Jump to content

ZTE Grand X Quad V987


ulvergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε τι χρωματάκι; και εγώ θέλω μια αλλά δεν ξέρω τι χρώμα να πάρω...(μην μας πουν και κάνγκουρες!).

 

αυτο

http://www.ebay.com/itm/300921024873?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια διαβαζω στο minideal οτι η συσκευη εχει εκτος απο gps και glonass.εχει καποιος επιβεβαιωσει αν οντως ισχυει αυτο; το gps του ειναι πραγματι ανωτερο σε συγκριση με τα υπολοιπα κινεζικα mtk που ειναι απο αθλιο μεχρι μετριο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια διαβαζω στο minideal οτι η συσκευη εχει εκτος απο gps και glonass.εχει καποιος επιβεβαιωσει αν οντως ισχυει αυτο; το gps του ειναι πραγματι ανωτερο σε συγκριση με τα υπολοιπα κινεζικα mtk που ειναι απο αθλιο μεχρι μετριο;

Μάλλον δεν πρέπει να έχει Χρήστο.

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=42267773&postcount=193

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι εχω δει δεν πρεπει να εχει glonnas....

Oτι αφορα το gps...επιδει το χρησημοποιο συνεχεια κ εχω ενα κολλημα με το gps θα πρεπει να σου πω οτι συγκριτικα με galaxy s i900. galaxy s3, acer liquid gallant duo και lg l7ii δοκημη μονο με igo primo & my way χωρις καποιο fix ετσι ακρυβως οπως λειτουργησε με την εγκατασταση ειναι το γρηγοροτερο και το πιο σταθερο.....

Αλλα μην ψαρωνεις μπορει και να ετυχε στην δικη μου συσκευη....ακουω πολλα για τα gps αν και δεν εχει γραφτει κατι αρνητικο για την συσκευη μας.....

Παντως μετα την τελευταια αναβαθμηση του Bruno (4.2.1 V3) μαζι με gravity box κ Ελληνικα θα πρεπει να μηλαμε για ενα αψογο smartphone με απροβληματιστη λειτουργεια σε ολους τους τομεις που εχω αρχισει να βαριεμαι γιατι δεν εχει κατι να πειραξω.....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω.Το primo το χρησιμοποιεις καθημερινα για αρκετη ωρα στο zte; αν ναι εχεις αντιμετωπισει κρασαρισματα; οχι συνεχως αλλα καποιες φορες εκει που ειναι ολα οκ,ξαφνικα να "τρελαινεται" και να κρασαρει; π.χ. περνας απο ενα τουνελ και κρασαρει ή σταματας στο φαναρι και κρασαρει σήμερα,ενώ χθες δεν κράσαρε; Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Παντως μετα την τελευταια αναβαθμηση του Bruno (4.2.1 V3) μαζι με gravity box κ Ελληνικα θα πρεπει να μηλαμε για ενα αψογο smartphone με απροβληματιστη λειτουργεια σε ολους τους τομεις που εχω αρχισει να βαριεμαι γιατι δεν εχει κατι να πειραξω.....

Πραγματικά!!!! Θέλω και εγώ να το πειράξω και δεν βρίσκω!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. αποφάσισα να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλέφωνο. δεν έχω αποφασίσει όμως από πιο κατάστημα.

το minideal τους ρώτησα στο chat, δεν έχουν κάποιον κωδικό έκπτωσης, ούτε δίνουν κάποιο άλλο έξτρα δώρο πέρα απο Silicone case+screen film. σύνολο $239.99

το funbookes που συμετέχει και στο forum με τον κωδικό που δίνει κατεβάνει στα $242.53 και δεν έχω εντοπίσει να δίνει κάποιο δώρο. τρόπος αποστολής Airmail(No Tracking Number)

το geekbuying που συμετέχει και αυτό στο forum έδωσε εκπτωτικό κωδικό αλλά δεν υσχίει πλέον. στέλνει με Singapore Post και βγένει USD 238.99

στο merimobiles αποστολή με Singapore post και με το κουπόνι five βγένει $241.99

και τέλος απο aliexpress στην επιλογή Standard and New και Singapore Post βγένει στα US $243.00 με μια σειρά από δώρα

 

+ TF Card reader x 1

+ Silicone case x 1

+ Screen protector x 1

+ Touch screen pen x 1

+ EU Adapter x 1

+ Install CWM Recovery

+ Multi-language(Russian,Poland,Spain....24 langauges)

+ Install BM V2.0 ROM.

