Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, evris2013 said:

Η τελευταία ενημέρωση του Facebook/Messenger όταν μπαίνω στο FB μου δείχνει πάνω δεξιά πως έχω 1 μήνυμα αδιάβαστο συνεχώς. Ενώ τα έχω όλα διαβάσει. Το κάνει και σε σας; 

δεν είναι θέμα αναβάθμισης .πρέπει να πας από την web σελίδα του να "διαβάσεις" ένα μήνυμα εκεί που έχει μείνει αδιάβαστο.(παρότι το έχεις διαβάσει στο κινητό)

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, ilka71 said:

δεν είναι θέμα αναβάθμισης .πρέπει να πας από την web σελίδα του να "διαβάσεις" ένα μήνυμα εκεί που έχει μείνει αδιάβαστο.(παρότι το έχεις διαβάσει στο κινητό)

Μπήκα μέσω Chrome στη web σελίδα του Facebook messenger (δεν διαθέτω υπολογιστή) αλλά δεν είχε τίποτα αδιάβαστο. 

Edit: Με τι νέα ενημέρωση του Facebook σήμερα, εξαφανίστηκε το αδιάβαστο μήνυμα. Κάνει για λίγο την εμφάνιση του στην αρχή, όταν μπαίνω στο FB και φεύγει μόνο του. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, evris2013 said:

Η τελευταία ενημέρωση του Facebook/Messenger όταν μπαίνω στο FB μου δείχνει πάνω δεξιά πως έχω 1 μήνυμα αδιάβαστο συνεχώς. Ενώ τα έχω όλα διαβάσει. Το κάνει και σε σας; 

Το έδειχνε και σε μένα, τελικά ήταν κάποια ομάδα που μου έστελνε μηνύματα, στις επαφές και συζητήσεις  δε φαίνεται, αλλά κοίταξε στις ιστορίες, ή πήγαινε στις ειδοποιήσεις και πάτα επάνω στην ειδοποίηση αν υπάρχει να σε πάει εκεί.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, D_G said:

Το έδειχνε και σε μένα, τελικά ήταν κάποια ομάδα που μου έστελνε μηνύματα, στις επαφές και συζητήσεις  δε φαίνεται, αλλά κοίταξε στις ιστορίες, ή πήγαινε στις ειδοποιήσεις και πάτα επάνω στην ειδοποίηση αν υπάρχει να σε πάει εκεί.

Διορθώθηκε με τη σημερινή ενημέρωση του Facebook. Κάποτε το διόρθωνα κατεβάζοντας το lite messenger. Το κατάργησαν όμως. ☹️

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...