Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απορία απλή.....και γιατί να μην την κατεβάσει κάποιος από το playstore ?

Mεσα απο το app of the day μου την εβγαζε οτι ειναι επι πληρωμη (1.99 ή 2.99), αλλα οπως ειπωθηκε βγαζει καποιες που ετσι κιαλλιως ειναι δωρεαν. Τωρα δε μπορω να δω τι ισχυει, γιατι ετσι κιαλλιως δωρεαν τη βλεπω αφου την εχω εγκατεστημενη..

Παντως οταν την εγκατεστησα μου εβγαλε μηνυμα οτι την εχω δωρεαν thnx to app of the day.

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογή που να μπορω μια εικονα 4:3 να την μετατρέψω ώστε να μπορει να χωραει ολοκληρη σαν φοντο σε αρχικη οθονη ?

 

Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει κάθε μέρα να ρωτάς το ίδιο πράγμα???:wacko:

 

Ψάξε , δοκίμασε , κάνε αναζήτηση , διάβασε και περίμενε μήπως ξέρει κάποιος και σου απαντήσει και εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει που να ψάξω στο forum αν υπάρχει για εφαρμογή μετατροπής φωνής σε κείμενο?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογή που να μπορω μια εικονα 4:3 να την μετατρέψω ώστε να μπορει να χωραει ολοκληρη σαν φοντο σε αρχικη οθονη ?

 

Ευχαριστω.

Δοκίμασε μήπως κάνει τη δουλειά σου αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.wallpaper

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι επιτέλους χθες (29 Νοε) έβγαλαν μια καλή ενημέρωση για την εφαρμογή viber. Την έβαλα και είναι απροβλημάτιστη.

Καιρός ήταν. Το είχαν παρακανει με τα προβληματικά updates

 

Έκδοση: 5.6.5.1885

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μπορώ να ρύθμιση την ένταση της δόνησης;

Είμαι ροοτ.

-Αγγελίες επιτρέπονται μόνο στο Buy&Sell.

-οκ, δεν θα το ξανακανω !!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μπορώ να ρύθμιση την ένταση της δόνησης;

Είμαι ροοτ.

Έψαχνα καιρό για τέτοια εφαρμογή. Γίνεται μέσο xposed και gravitybox αλλά παίζεις με τον χρόνο που θα δωναει όχι με την ένταση. Εάν ξέρει κάποιος κάτι άλλο ας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μήπως κάνει τη δουλειά σου αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.wallpaper

 

Μια χαρα δουλεψε. Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει που να ψάξω στο forum αν υπάρχει για εφαρμογή μετατροπής φωνής σε κείμενο?

 

Το swype κάνει αυτό που ζητάς...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

κάποιος youtube player που να παίζει σαν το twitch ας πούμε που κανεις εξαγωγή το παράθυρο και ταυτόχρονα κανεις και ότι άλλο θες με το κινητό Edited by alexakos7
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να ορίζω πότε, ή μετά από πόση ώρα Θέλω να κλείσει μια άλλη εφαρμογή πχ το e radio?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να ορίζω πότε, ή μετά από πόση ώρα Θέλω να κλείσει μια άλλη εφαρμογή πχ το e radio?

Tasker

 

10 χαρακτήρες

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Tasker

 

10 χαρακτήρες

Μπορω με αυτήν την εφαρμογή να ορίζω ποτε να γυρνάει σε 4g και πότε σε 3g;

Αυτό που θέλω είναι όταν έχω WiFi να είναι σε 3g και όταν δεν έχω να γυρνάει σε 4g.

Αν δεν γίνεται με αυτήν την εφαρμογή, με ποια άλλη μπορώ να το κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Μπορω με αυτήν την εφαρμογή να ορίζω ποτε να γυρνάει σε 4g και πότε σε 3g;

Αυτό που θέλω είναι όταν έχω WiFi να είναι σε 3g και όταν δεν έχω να γυρνάει σε 4g.

Αν δεν γίνεται με αυτήν την εφαρμογή, με ποια άλλη μπορώ να το κάνω;

Εδώ είσαι https://play.google.com/store/apps/details?id=com.voidvapps.intelli3g

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά αυτό ψάχνω αλλα όχι για xposed :(

Δεν θέλω να περάσω xposed γιατί μπορεί να μου βγάλει κανένα θέμα με την 5.1.1 AOSP στο lg g2.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναζήτηση. Αν δεν βρω κάτι που να μην θέλει xposed θα το δοκιμασω ;)
Link to comment
Share on other sites

Αναζητηση....call recorder, που να δουλευει με εκδοση android > 5.xx

 

Ειχα με την 4.4.4 το πολυ καλο 'record my call', και δουλευε μια χαρα.

Εχω περασει ομως στην 5.1.1, και οσο κι αν προσπαθησα, δεν παιζει πλεον καλα. Βασικα, δεν ηχογραφει. Αλλαξα επιλογες, διαβασα tips που εβγαζα, restarts κλπ, μην τα πολυλογω, δεν παιζει.

