Jump to content

Star S5 Butterfly (MIZ Z2 / UMI S1)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@ ibiza2004

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που νσ είναι σοβαρό ?

Πως άραγε μπορείς να συγκρίνεις κάποια συσκευή με κάποια άλλη ? Με το μάτι ή την αίσθηση ?

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω πηρα αυτην την θηκη τελικα

Βγαινει λιγο πιο ακριβη απο την απλη S-gel γιατι δινει μαζι και screen protector.

Επελεξα αυτην απο την απλη γιατι διπλα απο τη καμερα εχει ενα κοψιμο και θα φαινεται το flash (το οποιο ειναι αναποδα στο S5 απο οτι στο HTC X920).

Δυστυχως η camera του S5 ειναι πιο ψηλα απο αυτην του X920 οποτε εκοψα τη θηκη για να χωρεσει

Κοψιμο εκανα και στο ηχειο απο πισω.

Φυσικα τρυπες θελει πανω για το 3.5" connector και κατω επεκταση του usb connector αλλα και τρυπουλα για το microphone.

Οταν ολοκληρωσω την κοπτοραπτικη θα ανεβασω video.

Κατα τα αλλα το κινητο ειναι λιγο πιο χοντρο και δεν το "φοραει" ακριβως ολο η θηκη..παρα ταυτα τις γωνιες τις αγκαλιαζει καλα. Επελεξα αυστηρα και μονο τυπου GEL και απορω που λετε σκληρη θηκη...αυτη μεταφερει ολους τους κραδασμους σε πτωση και θα σπασει την οθονη.

Επειδη ειχα στο IDEOS X5 τυπου silicone (πιο μαλακη και απο αυτην) εχει αντεξει τα πανδεινα ! Συγκεκριμενα 4-5 φορες το πεταξα στο πατωμα ή στο δρομο με δυναμη , (μου ειχε σπασει τα νευρα), αλλα το κορυφαιο ειναι οτι το πεταξα με δυναμη στο τοιχο και εκανε βαθουλωμα 1cm στο σοβα...το κινητο δεν επαθε τιποτα βεβαια χαρη στη silicone θηκη του

 

PS To κινητο το επιστρεφω Δευτερα , αφου ειναι προβληματικο το wifi του. Θα δοκιμασω και ενα factory reset ...just in case

Edited by The X
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

@ ibiza2004

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που νσ είναι σοβαρό ?

Πως άραγε μπορείς να συγκρίνεις κάποια συσκευή με κάποια άλλη ? Με το μάτι ή την αίσθηση ?

 

το προγραμμα σοβαροτατο ειναι η rom που βαζουμε δεν ξερεις τι εχουν περασει για να βγαλουν καλο σκορ για τον απλουστατο λογο του να δειξει ο ενας προγραμματιστης στον αλλον οτι εγω ειμαι καλυτερος!!!με μαμα rom μονο με clean install διχως να βαλεις τπτ αλλο μεσα απο προγραμματα παρα μονο το antutu!!!

 

σημειωτεον εβαλα αυτη την rom http://www.needrom.com/mobile/star-s5-10/ σε 1η φαση μου αφηνει πολυ καλες εντυπωσεις

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα αυτην την θηκη τελικα

Βγαινει λιγο πιο ακριβη απο την απλη S-gel γιατι δινει μαζι και screen protector.

Επελεξα αυτην απο την απλη γιατι διπλα απο τη καμερα εχει ενα κοψιμο και θα φαινεται το flash (το οποιο ειναι αναποδα στο S5 απο οτι στο HTC X920).

Καλώ θα ήταν να ήξερες τις διαστάσεις πριν την πάρεις, και το link δεν αναφέρει διαστάσεις...

To έχει HTC J Butterfly One [ 131.5 x 66 x 9.5 mm ] ΔΕΝ ταιριάζει 1 πόντο διαφορά στο ύψος μισό στο φάρδος πιο στενό.

Το X5 έχει [ 120 x 62 x 11.6 ] σε καμμία περίπτωση.

Το X920d [ 143 x 70.5 x 9.08mm ] φαίνεται να είναι το μόνο που του ταιριάζει.

Αλλά πως γίνεται η ίδια θήκη να ταιριάζει και στα 3 μοντέλα ? Λόγω ελαστικότητας ?

 

Οι διαστάσεις του δικού μας είναι 0,96 πάχος, 14,2 ύψος και 7,3 πλάτος. Το έχω μετρήσει με παχύμετρο.

