Jump to content

[Android - Προτάσεις] Launchers II


zxr
 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;  

1.575 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο καλύτερος launcher;

    • ADW Launcher (& EX)
    • GO Launcher (& EX)
    • LauncherPro (& Plus)
    • Next
    • SPB Mobile Shell
    • TSF
    • Nova
    • Apex
    • Stock
    • Άλλος (Atom, Action, Zeam, Nemus, Trebuchet, Regina 3d, Holo, Launcher 7/8 κτλ)


Recommended Posts

Έχω και τους πέντε κωδικούς διαθέσιμους για όποιον θέλει...

 

Φιλε μου αν μπορεις στειλε μου εναν... ευχαριστω...

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πρακτικός ο Aviate..

Ξέθαψα το email με τον κωδικό ενεργοποίησης και τον ξαναέβαλα. Οι 2 πρώτοι που θα μου στείλουν πμ με το email τους, στέλνω ένα invite.

edit: Τέλος !

Έχω και τους πέντε κωδικούς διαθέσιμους για όποιον θέλει...

Φιλε μου αν μπορεις στειλε μου εναν... ευχαριστω...

Για να δοθούν κωδικοί, χρειαζόμαστε τα email σας!

Edited by jastonas
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο tsf shell τι λέει; τονεχει κάποιο παιδι να μου δώσει να καταλάβω αν αξίζει; ευχαριστώ πολύ
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο tsf shell τι λέει; τονεχει κάποιο παιδι να μου δώσει να καταλάβω αν αξίζει; ευχαριστώ πολύ

 

Τον θεωρώ έναν πάρα πολύ σοβαρό launcher και με συνεχή υποστήριξη από τον developer. Προσωπικά τον χρησιμοποιώ εδώ και 2 χρόνια περίπου μαζί με Nova (τους εναλλάσω για να μην βαριέμαι). Είναι πιο "βαρύς" για το κινητό σε σχέση με τον Nova αλλά από ότι βλέπω έχεις Note 2 οπότε δεν χρειάζεται να ανησυχείς ούτε για αυτό :-)

Γνώμη μου να τον δοκιμάσεις και να μας πεις και εσύ την προσωπική σου άποψη με την πρώτη ευκαιρία!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο tsf shell τι λέει; τονεχει κάποιο παιδι να μου δώσει να καταλάβω αν αξίζει; ευχαριστώ πολύ

 

Φίλε είναι εξαιρετικός.Κατά τη γνώμη μου ο πιο smooth όλων με διαφορά .Όποτε θέλεις συναντιόμαστε να τον δεις εν δράση πάλι.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει δύο το store. Ποιο από τα δύο;

 

Γεια σε ολους,εβαλα και εγω τον launcher8 free,ξερει κανεις πως κανουμε τις διαφορες ρυθμισεις του?

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Φίλε είναι εξαιρετικός.Κατά τη γνώμη μου ο πιο smooth όλων με διαφορά .Όποτε θέλεις συναντιόμαστε να τον δεις εν δράση πάλι.

 

Απο εσένα τον είδα και μου άρεσε. Θα τον βαλω παιδιά. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Απλα εχω συνηθίσει νε nova και καθε αλλαγή είναι δύσκολη μιας και σαν τον nova κανείς. Και παλι ευχαριστώ!

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

νοβα ακι παλι νοβα!

σουπερ σμουθ!!!!

 

Εχω βάλει και tsf και παλι smooth είναι. Απλα εχει τα εφέ. Το θέμα το δικό μου είναι οτο χάνομαι με τόσα πολλά που έχει. Μπορεί να γίνει πιο πρακτικός όμως. Θα τον δουλέψω λίγο για να δω. Θελω να του δώσω μια καλή ευκαιρία να μείνει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

πολυ εφετζιλικι ο τσφ.

προτιμω μινιμαλ καταστασεις ;)

 

στον νοβα μπορω να βαλω λευκα εικονιδια στην κατω μπαρα; για σμσ, τηλςφωνο, κλπ

Link to comment
Share on other sites

πολυ εφετζιλικι ο τσφ.

προτιμω μινιμαλ καταστασεις ;)

 

στον νοβα μπορω να βαλω λευκα εικονιδια στην κατω μπαρα; για σμσ, τηλςφωνο, κλπ

 

Έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό αλλα ο καθένας έχει την χάρη του. Η αλήθεια είναι πως το βαρέθηκα τον νοβα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

τι λετε ρε παιδια?