ήθελα να ρωτήσω την αποψή σας για την πιο σωστή επιλογή και αν για κάποιο απο τα παραπάνω έχεται κάποιο κουπόνι έκπτωσης που δεν αναφέρω πιο πάνω.

Ευχαριστώ

Edited by sada12
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. αποφάσισα να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλέφωνο. δεν έχω αποφασίσει όμως από πιο κατάστημα.

το minideal τους ρώτησα στο chat, δεν έχουν κάποιον κωδικό έκπτωσης, ούτε δίνουν κάποιο άλλο έξτρα δώρο πέρα απο Silicone case+screen film. σύνολο $239.99

το funbookes που συμετέχει και στο forum με τον κωδικό που δίνει κατεβάνει στα $242.53 και δεν έχω εντοπίσει να δίνει κάποιο δώρο. τρόπος αποστολής Airmail(No Tracking Number)

το geekbuying που συμετέχει και αυτό στο forum έδωσε εκπτωτικό κωδικό αλλά δεν υσχίει πλέον. στέλνει με Singapore Post και βγένει USD 238.99

στο merimobiles αποστολή με Singapore post και με το κουπόνι five βγένει $241.99

και τέλος απο aliexpress στην επιλογή Standard and New και Singapore Post βγένει στα US $243.00 με μια σειρά από δώρα

 

+ TF Card reader x 1

+ Silicone case x 1

+ Screen protector x 1

+ Touch screen pen x 1

+ EU Adapter x 1

+ Install CWM Recovery

+ Multi-language(Russian,Poland,Spain....24 langauges)

+ Install BM V2.0 ROM.

ήθελα να ρωτήσω την αποψή σας για την πιο σωστή επιλογή και αν για κάποιο απο τα παραπάνω έχεται κάποιο κουπόνι έκπτωσης που δεν αναφέρω πιο πάνω.

Ευχαριστώ

 

Merimobile(απο εκει το πηρα εγω), minideal ειναι τα 2 καραστηματα που εχω ψωνισει εγω και τα "εμπιστευομαι".....τωρα η επιλογη ειναι καθαρα δικη σου αλλα οπως και να εχει η αποστολη να ειναι με singapore post για να μην εχεισ κανα θεμα με τελωνια......εγω το τηλεφωνο το πηρα 299$ οποτε πιστευω εχει πεσει αρκετα για να κανεισ αγορα και χωρις κουπωνει...απλα διαλεξε αυτον που δεινει περισσωτερα......

 

Το igo primo μεχρι τωρα με πιριπου 10ωρες λειτουργιας την εβδομαδα και ενω κατα την πλοηγηση δεχομαι και κλησεις δεν μου εχει κρασαρη ποτε (εντος Αττικης)...αντιθετα με τα προιγουμενα τηλ που ειχα(εκτος galaxy s3) που καπου καπου εκανε τα κουλα του.....

Παντως αν σου συμβαινει αυτο το πιο πιθανο ειναι να φταιει το προγραμμα (sys.tex) και το ποσο παραφορτομενω το εχεις....παρα το τηλεφωνο....Πολυ συμαντικο ειναι να βρισκεται κοντα στο μπαμριζ του αυτοκινητου και οχι σε καποια ποτηροθηκη διπλα στο λεβιε ταχυτητων (αν και αυτο δεν θα ευθηνεται για τα κρασαρισματα).....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά!!!! Θέλω και εγώ να το πειράξω και δεν βρίσκω!