 

το ..... σημειωτεον εβαλα αυτη την rom http://www.needrom.com/mobile/star-s5-10/ σε 1η φαση μου αφηνει πολυ καλες εντυπωσεις

Nα περιμένουμε και την 2η φάση να μας πεις τα + και τα - πριν την βάλουμε.

gps - ηχος - wifi - conflicts

Edited by navi55
συνεχόμενα posts

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

_ Μεγιές, μεγιές

_ 13700 !!! Πολύ καλό, σχεδόν απίστευτο νούμερο.

_ Ποια rom έβαλες ?

_ Τα εικονίδια δεν μπορείς να ταξινομήσεις όπως θέλεις εσύ. Τουλάχιστον στις μέχρι τώρα android συσκευές που είχα, δεν το κατάφερα.

 

Ευχαριστω!!Κριμα για τα εινονιδια..καλα θα ηταν να εμπαιναν με την σειρα..

δεν αλλαξα ρομ απλα με το που το ανοιξα ειχε το antutu μεσα και μετο πρωτο τεστ εβγαλε τοσο..χωρις τιποτα αλλο πανω.

Σημερα κανει παιχνιδια με την φορτιση,το καλωδιο πρεπει να ειναι ελλατωματικο.Ειχε κανεις το ιδιο προβλημα?

το Απογευμα θα δανειστω ενα αλλο ωστε να το σιγουρεψω.

PS

Νομιζω πως βρηκα μια θηκη που ισως ταιριαζει επειδη και οι διαστασεις των κινητων ταιριαζουν(Hero H7500+)

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Protective-Back-case-cover-Screen-protector-screen-film-for-Hero-H7500-Quad-core-phone/827968391.html

Edited by leykadiotis
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!..

Σημερα κανει παιχνιδια με την φορτιση,το καλωδιο πρεπει να ειναι ελλατωματικο.Ειχε κανεις το ιδιο προβλημα?

Δεν έχω διαβάσει - ακούσει κάποια τέτοια αναφορά.

PS Νομιζω πως βρηκα μια θηκη που ισως ταιριαζει επειδη και οι διαστασεις των κινητων ταιριαζουν(Hero H7500+)

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Protective-Back-case-cover-Screen-protector-screen-film-for-Hero-H7500-Quad-core-phone/827968391.html

Αυτή δεν είναι πλάτη ?

Κάλυμμα είναι ?

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά νέος και εγώ στο forum τελικά μετά από ψάξιμο χωρίς να έχω βρει το forum πρώτα έκανα την παραγγελια μου από το fastcardtech το κινητό που πήρα είναι αυτό http://www.fastcardtech.com/goods.php?id=8595

το θέμα μου τώρα είναι έβαλα στην επιλογή που έχει με +8 δολάρια να είναι 8GB ROM και να ειναι root.

λέτε να την πάτησα και εγώ σαν τον φίλο τον didimas και να μου ερθη κανενα 4GB?

ακομη ειναι σε Despatched to overseas (Country code: GR) και θα περιμενω αρκετα ακομα μεχρη να το παρω δηλαδη.

εχω σκαση τωρα :cry:

εχει κατι αλλο μιον το συγκεκριμένο σε συγκριση με το δικοσας το S5?

Edited by petros_k7
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά .......εχει κατι αλλο μιον το συγκεκριμένο σε συγκριση με το δικοσας το S5?

Γειά σου petros_k7

Διαφορές είναι απ'ότι βλέπω έχει αρκετές στις θέσεις που υπάρχουν τα καλούδια του, όπως φλάς κάμερας / θέσεις αισθητήρων / θέση φόρτισης / θέσεις και είδος καρτών sim / θεση μικροφώνου / θέση βύσματος ακουστικού...... άρα μάλλον μιλάμε για διαφορετικό τηλέφωνο σε hardware, [ αυτό το φτιάχνει η alps, το δικό μας η S5 ] αλλά με κοινές επιδόσεις.

 

 

 

Λοιπόν

αγόρασα θήκες.

 

Τις διαστάσεις τις είδα εδώ --> http://www.engadget.com/2013/02/07/htc-droid-dna-butterfly/ που με βοήθησαν να αποφασίσω, γιατι τελικά είναι το πιό κοντινό τηλέφωνο [ HTC X920d ] σε διαστάσεις με το δικό μας.

Εχουν κάποια δέκατα διαφορά λιγότερο απο το δικό μας στο φάρδος, αλλά πιστεύω πως μιά τυπική ελαστικότητα θα έχουν....Τι στο καλό, 0.01 χιλιοστο δεξιά και άλλο τόσο αριστερά, δεν θα έχουν ?

