Jump to content

Sony Xperia ZL


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 192
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το πρώτο ίσως αξιοπρεπής review.

 

 

Αξιοπρεπές :p

Καλό δείχνει και με μεγαλύτερο ενδιαφέρον από το Ζ για μένα προσωπικά.. Απο την άλλη θα ήθελα να το δω από κοντά ώστε να καταλάβω και το μεγεθος αλλά και την οθόνη του (μιας και στο Ζ κάτι με χαλούσε στα χρώματα..)

Link to comment
Share on other sites

Αχμμμ ..εχεις το Τ περιμενε να παρεις την επομενη φρεγατα απο την Ζετα ,τωρα για τα υπολοιπα ...

,μονο να διαβασει κανεις τα σχολια σου στο τοπικ του Τ στην αρχη ,δεν νομιζω οτι θα το επαιρνε ποτε ..αλλα λογια να ...

Φιλικα παντα

Είναι αλήθεια ότι στην αρχή το έβριζα το Τ, όμως μετά έγραψα ότι διορθώθηκε σε μεγάλο βαθμό με την jb. Γιαυτό και το κράτησα. Βέβαια, και τότε διάβαζα στο forum για τα θέματα που είχε αλλά τα αγνόησα επειδή μου άρεσε πολύ και ψάρωσα και με αυτά που διαφημιζε η Sony.

Link to comment
Share on other sites

Αξιοπρεπές :p

Καλό δείχνει και με μεγαλύτερο ενδιαφέρον από το Ζ για μένα προσωπικά.. Απο την άλλη θα ήθελα να το δω από κοντά ώστε να καταλάβω και το μεγεθος αλλά και την οθόνη του (μιας και στο Ζ κάτι με χαλούσε στα χρώματα..)

 

Παικταρα μου εύθυμη το αδικείς το z ακι...

Ένα λίγο πιο μεγάλο s2 είναι με τρομερή ποιότητα κατασκευής τρομερά γρήγορο και απίστευτα σμουθ κινητό...

Επίσης εμείς που έχουμε συνηθίσει το tuch by Samsung αυτό είναι ακριβώς το ίδιο...

Κατ εμένα το καλύτερο κινητό τις σειράς του μέχρι βέβαια να δούμε το one end S4...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Guest Nerven
Παιδιά εγώ είχα ξετρελαθεί με το ZL αλλά η οθόνη είναι πραγματικά τραγική, η αχίλλειος πτέρνα. Μόλις έπιασα στο χέρια μου το Z ξενέρωσα τρελά, γιατί το ZL φοράει ακριβός το ίδιο πάνελ... :cry: Πάμε για το 4ρι τι να κάνουμε.
Link to comment
Share on other sites

Οπως φαινεται απο την τιμες παραγγελιας του ZL στο amazon το μαυρο εχει παρει την κατηφορα στην τιμη του,ενω το πανεμορφο λευκο εχει παρει κατα πολυτ την πανω βολτα:shock:

Δηλαδη η ζητηση για το μαυρο πρεπει να ειναι σχεδον μηδανικη και πλοιοψηφια εχει πεσει στα μουτρα στο λευκο:p

http://www.amazon.de/Sony-Smartphone-Touchscreen-Quad-Core-Megapixel/dp/B00BCSXOP2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1364382569&sr=8-1 (μαυρο 555 ευρω)

http://www.amazon.de/Sony-Smartphone-Touchscreen-Quad-Core-Megapixel/dp/B00BCSXOOS/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1364382569&sr=8-2 (λευκο 613 ευρω)

60 ευρω περιπου διαφορα στα 2 χρωματα

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Οπως φαινεται απο την τιμες παραγγελιας του ZL στο amazon το μαυρο εχει παρει την κατηφορα στην τιμη του,ενω το πανεμορφο λευκο εχει παρει κατα πολυτ την πανω βολτα:shock:

Δηλαδη η ζητηση για το μαυρο πρεπει να ειναι σχεδον μηδανικη και πλοιοψηφια εχει πεσει στα μουτρα στο λευκο:p

http://www.amazon.de/Sony-Smartphone-Touchscreen-Quad-Core-Megapixel/dp/B00BCSXOP2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1364382569&sr=8-1 (μαυρο 555 ευρω)

http://www.amazon.de/Sony-Smartphone-Touchscreen-Quad-Core-Megapixel/dp/B00BCSXOOS/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1364382569&sr=8-2 (λευκο 613 ευρω)

60 ευρω περιπου διαφορα στα 2 χρωματα

Υπομονη λεμε...... :lol: Καλα, το λευκο ειναι :love:

Ακομα δεν κυκλοφορησε και για αυτο δεν ειναι ''στανταρ'' οι τιμες, το υπολογιζω να ειναι ~100 ευρω κατω απο το z. Να δουμε και τους πρωτους κατοχους τι θα πουν και μετα βλεπουμε.

