Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να βλέπω εκτός από τα επεισόδια των σειρών και το ποιες ημερομηνίες βγαίνουν οι ταινίες για προβολή.ανάμεσα στο series guide,tv shows fav, πιο θα με καλύψει πληρέστερα; έχετε να προτείνεται κάποιο άλλο;

 

Το series guide εχει ταινίες και το πότε βγαίνουν. Δεν ξέρω για το άλλο. Ιδια φιλοσοφία έχουν νομίζω

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βλέπω εκτός από τα επεισόδια των σειρών και το ποιες ημερομηνίες βγαίνουν οι ταινίες για προβολή.ανάμεσα στο series guide,tv shows fav, πιο θα με καλύψει πληρέστερα; έχετε να προτείνεται κάποιο άλλο;

 

Το TV show favs είναι μόνο για σειρές.

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω για κάποια εφαρμογή να μου δείχνει απόσταση που έχω διανύσει και όλα τα σχετικά με το ποδήλατο (κατι σαν το endomondo) απλώς να μπορεί να έχει τον χάρτη φορτωμένο από πριν. Edited by NickName98
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω για κάποια εφαρμογή να μου δείχνει απόσταση που έχω διανύσει και όλα τα σχετικά με το ποδήλατο (κατι σαν το endomondo) απλώς να μπορεί να έχει τον χάρτη φορτωμένο από πριν.

 

Κοιτα sports tracker

Map my ride

Runtastic και

Strava cycling

Μηπως κάποιο κάνει αυτο που θες

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να ρωτησω , εχω ενα note 2 και ψαχνψ ενα app οπου να μπορω να μιλαω (ΦΩΝΗΤΙΚΑ) και να γραφετε μυνημα στα ελληνικα οπως εχει και κατι αντιστοιχο το iphone (ios). ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να ρωτησω , εχω ενα note 2 και ψαχνψ ενα app οπου να μπορω να μιλαω (ΦΩΝΗΤΙΚΑ) και να γραφετε μυνημα στα ελληνικα οπως εχει και κατι αντιστοιχο το iphone (ios). ευχαριστω

 

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο ακόμα στο Android. Πες μας πως λέγεται η αντίστοιχη εφαρμογή στο iPhone. Προφανώς το έχεις ήδη ψάξει αλλά ίσως με λίγη τύχη κάτι να βρούμε

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να ρωτησω , εχω ενα note 2 και ψαχνψ ενα app οπου να μπορω να μιλαω (ΦΩΝΗΤΙΚΑ) και να γραφετε μυνημα στα ελληνικα οπως εχει και κατι αντιστοιχο το iphone (ios). ευχαριστω

 

Δες αυτο https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.dtc .

Για να δουλεψει απαιτη συνδεση...

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να ρωτησω , εχω ενα note 2 και ψαχνψ ενα app οπου να μπορω να μιλαω (ΦΩΝΗΤΙΚΑ) και να γραφετε μυνημα στα ελληνικα οπως εχει και κατι αντιστοιχο το iphone (ios). ευχαριστω

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nuance.swype.trial

Samsung Galaxy Note II :D
Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας. ειμαι νεος στο φορουμ και θελω να ρωτησω , εχω ενα note 2 και ψαχνψ ενα app οπου να μπορω να μιλαω (ΦΩΝΗΤΙΚΑ) και να γραφετε μυνημα στα ελληνικα οπως εχει και κατι αντιστοιχο το iphone (ios). ευχαριστω

 

 

 

 

 

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι τέτοιο ακόμα στο Android. Πες μας πως λέγεται η αντίστοιχη εφαρμογή στο iPhone. Προφανώς το έχεις ήδη ψάξει αλλά ίσως με λίγη τύχη κάτι να βρούμε

Όλα τα πληκτρολόγια όπως Swype, swift key υποστηρίζουν speech to text, αρκεί να υπάρχει σύνδεση ίντερνετ.

Δεν σου αρκεί ;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάποια εφαρμογή app lock, δωρεάν ή επί πληρωμή δεν έχει σημασία, έχετε να προτείνετε;

 

Δεν νομίζω οτι θα βρεις καλύτερη

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Μια γνωμη θα ηθελα και απο εσας.

