Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να σε βοηθήσω αν και είναι offtopic...

 

Freemake Video Downloader για υπολογιστή και είσαι κομπλέ και free ;):cool::D

 

http://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1233.gifhttp://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1233.gifhttp://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1233.gif

 

Ναι εχω ολα της Freemake και ειναι πολυ καλα ...Ευχαριστω.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Για να σε βοηθήσω αν και είναι offtopic...

 

Freemake Video Downloader για υπολογιστή και είσαι κομπλέ και free ;):cool::D

 

http://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1233.gifhttp://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1233.gifhttp://yoursmiles.org/tsmile/forum/t1233.gif

Kαι γιατί να γεμίσεις το pc σου με πολλά και αχρείαστα προγράμματα ; Αυτό μπορεί να γίνει μέσω addon είτε στο Chrome είτε στο Firefox ...

Τέλος πάντων είμαστε εκτός θέματος....

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται να ρωτάς αν δουλεύει σε υπολογιστή, όταν μιλάμε για εφαρμογή κινητού;

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

Μπορεί να δουλεύει το bluestacks, κουραστικός καταντάς.Μην απαντάς καλύτερα

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Κατάλαβα. Ακόμα μια ερώτηση: το uptodown είναι παράνομο ή έμπιστο site για downloading? (Moderators χωρίς παρεξήγηση)

Νομίζω ότι ξεφεύγουμε ...Είναι ΜΕΓΑΛΗ συζήτηση για το τι είναι ασφαλές ,εαν είναι στην γκρίζα ζώνη,είναι νόμιμο η παράνομο ..

Καλύτερα να σταματήσει εδώ .....

Στην τελική ο καθένας ας κάνει ,ας κατεβάζει Από όπου θέλει !

Είσαι εκτός θέματος !

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι τα φόρουμ είναι για την υποστήριξη των χρηστών της τεχνολογίας. 2 ερωτήσεις έκανα,ούτε πρότεινα κάποιο κρακ ή hack ούτε ζήτησα λινκ η κάτι τέτοιο για κάποιο παράνομο πρόγραμμα. Στο κάτω κάτω που αλλού να ρωτήσω για το πόσο έμπιστα είναι κάποια site και κάποιες εφαρμογές? Edited by pcGamer2015
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι τα φόρουμ είναι για την υποστήριξη των χρηστών της τεχνολογίας. 2 ερωτήσεις έκανα,ούτε πρότεινα κάποιο κρακ ή hack ούτε ζήτησα λινκ η κάτι τέτοιο για κάποιο παράνομο πρόγραμμα. Στο κάτω κάτω που αλλού να ρωτήσω για το πόσο έμπιστα είναι κάποια site και κάποιες εφαρμογές?
Δεν έκανες κάτι λάθος!
Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν προσθέτω έναν λογαριασμό Google email στην εφαρμογή blue mail δημιουργεί νέο ΓΕΝΙΚΌ λογαριασμό Google στο κινητό με αποτέλεσμα να συγχρονίζει τα πάντα αυτού του λογαριασμού ενώ δεν είναι ο βασικός του κινητού λογαριασμός; το Aquamail πχ δεν το κάνει αλλά ήθελα να δοκιμάσω το Blue

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκανες κάτι λάθος!

 

Οκ.

Απ την στιγμή που δεν είναι το κατάλληλο νήμα και το κατάλληλο θέμα για συζήτηση σταματάω εδώ. Ευχαριστώ για την βοήθεια σχετικά με το og YouTube.

Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν προσθέτω έναν λογαριασμό Google email στην εφαρμογή blue mail δημιουργεί νέο ΓΕΝΙΚΌ λογαριασμό Google στο κινητό με αποτέλεσμα να συγχρονίζει τα πάντα αυτού του λογαριασμού ενώ δεν είναι ο βασικός του κινητού λογαριασμός; το Aquamail πχ δεν το κάνει αλλά ήθελα να δοκιμάσω το Blue

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

γι αυτο ακριβως τον λογο τον ξηλωσα και κρατησα το Aquamail :)

Link to comment
Share on other sites

γι αυτο ακριβως τον λογο τον ξηλωσα και κρατησα το Aquamail :)

το κακό είναι ότι και πχ το solmail που έμοιαζε καλό κάνει το ίδιο. ότι έχω δοκιμάσει πάντα κάτι λείπει γιαυτό γυρίζω Aquamail... όπως με τον nova launcher.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το κακό είναι ότι και πχ το solmail που έμοιαζε καλό κάνει το ίδιο. ότι έχω δοκιμάσει πάντα κάτι λείπει γιαυτό γυρίζω Aquamail... όπως με τον nova launcher.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αφου εχεις βρει τα σωστα εργαλεια τι πας και παιδευεσαι με δοκιμες και πειραματισμους; Ειπαμε, ομαδα που κερδιζει δεν την πειραζεις.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανείς σας την στοκ εφαρμογη email της Samsung με gmail λογαριασμο να μας πει εντυπωσεις ?

Εβαλα Aquamail πολυ καλο.

Εβαλα blueMail καλο και αυτο αλλα οπως ειπε και καποιος φιλος πριν τον συγχρονιζει σαν βασικο λογαριασμο κινητου ενω δεν θα το ηθελα και εγω.

 

Το στοκ τον χρησιμοποιω με exchange λογαριασμο που εχω και παιζει καλα , απλα θα ηθελα να μαθω αν εχει κανεις εμπειρια με gmail να μας πει την γνωμη του

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανείς σας την στοκ εφαρμογη email της Samsung με gmail λογαριασμο να μας πει εντυπωσεις ?

Εβαλα Aquamail πολυ καλο.

Εβαλα blueMail καλο και αυτο αλλα οπως ειπε και καποιος φιλος πριν τον συγχρονιζει σαν βασικο λογαριασμο κινητου ενω δεν θα το ηθελα και εγω.

 

Το στοκ τον χρησιμοποιω με exchange λογαριασμο που εχω και παιζει καλα , απλα θα ηθελα να μαθω αν εχει κανεις εμπειρια με gmail να μας πει την γνωμη του

 

Έχω την στοκ για το gmail κ το blue, για της δουλειάς....

Δε γίνεται αλλιώς, αλλα δεν έβρισκα κ ποτέ το λόγο να μη δουλεύω τη στοκ............. Μια χαρά κάνω τη δουλειά μου. Αντίθετα με τη μπλού, μου σπάει τα νεύρα με την δυσχρηστία της .

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Ψαχνω μια εφαρμογή ημερολόγιο η οποία να λειτουργεί σαν ξυπνητήρι. Δυστυχώς εμπιστευτικά την εφαρμογή της Samsung για ένα σοβαρό ραντεβού με γιατρό και με πρόδωσε. Θέλω μια εφαρμογή που να βάζω ημερομηνία και ώρα και να χτυπάει σαν ξυπνητήρι. Παράδειγμα. Χθες είχα ραντεβού 12 η ώρα και το κινητό έβγαλε απλά μια ειδοποίηση. Εγώ θέλω την Τετάρτη 18 του μηνός 11 η ώρα να χτυπήσει το κινητό μου σαν ξυπνητήρι και να σταματήσει όταν πατήσω εγώ ακύρωση. Τι μου προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα εχω βολευτει εγω με το calendar της google,

τις περναω απ το desktop και εχω και το aytosync να ανοιγει τον συγχρονισμο καθε 4 ωρες και