 

Οι θήκες που επέλεξα είναι

 

1. Μου άρεσε π α ρ α π ο λ υ γιατι είναι αυτό που ψάχνω, σχεδόν απόλυτη προστασία --> http://www.ebay.co.uk/itm/330920182336 με 4 λίρες που περιέχει αποστολή δωρεάν απο έμπιστο πωλητή.

2. Και αυτή μου άρεσε, αλλά είναι για πιο λάϊτ καταστάσεις ίσως, -- > http://www.ebay.co.uk/itm/251279365557?var=550244292442 με 5 λίρες που περιέχει αποστολή δωρεάν, και αυτή από έμπιστο πωλητή

 

Καταξοδεύτικα πρωί πρωί

€4.88 EUR + €6.10 EUR

Edited by 10dimitris
αγόρασα θήκες

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου petros_k7

Διαφορές είναι απ'ότι βλέπω έχει αρκετές στις θέσεις που υπάρχουν τα καλούδια του, όπως φλάς κάμερας / θέσεις αισθητήρων / θέση φόρτισης / θέσεις και είδος καρτών sim / θεση μικροφώνου / θέση βύσματος ακουστικού...... άρα μάλλον μιλάμε για διαφορετικό τηλέφωνο σε hardware, [ αυτό το φτιάχνει η alps, το δικό μας η S5 ] αλλά με κοινές επιδόσεις.

 

 

 

Λοιπόν

αγόρασα θήκες.

 

Τις διαστάσεις τις είδα εδώ --> http://www.engadget.com/2013/02/07/htc-droid-dna-butterfly/ που με βοήθησαν να αποφασίσω, γιατι τελικά είναι το πιό κοντινό τηλέφωνο [ HTC X920d ] σε διαστάσεις με το δικό μας.

Εχουν κάποια δέκατα διαφορά λιγότερο απο το δικό μας στο φάρδος, αλλά πιστεύω πως μιά τυπική ελαστικότητα θα έχουν....Τι στο καλό, 0.01 χιλιοστο δεξιά και άλλο τόσο αριστερά, δεν θα έχουν ?

 

Οι θήκες που επέλεξα είναι

 

1. Μου άρεσε π α ρ α π ο λ υ γιατι είναι αυτό που ψάχνω, σχεδόν απόλυτη προστασία --> http://www.ebay.co.uk/itm/330920182336 με 4 λίρες που περιέχει αποστολή δωρεάν απο έμπιστο πωλητή.

2. Και αυτή μου άρεσε, αλλά είναι για πιο λάϊτ καταστάσεις ίσως, -- > http://www.ebay.co.uk/itm/251279365557?var=550244292442 με 5 λίρες που περιέχει αποστολή δωρεάν, και αυτή από έμπιστο πωλητή

 

Καταξοδεύτικα πρωί πρωί

€4.88 EUR + €6.10 EUR

 

Mια σαν την πρωτη πηρα κι εγω,δυστυχως δεν εμπαινε,οχι απο τον ιδιο πωλητη,αν η δικη σου ειναι καλη πες μας να κανουμε παραγγελια.

 

καλησπέρα παιδιά νέος και εγώ στο forum τελικά μετά από ψάξιμο χωρίς να έχω βρει το forum πρώτα έκανα την παραγγελια μου από το fastcardtech το κινητό που πήρα είναι αυτό http://www.fastcardtech.com/goods.php?id=8595

το θέμα μου τώρα είναι έβαλα στην επιλογή που έχει με +8 δολάρια να είναι 8GB ROM και να ειναι root.

λέτε να την πάτησα και εγώ σαν τον φίλο τον didimas και να μου ερθη κανενα 4GB?

ακομη ειναι σε Despatched to overseas (Country code: GR) και θα περιμενω αρκετα ακομα μεχρη να το παρω δηλαδη.

εχω σκαση τωρα :cry:

εχει κατι αλλο μιον το συγκεκριμένο σε συγκριση με το δικοσας το S5?

 

Κατ,αρχην να ευχεσαι να σου ερθει το ιδιο μοντελο και οχι αλλο,εχουμε πει οτι το κατ/μα αυτο ειναι απατη το λιγοτερο,κανε υπομονη και με λιγη τυχη ολα θα πανε καλα

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Mια σαν την πρωτη πηρα κι εγω,δυστυχως δεν εμπαινε,οχι απο τον ιδιο πωλητη

Μήπως έχεις πρόχειρο το link απο εκει που την πήρες για να την δω ?

Να μου πεις τώρα την πήρες. :lol:

Αλλά λέμε τώρα.

