Jump to content

Google Nexus 4 (by LG)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν του εκανα κατι, ημουν στο street view και ειχα 5-6 αλλα apps ανοιχτα, με franco 140 αλλα δεν εχει καμια σχεση.

Κολλημα της μιας φορας ηταν και δε θα συμβει πολλες φορες ακομα οσο εχω το κινητο.

Δε παθαινει τιποτα, για αυτο εσβησε αλλωστε.

Το πολυ πολυ να ψηθει και να μου στειλουν αλλο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πείτε μου, ποια εφαρμογή χρησιμοποιείτε για να βλέπετε τις θερμοκρασίες;

Έχω ένα widget μπαταρίας και μου δείχνει μόνο τη θερμοκρασία τής μπαταρίας.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ανεξάρτητα από θερμοκρασίες, η ουσία είναι μια, το νιώθετε εσείς ζεστό έως πολύ ζεστό στο αυτί σας,έστω και μετά απο λίγο σκάλισμα ναι ή όχι?

 

Δε μιλάμε για την περίπτωση που κάποιος το έχει λιώσει!

Link to comment
Share on other sites

εχω αυξημενη θερμοκρασια μονο με data και ειδικα σε σημεια που δεν εχει και πολυ καλο σημα κατα αλλα σε παιχνιδια need for speed η με wifi ανοικτο τπτ.. ολα κομπλε.
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι μεγεθος καρτας sim περνη το Ν4

 

Micro.αυτές που είναι κομμένες

Edited by prioxxx
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ανεξάρτητα από θερμοκρασίες, η ουσία είναι μια, το νιώθετε εσείς ζεστό έως πολύ ζεστό στο αυτί σας,έστω και μετά απο λίγο σκάλισμα ναι ή όχι?

 

Δε μιλάμε για την περίπτωση που κάποιος το έχει λιώσει!

 

Το κινητό όντως ζεσταίνεται, αλλά δεν νομίζω σε σημείο ανησυχητικό. Χτες π.χ. έκανα μια κλήση 15 λεπτών με skype και είχε ζεσταθεί το ακουστικό, αλλά με το που έκλεισα το skype έπεσε κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω την τηλεφωνική επικοινωνία με wind για το θέμα του φορτιστή. Με πήραν, πριν λίγο, για να διαλέξω αν θέλω τον φορτιστή ή κουπόνι για αγορά LG. Είπαν για αρχές Ιουνίου.

 

Kαι μένα με κάλεσαν εχτές για την επιβεβαίωση της παραγγελίας του ασύρματου φορτιστή και μου είπαν για παραλαβή αρχές Ιουνίου! Αναμονή λοιπόν λίγες ημέρες ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ το system monitor (με πληρωμή) και έτσι παρακολουθώ όλο το ιστορικό διαφόρων λειτουργιών. Η θερμοκρασία έφτασε πριν τρεις μέρες το ανώτερο 43,3 βαθμούς.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ξερεις κανεις πως μπορω να αναγνωρισω αν ειναι η καινουργια παρτιδα με τα ποδαρακια στη πλατη? γραφει εξωτερικα κατι το κουτι?

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ξερεις κανεις πως μπορω να αναγνωρισω αν ειναι η καινουργια παρτιδα με τα ποδαρακια στη πλατη? γραφει εξωτερικα κατι το κουτι?

 

Ναι. Είτε με το ΙΜΕΙ είτε με το serial number βλέπεις μήνα παραγωγής.

Σίγουρα από τον Μάρτη και μετά είναι με τα ποδαράκια.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Είτε με το ΙΜΕΙ είτε με το serial number βλέπεις μήνα παραγωγής.

Σίγουρα από τον Μάρτη και μετά είναι με τα ποδαράκια.