να παιρνει τα updates (σε 2 κινητα) και ειμαι κομπλε,

τις ειδοποιησεις προσωπικα τις προσεχω σαν τα ματια μου,

ειναι οτι πιο σημαντικο στο android για μενα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Ψαχνω μια εφαρμογή ημερολόγιο η οποία να λειτουργεί σαν ξυπνητήρι. Δυστυχώς εμπιστευτικά την εφαρμογή της Samsung για ένα σοβαρό ραντεβού με γιατρό και με πρόδωσε. Θέλω μια εφαρμογή που να βάζω ημερομηνία και ώρα και να χτυπάει σαν ξυπνητήρι. Παράδειγμα. Χθες είχα ραντεβού 12 η ώρα και το κινητό έβγαλε απλά μια ειδοποίηση. Εγώ θέλω την Τετάρτη 18 του μηνός 11 η ώρα να χτυπήσει το κινητό μου σαν ξυπνητήρι και να σταματήσει όταν πατήσω εγώ ακύρωση. Τι μου προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα δε φταίει το ημερολόγιο που δεν ειδοποιήθηκες. Έχει ως προεπιλογή προφανώς ένα σύντομο ήχο. Βάλε του ένα τραγούδι που γουστάρεις το οποίο θα έχει διάρκεια. Εκεί είναι το θέμα όλο. Στη διάρκεια. Εγώ έχω βάλει ένα ήχο από soundtrack δίχως λόγια, και είναι αρκετά λεπτά. Οπότε, δε χάνω ειδοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

 

Ψαχνω μια εφαρμογή ημερολόγιο η οποία να λειτουργεί σαν ξυπνητήρι. Δυστυχώς εμπιστευτικά την εφαρμογή της Samsung για ένα σοβαρό ραντεβού με γιατρό και με πρόδωσε. Θέλω μια εφαρμογή που να βάζω ημερομηνία και ώρα και να χτυπάει σαν ξυπνητήρι. Παράδειγμα. Χθες είχα ραντεβού 12 η ώρα και το κινητό έβγαλε απλά μια ειδοποίηση. Εγώ θέλω την Τετάρτη 18 του μηνός 11 η ώρα να χτυπήσει το κινητό μου σαν ξυπνητήρι και να σταματήσει όταν πατήσω εγώ ακύρωση. Τι μου προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το κάνει και το ξυπνητήρι...! ;)

 

Screenshot_2017-10-11-15-23-28.pngScreenshot_2017-10-11-15-24-07.png

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα δε φταίει το ημερολόγιο που δεν ειδοποιήθηκες. Έχει ως προεπιλογή προφανώς ένα σύντομο ήχο. Βάλε του ένα τραγούδι που γουστάρεις το οποίο θα έχει διάρκεια. Εκεί είναι το θέμα όλο. Στη διάρκεια. Εγώ έχω βάλει ένα ήχο από soundtrack δίχως λόγια, και είναι αρκετά λεπτά. Οπότε, δε χάνω ειδοποίηση.

Εχω βαλει τον ηχο που εχει και το ξυπνητηρι.Το ξυπνητηρι βαραει αρκετη ωρα ενω το ημερολογιο οχι.Θα μετρησω ποση ωρα χτυπαει το ενα καιποση το αλλο.

Το κάνει και το ξυπνητήρι...! ;)

 

Screenshot_2017-10-11-15-23-28.pngScreenshot_2017-10-11-15-24-07.png

 

 

 

Δεν το ηξερα.Πιο παλια ειχα ριξει μια ματια αλλα δεν ειχα βρει κατι.Θα το κοιταξω.

 

 

Ασχετα απο αυτο ποια εφαρμογη θεωρειτε καλυτερη?

Link to comment
Share on other sites

Όντως το ξυπνητήρι μπορεί να σε ειδοποιήσει έως και μετά από μία εβδομάδα από τη στιγμή που θα το ρυθμίσεις.

 

Το ημερολόγιο όμως δεν μπορεί να το αντικαταστήσει.;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αλλαξα τον ηχο με κατι πιο μεγαλο σε διαρκεια και πλεον μετα απο 4 5 τεστ ειδα οτι δουλευει σωστα.Αντε να δουμε.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κ το Keep της google το κάνει

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η εφαρμογή pixel phone δεν μου σβήνει τις αναπάντητες απο την μπάρα ειδοποιήσεων ;

Και στις ρυθμίσεις του τηλ έχω ενεργοποιήσει να έχει προσβαση ειδοποιήσεων.

Το κινητό φοράει nougat 7.0

Edited by memostrikas
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...