απιστευτος ο tsf!

ειδικα το wigdetακι της μουσικης ειναι γαματο

πραγματικα απιστευτο οπως και το wigdet του καιρου:cool:

ROM:ViperS 5.3.0 JB Sense 5 | Sense 6 Blinkfeed (HTC SENSATION)

KERNEL:Liberty kernel sense JB (HTC SENSATION)

BOOTLOADER:S-OFF/3,33 Universal - version 1.27.1100 (HTC SENSATION)

RECOVERY:4EXT recovery touch v.1.0.0.6 RC3 testing build: 8 (HTC SENSATION)

Νεα συσκευη: SAMSUNG GALAXY S7

Link to comment
Share on other sites

στον νοβα μπορω να βαλω λευκα εικονιδια στην κατω μπαρα; για σμσ, τηλςφωνο, κλπ

 

Κάτι τέτοιο.. θα σε βόλευε η θες τελείως άσπρο?

Link to comment
Share on other sites

Εχω βάλει και tsf και παλι smooth είναι. Απλα εχει τα εφέ. Το θέμα το δικό μου είναι οτο χάνομαι με τόσα πολλά που έχει. Μπορεί να γίνει πιο πρακτικός όμως. Θα τον δουλέψω λίγο για να δω. Θελω να του δώσω μια καλή ευκαιρία να μείνει

 

Έχει και πλαϊνή μπάρα που μπορείς να βάλεις επιπλέον εφαρμογές.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να βάλω τον themer, ήρθε κανονικά ο κωδικός (αμέσως) αλλά για να το χρησιμοποιήσω πρέπει ντε και σώνει να κάνω login με facebook ή google account? Μπορώ κάπως να φτιάξω account δικό του?
Link to comment
Share on other sites

Έβγαλα τον next launcher για να βάλω τον nova launcher (καμιά σύγκριση, θεωρώ καλύτερο τον next), αλλά κάθε κίνηση που κάνω μου πετάει στην οθόνη <<Ο nova launcher αρνήθηκε δικαιώματα superuser >>, καμία ιδέα;
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Πως βάζουμε στον nova εικονίδιο στην επιφανεια του τηλεφώνου που μας ενημερώνει ποιες εφαρμογές είναι ανοικτές?
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μέρες το ειδήσεις και καιρός δεν δουλεύει,έχετε κάποια αλλη εφαρμογή να προτείνεται;;
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που χρησιμοποιεί τον Nova launcher μπορεί να μου πει αν βρήκε κάποιον άλλο τρόπο για να αλλάξει το wallpaper της lock screen εκτός από το να ακολουθήσει τον ... σιδηρόδρομο ... ρυθμίσεις/ η συσκευή μου/ εμφάνιση/ φόντο / κλείδωμα οθόνης.

Ακόμα και με αυτόν τον τρόπο όμως χρειάζεται επανεκκίνηση η συσκευή για να αλλάξει το wallpaper? :mad:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που χρησιμοποιεί τον Nova launcher μπορεί να μου πει αν βρήκε κάποιον άλλο τρόπο για να αλλάξει το wallpaper της lock screen εκτός από το να ακολουθήσει τον ... σιδηρόδρομο ... ρυθμίσεις/ η συσκευή μου/ εμφάνιση/ φόντο / κλείδωμα οθόνης.

Ακόμα και με αυτόν τον τρόπο όμως χρειάζεται επανεκκίνηση η συσκευή για να αλλάξει το wallpaper? :mad:

εγω οτι ταπετσαρια βαλω στον νοβα μπαινει και στην lock screen
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που χρησιμοποιεί τον Nova launcher μπορεί να μου πει αν βρήκε κάποιον άλλο τρόπο για να αλλάξει το wallpaper της lock screen εκτός από το να ακολουθήσει τον ... σιδηρόδρομο ... ρυθμίσεις/ η συσκευή μου/ εμφάνιση/ φόντο / κλείδωμα οθόνης.

Ακόμα και με αυτόν τον τρόπο όμως χρειάζεται επανεκκίνηση η συσκευή για να αλλάξει το wallpaper? :mad:

 

Εγώ πατάω δεξί κουμπί στο wallpaper->ορισμός->Ταπετσαρία οθόνης κλειδώματος.

Τόσο απλά και δεν θέλει restart.:) Ίσως το δικό σου κινητό να τα κάνει πιο πολύπλοκα τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Launchers II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...