 

 

αν η δικη σου ειναι καλη πες μας να κανουμε παραγγελια.

 

Εννοείται πως θα ενημερώσω !

Και βιντεάκι θα κάνω εάν είναι καλή η θήκη :)

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

έψαχνα κινητό να είναι πιστη αντιγραφή και διαπίστωσα πως εκεί θα μπορούσα να πάρω το σινγκεκριμενο και με λογοτια της HTC (οπος το εκανα) ώστε να μην φενετε ότι είναι κινέζος και κοιτούσα να είναι κοντά σε διάστασης με κάποιο γνήσιο που τελικά είναι ίδιο με το HTC DROID

και έτσι δεν έψαξα πολύ για Ελληνικά forum να δω αν το έχει κανεις όσα σχολεια είδα σε youtube και ξένα site δεν είχε κανείς παράπονο και έτσι την πάτησα.

είχα σκοπό να πάρω και ένα galaxy S3 πιστό αντίγραφο που έχει για δεύτερο κινητό αλλα τώρα δεν το κόβω να ξανά περνώ κάτι από εκεί.

πηρα και ενα iphone 5s για τον πατερα μου αντε να δουμε τι θα ερθη τωρα. σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.

για τα δικασας δεν κανει αυτο για ριξτε μια ματια http://www.ebay.com/itm/190812830389?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

και απο οσο ειδα θηκες για Samsung Galaxy Grand κανουν για εσας απλος ειναι 3χιλιοστα πιο φαρδια (δεν πιστεβω να μιν κανει)για δειτε στο ebay για θηκες κλιστες σαν σακουλακια που ειναι λεω pul tab οχι πλαστικες που κουμπονουν στο κινιτο εφαρμοστα.

Edited by petros_k7
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις πρόχειρο το link απο εκει που την πήρες για να την δω ?

Να μου πεις τώρα την πήρες. :lol:

Αλλά λέμε τώρα.

 

 

 

 

Εννοείται πως θα ενημερώσω !

Και βιντεάκι θα κάνω εάν είναι καλή η θήκη :)

 

http://viewitem.eim.ebay.gr/New-Leather-Case-Cover-Pouch--LCD-Film-For-HTC-Butterfly-X920E-h/190812830389/item?transId=809047006009

αυτη πηρα,δεν χωραει καν,ειναι πιο φαρδυ το τηλεφωνο δεν μπαινει στην hard case που εχει η θηκη

 

έψαχνα κινητό να είναι πιστη αντιγραφή και διαπίστωσα πως εκεί θα μπρούσα να πάρο το "σιηγκεκριμενο" και με "λογοτια" τις HTC ώστε να μην feenete ότι είναι κινέζος.και κοιτούσα να είναι κοντά σε διάστασης με κάποιο γνήσιο που τελικά είναι ίδιο με το HTC DROID

και έτσι δεν έψαξα πολύ για Ελληνικά forum να δω αν το έχει κανεις όσα σχολεια είδα σε youtube και ξένα site δεν είχε κανείς παράπονο και έτσι την πάτησα.

είχα σκοπό να πάρω και ένα galaxy S3 πιστό αντίγραφο που έχει για δεύτερο κινητό αλλα τώρα δεν το κόβω να ξανά περνώ κάτι από εκεί.

πηρα και ενα iphone 5s για τον πατερα μου αντε να δουμε τι θα ερθη τωρα. σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.

για τα δικασας δεν κανει αυτο για ριξτε μια ματια http://www.ebay.com/itm/190812830389?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

 

Λογικα δεν κανει,ειναι ιδια με αυτη που πηρα

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

http://viewitem.eim.ebay.gr/New-Leather-Case-Cover-Pouch--LCD-Film-For-HTC-Butterfly-X920E-h/190812830389/item?transId=809047006009

αυτη πηρα,δεν χωραει καν,ειναι πιο φαρδυ το τηλεφωνο δεν μπαινει στην hard case που εχει η θηκη

Ναι γιατι είναι η θήκη για το E και όχι για το D

Ελπίζω να κάνει αυτή που πήρα. ! Ίδωμεν

ευχαριστώ για το link.... ξέρεις τώρα πως είναι οταν αγοράζεις κάτι

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Ναι γιατι είναι η θήκη για το E και όχι για το D

Ελπίζω να κάνει αυτή που πήρα. ! Ίδωμεν

ευχαριστώ για το link.... ξέρεις τώρα πως είναι οταν αγοράζεις κάτι

 

μακαρι γιατι ειναι πολυ ωραια θηκη,αν κανει πες μου το οπωσδηποτε,δεν ψαχνω μεχρι τοτε,την θελω

Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευτεω αν το κανω root και περασω την εκδοση απο το δικοσας το S5 λετε να δουλεβη?δεν εχω ιδεα απω root sorry αν ροταω βλακειες :O
Link to comment
Share on other sites

και κατι τελευτεω αν το κανω root και περασω την εκδοση απο το δικοσας το S5 λετε να δουλεβη?δεν εχω ιδεα απω root sorry αν ροταω βλακειες :O

Εχω την εντύπωση πως πρέπει να κατεβάσεις και να εγκαταστήσεις rom απο το δικό σου το X920

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα που το ανοιξα δεν εβλεπε την sd και μου ελεγε οτι προγαμματα που υπηρψαν δεν εχουν εγκατασταθει,το ανοιξα και την εβγαλα ...εβαλα και διορθωθηκε το προβλημα,ειναι κατι που δεν κανω καλα η ετυχε>?>
Link to comment
Share on other sites

Εμενα σημερα που το ανοιξα δεν εβλεπε την sd και μου ελεγε οτι προγαμματα που υπηρψαν δεν εχουν εγκατασταθει,το ανοιξα και την εβγαλα ...εβαλα και διορθωθηκε το προβλημα,ειναι κατι που δεν κανω καλα η ετυχε>?>

ή έτυχε, ή μπορεί και η κάρτα να φταίει. [ τι μάρκα / τύπος ] είναι ?

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

ή έτυχε, ή μπορεί και η κάρτα να φταίει. [ τι μάρκα / τύπος ] είναι ?

 

δεν θυμαμαι,την ειχα στο παλιο κινητο,λογικα θα παρω μια 16αρα να αντιγραψω τα αρχεια να την αλλαξω.

Link to comment
Share on other sites

Η θηκη μου μετα τις επεμβασεις (δεν εκανα μονο την επεμβαση στον usb connector)

Sorry παντως δε πετυχε το deinterlace

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη μου μετα τις επεμβασεις (δεν εκανα μονο την επεμβαση στον usb connector)

Sorry παντως δε πετυχε το deinterlace

Ωραίο το βιντεάκι, αλλά η θήκη αυτή νομίζω πως δεν προστατεύει καθόλου την συσκευή. :sorry:

 

Συγνώμη

Το μικρόφωνο είναι αυτή η τρυπούλα κάτω, και όχι πίσω στην πλάτη χαμηλά που έχει τις 2 παράλληλες σχισμές ?

Edited by 10dimitris
Το μικρόφωνο

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το βιντεάκι, αλλά η θήκη αυτή νομίζω πως δεν προστατεύει καθόλου την συσκευή. :sorry:

 

ωραια θηκη,κριμα να μην βγαζουν την δικη του,θα παιρναμε ολοι

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το βιντεάκι, αλλά η θήκη αυτή νομίζω πως δεν προστατεύει καθόλου την συσκευή. :sorry:

 

Συγνώμη

Το μικρόφωνο είναι αυτή η τρυπούλα κάτω, και όχι πίσω στην πλάτη χαμηλά που έχει τις 2 παράλληλες σχισμές ?

Αυτο πισω νομιζω ειναι ηχειο

κατω διπλα στον usb connector ειναι το μικροφωνο

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο !

Έκανα 2 κλήσεις σε φίλους, έβαλα το δάκτυλό μου και στα δύο σημεία για να επηρεαστεί η ένταση της φωνής χωρίς να τους πω το πείραμά μου, και δεν κατάλαβαν τπτ :shock:

Μετά πήρα τον αδελφό μου, [ του είπα τ ήθελα να κάνω ] μιλούσαμε περισσότερο απο 2 λεπτά, και έψαχνα να βρώ πως θα αλλοιώσω την φωνή μου, αλλά πάλι δεν το κατάφερα. :shock:

 

Ξέρει κανείς που τελικά είναι αυτό το μικρόφωνο ? :dash:

rc helicopters / F1

Οτι νέο παλιώνει, οτι παλαιό αποκτά αξία [ άντε βγάλε άκρη ]

Link to comment
Share on other sites

Αυτή δεν είναι πλάτη ?

Κάλυμμα είναι ?

 

Gel case ειναι για το Zopo ZP810 και φαινεται να ταιριαζει..Αν ταιριαζει εχει και διαφορα σχεδια :P

Το προβλημα της φορτισης ηταν τελικα ελλατωματικο καλωδιο..Οπως ελλατωματικα φαινεται να ειναι και τα ακουστικα του..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...