Πιστευω να το δω απο κοντα και να το πιασω στα χερια μου 2-3 μηνες μετα την κυκλοφορια του(τελος ιουνιου) οπου και θα αποφασισω (Θα εχω διαβασει και αποψεις απο χρηστες).

θελω να δω αν μπορω να το δουλεψω ανετα μονο με το ενα χερι, πιστευω θα μπορω γιατι εχει πολυ μικρο περιθωριο στο κατω μερος σε σχεση με το z.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.. Το.ZL τελικά ξέρουμε αν υπάρχει περίπτωση να έρθει?

Είναι το μόνο με 2Gb ram της Sony εκτός από το Ζ που δε μ'αρέσει επειδή λείπει το κουμπί κάμερας και θα ήθελα πολύ να το έχω στην επόμενη μου επιδότηση.. Εκτός αν μέχρι Σεπτέμβριο βγάλει τίποτα άλλο και λίγο μικρότερο γιατί και οι 5" είναι ζόρι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.. Το.ZL τελικά ξέρουμε αν υπάρχει περίπτωση να έρθει?

Είναι το μόνο με 2Gb ram της Sony εκτός από το Ζ που δε μ'αρέσει επειδή λείπει το κουμπί κάμερας και θα ήθελα πολύ να το έχω στην επόμενη μου επιδότηση.. Εκτός αν μέχρι Σεπτέμβριο βγάλει τίποτα άλλο και λίγο μικρότερο γιατί και οι 5" είναι ζόρι..

 

ΕΡΧΕΤΑΙ ZL με αδιαβροχο στυλ καλουπι συμφωνα με πληροφοριες απο Ιαπωνια μεσα στο καλοκαιρι που θα φοραει Snapdragon 600 τα υπολοιπα τα ιδια δηλαδη 5ιντσο full hd panel,2gb ram

http://www.xperiablog.net/2013/03/27/rumour-xperia-a-so-04e-dogo-and-xperia-ul-sol22-gaga-to-launch-in-japan-this-summer/

 

''The AU handset will be the Xperia UL (SOL22) codenamed Gaga. This handset is also expected to launch this summer with a design similar to the Xperia ZL. It will have a 5-inch 1080p display, Snapdragon 600 chipset, 2GB RAM, 32GB storage, removable 2300mAh battery. This will also have mobile wallet, One Seg, infrared and will be water/dust resistant.''

 

Εδω μαλλον φρεναρουμε οποιαδηποτε σκεψη για το υπαρχον ZL αν σε ενα τριμηνο-τετραμηνο εχουμε καλυτερο προδιαγραφων προταση απο την Sony.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΧΕΤΑΙ ZL με αδιαβροχο στυλ καλουπι συμφωνα με πληροφοριες απο Ιαπωνια μεσα στο καλοκαιρι που θα φοραει Snapdragon 600 τα υπολοιπα τα ιδια δηλαδη 5ιντσο full hd panel,2gb ram

http://www.xperiablog.net/2013/03/27/rumour-xperia-a-so-04e-dogo-and-xperia-ul-sol22-gaga-to-launch-in-japan-this-summer/

 

''The AU handset will be the Xperia UL (SOL22) codenamed Gaga. This handset is also expected to launch this summer with a design similar to the Xperia ZL. It will have a 5-inch 1080p display, Snapdragon 600 chipset, 2GB RAM, 32GB storage, removable 2300mAh battery. This will also have mobile wallet, One Seg, infrared and will be water/dust resistant.''

 

Εδω μαλλον φρεναρουμε οποιαδηποτε σκεψη για το υπαρχον ZL αν σε ενα τριμηνο-τετραμηνο εχουμε καλυτερο προδιαγραφων προταση απο την Sony.

Κι όχι μόνο γιατί αν βγει με τέτοιες προδιαγραφές ποιος ο λόγος για το Ζ πέραν του ZL? Βέβαια το water resistant με το waterproof έχει μεγάλη διαφορά αλλά η ουσία είναι ότι θα απαξιώσει 2 μοντέλα έτσι απλά.. :eek:

Link to comment
Share on other sites

Κι όχι μόνο γιατί αν βγει με τέτοιες προδιαγραφές ποιος ο λόγος για το Ζ πέραν του ZL? Βέβαια το water resistant με το waterproof έχει μεγάλη διαφορά αλλά η ουσία είναι ότι θα απαξιώσει 2 μοντέλα έτσι απλά.. :eek:

 

Αυτο σκεφτομαι και πλεον φρεναρω οποιαδηποτε κινηση για το ZL.

