Jump to content

ZTE Grand X Quad V987


ulvergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια έχετε να προτείνετε καμιά άλλη rom εκτός του Bruno, με βαση την 4.2.1?

Ευχαριστώ

 

Μολις ανεβασε ο bruno την v.3

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ai

 

Ναι εκανα απο το cwm wipe/factory reset και εχω περασμενω το τελευταιω cwm με το mobile uncle.......

Η πλακα ειναι (για να μη πω τιποτε αλλο) οτι ενω εστηνα το κινητο 2 ωρες χωρις προβληματα (ειχα καποιο lag σε σχεση με την 4.1.2) λιγο πριν το παρατησω σε μια απο τις επανακινησεις που εκανα ανοιγε το κινητο κανονικα και μετα το pin σε ασχετο χρονο αλλα οχι περισσοτερο απο 5 λεπτα μετα την επανακινηση μαυριζε η οθονη και δεν ξανααναβε(η συσκευη ομως ηταν ενεργοποιημενη) εκτος απο τα φωτιζομενα πληκτρα και ηθελε επενακινηση με κρατημενω το power....εβγαλα εβαλα μπαταρια τα ιδια...το τσεκαρα 4 φορες πριν βλαστημισω και ξανα περασω την 4.1.2...

 

Ναι ξερω αυτο διχνει οτι ισως καποια απο τις εφαρμογες που περασα κατα το στισιμω δημιουργουσε το προβλημε (ειχα βαλει και 5 σπασμενες)...αλλα και στο xda τα προβληματα τους ειχαν να κανουν με εφαρμογες πληρωμενες απο play......και η λυση τους ηταν να επιστρεψουν στα stock recovery (πραγμα που δεν μπορω να κανω γιατι δεν δινουν σαφες οδηγιες) και μετα ηταν ολα ενταξει......

 

Τι να πω φίλε μου... Εμένα μου έκατσε σωστά και μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα...

Τώρα σε τι φάση το έχεις?

Δοκιμασες την καινούργια του Bruno?

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω φίλε μου... Εμένα μου έκατσε σωστά και μέχρι τώρα κανένα πρόβλημα...

Τώρα σε τι φάση το έχεις?

Δοκιμασες την καινούργια του Bruno?

 

Ακου να δεισ τι γινεται γιατι θα το πεταξω στο τελος(πλακα κανω)........

Λοιπον μετα απο την δοκιμη απο 4.1.2 με 'V987_extended_userdata_mod' σε 4.2.1 (με τα κουλα που σου ειπα οτι μου εκανε) εβαλα απο πανω cwm - wipe data/user - instal zip from sd - 4.2.1 mod V3 (ΔΗΛΑΔΗ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ) εκανε το instal και οταν ηταν να bootαρει κολησε στο λογοτυπο της Zte...περιμενα κανα 15λεπτο μηπως φτιαχνει τα καινουρια αρχει αλλα μπα......το απενεργοποιησα και εστειλα prive μνμ (γιατι δεν εχω πολλα μνμ στο xda και δεν με αφηνει να ποσταρο η μ@λ@κια στο thread του bruno)στον Βruno....του εξηγησα το προβλημμα που εχω και οτι θελω να περασω τα stock partition και να φυγει η μακακια το 'V987_extended_userdata_mod'(τα εχω παρει τωρα) με εγραψε κανονικα-του ξανα εστειλα και μου απαντησε οτι τα stock partition τα περμαμε οπως περασαμε το 'mod' αλλα δεν ειναι ετσι!!!!οταν φορτοσαμε το scatter του mod στο spflas ενεργοποιηθηκαν τα ebr1,ebr2,mbr και το recovery.....οταν ομως φορτονεις το scatter των stock στο sptools ενεργοποιουντε μονο τα ebr1,ebr2 και mbr (απο αυτο και μονο ο τροπος δεν ειναι ο ιδιος)Αν κλικαρεις μονο σου το recovery σου βγαζει μνμ οτι δεν ανταποκρινεται στο path......χωρια οτι στο mod ειχαμε κανει και instal to desable userdata zip.αρα σιγουρα δεν ειναι με τον ιδιο τροπο και ειναι για καλυτερους γνωστες....

