Jump to content

Πρόγραμμα Antivirus: Προτάσεις


EchiDNA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 388
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν έχετε key για το anti-hucker kaspersky...

Άμα δώσω στον manosgk80 το key για το kaspersky Pro που μου έδωσε ο Demis_CY θα δουλεύει και στους δύο;

...
Link to comment
Share on other sites

Enois za antivirus i firewall?gia firewall dokimase to anti-hucker tis kaspersky

σαν firewall,μαλλον δεν γινεται,ε?θα βαλω τοτε το anti-hacker

thanks a lot!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει καποιος τροπος να εχω μαζι kaspersky και za χωρις να εχω το προβλημα αυτο?

Φιλε μου αν εννοείς το ΖΑ σαν Firewall και το Kaspersky σαν Antivirus... ναι μπορείς να έχεις μαζί. Εγώ αυτά εχω και όλα πάνε μια χαρά.

PS: Ποτέ μην χρησιμοποιείς δύο Antivirus να ταυτόχρονα. Δημιουργούνται άπειρα προβλήματα και δεν έχει και ουσία. Ένα καλά Antivirus και ένα καλό Firewall σε συνδοιασμό είναι μια χαρά!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τι πρόβλημα έχει δημιουργηθεί με τα keys?

Για pm me με το e-mail σας, μηπως μπορεσω να βοηθησω, γιατι νομιζω οτι πελαγοδρομειτε αδικα!!! :X

 

Αποφύγετε την έκδοση Personal Pro του Κaspersky.O λόγος;

Πολύ απλά οι Ρώσοι δεν είναι χαζοί...βάζουν σε blacklist τα πολυχρησιμοποιημένα κλειδιά και δεν μπορείς πλέον να κάνεις updates.

 

Το απλό Personal 2 χρόνια τώρα πάει μια χαρά... :p ...αυτό το αφήνουν «free» στον λαό! :D

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα δες όμως..Από την μία έχουμε ολοκληρωμένη πρόταση από zone alarm με την suite που στην τελική μας δίνουνε το καλύτερο τους προϊόν , και από την άλλη έχουμε το kaspersky personal και όχι το pro!

Πόσο καλύτερο μπορεί να είναι δηλαδή ;!

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει antivirus με το οποίο μπορούμε να κάνουμε scan τον Η/Υ χωρίς να το εγκαταστήσουμε σε αυτόν; Κάτι σαν ένα απλό εκτελέσιμο δηλαδή.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάποιον online έλεγχο από sites antivirus όπως το f-secure...μειονέκτημα ότι δεν στο «καθαρίζει»...λογικό για να τα αγοράζουμε!

 

Πρόσεχε μόνο να μην έχεις άλλο antivirus ενεργό στον Η/Υ σου γιατί θα μπλοκάρει το σύμπαν..

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός των online να υποθέσω ότι δεν υπάρχει κάτι άλλο; Θέλω να κάνω ένα 2ο έλεγχο για να δω πόσο "καθαρό" με κρατάει ο Norton.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν εννοείς το ΖΑ σαν Firewall και το Kaspersky σαν Antivirus... ναι μπορείς να έχεις μαζί. Εγώ αυτά εχω και όλα πάνε μια χαρά.

PS: Ποτέ μην χρησιμοποιείς δύο Antivirus να ταυτόχρονα. Δημιουργούνται άπειρα προβλήματα και δεν έχει και ουσία. Ένα καλά Antivirus και ένα καλό Firewall σε συνδοιασμό είναι μια χαρά!!!

 

εχω το Pro και ειχα και za αλλα ανγκαστηκα να το βγαλω γιατι με το που εμπαινα internet εκανε επανεκινηση...Offline δεν μου ειναι χρησιμο και δεν ξερω πως μπορω μα το βαλω χωρις να γινεται αυτο...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

To personal ine poio elafri apo to pro kai den nomizo oti echoun ousiastiki diafora sto pro se taktika diastimata to klidi tou mplokarete alla sinechia briskis kainourgio ean echis kaspersky kai balis meta to antihucker den chriazese extra klidi aplos ensomatonete me to yparchon serial

Kai stin blacklist na mpi to klidi chrisimopoiis to antivirus gia ena mina ine trial

Οδηγίες για τη «Νόσο των πτηνών»

 

http://img101.imageshack.us/img101/6465/g7su.th.png

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τα όποια προβλήματα αντιμετωπίζετε με το Kaspersky Personal v5 και τα όποια κλειδάκια τους... εγώ δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα χρησιμοποιώντας

 

Moderation mode

URL removed

 

 

!!!

Ελπίζω να βοήθησα παίδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Tα έχουμε πει 500 φορές: Μην δίνετε τέτοια links και αποφύγετε παρόμοιες συζητήσεις για cr@cks, κλειδιά κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Tα έχουμε πει 500 φορές: Μην δίνετε τέτοια links και αποφύγετε παρόμοιες συζητήσεις για cr@cks, κλειδιά κλπ.

 

Ωπα!!! Συγνώμη mcde, λάθος μου. Απλά να βοηθήσω ήθελα

Link to comment
Share on other sites

Μην αρχίσετε πάλι τα ίδια. Όταν θέλετε να ρωτήσετε κάτι κάποιον, δεν χρειάζεται να γράφετε στο topic να σας στείλει pm... μπορείτε να του στείλετε εσείς ένα για να μάθετε αυτό που θέλετε.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημερα και χρονια πολλα.

 

Εχω το Kaspersky Anti-Virus Personal, και ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο αυτο ως προς την ασφαλεια. Ομως μου βαραινει πολυ το συστημα. Ειναι που ειναι μπρικι, το κανει παρα πολυ αργο. Ειδικα με την real time προστασια. Θελω να μου προτεινετε ενα ελαφρυ και οσο το δυνατον πιο αξιοπιστο AV ξερετε. Το Avast ειναι καλο; Μου το προτεινετε;

 

Ευχαριστω :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου προγραμματιστής και γνώστης του αντικειμένου (σπουδές στο ΜΙΤ) μου πρότεινε το Antivir Classic Edition. Είναι free και μου λέει ότι είναι πολύ καλό κι ελαφρύ.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Φίλος μου προγραμματιστής και γνώστης του αντικειμένου (σπουδές στο ΜΙΤ) μου πρότεινε το Antivir Classic Edition. Είναι free και μου λέει ότι είναι πολύ καλό κι ελαφρύ.

Να σαι καλα!

 

Δες: http://www.virus.gr/fullxml/default.asp?id=88&mnu=88

 

#20

85% ειναι μια χαρα για χρηση σε PC στο σπιτι. Αν ειναι κ ελαφρυ, θα 'ναι πολυ καλα. Τωρα το κατεβαζω και βλεπουμε :)

 

Τι εννοειτε βαρυ και ελαφρυ; Ποση μνημη σας πιανει δηλαδη;
Ακριβως ;)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...