Jump to content

Sony Xperia™ Ε και Xperia E dual


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παιδιά,πήρα και εγω το κινητο 145€ απο μαγαζι που το βρηκα στο skroutz έχω μια ερώτηση πως ενεργοποιείται το GPS έψαξα στο μενου και δεν βρηκα καποιο πληκτρο μπορείτε να με κατευθύνετε;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 409
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στις υποστηριζόμενες συσκευές του google play δεν βρήκα το E dual.

https://support.google.com/googleplay/bin/answer.py?hl=el&answer=1727131#Z

 

τελικα υποστηριζεται?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση δηλαδή να μην υποστηρίζεται το κινητό αυτό από το google play;

 

Όταν τώρα πάμε να κάνουμε μια κλήση μας ζητά από ποια κάρτα θα κάνουμε την κλήση;;

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζετε κανονικά.

Διαλέγεις ποια γραμμή θες πρώτα και μετά κάνεις κλήση.

Αυτό δεν γίνεται κάθε φορά. Αλλά είναι σε μια γραμμή συνέχεια. Υπάρχει και οπτική ειδοποίηση με εικονίδιο που σου δείχνει ποια έχεις.

Πολύ εύκολο και γρήγορο με ένα πάτημα.

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να αναγράφεται στην συσκευασία για να ξέρουμε ότι δεν είναι προϊόν παρεισαγωγής;;
Link to comment
Share on other sites

παιδια σος!! εχω παρει το κινητο αυτο στην κοπελα μου δωρο αλλα εχω προβλημα οταν μιλαμε στο τηλεφωνο ξαφνικα ο ηχος διακοπτεται εντελως και επανερχεται μετα απο 10 η και παραπανω δευτερολεπτα!! εχει συμβει σε καπιον αλλον??? επισεις πως μπωρο να του κανω καμια αναβαθμιση ξερει κανεις????
Link to comment
Share on other sites

παιδια σος!! εχω παρει το κινητο αυτο στην κοπελα μου δωρο αλλα εχω προβλημα οταν μιλαμε στο τηλεφωνο ξαφνικα ο ηχος διακοπτεται εντελως και επανερχεται μετα απο 10 η και παραπανω δευτερολεπτα!! εχει συμβει σε καπιον αλλον??? επισεις πως μπωρο να του κανω καμια αναβαθμιση ξερει κανεις????

 

Ακριβώς το ίδιο προβλημα αντιμετωπίζω κ εγω φιλε. Εκει που μιλαω στο τηλ κοβεται ο ηχος κ δεν με ακουνε.. Δοκιμασα να το κανω επαναφορα αλλα δεν λυνεται τιποτα με αυτο.. Το μονο κολπάκι που εχω βρει ειναι οταν δεν με ακουνε ειναι να ανοιγοκλεινω στιγμιαια την ανοιχτη ακροαση κ επανερχεται αμεσως ο ηχος..Αναβαθμιση θα το κανεις με το seus

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο προβλημα αντιμετωπίζω κ εγω φιλε. Εκει που μιλαω στο τηλ κοβεται ο ηχος κ δεν με ακουνε.. Δοκιμασα να το κανω επαναφορα αλλα δεν λυνεται τιποτα με αυτο.. Το μονο κολπάκι που εχω βρει ειναι οταν δεν με ακουνε ειναι να ανοιγοκλεινω στιγμιαια την ανοιχτη ακροαση κ επανερχεται αμεσως ο ηχος..Αναβαθμιση θα το κανεις με το seus

 

ακριβως το ιδιο κολπακι εχουμε βρει και εμεις!!! εχουμε αλαξει και της καρτες σιμ με ολοκαινουργες γιατι νομιζαμε οτι ειναι απο κει αλλα τιποτα πριν 2 μερες του περασα μια αναβαθμιση απο την σονυ αλλα δεν βρηκα πουθενα τι ακριβως φτιαχνει ειχε την 11.1.A.0.64 και του εβαλα 11.1.A.0.65??? κατι τετιο δεν θυμαμαι καλα το seus τι ειναι????:wacko: δεν θελω να το στειλω στην σονυ πιος ξερει ποτε θα μου το στειλουν πισω :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

 

και βεβαια κανει και ειναι και απο τα καλυτερα!!

Link to comment
Share on other sites

 

Δωρεαν πλοηγηση για 7 ημερες ετσι?