Του γραφω αυτα που σου εγραψα και μου απανταει οτι να φλασαρο μονο τα stock ebr1,ebr2,kai mbr και το καταληλο recovery(...αυτο παλι τι ειναι καινοριο)....ετσι και εγω αρχισα δοκιμε...φλασαρα τα στοκ ebr1,ebr2,και mbr ανοιγω το κινητο παλι εμφανιζεται το 'V987_extended_userdata_mod'....επιδει σε κουρασα και αφου δεν το μπρικαρα ειμαι ακομα σε 4.1.2 με 'V987_extended_userdata_mod' και το εχω παρατηση γιατι εκνεβριστικα.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά εγώ έσβησα και το cache στο recovery.

Λογικά μάλλον αυτό που λέει είναι ότι πρέπει να φλασαρεις το stock recovery μαζί με τα άλλα.

Θα δοκιμάσω και v3 και θα σου και εγώ αποτέλεσμα.

Το extended partition δεν το θες πλέον?

η απλά δεν μπορείς να αναβαθμίσεις

Θα γράψω και εγώ στο xda μπας και μας φτιάξει ένα οδηγό για stock

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει σχέση αλλά εγώ έσβησα και το cache στο recovery.

Λογικά μάλλον αυτό που λέει είναι ότι πρέπει να φλασαρεις το stock recovery μαζί με τα άλλα.

Θα δοκιμάσω και v3 και θα σου και εγώ αποτέλεσμα.

Το extended partition δεν το θες πλέον?

η απλά δεν μπορείς να αναβαθμίσεις

Θα γράψω και εγώ στο xda μπας και μας φτιάξει ένα οδηγό για stock

 

Και εγω το εσβησα αλλα στα εγραψα εν συντομια.....

και πιο ειναι το stock recovery!!!!Πιος το δεινει και που.....και πως το φλασαρεις.....

Δεν εχω θεμα με το extended partition αρκει να δουλευη σωστα

κι να μπορω ω αναβαθμησω.......,.

Μπραβω αν μπορεις γραψε εσυ μπας και βρουμε καμια ακρη.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω pc κοντά μου...

Στην πρώτη σελίδα στο xda δίνει τα λινκ για στοκ rom zte.

Λέει ότι αν τα περάσεις περνά και το στοκ recovery αυτόματα.

Για τσέκαρε το.

''Question: Can I revert to stock ROM? If so, where can I get it from?

Answer: Sure, you can revert to stock ROM if you want. You just need to download the stock update.zip and flash it through recovery. To get a clean install, be sure to wipe all userdata first and then install the .zip. After first boot you'll even got stock recovery back. Following is the list of stock ROMs, available from official ZTE website:

* ZTE-CN-9B18D-P188F04V1.0.1B01

* ZTE-CN-9B18D-P188F04V1.1.1B02

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω pc κοντά μου...

Στην πρώτη σελίδα στο xda δίνει τα λινκ για στοκ rom zte.

Λέει ότι αν τα περάσεις περνά και το στοκ recovery αυτόματα.

Για τσέκαρε το.

''Question: Can I revert to stock ROM? If so, where can I get it from?

Answer: Sure, you can revert to stock ROM if you want. You just need to download the stock update.zip and flash it through recovery. To get a clean install, be sure to wipe all userdata first and then install the .zip. After first boot you'll even got stock recovery back. Following is the list of stock ROMs, available from official ZTE website:

* ZTE-CN-9B18D-P188F04V1.0.1B01

* ZTE-CN-9B18D-P188F04V1.1.1B02

 

Σε παρακαλω μπορεις να ρωτησεις το παρακατω....

 

'Im have yours 4.1.2 rom with 'V987_extended_userdata_mod'.....i install stock partitions 'MT6589_Android_scatter_emmc' and only the files EBR1,EBR2 & MBR (no recovery and nothin else) with sp slash tools ,i get into cwm clear case userdata open phone and extended_userdata_mod' was there again......

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω pc κοντά μου...

Στην πρώτη σελίδα στο xda δίνει τα λινκ για στοκ rom zte.

Λέει ότι αν τα περάσεις περνά και το στοκ recovery αυτόματα.

Για τσέκαρε το.

''Question: Can I revert to stock ROM? If so, where can I get it from?