Οχι να το παρω σε 15-20 ημερες και σε ενα τριμηνο να μου κυκλοφορησει η Sony διαδοχο.

ΕΛΕΟΣ.

Ετσι κι αλλιως οτι παρω τωρα ενα 5-6 μηνες θα το κρατησω ε ΟΧΙ και βγαλει καινουργιο καλυτερο κινητο θα ξενερωσω απιστευτα.

Το παρακανε τωρα η Sony.:ninja:

Κατ εμε κακως ανακοινωνει νεες συσκευες τον Γεναρη,διοτι Φλεβαρη-Μαρτη ανακοινωνουν οι κατασκευαστες επεξεργαστων νεα βελτιωμενα μοντελα και ετσι η Sony με το να τα βγαζει απο αρχες Μαρτιου αναγκαστικα ειναι με περσινα specs,ενω οι υπολοιποι πχ Sammy-HTC τα ανακοινωνουν αφου εχουν βγει τα νεα οσον αφορα μνημες-επεξεργαστες,βαλε και μεσα το λογισμικο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ο τιτλος της ειδησης στο μπλογκ ειναι

Rumour:...

Οχι οτι το εχω απιθανο αλλα αν περιμενεις δεν θα αγορασεις ποτε νεα συσκευη ,ή καθε 3 χρονια ,το ιδιο ισχυει και για αμαξια κτλ ..στην βραση κολλαει το σιδερο ,αλλοι λενε παλι οτι αν ισχυει ,θα ειναι για επιλεγμενες αγορες ,οπερ σημαινει οτι θα τα δουμε μονο απο φωτογραφιες εμεις εδω ..

 

κι ενα τραγουδακι σχετικο να θυμηθουμε τα νιατα μας :respect:

Edited by nick2crete

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Ο τιτλος της ειδησης στο μπλογκ ειναι

Rumour:...

Οχι οτι το εχω απιθανο αλλα αν περιμενεις δεν θα αγορασεις ποτε νεα συσκευη ,ή καθε 3 χρονια ,το ιδιο ισχυει και για αμαξια κτλ ..στην βραση κολλαει το σιδερο ,αλλοι λενε παλι οτι αν ισχυει ,θα ειναι για επιλεγμενες αγορες ,οπερ σημαινει οτι θα τα δουμε μονο απο φωτογραφιες εμεις εδω ..

 

Εφοσον ειναι μονο για Ιαπωνια no problem αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε απολυτα.

Εγω οτιδηποτε θελω να παρω τωρα ειτε κινητο ειτε tablet δεν θελω να ξερω οτι σε ενα τριμηνο θα βγει διαδοχος.

Εδω πλεον ανεβαλα αγορα tablet για μετα απο εξαμηνο στο κινητο θα κανω εξαιρεση και μαλιστα να αιωρουνται και φημες δεξια και αριστερα.

Δεν κυνηγαω την τεχνολογια,δεν θα τη φτασω ποτε αλλα οχι και ετσι τοσο συντομα νεο κινητο.

Ακομα δεν κυκλοφορησε το ZL και φημες απο τωρα.

Ξενερωνω απιστευτα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εφοσον ειναι μονο για Ιαπωνια no problem αλλα το θεμα ειναι οτι δεν ξερουμε απολυτα.

Εγω οτιδηποτε θελω να παρω τωρα ειτε κινητο ειτε tablet δεν θελω να ξερω οτι σε ενα τριμηνο θα βγει διαδοχος.

Εδω πλεον ανεβαλα αγορα tablet για μετα απο εξαμηνο στο κινητο θα κανω εξαιρεση και μαλιστα να αιωρουνται και φημες δεξια και αριστερα.

Δεν κυνηγαω την τεχνολογια,δεν θα τη φτασω ποτε αλλα οχι και ετσι τοσο συντομα νεο κινητο.

Ακομα δεν κυκλοφορησε το ZL και φημες απο τωρα.

Ξενερωνω απιστευτα.

 

Συμφωνω απολυτα Αλεξ !

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλω αν η Σόνι πια το σκέφτεται σαν "έχω αυτό το κινητό και του χρόνου θα βγάλω τον διάδοχό του." Υπάρχει π.χ. το Νοτε 2 και θα βγάλω το Νοτε 3.

