Jump to content

Star S5 Butterfly (MIZ Z2 / UMI S1)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ibiza2004, με έβαλες στην μπρίζα για τα καλά. :this:

Θα πουλήσω το δικό μου, και θα πάρω σαν το δικό σου, μόνο και μόνο για το gps.

 

Γιααα δώσε λίνκ απο που το πήρες, please.

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ibiza2004, με έβαλες στην μπρίζα για τα καλά. :this:

Θα πουλήσω το δικό μου, και θα πάρω σαν το δικό σου, μόνο και μόνο για το gps.

 

Γιααα δώσε λίνκ απο που το πήρες, please.

 

http://www.oklot.com/star-s5-butterfly-50-ips-hd-screen-android-42-mtk6589t-quad-core-2gb-ram-32gb-rom-12mp-camera-smart-phone-black-p-1739.html απο εδω το πηρε ουφ!!

Link to comment
Share on other sites

tsop απο εκει το πήρες και εσύ ?

Είναι έμπιστο το site ?

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

tsop απο εκει το πήρες και εσύ ?

Είναι έμπιστο το site ?

 

δεν το πηρα εγω,το ειχε γραψει πιο πανω,δεν διαβαζω καλα για το σαιτ,αλλα θα μας πει ο ιδιος.

Link to comment
Share on other sites

Ας περιμένουμε λοιπόν !

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

το site ειναι αξιοπιστο ρε παιδια 10 μερες εκανε να ερθει σπιτι μου!!!αμα θες σου πουλαω το δικο μου φιλε 160 οσο το πηρα!!!ψησου!!!

 

α ναι το wifi στο σπιτι μου πιανει εκει που δεν επιανα με το αλλο!!!

Link to comment
Share on other sites

το site ειναι αξιοπιστο ρε παιδια 10 μερες εκανε να ερθει σπιτι μου!!!αμα θες σου πουλαω το δικο μου φιλε 160 οσο το πηρα!!!ψησου!!!

 

α ναι το wifi στο σπιτι μου πιανει εκει που δεν επιανα με το αλλο!!!

 

http://europe.oppostyle.com/home/17-r819.html

αυτο μ αρεσει,ειναι καλο?

Link to comment
Share on other sites

http://europe.oppostyle.com/home/17-r819.html

αυτο μ αρεσει,ειναι καλο?

 

καλο φενεται αλλα ακριβουτσικο μωρε!!υπαρχουν πιο οικονομικα 4πυρηνα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως εχω βγαλει υπεροχες φωτογραφιες με αυτο,την μερα φυσικα διοτι το βραδυ κλαψτα χαραλαμπε,και δεν με εχει προβληματισει σε τιποτα,το gps να επιανε πιο γρηγορα θα ηταν τελειο,φανταζομαι τι θα βγαλουν του χρονου οι Κινεζοι,ηδη το Xiaomi m3 ειναι απιστευτο.
Link to comment
Share on other sites

το site ειναι αξιοπιστο ρε παιδια 10 μερες εκανε να ερθει σπιτι μου!!!αμα θες σου πουλαω το δικο μου φιλε 160 οσο το πηρα!!!ψησου!!!

 

α ναι το wifi στο σπιτι μου πιανει εκει που δεν επιανα με το αλλο!!!

 

Οτι ψήνομαι, ... ψήθηκα

Πόσες μέρες μπορείς να με περιμένεις ?

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου εκανε το πρωτο παραξενο,το φορτισα στο 100% και σε λιγοτερο απο 3 ωρες ηταν στο 60%τι λετε να επαθε το ατιμο?
Link to comment
Share on other sites

τπτ απλα τα επαιξε το αρχειο τoυ android που εχει τα στατιστικα της μπαταριας!!!κατεβασε ενα battery calibration απο το market φορτησε το 100% αστο να σβησει εντελλως και ξανα μια 100% και θα εισαι κομπλε!!!

 

ναι αμα ειναι περιμενω να μου πεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

τπτ απλα τα επαιξε το αρχειο τoυ android που εχει τα στατιστικα της μπαταριας!!!κατεβασε ενα battery calibration απο το market φορτησε το 100% αστο να σβησει εντελλως και ξανα μια 100% και θα εισαι κομπλε!!!

 

ναι αμα ειναι περιμενω να μου πεις!!!!

 

οκ ποιο ειναι καλο?

