Jump to content

Κινητό για το στρατό


KostasMD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους , καταταγομαι στον στρατό τον Ιανουάριο.

Τι παίζει με τα κινητα ;

Εχω Nubia Red Magic 5g , να το παρω ;

Εχετε να προτείνετε κάτι αλλο ;

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 356
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε όλους , καταταγομαι στον στρατό τον Ιανουάριο.

Τι παίζει με τα κινητα ;

Εχω Nubia Red Magic 5g , να το παρω ;

Εχετε να προτείνετε κάτι αλλο ;

 

Καλύτερα θα ήταν να πάρεις ένα ασπρόμαυρο με 10€ μέχρι την ορκομωσία και μετά που θα γυρίσεις να πάρεις το "καλό".

Ήμουν Χίο πέρσι (363 ΕΣΣΟ) και το πήραν σχεδόν απ'όλους το κινητό. Στην αρχή το έδιναν για 30 λεπτά την ημέρα για να παίρνουν τους δικούς τους και τους έδωσαν 2 μέρες πριν ορκιστούμε και φύγουμε. Εμείς με το ασπρόμαυρο βαριόμασταν τη ζωή μας, αλλά τουλάχιστον είχαμε ράδιο και SMS. :cool:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα θα ήταν να πάρεις ένα ασπρόμαυρο με 10€ μέχρι την ορκομωσία και μετά που θα γυρίσεις να πάρεις το "καλό".

Ήμουν Χίο πέρσι (363 ΕΣΣΟ) και το πήραν σχεδόν απ'όλους το κινητό. Στην αρχή το έδιναν για 30 λεπτά την ημέρα για να παίρνουν τους δικούς τους και τους έδωσαν 2 μέρες πριν ορκιστούμε και φύγουμε. Εμείς με το ασπρόμαυρο βαριόμασταν τη ζωή μας, αλλά τουλάχιστον είχαμε ράδιο και SMS. :cool:

 

Σε ευχαριστω πολύ , με ''κολλάει'' μόνο οτι μπορει να μην εχουμε επισκεπτήρια ή/και αδεια ορκομωσίας λόγω Covid. Γι αυτο σκεφτομαι μηπως και εγιναν πιο ελαστικοί ...

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nokia 215 4G χωρίς κάμερα, με ραδιόφωνο χωρίς χρήση ακουστικών και "τρελή" αυτονομία.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλύτερα θα ήταν να πάρεις ένα ασπρόμαυρο με 10€ μέχρι την ορκομωσία και μετά που θα γυρίσεις να πάρεις το "καλό".

 

Ήμουν Χίο πέρσι (363 ΕΣΣΟ) και το πήραν σχεδόν απ'όλους το κινητό. Στην αρχή το έδιναν για 30 λεπτά την ημέρα για να παίρνουν τους δικούς τους και τους έδωσαν 2 μέρες πριν ορκιστούμε και φύγουμε. Εμείς με το ασπρόμαυρο βαριόμασταν τη ζωή μας, αλλά τουλάχιστον είχαμε ράδιο και SMS. :cool:

Σε ποιο στρατόπεδο ήσουν; 363 και εγώ Χιο! Εγώ στην χώρα ήμουν στο Γκιαλα! Να ξέρεις αυτό μόνο σε εμάς το έκαναν στους επομενους από την πρώτη μέρα τα είχαν! Είχα βαρεθεί και εγώ με ένα Samsung να παίζω Zuma (με κουμπιά)! Στείλε PM ίσως σε ξέρω γιατί λόγω ειδικότητας είχα γυρίσει διαφορά φυλάκια!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Giannis_95
Sony Ericsson W760i -> Sony Ericsson Xperia X8 (GingerDX 2.3.7 - OC) -> Samsung S3 Mini (R-Mod v2) -> Samsung Galaxy S6 (Stock) -> Samsung Galaxy S20
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο στρατόπεδο ήσουν; 363 και εγώ Χιο! Εγώ στην χώρα ήμουν στο Γκιαλα! Να ξέρεις αυτό μόνο σε εμάς το έκαναν στους επομενους από την πρώτη μέρα τα είχαν! Είχα βαρεθεί και εγώ με ένα Samsung να παίζω Zuma (με κουμπιά)! Στείλε PM ίσως σε ξέρω γιατί λόγω ειδικότητας είχα γυρίσει διαφορά φυλάκια!

 

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άσε ρε, που ήσουν Γκιάλα. Γκιάλα ημουν εγώ, 96 ΤΥΕΘ. :cool: :lol:

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 31/10/2020 at 6:15 ΠΜ, SkenaDena said:

 

Σε ευχαριστω πολύ , με ''κολλάει'' μόνο οτι μπορει να μην εχουμε επισκεπτήρια ή/και αδεια ορκομωσίας λόγω Covid. Γι αυτο σκεφτομαι μηπως και εγιναν πιο ελαστικοί ...

Εκ των υστέρων μιας και απολύθηκα πλεον , εδω και καιρό βεβαια 

Μπήκα με το κινητό της υπογραφής μου (nubia) 

Την πρώτη μερα μας ρωτησαν αν εχουμε κινητό με καμερα και όλοι (πλην ενος) απάντησαν θετικά

Δεν το πήραν απο κανεναν και αυτος ο ενας ο ερμος βαρέθηκε τη ζωή του ενώ εμεις τα ειχαμε ξεσκίσει

Ελπίζω να βοηθησω κάποιον που μπαίνει μεσα στο στρατό συντομα 🙂

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...