Answer: Sure, you can revert to stock ROM if you want. You just need to download the stock update.zip and flash it through recovery. To get a clean install, be sure to wipe all userdata first and then install the .zip. After first boot you'll even got stock recovery back. Following is the list of stock ROMs, available from official ZTE website:

* ZTE-CN-9B18D-P188F04V1.0.1B01

* ZTE-CN-9B18D-P188F04V1.1.1B02

 

Σε παρακαλω μπορεις να ρωτησεις το παρακατω....

 

'Im have yours 4.1.2 rom with 'V987_extended_userdata_mod'.....i install stock partitions 'MT6589_Android_scatter_emmc' and only the files EBR1,EBR2 & MBR (no recovery and nothin else) with sp slash tools ,i get into cwm clear case userdata open phone and extended_userdata_mod' was there again......

 

Εδώ η απάντηση απο τον bruno που ρώτησε ο φίλος ulvergr για σένα http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=44207958&postcount=545

 

Και ένα αναλυτικο review απο ρώσικο site για το κινητο,λένε πολύ καλά λόγια :happy:

http://translate.google.gr/translate?hl=en&prev=/search%3Fq%3Dhttp://china-review.com.ua/reviews/smartphones-reviews/1629-obzor-zte-v987.html%26client%3Dfirefox-a%26hs%3D4ig%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26channel%3Dnp&sl=ru&u=http://china-review.com.ua/reviews/smartphones-reviews/1629-obzor-zte-v987.html&sandbox=0&usg=ALkJrhh1IN9tjCeA4QFD8o5LGSXYVdAYAw

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετα απο όλη την τρελά το πρόβλημα το είχε το Pc που προσπαθούσα να περάσω τα στοκ partitions.....

Τη τρελά μου μεσά........

Τώρα είμαι με 4.2.1 V3 με το μικρο mod 2giga και ολά δείχνουν οκ....

 

Ευχαριστώ ολους για την βοήθεια σας κ συγνώμη για την τρελά.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετα απο όλη την τρελά το πρόβλημα το είχε το Pc που προσπαθούσα να περάσω τα στοκ partitions.....

Τη τρελά μου μεσά........

Τώρα είμαι με 4.2.1 V3 με το μικρο mod 2giga και ολά δείχνουν οκ....

 

Ευχαριστώ ολους για την βοήθεια σας κ συγνώμη για την τρελά.....

 

Πολύ καλά φίλε μου.Χαίρομαι που λύθηκε το προβλημά σου!Αντε με το καλό να το χαρείς το κινητό ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά φίλε μου.Χαίρομαι που λύθηκε το προβλημά σου!Αντε με το καλό να το χαρείς το κινητό ;)

 

Μπα δεν το βλεπω..........

Ενω ολα εγιναν ετσι οπως επρεπε (βοηθησε ο gerstayros & o bruno) και ενω εχω στησει ολο το τηλεφωνο (οπως και την προιγουμενη φορα) και η ρομ δουλευε μια χαρα.....στα καλα καθουμενα χωρις να κανω κατι συγκεκριμενω σβινη η οθονη και μετα θελει σβησιμο απο το το power(ακριβως το ιδιο που μου εκανε οταν απο 4.1.2 πηγα σε 4.2.1 v2 χωρις repartition κτλ)......μου το κανει συνεχεια ειδιετερα οταν βλεπω βιντεο με flash περιεχωμενω ειτε με τον στοκ browser ειτε με τον xscope που λειτουργω....μου το εχει κανει 4 φορες κατα την διαρκεια αναπαραγωγης φλασ βιντεο (στο ιντερνετ) και σημερα αλλες 2 στο ξεκαρφωμα χωρις να εχω ουτε wifi ανοιχτο.....

Πεταξα το adobe flash app αλλα μου το ξαναεκανε.....

Ευχομαι απλα να ειναι θεμα της ρομ....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν από χτες το βράδυ σε v3 και εγώ με repartition σε 2gb.

Μέχρι τώρα παίζει άψογα, κανένα reboot, και χαρούμενος για νέα lockscreen και gravitybox!

Φίλε tsiglas σε όλες τις rom είχες θέμα?

Link to comment
Share on other sites

οχι μονο στη V2 (χωρις stock partition κατευθειαν πανω σε 4.1.2) και στην V3 (με repartition 2G)....τσεκαρες να παιξεις αρκετη ωρα flash αρχεια οn line???

O Bruno μου ειπε να περασω το 2ο mod (2g) και μετα κατευθειαν clear data και περασμα την καινουρια...