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration&hl=en αυτο εχω βαλει εγω!!!ολα τα ιδια ειναι βασικα δεν κανουν κατι διαφορετικο απο το να διαγραφουν τα battery stats της rom.εισαι rootαρισμενος ετσι??αν οχι τοτε χρειαζεσαι αλλη μεθοδο πιο χρονοβορα δλδ 4-5 φορες πληρης ξεφορτιση και φορτηση!!!!α ναι παντα οταν βαζεται αλλη μπαταρια να διαγραφετε τα battery stats ΠΑΝΤΑ
Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nema.batterycalibration&hl=en αυτο εχω βαλει εγω!!!ολα τα ιδια ειναι βασικα δεν κανουν κατι διαφορετικο απο το να διαγραφουν τα battery stats της rom.εισαι rootαρισμενος ετσι??αν οχι τοτε χρειαζεσαι αλλη μεθοδο πιο χρονοβορα δλδ 4-5 φορες πληρης ξεφορτιση και φορτηση!!!!α ναι παντα οταν βαζεται αλλη μπαταρια να διαγραφετε τα battery stats ΠΑΝΤΑ

 

ναι ρουτ ειμαι,εσεις δεν με βοηθησατε?ΟΚ ενανα οτι ειπες λεει να το αφησω να αδειασει τελειως η μπαταρια ,μετα να το κανω αλλη μια φορα? Απο τα καινουργια που βγαινουν ποιο σ αρεσει?δεν μιλαμε για αυτο που πηρες γενικα.Δεν εβαλα αλλη μπαταρια,απο που διαγραφονται τα στατς?

Link to comment
Share on other sites

ολα τα ιδια ειναι μωρε δεν εχουν διαφορα σε τπτ ολα τα κινεζικα!!!αντε ενα μπορει να ειναι fhd και το αλλο οχι σιγα την διαφορα σε 5αρα οθονη!!τωρα οσο αφορα τον σχεδιασμο εκει ειναι στον καθενα.τα stats διαγραφοντε ειτε απο το recovery mode πηγαινοντας στο advanced menu και μετα στο wipe battery stats η απο το προγραμμα που χρησιμοποιησες!!γενικα καλο ειναι να αδειαζει η μπαταρια πολλες φορες τον μηνα και να φορτιζει πληρως χωρις διακοπη!!!κανε το 2 φορες πληρη αποφορτιση-φορτιση δεν θα του κανεις κακο!!!
Link to comment
Share on other sites

ολα τα ιδια ειναι μωρε δεν εχουν διαφορα σε τπτ ολα τα κινεζικα!!!αντε ενα μπορει να ειναι fhd και το αλλο οχι σιγα την διαφορα σε 5αρα οθονη!!τωρα οσο αφορα τον σχεδιασμο εκει ειναι στον καθενα.τα stats διαγραφοντε ειτε απο το recovery mode πηγαινοντας στο advanced menu και μετα στο wipe battery stats η απο το προγραμμα που χρησιμοποιησες!!γενικα καλο ειναι να αδειαζει η μπαταρια πολλες φορες τον μηνα και να φορτιζει πληρως χωρις διακοπη!!!κανε το 2 φορες πληρη αποφορτιση-φορτιση δεν θα του κανεις κακο!!!

 

Ολα καλα μεχρι στιγμης,η μπαταρια επανηλθε στα λογικα της,την αφηνω να ξεφορτισει τελειως και την ξαναφορτιζω στο 100%,μετα ξανακανω καλιμπρεισον οκ?

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ξανακανεις calibration!!!!μια φορα στην αρχη το κανεις!!!απλα επανελαβε οταν ξαναδεις οτι η μπαταρια γινεται ξανα κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ξανακανεις calibration!!!!μια φορα στην αρχη το κανεις!!!απλα επανελαβε οταν ξαναδεις οτι η μπαταρια γινεται ξανα κουκουρουκου
οκ,σε ευχαριστω πολυ,μια χαρα ειναι τωρα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε παρακαλώ να μου linkάρετε μία ασφαλή θήκη?

Επίσης αν "σκάσει" το κινητό για οποιοδήποτε λόγο, καλύπτεται από εγγύηση? Τι ακριβώς γίνεται?

Εχει "κάτσει" η περίπτωση αυτή?

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε παρακαλώ να μου linkάρετε μία ασφαλή θήκη?

Επίσης αν "σκάσει" το κινητό για οποιοδήποτε λόγο, καλύπτεται από εγγύηση? Τι ακριβώς γίνεται?

Εχει "κάτσει" η περίπτωση αυτή?

 

θηκη της προκοπης δεν βρεθηκε,ο Δημητρης εφτιαξε μια με διαφορα κολπα,εγω πηρα μια απο εναν κινεζο,τις πουλανε στον δρομο στο ebay εχει μια χαλια.Προβληματα μεχρι τωρα δεν εχω προσωπικα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...