Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση ρε παιδιά εγώ έχω μπροστά skinomi κια με το παραμικρό η ζελατίνα κάνει βαθουλώματα. Μου είπαν πως αν τα τρίψεις με το χερι φεύγουν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλυψε τη ζελατινα μ ενα πανι ψιλο.οπως αυτο με τα γυαλια.απο πανω περνα πολλες φορες μια καρτα πιστωτικη πχ. Οπως οταν τη τοποθετεις.καπου το ειχα διαβασει και εδινε αυτη τη λυση.το πανακι το βαζεις για να μη γρατζουνισεις τη ζελατινα
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος καμια καλη αδιαβροχη θηκη? γιατι δεν μου φαινονται και τοσο αξιοπιστες αυτες του ebay...
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος καμια καλη αδιαβροχη θηκη? γιατι δεν μου φαινονται και τοσο αξιοπιστες αυτες του ebay...

 

Καποτε ειχε το e-shop.Δεν ξερω για τωρα αλλα δωσε μαι ματια

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καποτε ειχε το e-shop.Δεν ξερω για τωρα αλλα δωσε μαι ματια

 

μπα δεν βρηκα στο e-shop... βρηκα ομως αυτη http://www.shopandroid.com/overboard-waterproof-case/4AA7226.htm που μαλλον ειναι αρκετα καλη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, πριν από μισή ώρα με πήραν τηλέφωνο από τα κεντρικά της wind και με ρώτησαν άμα θέλω ακόμα τον ασύρματο φορτιστή η αν προτιμώ τη αγορά προϊόντων LG.

Ημερομηνία παραλαβής δεν μου έδωσαν συγκεκριμένη αλλά ένα αόριστο "αρχές Ιουνίου" και η επικοινωνία πλέον θα γίνει από το κατάστημα αγοράς όπως και η παραλαβή του φορτιστή. Είδομεν....

Link to comment
Share on other sites

Απο πιο νουμερο σε πήραν; Γιατί είχα κ εγώ μια κλήση απο το 2111829696 και δε προλαβα να το σηκωσω. Παίρνω πίσω αλλά δεν το σηκώνουν..
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τα παιδιά που πήραν το κινητό τον Φλεβάρη, περιμένουν να φτάσει ο Ιούνης για τον φορτιστή που έταξε η Wind,

έφτασε σήμερα ο δικός μου σε 19 μέρες από Κίνα.

Μερικές φώτο:[ATTACH]32682[/ATTACH]

[ATTACH]32683[/ATTACH]

[ATTACH]32684[/ATTACH]

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τα παιδιά που πήραν το κινητό τον Φλεβάρη, περιμένουν να φτάσει ο Ιούνης για τον φορτιστή που έταξε η Wind,

έφτασε σήμερα ο δικός μου σε 19 μέρες από Κίνα.

Μερικές φώτο:[ATTACH]32682[/ATTACH]

[ATTACH]32683[/ATTACH]

[ATTACH]32684[/ATTACH]

 

ποσα mW δινει φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

ποσα mW δινει φιλε μου?

Φορτίζει με 430mA πάντως

Αυτό που λες πού το βλέπω;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Φορτίζει με 430mA πάντως

Αυτό που λες πού το βλέπω;

 

ευχαριστω, mA εννοουσα, συγνωμη...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τα παιδιά που πήραν το κινητό τον Φλεβάρη, περιμένουν να φτάσει ο Ιούνης για τον φορτιστή που έταξε η Wind,

έφτασε σήμερα ο δικός μου σε 19 μέρες από Κίνα.

Μερικές φώτο:[ATTACH]32682[/ATTACH]

[ATTACH]32683[/ATTACH]

[ATTACH]32684[/ATTACH]

το εχω τσακισει κι εγω..αντε καλες φορτισεις...φορτιζει και με θηκη...:cool:

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Τι screen protector χρησιμοποιείτε?

Σκέφτομαι για αυτό που είναι γυαλί http://www.xgearlive.com/products/android/lg/fantom-4 ?? Το εχει κανεις να μου πει αν αξιζει την υψηλη τιμη του?

Link to comment
Share on other sites

Μα καλά είναι ένας αριθμός που δεν το.σηκώνουν;;; Εγώ δε το έχω προλάβει να το σηκώσω δύο φορές λόγο δουλειάς αλλά ούτε σπίτι έχουν πάρει. Ξέρει κανείς άλλο αριθμό να τους πάρω τηλέφωνο; Το κατάστημα μου είπε να πάρω στο 2106158000 και αυτοί δεν έχουν ιδέα γιατί μιλαω... Βοήθεια :-(
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί παρέλαβα τον παρακάτω ασύρματο φορτιστή http://www.ebay.com/itm/qi-wireless-charger-for-Nexus-4-Lumia-920-Galaxy-S4-S3-Note-II-N7100-HTC-8X-DNA/321122800068?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D7880433576786245053%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D2%26sd%3D261209174447%26 σε μαύρο χρώμα.