Ο Gerstayros μου ειπε να περασω τα στοκ partition NA ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΟ RECOVERY και μετα clear data και την καινουρια....

Εγω ακολουθησα τον Bruno γιατι μου απαντησε πρωτος και εχω αυτο το προβλημα.....αλλα μου την δεινει γιατι μου εμφανιζεται μετα ενω εχω φαει 4 ωρες στισημο του κινητου....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

οχι μονο στη V2 (χωρις stock partition κατευθειαν πανω σε 4.1.2) και στην V3 (με repartition 2G)....τσεκαρες να παιξεις αρκετη ωρα flash αρχεια οn line???

O Bruno μου ειπε να περασω το 2ο mod (2g) και μετα κατευθειαν clear data και περασμα την καινουρια...

Ο Gerstayros μου ειπε να περασω τα στοκ partition NA ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΤΟ RECOVERY και μετα clear data και την καινουρια....

Εγω ακολουθησα τον Bruno γιατι μου απαντησε πρωτος και εχω αυτο το προβλημα.....αλλα μου την δεινει γιατι μου εμφανιζεται μετα ενω εχω φαει 4 ωρες στισημο του κινητου....

 

Και εγώ τον τρόπο του bruno έκανα και όλα ok.

Με βίντεο έβαλα 10 λεπτά YouTube και δεν είχα θέμα.

Μου είναι περίεργο ότι στην v1 δεν ειχες κανένα θέμα και έχεις στις αλλες(και δεν θυμάμαι άλλον με το πρόβλημα σου)

Τσέκαρε το καλά μήπως κανείς κάτι λάθος στην εγκατάσταση η στο δημιουργεί κάποια σπασμένη εφαρμογή.(επίσης ξανακατεβασε την rom μήπως δεν έχει κατέβει σωστα)

Οι υπόλοιποι που διαβάζετε έχετε κάποιο πρόβλημα με την v3?

Link to comment
Share on other sites

Οτάν επανακινεις το τηλέφωνο όχι όμως με quick boot ας πούμε οτι εχεις βγάλει την μπαταρία κατα την εκκίνηση σου βγάζει πριν δώσεις pin οτι "το ανδροιδ αναβαθμίζεται" στη συνέχεια "φόρτoση εφαρμογών" και μετα σας ζητάει το pin?Γιατί εμένα το κανει σε κάθε επανακινηση.....
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον είναι τολμηρός κυκλοφόρησε η miui για το zte v987 αν κ απο οτι λενε εχει πρόβλημα με την κάμερα...Πάντως έγινε η αρχή και θα την τελειοποιήσουνε σύντομα ελπίζω ;)

 

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=en&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.romzj.com/resources/default.html%253Fview%253Drom%2526id%253D10097%26client%3Dfirefox-a%26hs%3Drp6%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26channel%3Dnp&rurl=translate.google.gr&sl=zh-CN&u=http://www.romzj.com/resources/default.html%3Fview%3Drom%26id%3D10097&usg=ALkJrhiyu0p744iZtzLyqVqPIvQsNq8P4g

 

K εδώ

http://www.needrom.com/mobile/zte-v987-3/

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον βρήκα τι εφτεγε....το πρόβλημα μου έχει εξαφανιστεί απ το πρωι.....είχα ενεργοποίηση το μενού"επιλογές προγραμματιστή" κ είχα κλήσει και τα 3"animation scales"(κληνει ολά τα εφέ κινήσεις κ το ΚΙΝΗΤΟ παει σφαίρα) οπώς και είχα ενεργοποίηση το "να τερματίζουν οι εφαρμογές αμέσως μολίς ο χρήστης τίς εγκαταλείψει......

Μόλις επανέφεραν αυτά κ απενεργοποίηση το κεντρικό μενού επιλογών προγραματιστη το πρόβλημα με το απότομο σβήσιμο της οθόνης σταμάτησε....

Για να δουμε τελικά ....ηταν bug....

Αχ να μη με αφεινει να γρα ψω στο xda....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον βρήκα τι εφτεγε....το πρόβλημα μου έχει εξαφανιστεί απ το πρωι.....είχα ενεργοποίηση το μενού"επιλογές προγραμματιστή" κ είχα κλήσει και τα 3"animation scales"(κληνει ολά τα εφέ κινήσεις κ το ΚΙΝΗΤΟ παει σφαίρα) οπώς και είχα ενεργοποίηση το "να τερματίζουν οι εφαρμογές αμέσως μολίς ο χρήστης τίς εγκαταλείψει......