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο κολπακι εχουμε βρει και εμεις!!! εχουμε αλαξει και της καρτες σιμ με ολοκαινουργες γιατι νομιζαμε οτι ειναι απο κει αλλα τιποτα πριν 2 μερες του περασα μια αναβαθμιση απο την σονυ αλλα δεν βρηκα πουθενα τι ακριβως φτιαχνει ειχε την 11.1.A.0.64 και του εβαλα 11.1.A.0.65??? κατι τετιο δεν θυμαμαι καλα το seus τι ειναι????:wacko: δεν θελω να το στειλω στην σονυ πιος ξερει ποτε θα μου το στειλουν πισω :cry::cry::cry:

 

Την 11.1.A.0.68 θα εβαλες λογικα γιατι κ εμενα αυτη πηρε.. Παντως δεν νομιζω να ειναι θεμα του λειτουργικου... Πρεπει να φταιει κατι στο hardware!

Το αστειο ειναι οτι λεει οτι εχει HD voice στις κλησεις! :wacko::wacko: που να μην ειχε τι θα γινοταν...:p:p

Κ εγω σκεφτηκα να το στειλω στο servise αλλα θα το κρατησουν κανενα μηνα εκει κ θα ειμαι μετα χωρις τηλεφωνο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Ενδιαφερομαι για τη αγορα του συγκεκριμενου κντ κ ειδα οτι εχει αναφερθει ηδη απο 2 ατομα καποιο προβλημα κ συγκεκριμενα οτι χανεται για λιγο ο ηχος κατα τη ομιλια κ με ανησυχησε αυτο γτ κ το tipo εχει θεμα με τον αντιλαλο,τελικα εχει θεμα με το συγκεκριμενο η συσκευη η ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις?Οποιος εχει τη συσκευη ηδη αν μπορει ν απαντησει κ για τις επιδοσεις της μπαταριας κ γενικα για τη συσκευη αν ειναι δυνατον.Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά,πήρα και εγω το κινητο 145€ απο μαγαζι που το βρηκα στο skroutz έχω μια ερώτηση πως ενεργοποιείται το GPS έψαξα στο μενου και δεν βρηκα καποιο πληκτρο μπορείτε να με κατευθύνετε;ευχαριστω

 

φιλε αν γινεται ν αναφερεις το καταστημα κ αν ειναι παραεισαγωγης

Link to comment
Share on other sites

Trial είναι ;;

 

Ε ναι. Βέβαια υπάρχει τρόπος όπως πάντα αλλά δεν είναι της παρούσης! Πάντως το sygic το δούλευα κι εγώ και με εξέπληξε με την ακρίβεια που είχε τις περισσότερες φορές!

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ερώτηση,η οθόνη ειναι χάλια?σε στυλ ας πούμε Vodafone smart 2?

Εχει πολυ lag?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το πήρα πριν λίγες μέρες. Πριν πάρω αυτό είχα πάρει το Xperia Tipo Dual και το άλλαξα.

 

Να μου πει κάποιος βρε παιδιά όταν το άνοιξα είχε μια πλαστικίλα περίεργη όπως κάτι θήκες DVD. Δεν το ξανασυνάντησα αυτό σε κινητό.

 

Επίσης η οθόνη μου φαίνεται σαν να μην είναι πολύ καλή. Τι εννοώ: τα γράμματα πολλές φορές μοιάζουν σαν να είναι φτιαγμένα από τελίτσες μικρές. Η ευρκρίνεια δε μου φαίνεται τόσο καλή. Έχω την εντύπωση ότι το Tipo έδειχνε καλύτερα. Μπορεί να μου πει κάποιος κάτι γι αυτό;

 

Επίσης ο δείκτης SAR είναι 0,86. Δε θεωρείται πολύ μεγάλος αν τύχει να μιλήσεις λίγο σχετικά. Όμως έτυχε να αισθανθώ πονοκέφαλο με λιγότερο από το να μιλήσω 2 λεπτά. Έχει συμβεί σε άλλον αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Με ποιον κωδικό στη συσκευασία του καταλαβαίνουμε πως είναι παραεισαγωγής;;

 

Σκέφτομαι να το πάρω από το πλαίσιο.

Είναι παραεισαγωγής στο κατάστημα αυτό;

Edited by georgefocus
Link to comment
Share on other sites

αγόρασα και εγω το E dual, σχετικα καλο για τα λεφτα, μου εβγαλε και νεα αναβαθμιση και την περασα. Δεν ξερω τι βελτιωνει. Παντως ανταποκρινετε πολυ καλα το κινητο, δεν κολαει
Link to comment
Share on other sites

απο σήμερα είμαι κάτοχος του

έχω ενα προβληματάκι .. δεν αναγνωρίζει την sim1 δλδ όποια κάρτα και να βάλω στην υποδοχή sim1 την έχει ανενεργη

κάποιος να με βοηθήσει please

 

δυστυχώς και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα και sim άλλαξα άλλα τίποτα πάει για service :(

[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia™ Ε και Xperia E dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...