.html

 

Είναι στα ρώσικα και αν δεν βγάλεις άκρή για το download δοκίμασε το παρακάτω. Είναι η διευθυνση από όπου τελικά κατέβηκε. Εκτός και ξέρεις ρώσικα:lol: οπότε θα βγάλεις άκρη εύκολα.

 

EDIT Δοκίμασε από εδώ και κλίκαρε κάτω από το εικονίδιο για download

 

https://disk.yandex.com/public/?hash=85feIJ2%2BjEObmyK4F7aV8rMdMglDIN8s4xBlCLRLTPA%3D&locale=ru

Edited by nikstar
Link to comment
Share on other sites

Κριτήριο είναι κατ'αρχήν το πόσο εξυπηρετεί τον καθένα που το δουλεύει. Αλλά επειδή σαν συσκευή είναι αρκετά γρήγορη δεν θα δεις διαφορές σε απλή καθημερινή χρήση οπότε ένα benchmark θα σου δώσει μια εικόνα. Το βασικό είναι να δουλεύουν όλα!

Συμφωνώ και στο ανέφερα ήδη στα προηγούμενα. Ελπίζω να μείνεις ευχαριστημένος από τη χρήση της/του :-)

 

Δες εδώ για το λινκ¨http://forum.china-iphone.ru/amoi-n828-proshivki-t27390-360.html

 

Είναι στα ρώσικα και αν δεν βγάλεις άκρή για το download δοκίμασε το παρακάτω. Είναι η διευθυνση από όπου τελικά κατέβηκε. Εκτός και ξέρεις ρώσικα:lol: οπότε θα βγάλεις άκρη εύκολα.

 

https://downloader-default10j.disk.yandex.com/rdisk/d7993f9994f4dc278f1f296a8bf858f4/51eee3f8/cmExasQhNv-BlA90gAYpL9gy6ULxQoCennTtQ4NNqHJYjCUZ-XBw9EBxCkp8ljDzYLWKNptDMKIOwpZNhYE1Rg==?uid=0&filename=N828_Sense_4.2.3_Verevka.zip&disposition=attachment&hash=85feIJ2%2BjEObmyK4F7aV8rMdMglDIN8s4xBlCLRLTPA%3D&limit=0&content_type=application%2Fx-zip-compressed&rtoken=4ccaad06ad66f506bc3778988ff3ba5d&rtimestamp=51eee3f8

 

...για το ίδιο site πρόκειται. Απλώς όπως σου έγραψα και παραπάνω, εγώ προφανώς κατέβασα την έκδοση που ξεκινάει με κινέζικα και είναι το τελευταίο link πριν τις Russified, ενώ εσύ το τελευταίο στη λίστα (Russified έκδοση της ίδιας rom). Λογικά πρόκειται για τις ίδιες rom πιθανόν με αφαίρεση στη Rusiffied οτιδήποτε κινέζικου ( ; )

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και στο ανέφερα ήδη στα προηγούμενα. Ελπίζω να μείνεις ευχαριστημένος από τη χρήση της/του :-)

 

 

 

...για το ίδιο site πρόκειται. Απλώς όπως σου έγραψα και παραπάνω, εγώ προφανώς κατέβασα την έκδοση που ξεκινάει με κινέζικα και είναι το τελευταίο link πριν τις Russified, ενώ εσύ το τελευταίο στη λίστα (Russified έκδοση της ίδιας rom). Λογικά πρόκειται για τις ίδιες rom πιθανόν με αφαίρεση στη Rusiffied οτιδήποτε κινέζικου ( ; )

 

Εμάνα μάλλον μου'κατσε καλύτερα:)

To Lewa Os αξίζει κανείς να ασχοληθεί μαζί του?

Link to comment
Share on other sites

Εμάνα μάλλον μου'κατσε καλύτερα:)

To Lewa Os αξίζει κανείς να ασχοληθεί μαζί του?

Eίναι σαν τη Miui, εν μέρει αντιγραφή. Εγώ Lewa τρέχω στο κινητό μου, προτιμώ το ui της

Link to comment
Share on other sites

Eίναι σαν τη Miui, εν μέρει αντιγραφή. Εγώ Lewa τρέχω στο κινητό μου, προτιμώ το ui της

 

Aν δεν κάνω λάθος δεν έχει ελληνικά, έτσι;

Και όπως είδα σε κάτι reviews είναι λίγο iPhonίστικο το ui της.

Ποια version έχεις;

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν κάνω λάθος δεν έχει ελληνικά, έτσι;

Και όπως είδα σε κάτι reviews είναι λίγο iPhonίστικο το ui της.

Ποια version έχεις;

στις επόμενες εκδόσεις ελπιζω να ενσωματωθεί η ελληνική μετάφραση που έχει φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο

Δεν νομίζω πως έχει καμια σχέση το ui με iphone. άλλωστε το κάνεις όπως θες με τα θεματα

εχω 4.2.1 στο H7500+ μου

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν ειμαι και πολυ των online αγορων οποιος ενδιαφερετε να το πουλησει ας μου στειλει ενα πμ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=369392;)
Link to comment
Share on other sites

στις επόμενες εκδόσεις ελπιζω να ενσωματωθεί η ελληνική μετάφραση που έχει φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο

Δεν νομίζω πως έχει καμια σχέση το ui με iphone. άλλωστε το κάνεις όπως θες με τα θεματα

εχω 4.2.1 στο H7500+ μου

 

Mια version για το Ν828 που έβαλα και δοκίμασα τα εικονίδια ήταν αντιγραφή του iPhone (όχι ότι έχω κάτι με την Apple και το iPhone, απλά κουβέντα να κάνουμε).

Πάντως με εντυπωσίασε το πόσο γρήγορα εκκινούσε. Έχει πάντως αρκετά έξυπνα και ωραία στοιχεία στο ui της.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...