 

Ναι ετσι ειναι.....αν δεν βρουμε απλα θα προχωρισουμε σε αγορα νεας συσκευης για να εχουμε να πειραζουμε......

Ουτο συ αλλος γιαυτο τα θελουμε.....χαχαχαχαχα....αρε τρελα που μας δενει...εδω ο κοσμος χανεται.....

 

edit:τελικα με το association sim contact δεν υπαρχει κανα νεο ε.....????

Μεχρι και ο Bruno δεν ξερει γιατι δεν λειτουργει......

Κριμας....πολυ ωραια επιλλογη.....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι ετσι ειναι.....αν δεν βρουμε απλα θα προχωρισουμε σε αγορα νεας συσκευης για να εχουμε να πειραζουμε......

Ουτο συ αλλος γιαυτο τα θελουμε.....χαχαχαχαχα....αρε τρελα που μας δενει...εδω ο κοσμος χανεται..........

Πες το Ψέματά!!!κάποτε αυτό το έκανα στα pc, λειτουργικό καινούργιο κάθε βδομάδα, τώρα στο κινητό! Σώζεται προς το παρόν που δεν έχω δουλειά, χαχα

 

Στην καινούργια έκδοση του gravity box έχει κάτι για pie control, ξέρει κανείς τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε γιατί στο Antelife http://www.antelife.com/zte-v987-android-4-1-mtk6589-quad-core-5-0-inch-hd-ips-screen-1g-ram-4g-rom-8-0mp-camera-smart-phone.html το έχει πολύ ακριβότερα ($316,99) από τ' άλλα μαγαζιά;

Πρόκειται για κάτι διαφορετικό;

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Στην καινούργια έκδοση του gravity box έχει κάτι για pie control, ξέρει κανείς τι είναι?

τρόπος χειρισμού του κινητού στην περίπτωση που δεν έχει hw buttons για home,menu,back και σήμερα έβγαλε και νέα έκδοση gravitybox 2.1.1 Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

τρόπος χειρισμού του κινητού στην περίπτωση που δεν έχει hw buttons για home,menu,back και σήμερα έβγαλε και νέα έκδοση gravitybox 2.1.1

 

thanx ,δουλευει στην συσκευη μας ?γιατι λιγο που το εβαλα δεν κανει κατι

Link to comment
Share on other sites

Στο w7s που το δοκίμασα δουλεύει αρα λογικά θα δουλεύει στο v987.Απλά είναι λίγο "παίδεμα" στον τρόπο που ενεργοποιείται το pie και δεν είδα να έχει μεγάλη παραμετροποίηση οπότε ξαναγύρισα στο pie του lmt launcher
Link to comment
Share on other sites

δεν μοy βγαζει κατι sto sao.cn με το trucking number μαλλον πρεπει να περιμενω καμια μερα ακομα ξερει κανεις τι παιζει??

 

Ουτε εμενα μου βγαζει ακομα....

Link to comment
Share on other sites

Απλά δηλώνω αυτό

 

30-07-2013 INFORMATION RECEIVED

(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

02-08-2013 Despatched to overseas (Country code: GR)

07-08-2013 Arrived at overseas (Country code: GR)

 

Ερχεται το κινητάκι μου! :p Λογικά μεθάυριο ή δευτέρα θα παραλάβω :yahoo::yahoo:

 

μετά από πόσες μέρες που σου έστειλαν το tracking number σου έβγαλε INFORMATION RECEIVED

Link to comment
Share on other sites

μπες εδω φιλε en.4px.com και βαλε τον κωδικο μου βγαζει κανονικα εμενα.

 

Ευχαριστω αλλα μου βγαζει αυριανη ημερομηνια....

Link to comment
Share on other sites

μετά από πόσες μέρες που σου έστειλαν το tracking number σου έβγαλε INFORMATION RECEIVED

 

Κάνε υπομονή κανα 2-3 μέρες φίλε μου και θα φύγει.Μην αγχώνεσαι θα έρθει γρήγορα .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...