Ενω βλεπω οτι χρησιμοποιειτε αρκετα καποιοι εχουν διαφορετικη γνωμη για την συγκεκριμενη εφαρμογη (αχρηστη, βαρια, σβηνει χρησιμα κλπ)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=el

Εσεις τι λετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Μια γνωμη θα ηθελα και απο εσας.

Ενω βλεπω οτι χρησιμοποιειτε αρκετα καποιοι εχουν διαφορετικη γνωμη για την συγκεκριμενη εφαρμογη (αχρηστη, βαρια, σβηνει χρησιμα κλπ)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=el

Εσεις τι λετε;

 

Αν προσέχεις εσύ τι σβήνεις δε θα χεις θέμα.Εγώ την έχω αρκετό καιρό κ είμαι ικανοποιημένος για την ώρα.

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Μια γνωμη θα ηθελα και απο εσας.

Ενω βλεπω οτι χρησιμοποιειτε αρκετα καποιοι εχουν διαφορετικη γνωμη για την συγκεκριμενη εφαρμογη (αχρηστη, βαρια, σβηνει χρησιμα κλπ)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=el

Εσεις τι λετε;

 

Κατ'εμε η καλυτερη και ναι, ειναι βαρια αλλα μονο συγκριτικα με αλλες του ειδους που δεν πιστευω οτι καταφερνουν να κανουν τοσο καλη δουλεια οσο αυτη. Μη φανταστεις ομως οτι θα νοιωσεις οτι "βαραινει" και τη συσκευη σου, σε καμια των περιπτωσεων, αντιθετως μαλιστα η δουλεια της ειναι να κανει το ακριβως αντιθετο και τα καταφερνει αψογα!

Τα χρησιμα τα σβηνει μονο αν της πεις εσυ να το κανει..;)

Link to comment
Share on other sites

Κατ'εμε η καλυτερη

 

Αν προσέχεις εσύ τι σβήνεις δε θα χεις θέμα.Εγώ την έχω αρκετό καιρό κ είμαι ικανοποιημένος για την ώρα.

 

Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις.

Και εγω την χρησιμοποιω καποιο διαστημα αλλα μαλλον πρεπει να την μαθω καλυτερα :)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για print screen για το s4? Screen capture δηλαδή

Δε χρειάζεσαι εφαρμογή, απλά κράτα πατημένα τα κουμπιά power και volume down και θα πάρει screen capture

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι θα βρεις καλύτερη

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.domobile.applock&hl=el

 

Δεν υπάρχει καλύτερη.

 

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει εφαρμογή που να αλλάζει αυτόματα κάθε κάποιο χ χρονικό διάστημα την επιφάνεια εργασίας; Κάτι αντίστοιχο με αυτό που κάνουν τα Windows 7 στον υπολογιστή.

Edited by kollatos
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει εφαρμογή που να αλλάζει αυτόματα κάθε κάποιο χ χρονικό διάστημα την επιφάνεια εργασίας; Κάτι αντίστοιχο με αυτό που κάνουν τα Windows 7 στον υπολογιστή.

 

Wallpaper changer

Link to comment
Share on other sites

Wallpaper changer

Για ν'αλλάζει αυτόματα τα wallpapers πάει να πει ότι κάποιο service τρέχει από πίσω και κρατά awake τη συσκευή.

Έχεις παρατήρησει κατανάλωση μπαταρίας;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Για ν'αλλάζει αυτόματα τα wallpapers πάει να πει ότι κάποιο service τρέχει από πίσω και κρατά awake τη συσκευή.

Έχεις παρατήρησει κατανάλωση μπαταρίας;

Αν το βαλεις να αλλαζει καθε ενα λεπτο θα δεις καταναλωση, αν το βαλεις να αλλαζει καθε 2-3 ωρες ή και να αλλαζει οταν ξεκλειδωνεις το τηλεφωνο δεν εχει μεγαλη καταναλωση.

Το ειχα δουλεψει πριν ~1,5 χρονο, δεν ξερω αν αλλαξε με τα update του και την καταναλωση. :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Η εφαρμογή Greek Radios δουλεύει κανονικά σε εσάς;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greek.radios

 

Δοκίμασα να ακούσω Novasport fm και δεν παίζει...

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Δε χρειάζεσαι εφαρμογή, απλά κράτα πατημένα τα κουμπιά power και volume down και θα πάρει screen capture

 

Δεν γίνεται. Ίσως είναι θέμα ρομ αυτό που λες.....

 

Εφαρμογή υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...