Τα έχει μπλέξει και με τα γράμματα και τους συνδυασμούς τους και δεν ξέρεις πια τι είναι τι.

Link to comment
Share on other sites

Αμφιβάλω αν η Σόνι πια το σκέφτεται σαν "έχω αυτό το κινητό και του χρόνου θα βγάλω τον διάδοχό του." Υπάρχει π.χ. το Νοτε 2 και θα βγάλω το Νοτε 3.

Τα έχει μπλέξει και με τα γράμματα και τους συνδυασμούς τους και δεν ξέρεις πια τι είναι τι.

Μπορει να αποδειχτει λαθος το τι κανει αλλα ,κανεις δεν μπορει να πει οτι δεν ξερει τι κανει ,ξερει πολυ καλα μελετημενο το εχουν ,διαβαζω κατοχους του ΤΧ ανα τον κοσμο και δεν ξερω ποιο ακριβως ειναι αυτο το τηλ ,ομως παρα πολλοι το εχουν αγορασει ανα την υφηλιο ..

Με λιγα λογια η Σονυ και η καθε ,κι ιδιως η Σονυ με τοση ιστορια και τεχνογνωσια θα πρεπει πρωτα να εξασφαλιζει την υποστηριξη των συσκευων της και μετα να αφηνει φημες να διαρρέουν

Xperia S & M2 Aqua

&Tablet Z & E1

& ,Xperia Z & Z3 & Tablet Z3

XZ Premium & L1

Link to comment
Share on other sites

Κι όχι μόνο γιατί αν βγει με τέτοιες προδιαγραφές ποιος ο λόγος για το Ζ πέραν του ZL? Βέβαια το water resistant με το waterproof έχει μεγάλη διαφορά αλλά η ουσία είναι ότι θα απαξιώσει 2 μοντέλα έτσι απλά.. :eek:

Και που κολάει να τα απαξιώσει? Ετσι δεν έκανε απο την αρχή? Δεν προλαβαίνεις να πάρεις το νέο μοντέλο και ήδη ετοιμάζεται το επόμενο.:blink:

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να κάνω ένα σχόλιο τώρα με την ..Lady Gaga αλλά μάλλον θα βγει πικάντικο και το αφήνω.

:rolleyes:

Πάντως αυτές οι φήμες είναι καλό να μην βγαίνουν (από την εταιρεία;; ) για αυτό ακριβώς το λόγο.

Αν ο κύκλος ζωής των κινητών είναι μήνες, όλο θα διστάζει ο υποψήφιος αγοραστής (υπολογίστε και μένα μέσα) για να πάρει το επόμενο.

 

Πάντως όποιος βγάλει άκρη από την ονοματολογία (άκου ..UL !) της Σόνι να μας το πει.

Το πιθανότερο είναι ότι έχουν 2 26εδρα ζάρια και τα ρίχνουν κι ότι κάτσει.

Αν τους πέσει το ένα ζάρι κάτω έχει μόνο 1 γράμμα το τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Και που κολάει να τα απαξιώσει? Ετσι δεν έκανε απο την αρχή? Δεν προλαβαίνεις να πάρεις το νέο μοντέλο και ήδη ετοιμάζεται το επόμενο.:blink:

Αν θέλουν να παίξουν έτσι είναι άξιοι της μοίρας τους :mad:

Πάντως όποιος βγάλει άκρη από την ονοματολογία (άκου ..UL !) της Σόνι να μας το πει.

Το πιθανότερο είναι ότι έχουν 2 26εδρα ζάρια και τα ρίχνουν κι ότι κάτσει.

Αν τους πέσει το ένα ζάρι κάτω έχει μόνο 1 γράμμα το τηλέφωνο.

Στην δουλειά μου συνεργάζομαι και επικοινωνώ με Ευρωπαίους, Κινέζους, Αμερικανούς κτλ. Ε, αυτοί οι Ιάπωνες είναι να μην προσπαθήσεις να τους πεις ότι αυτό που θεωρούν σωστό είναι μάλλον λάθος (δεν τους το λες κατάμουτρα, τους προσβαλεις ανειπωτα).. Δυστυχώς τις περισσότερες φορές το μυαλό τους δουλεύει πραγματικά σε άλλη διάσταση και πραγματικότητα, μάλλον έχουν χαθεί στους αγγλικούς χαρακτήρες εκεί στην Sony :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι κάθε λίγο βγάζει ένα αρκετά βελτιωμένο του προηγούμενου και ρίχνει τρομερά την τιμή του επόμενου.. Αυτό βλέπω ξεκάθαρα από το arc και μετά. Πιο πριν δε θυμάμαι. Και προσωπικά το προτιμώ γιατί ξέρω τι ανάγκες έχω, και η ανάγκη μου είναι να έχω ένα δυνατό και ωραίο κινητό. Έτσι όλοι μπορούν να έχουν ένα δυνατό κινητό. Τώρα αν θες κάθε δύο μήνες να τα αλλάζεις, μην παίρνεις το Ζ, πάρε Τ που θα χάσεις λιγότερο και Ζ όταν θα βγει το επόμενο.. Εξάλλου δε νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί που δεν καλύπτονται από το Τ.