Μόλις επανέφεραν αυτά κ απενεργοποίηση το κεντρικό μενού επιλογών προγραματιστη το πρόβλημα με το απότομο σβήσιμο της οθόνης σταμάτησε....

Για να δουμε τελικά ....ηταν bug....

Αχ να μη με αφεινει να γρα ψω στο xda....

 

Μακάρι να είναι αυτό τελικά φίλε μου ;)

Link to comment
Share on other sites

για οσους φιλους ενδιαφερονται να παρουν συμβατο bluetooth headshet(ολα δεν ειναι?ναι ,απλα με τα κουμπια υπαρχει θεμα σε πολλα) για μουσικη κτλ εχω παρει το παρακατω.

ομηλια μια χαρα και οσο αφορα την μουσικη δουλευουν και τα χειρηστηρια που εχει(δοκιμασμενο με τον lithium player & player pro)

http://www.thebigstorage.com/images/ebay/sc/E74196.jpg

ποιοτικα ειναι πολυ καλο!καλυτερο απο την φωτο!!αρκετα μικρο και ευχρηστο.Το μονο μειον ειναι τα ακουστικα που εχει που ειναι για πεταμα...

ΑΛΛΑ!τα πετα και περνεις αυτα (SENNHEISER MX-170)

http://files.pc1.gr/images/200/BIG/200018462.jpg

 

κοστος bluetooth περιπου 10ευρο απο ebay(αναζητηση ''Bluedio I4'')και κοστος ακουστικων απο ελλαδα 6ευρο

...και το zte γινεται ντουμπανο!

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το τσιμπησω απο minideal

 

Θελω να το εχω μεχρι 25 του μηνα. Να το παραγγειλω με EMS?

Θα έχω κάποιο πρόβλημα με τελωνειο?

Επίσης επειδή παίζει σημαντικό ρόλο για μένα το bluetooth, υπάρχει κάποιο θέμα με τις υπάρχουσες συσκευές που κυκλοφορούν Ελλάδα; Συνάντησε κανείς πρόβλημα;

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Λέω να το τσιμπησω απο minideal

 

Θελω να το εχω μεχρι 25 του μηνα. Να το παραγγειλω με EMS?

Θα έχω κάποιο πρόβλημα με τελωνειο?

Επίσης επειδή παίζει σημαντικό ρόλο για μένα το bluetooth, υπάρχει κάποιο θέμα με τις υπάρχουσες συσκευές που κυκλοφορούν Ελλάδα; Συνάντησε κανείς πρόβλημα;

Ευχαριστώ πολύ.

 

Οχι φιλε μου τουλαχιστον εγω δεν ειχα κανενα θεμα με 2 συσκευες BT που εχω...

Απο οτι λενε τα παιδια στο φορουμ καλο ειναι να το παρεις με singapore post(ετσι το πηρα και εγω) για να μην εχεισ κανα θεμα με τελωνιο.....Εμενα απο merimobile εκανε 17 ημερες ακριβως να ερθει...απο οτι ακουω απο minideal ερχεται και σε 10-14 μερες...

So its up to you.......

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Απλά δηλώνω αυτό

 

30-07-2013 INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

02-08-2013 Despatched to overseas (Country code: GR)

07-08-2013 Arrived at overseas (Country code: GR)

 

Ερχεται το κινητάκι μου! :p Λογικά μεθάυριο ή δευτέρα θα παραλάβω :yahoo::yahoo:

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλό!! Εγώ από χτες τρέχω την miui έκδοση... Αυτά είναι μενού!!! Έχει κάποια bugs αλλά τρομερή δουλειά.
Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλό!! Εγώ από χτες τρέχω την miui έκδοση... Αυτά είναι μενού!!! Έχει κάποια bugs αλλά τρομερή δουλειά.

 

Σε ευχαριστώ ελπίζω να μην έχω κάνα πρόβλημα :) Δοκίμασες τελικά ε?Είναι σε beta ακόμα,έχει δουλίτσα όπως το λες...Αλλά άλλη αίσθηση...Τα σπάει το miui ;)

Επίσης φτιάχτηκε και thread στο xda για την miui στο zte v987

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2391241

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...