Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση επειδή τώρα άρχισα να χρησιμοποιώ το xwidget. Όταν έχει καιρό ένα Widget που χρησιμοποιώ κάνει ανανέωση αυτόματα σε κάποια χρονικό διάστημα ή μόνο όταν το επιλέξω εγώ χειροκίνητα; αν κάνει αυτόματα που μπορώ να δω ανα πόση ώρα κάνει;

Πάτησε επάνω στο widget που έχεις βάλει. Μετά πάτα ρυθμίσεις καιρού. Θα ανοίξει ενα παράθυρο και έχει 3 τελιτσες πάνω δεξιά. Πάτα εκεί και θα δεις την επιλογή για το update του καιρού!

 

Edit: Η μαμα επιλογή θα είναι ανα 1 ωρα!

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω 1 εφαρμογη τυπου teamviewer η ακομα και μια εκδοση του teamviewer που να παζει σε συσκευη με καστομ ρομ.
Link to comment
Share on other sites

Σε όσες custom έχω δοκιμάσει έπαιζε κανονικά.

Τι σου κάνει;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ψάχνω ένα πρόγραμμα επεξεργασίας και δημιουργίας βίντεο (να κόβω κομμάτια βίντεο και να τα ενώνω ή το αντίστοιχο με φωτογραφιες) με βίντεο και φωτογραφίες αλλά να μπορώ να βάλω την δική μου μουσικη στο βίντεο που θα φτιάξω. . Υπαρχει;;
Link to comment
Share on other sites

Γιατι η κανονικη δε παιζει?

 

Σε όσες custom έχω δοκιμάσει έπαιζε κανονικά.

Τι σου κάνει;

Και σε ένα tab2 και σε ένα s3 όταν πατάω επάνω του μου εμφανίζει μαύρη οθόνη, κατεβασμενο από Google play την έκδοση QS v7/v8.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τροπος στο zooper να εμφανίζει την ωρα στα widgets σε 24ωρη μορφή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Προσπαθησα να περασω ταινια στο κινητο με το web pc suite και μου λεει οτι δεν αναγνωριζεται ο τυπος του αρχειου (avi). Τι μπορει να φταιει;
Link to comment
Share on other sites

παιδια στον google chrome στο κινητο, εχω βαλει σαν σελιδοδείκτη το site του mypnone.gr.... βλεπω τα αρθρα, μπορω και απανταω κ ολα καλα μεχρι εκει αλλα δεν ειναι πληρως λειτουργικο! Δεν εχει καπου να διαβαζω τα inbox μου η να μπενω να διαβαζω τα θεματα που εχω ορισει υπο παρακολουθηση!!! υπαρχει τροπος με κανενα app να εχω το site πληρως λειτουργικο ? να διαβαζω και να απανταω στα inbox μου ειναι βασικο... Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

παιδια στον google chrome εχω βαλει σαν σελιδοδείκτη το site του mypnone.gr.... βλεπω τα αρθρα, μπορω και απανταω κ ολα καλα μεχρι εκει αλλα δεν ειναι πληρως λειτουργικο! Δεν εχει καπου να διαβαζω τα inbox μου η να μπενω να διαβαζω τα θεματα που εχω ορισει υπο παρακολουθηση!!! υπαρχει τροπος με κανενα app να εχω το site πληρως λειτουργικο ? να διαβαζω και να απανταω στα inbox μου ειναι βασικο...

Βάλε το tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το tapatalk

 

Ενω το βρισκω και παταω add, Μου λεει οτι αυτο το φορουν δεν εινει διαθεσιμο στο tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

Ενω το βρισκω και παταω add, Μου λεει οτι αυτο το φορουν δεν εινει διαθεσιμο στο tapatalk.

Άσε τι σου λέει δουλεύει κανονικά αυτό το κάνει σε όλους μας είναι ασυμβατότητα του myphone με tapatalk.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εχω αυτο αρκετά καλό με ωραίο widget .

Ίσως το καλύτερο που έχω δοκιμάσει! Έχει πολλά καλούδια μέσα και κάτι βασικό που έψαχνα...διάφανο widget!

Με έσωσες!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να βλέπω την εικόνα της τηλεόρασης στο Android μου; Ξέρω το αντίθετο γίνεται. . Αυτό όμως;
Link to comment
Share on other sites

εκανα φορματ και ψαχνω μια εφαρμογη,αυτη που τσιμπαει τα λινκ και τα κατεβαζει,κατι σαν Jdownloader.

καταλαβατε πια λεω?

Link to comment
Share on other sites

εκανα φορματ και ψαχνω μια εφαρμογη,αυτη που τσιμπαει τα λινκ και τα κατεβαζει,κατι σαν Jdownloader.

καταλαβατε πια λεω?

Ponydroid

Τέλος

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με το zooper Widget pro. Αν σε ένα Widget υπάρχει το ξυπνητήρι, γίνεται να μην εμφανίζει κείμενο όταν δεν υπάρχει ξυπνητήρι; είναι λίγο σπαστικό να λέει 'δεν έχει ρυθμιστεί' όταν δεν υπάρχει ξυπνητήρι ενεργό
Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογούλα τόσο απλή όσο και αξιόπιστη με την οποία να μπορώ να έχω έτοιμα 3-4 προφίλ και να μπορώ να τα εναλλάσω όσο πιο εύκολα γίνεται και αν είναι δυνατόν και προγραμματισμένα.

Ευχαριστώ.

3>4
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αρχική σελίδα;

Την αρχική με τα νέα ποστ των συντακτών. Τα νέα της ημερας. Τις Ειδήσεις

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

παιδια στον google chrome στο κινητο, εχω βαλει σαν σελιδοδείκτη το site του mypnone.gr.... βλεπω τα αρθρα, μπορω και απανταω κ ολα καλα μεχρι εκει αλλα δεν ειναι πληρως λειτουργικο! Δεν εχει καπου να διαβαζω τα inbox μου η να μπενω να διαβαζω τα θεματα που εχω ορισει υπο παρακολουθηση!!! υπαρχει τροπος με κανενα app να εχω το site πληρως λειτουργικο ? να διαβαζω και να απανταω στα inbox μου ειναι βασικο...

Σου φορτώνει το mobile site; Στις επιλογές έχει την δυνατότητα να φορτώσει το κανονικό site "request desktop site"..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή με αποτελέσματα ζωντανά των αγώνων του στοιχήματος; Όχι να παίξουμε αλλά τα αποτελέσματα ζωντανά
Link to comment
Share on other sites

Μια εφαρμογούλα τόσο απλή όσο και αξιόπιστη με την οποία να μπορώ να έχω έτοιμα 3-4 προφίλ και να μπορώ να τα εναλλάσω όσο πιο εύκολα γίνεται και αν είναι δυνατόν και προγραμματισμένα.

Ευχαριστώ.

Υπαρχουν πολλά αλλά το καλυτερο είναι ο tasker

Samsung Galaxy SIII Dualboot

android-x86-4.4.2

Samsung GT-N8010

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...