οκ ευχαρηστω πολυ!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

παιδια sos σηκωθηκα σημερα και η ωρα τα εχει παιξει.. μου δειχνει μια ωρα μπροστα. και απο συγχρονισμο δεν αλλαζει . παραμενει η το ιδιο.. + οτι μου δειχνει οτι ειμαστε gmt +3
Link to comment
Share on other sites

παιδια sos σηκωθηκα σημερα και η ωρα τα εχει παιξει.. μου δειχνει μια ωρα μπροστα. και απο συγχρονισμο δεν αλλαζει . παραμενει η το ιδιο.. + οτι μου δειχνει οτι ειμαστε gmt +3

 

Μα, είμαστε GMT+03:00. Θερινή ώρα έχουμε!!

Στις ρυθμίσεις της ώρας, τί έχεις; Να παίρνει αυτόματα από το δίκτυο ή το έχεις ρυθμισμένο χειροκίνητα;

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μπορείς σε stock Android να δεις συνολική διάρκεια εισερχομένων/εξερχομένων κλήσεων; Από όσο έψαξα δεν έχω δει κάτι
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Πηρα απο ενα παιδι ενα nexus 4 χτες (εγγυηση και αποδειξη κανονικα) και σημερα που το λειτουργησα λιγο παραπανω παρατηρησα οτι κατω αριστερα στην οθονη εμφανιζει ενα κιτρινο σημαδι οταν ζεσταινεται. Οταν ψυχεται φευγει. Απο οτι καταλαβα δεν ειναι σπανιο προβλημα. Το καλυπτει η εγγυηση αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Πηρα απο ενα παιδι ενα nexus 4 χτες (εγγυηση και αποδειξη κανονικα) και σημερα που το λειτουργησα λιγο παραπανω παρατηρησα οτι κατω αριστερα στην οθονη εμφανιζει ενα κιτρινο σημαδι οταν ζεσταινεται. Οταν ψυχεται φευγει. Απο οτι καταλαβα δεν ειναι σπανιο προβλημα. Το καλυπτει η εγγυηση αυτο;

 

Εγω προσωπικα δεν εχω ξαναδιαβασει για τετοιο πραγμα στα νεξους 4...

Μονο στο xperia S και νομιζω και στο one x :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Πηρα απο ενα παιδι ενα nexus 4 χτες (εγγυηση και αποδειξη κανονικα) και σημερα που το λειτουργησα λιγο παραπανω παρατηρησα οτι κατω αριστερα στην οθονη εμφανιζει ενα κιτρινο σημαδι οταν ζεσταινεται. Οταν ψυχεται φευγει. Απο οτι καταλαβα δεν ειναι σπανιο προβλημα. Το καλυπτει η εγγυηση αυτο;

 

Ωπα...σοβαρό.....μπας και είδες σε τι θερμοκρασίες συνέβει αυτό ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ωπα...σοβαρό.....μπας και είδες σε τι θερμοκρασίες συνέβει αυτό ?

 

Σε αλλο παιδι επιασε 90 κοντα και του σβησε το κινητο,λογικο βεβαια...

Αλλα για σημαδι κιτρινο δεν εγραψε

Link to comment
Share on other sites

Σε αλλο παιδι επιασε 90 κοντα και του σβησε το κινητο,λογικο βεβαια...

Αλλα για σημαδι κιτρινο δεν εγραψε

ναι για αυτό ρωτάω επειδή του Γιώργου (g47) δεν του εμφάνισε τέτοιο θέμα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

μπορει,σε κατι σαμσουνγκ δε το εκανε αυτο και τα γυρνουσαν πισω?και σε iphone αλλα ολοκληρη η οθονη ειχε κιτρινη αποχρωση,οχι σε ενα σημειο
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

μπορει,σε κατι σαμσουνγκ δε το εκανε αυτο και τα γυρνουσαν πισω?και σε iphone αλλα ολοκληρη η οθονη ειχε κιτρινη αποχρωση,οχι σε ενα σημειο

 

Σε sansung δεν εχω ακουσει κατι.

Μονο για xperia s και htc one x.

Στα iphone απο το ξερω δεν εχει κιτρινιλα...ειδικα στο 5αρι βγαζει εντονη πρασινιλα οταν περνας το χερι σου απο πανω:p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 4 (by LG)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...