Την παραγγελία την έκανα στις 8-5 και από τις 14-5 τον άρχισα στο ΄΄βρίσιμο΄΄ τον πωλητή επειδή το tracking number δεν δούλευε ούτε μεσω ebay ούτε μέσω singpost. Την Δευτέρα του είπα ότι εάν δεν δω μεσα στις επόμενες 2 μέρες πορεία μέσω του αριθμού θα ακυρώσω την παραγγελία. Με διαβεβαιωσε ότι το έχει στείλει και προχθές όντως εμφανίστηκε στο singpost ότι 14-5 έχει φύγει από τα χέρια του. Μέχρι χτες το μεσημέρι ήταν η τελευταία φορά που κοίταξα τhn πορεία και το ταξίδι συνεχιζόταν κανονικά :) Τελικά χτες το βράδυ που γύρισα σπίτι βρήκα χαρτάκι από τα ΕΛΤΑ για συστημένο και με το νούμερο του φορτιστή να αναφέρεται επάνω :) ( Κινέζε φίλε μου σου ζητώ συγνώμη :) :) ) .

Αυτά περί διαδικασίας αποστολής , με λίγα λόγια βράδυ τις 8-5 έκανα την παραγγελία και πρωί 24-5 παρέλαβα.....καθόλου άσχημα......

Στο θέμα μας τώρα.....συσκευασία δεν υπήρχε, χύμα σε ένα φάκελλο με τυλιγμένα σε πλαστικό με φυσαλλίδες το ΄΄σώμα΄΄ και αντίστοιχα το ανταπτοράκι για την σύνδεση στο ρεύμα, ένα μικρό manual στο μέγεθος πιστωτικής κάρτας ήταν το τελευταίο κομμάτι της συσκευασίας. Τον έβαλα για ένα μισάωρο σε λειτουργία.... πράσινο φωτάκι επάνω ότι είναι στο ρεύμα, μπλέ φωτάκι όταν ακουμπάς το τηλ και φορτίζει, η πλάκα είναι ότι φόρτιζε κανονικά το τηλ και ας του έχω bumper και από την λίγη χρήση αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ο αντάπτορας τσουρούφλαγε σε υπερβολικό βαθμό ( 1500 mA είναι , αν έχει κάποια σημασία )

Περισσότερα στην επόμενη εκπομπή μας, όταν θα το φορτίσω από το 10% έως το 100% για χρόνους κλπ :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί παρέλαβα τον παρακάτω ασύρματο φορτιστή http://www.ebay.com/itm/qi-wireless-charger-for-Nexus-4-Lumia-920-Galaxy-S4-S3-Note-II-N7100-HTC-8X-DNA/321122800068?_trksid=p2047675.m1850&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D11%26meid%3D7880433576786245053%26pid%3D100011%26prg%3D1005%26rk%3D2%26sd%3D261209174447%26 σε μαύρο χρώμα.

Την παραγγελία την έκανα στις 8-5 και από τις 14-5 τον άρχισα στο ΄΄βρίσιμο΄΄ τον πωλητή επειδή το tracking number δεν δούλευε ούτε μεσω ebay ούτε μέσω singpost. Την Δευτέρα του είπα ότι εάν δεν δω μεσα στις επόμενες 2 μέρες πορεία μέσω του αριθμού θα ακυρώσω την παραγγελία. Με διαβεβαιωσε ότι το έχει στείλει και προχθές όντως εμφανίστηκε στο singpost ότι 14-5 έχει φύγει από τα χέρια του. Μέχρι χτες το μεσημέρι ήταν η τελευταία φορά που κοίταξα τhn πορεία και το ταξίδι συνεχιζόταν κανονικά :) Τελικά χτες το βράδυ που γύρισα σπίτι βρήκα χαρτάκι από τα ΕΛΤΑ για συστημένο και με το νούμερο του φορτιστή να αναφέρεται επάνω :) ( Κινέζε φίλε μου σου ζητώ συγνώμη :) :) ) .

Αυτά περί διαδικασίας αποστολής , με λίγα λόγια βράδυ τις 8-5 έκανα την παραγγελία και πρωί 24-5 παρέλαβα.....καθόλου άσχημα......

Στο θέμα μας τώρα.....συσκευασία δεν υπήρχε, χύμα σε ένα φάκελλο με τυλιγμένα σε πλαστικό με φυσαλλίδες το ΄΄σώμα΄΄ και αντίστοιχα το ανταπτοράκι για την σύνδεση στο ρεύμα, ένα μικρό manual στο μέγεθος πιστωτικής κάρτας ήταν το τελευταίο κομμάτι της συσκευασίας. Τον έβαλα για ένα μισάωρο σε λειτουργία.... πράσινο φωτάκι επάνω ότι είναι στο ρεύμα, μπλέ φωτάκι όταν ακουμπάς το τηλ και φορτίζει, η πλάκα είναι ότι φόρτιζε κανονικά το τηλ και ας του έχω bumper και από την λίγη χρήση αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι ο αντάπτορας τσουρούφλαγε σε υπερβολικό βαθμό ( 1500 mA είναι , αν έχει κάποια σημασία )

Περισσότερα στην επόμενη εκπομπή μας, όταν θα το φορτίσω από το 10% έως το 100% για χρόνους κλπ :)

 

Είναι ο ίδιος που ανέφερα πριν 9 post , απλά δεν έχει τα λαμπάκια ο δικός μου.

Πόσα mA σου δείχνει κατά την φόρτιση;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είναι ο ίδιος που ανέφερα πριν 9 post , απλά δεν έχει τα λαμπάκια ο δικός μου.

Πόσα mA σου δείχνει κατά την φόρτιση;

 

δεν το τσέκαρα, ήμουν βιαστικός και έπρεπε να φύγω, θα το τσεκάρω όμως λογικά το βραδάκι και αυτό :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...