Τέλος, Προσωπικά το να έβγαζε galaxy τούμπανο και μετά να γεμίζει με παραλλαγές του και να χάνεσαι στα ονόματα είναι το ίδιο και χειρότερο..

Γι'αυτό ευχαριστηθείτε ότι έχετε και εάν το Ζ σας καλύπτει πάρτε το. Εγώ αν είχε κουμπί κάμερας θα το έπαιρνα μελλοντικά. Τώρα δε με καλύπτεικαι ας κάνει παπάδες..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι κάθε λίγο βγάζει ένα αρκετά βελτιωμένο του προηγούμενου και ρίχνει τρομερά την τιμή του επόμενου.. Αυτό βλέπω ξεκάθαρα από το arc και μετά. Πιο πριν δε θυμάμαι. Και προσωπικά το προτιμώ γιατί ξέρω τι ανάγκες έχω, και η ανάγκη μου είναι να έχω ένα δυνατό και ωραίο κινητό. Έτσι όλοι μπορούν να έχουν ένα δυνατό κινητό. Τώρα αν θες κάθε δύο μήνες να τα αλλάζεις, μην παίρνεις το Ζ, πάρε Τ που θα χάσεις λιγότερο και Ζ όταν θα βγει το επόμενο.. Εξάλλου δε νομίζω ότι υπάρχουν πολλοί που δεν καλύπτονται από το Τ.

Τέλος, Προσωπικά το να έβγαζε galaxy τούμπανο και μετά να γεμίζει με παραλλαγές του και να χάνεσαι στα ονόματα είναι το ίδιο και χειρότερο..

Γι'αυτό ευχαριστηθείτε ότι έχετε και εάν το Ζ σας καλύπτει πάρτε το. Εγώ αν είχε κουμπί κάμερας θα το έπαιρνα μελλοντικά. Τώρα δε με καλύπτεικαι ας κάνει παπάδες..

Σωστοοος!Και εγώ τελικά αποφάσισα να μην πάρω το Ζ,θα μείνω με το Τ και θα περιμένω την επόμενη ναυαρχίδα!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Σωστοοος!Και εγώ τελικά αποφάσισα να μην πάρω το Ζ,θα μείνω με το Τ και θα περιμένω την επόμενη ναυαρχίδα!:blink:

 

Εντάξει το z απλα δεν δουλευεται,πήγα να το δω για να το πάρω και ουδείς λόγος για χρήση με το ενα χέρι.και δεν εχω μικρά χέρια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το z απλα δεν δουλευεται,πήγα να το δω για να το πάρω και ουδείς λόγος για χρήση με το ενα χέρι.και δεν εχω μικρά χέρια.

Για να πω την αλήθεια, εμένα μου άρεσε πολύ το Ζ και πήγα με σκοπό να το πάρω. Όταν το δούλεψα λίγο όμως, είδα ότι δεν έχει κάτι παραπάνω από το Τ που έχω. Απεναντίας δεν έχει κουμπί κάμερας που το έχω βολευτεί. Όταν εννοώ κάτι παραπάνω μιλάω σύμφωνα με τις δικές μου ανάγκες, σίγουρα για κάποιον άλλο θα έχει πολλά παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Για να πω την αλήθεια, εμένα μου άρεσε πολύ το Ζ και πήγα με σκοπό να το πάρω. Όταν το δούλεψα λίγο όμως, είδα ότι δεν έχει κάτι παραπάνω από το Τ που έχω. Απεναντίας δεν έχει κουμπί κάμερας που το έχω βολευτεί. Όταν εννοώ κάτι παραπάνω μιλάω σύμφωνα με τις δικές μου ανάγκες, σίγουρα για κάποιον άλλο θα έχει πολλά παραπάνω.

 

Σωστός,σύμφωνα με τις ανάγκες σου,γιατι σαν κινητο ειναι πολυ ανώτερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia ZL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...