 

Θελω να μου προτεινετε εναλλακτικη επιλογη, δοκιμασμενη, οποιος εχει lolipop και πανω στο κινητο του.

 

Ελπιζω συντομα να μου απαντησει καποιος με κατι καλο, γιατι σημερα το εν λογω προγραμμα με 'πουλησε' δευτερη φορα, αφου την πρωτη νομιζα θα επαιζε καλα οπως επαιζε και με kit kat αλλα τελικα δεν ηχογραφουσε, και αφου εκανα οτι μου 'προτεινε' το προγραμμα, σημερα παλι δεν δουλεψε, με αποτελεσμα να μην μπορω να ηχογραφησω κλησεις, κι αυτο ειναι πολυ σημαντικο για μενα. Στο play εχει απειρες εφαρμογες, αλλα πλεον θα εμπιστευω καποιον χρηστη εδω, που θα εχει δοκιμασει κατι καλο, και σε εκδοση android 5 και ανω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εφαρμογή kodi περασμένη στο κινητό μου γιατί βλέπω πολλές σειρές.η εφαρμογή μου δουλεύει τέλεια στο κινητό μου αλλά μου έχουν βγει τα μάτια σε 5αρα οθόνη γι αυτό αποφάσισα να το περάσω Και στο ταμπλετ μου που είναι 10αρι.έβαλα ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις αλλά Όταν ξεκινάει η ταινία κολλάει πάει τραγικά αργά λες και είναι slow motion.το παρατήρησε και μια φίλη μου που το πέρασε και στο δικό της ταμπλετ.τι Μπορεί να φταίει; θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει μήπως πρέπει να αλλάξω κάποια ρύθμιση για το ταμπλετ;
Link to comment
Share on other sites

Αναζητηση....call recorder, που να δουλευει με εκδοση android > 5.xx

 

Ειχα με την 4.4.4 το πολυ καλο 'record my call', και δουλευε μια χαρα.

Εχω περασει ομως στην 5.1.1, και οσο κι αν προσπαθησα, δεν παιζει πλεον καλα. Βασικα, δεν ηχογραφει. Αλλαξα επιλογες, διαβασα tips που εβγαζα, restarts κλπ, μην τα πολυλογω, δεν παιζει.

 

Θελω να μου προτεινετε εναλλακτικη επιλογη, δοκιμασμενη, οποιος εχει lolipop και πανω στο κινητο του.

 

Ελπιζω συντομα να μου απαντησει καποιος με κατι καλο, γιατι σημερα το εν λογω προγραμμα με 'πουλησε' δευτερη φορα, αφου την πρωτη νομιζα θα επαιζε καλα οπως επαιζε και με kit kat αλλα τελικα δεν ηχογραφουσε, και αφου εκανα οτι μου 'προτεινε' το προγραμμα, σημερα παλι δεν δουλεψε, με αποτελεσμα να μην μπορω να ηχογραφησω κλησεις, κι αυτο ειναι πολυ σημαντικο για μενα. Στο play εχει απειρες εφαρμογες, αλλα πλεον θα εμπιστευω καποιον χρηστη εδω, που θα εχει δοκιμασει κατι καλο, και σε εκδοση android 5 και ανω.

 

Έχω αγορασμένες τρεις διαφορετικές εφαρμογές. Το πρόβλημα δεν είναι η έκδοση android, αλλά το firmware της κάθε συσκευής. Στο Galaxy s5 & s6 λειτουργούσαν και οι τρεις (εννοείται όχι ταυτόχρονα). Στο HTC M8 με την 4.4 όλες οκ, αλλά με την 5 μόνο μια έγραφε. Το ίδιο με το Huawei P8 που έχω τώρα. Δοκίμασέ την. έχει δωρεάν έκδοση, και στο site της υπάρχουν συμβουλές.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εφαρμογή kodi περασμένη στο κινητό μου γιατί βλέπω πολλές σειρές.η εφαρμογή μου δουλεύει τέλεια στο κινητό μου αλλά μου έχουν βγει τα μάτια σε 5αρα οθόνη γι αυτό αποφάσισα να το περάσω Και στο ταμπλετ μου που είναι 10αρι.έβαλα ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις αλλά Όταν ξεκινάει η ταινία κολλάει πάει τραγικά αργά λες και είναι slow motion.το παρατήρησε και μια φίλη μου που το πέρασε και στο δικό της ταμπλετ.τι Μπορεί να φταίει; θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει μήπως πρέπει να αλλάξω κάποια ρύθμιση για το ταμπλετ;

 

 

Ρώτα εδώ XBMC: Open Source Home Theatre Software. All platforms

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=378116 καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

το handcent sms ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ υποστηριζει dual sim!

εχεις την δυνατοτητα να επιλεξεις απο ποια καρτα θα στειλεις!

πριν το update μπορουσες να στειλεις μονο απ την sim1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...