Jump to content

[Android - Προτάσεις] Launchers II


zxr
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.575 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
    • GO Launcher (& EX)
    • LauncherPro (& Plus)
    • Next
    • SPB Mobile Shell
    • TSF
    • Nova
    • Apex
    • Stock
    • Άλλος (Atom, Action, Zeam, Nemus, Trebuchet, Regina 3d, Holo, Launcher 7/8 κτλ)


Recommended Posts

παιδια γινεται στον nova να μην εμφανίζεται η περιγραφή κατω από τα εικονίδια στο drawer?

 

Ετικετα λεγεται, label στα Αγγλικα.

Δεν εχει ρυθμιση για αυτο;

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω κατι...οποιος μπορει ας μου λυσει την απορια

 

Δεν γίνεται δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιος ειναι ποιο καλος για τηλεφωνο με 512mb ram και 4.1.2 εκδοση android

 

Nova or Apex Launcher ;)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Nova or Apex Launcher ;)

 

Αν και δεν τον έχω δοκιμάσει γιατί δεν αλλάζω τον νοβα εδώ όλοι που δοκίμασαν λένε ότι με την αναβάθμιση του απεξ είναι το ίδιο καλός με νοβα και έχει και καλύτερη -μικρότερη διαχείριση μνήμης οπότε πας για απεξ

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν τον έχω δοκιμάσει γιατί δεν αλλάζω τον νοβα εδώ όλοι που δοκίμασαν λένε ότι με την αναβάθμιση του απεξ είναι το ίδιο καλός με νοβα και έχει και καλύτερη -μικρότερη διαχείριση μνήμης οπότε πας για απεξ

 

Εγώ και στην κατανάλωση μπαταρίας έχω δει διαφορά, σαφέστατα υπέρ του Apex.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καμία άποψη για τον dodol launcher ??? Σκέφτομαι να τον βάλω στο κινητό της γυναίκας μου λόγω των πολλών θεμάτων που βρήκα και της αρέσουν
Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Καμία άποψη για τον dodol launcher ??? Σκέφτομαι να τον βάλω στο κινητό της γυναίκας μου λόγω των πολλών θεμάτων που βρήκα και της αρέσουν

 

Πολύ πολύ καλός! Έχουν γίνει μάλιστα αρκετές αναφορές στο παρόν thread γι'αυτόν τις προηγούμενες μέρες..:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πολύ καλός! Έχουν γίνει μάλιστα αρκετές αναφορές στο παρόν thread γι'αυτόν τις προηγούμενες μέρες..:)

 

Βρε παιδιά το tablet μου (LG G Pad) μου γράφει ότι δεν είναι συμβατό. Kit Kat έχει, ποιο είναι το πρόβλημα?

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά το tablet μου (LG G Pad) μου γράφει ότι δεν είναι συμβατό. Kit Kat έχει, ποιο είναι το πρόβλημα?

 

Μήπως να έστελνες ένα email στον developer, μέσα στην εφαρμογή απ'το play θα βρεις την επιλογή να επικοινωνήσεις μαζί του. Λογικά θα σου απαντήσει.. :)

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να έστελνες ένα email στον developer, μέσα στην εφαρμογή απ'το play θα βρεις την επιλογή να επικοινωνήσεις μαζί του. Λογικά θα σου απαντήσει.. :)

 

Σε ευχαριστώ....το έκανα ήδη.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει πως ενεργοποιώ τον Apex Notifier στον Apex Launcher (όχι pro) ?

 

Νομίζω ότι δεν μπορείς στη free έκδοση

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα, ποιο launcher μου προτείνετε για κινητό με 1GB RAM και έκδοση android 4.2.2 που να σου δίνει τη δυνατότητα δημιουργίας με δικό σου όναμα φακέλων όπως ο GO αλλά να έχει και τη δυνάτοτητα στην αρχική σελίδα πέρα των μηνυμάτων,κλήσεων,internet κτλ να έχεις τη δυνατότητα να βάλεις την κάμερα όπως π.χ ο Smart Launcher 2 που η αρχική του σελίδα μου αρέσει πολύ. Επίσης να μην είναι και πολύ ενεργοβόρος ή βαρύς. Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα, ποιο launcher μου προτείνετε για κινητό με 1GB RAM και έκδοση android 4.2.2 που να σου δίνει τη δυνατότητα δημιουργίας με δικό σου όναμα φακέλων όπως ο GO αλλά να έχει και τη δυνάτοτητα στην αρχική σελίδα πέρα των μηνυμάτων,κλήσεων,internet κτλ να έχεις τη δυνατότητα να βάλεις την κάμερα όπως π.χ ο Smart Launcher 2 που η αρχική του σελίδα μου αρέσει πολύ. Επίσης να μην είναι και πολύ ενεργοβόρος ή βαρύς. Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας!!!

 

Dodol ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη την παρέα, ποιο launcher μου προτείνετε για κινητό με 1GB RAM και έκδοση android 4.2.2 που να σου δίνει τη δυνατότητα δημιουργίας με δικό σου όναμα φακέλων όπως ο GO αλλά να έχει και τη δυνάτοτητα στην αρχική σελίδα πέρα των μηνυμάτων,κλήσεων,internet κτλ να έχεις τη δυνατότητα να βάλεις την κάμερα όπως π.χ ο Smart Launcher 2 που η αρχική του σελίδα μου αρέσει πολύ. Επίσης να μην είναι και πολύ ενεργοβόρος ή βαρύς. Σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας!!!

 

Nova.. δεν νομιζω οτι εχει υπαρξει ποιο smooth launcher!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nova.. δεν νομιζω οτι εχει υπαρξει ποιο smooth launcher!

 

Έχει υπάρξει. Ο tsf

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Nova.. δεν νομιζω οτι εχει υπαρξει ποιο smooth launcher!

Συμφωνώ αλλά υπάρχουν και άλλοι. Όπως ο απεξ

Έχει υπάρξει. Ο tsf

Ο tsf δεν είναι και ότι ποιο σμουθ και μην το βλέπεις στο δικό σου κινητό με 3g ram. Υπάρχουν και αδύναμα κινητά που δεν σηκώνουν τον tsf ή τον next

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με 4.2.2 και 1 γίγα έχω δοκιμάσει dodol και apex. Και ιι 2 έτρεχαν νερό αλλά ο apex μου κάθισε καλύτερα.

Περί ορέξεως βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στον Dodol μπορείς να κάνεις sort τους φακέλους στο drawer;
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ αλλά υπάρχουν και άλλοι. Όπως ο απεξ

 

Ο tsf δεν είναι και ότι ποιο σμουθ και μην το βλέπεις στο δικό σου κινητό με 3g ram. Υπάρχουν και αδύναμα κινητά που δεν σηκώνουν τον tsf ή τον next

Τι να σου πω.Τον tsf τον αγόρασα σχεδόν απο τότε που κυκλοφόρησε .Νομίζω οτι τον πρωτοέβαλα στο galaxy S2.Από τότε ήταν εξαιρετικά smooth.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ο tsf εχει αναβαθμιστει απο τον Ιανουαριου ή ακομα; Οταν τον χρησιμοποιησα εγω παντως ηταν οντως πολυ καλος, το μονο προβλημα ηταν το reboot που εκανε, κατα τα αλλα, αψογος.

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Launchers II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...