Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του Samsung Galaxy Note II


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.5 χρόνου να είναι το τηλέφωνο μάξιμουμ. Τα διπλασίασες..

 

Ναι εχεις δικιο...Απλα μπαινω σε σκεψεις και θα ηθελα και μια δευτερη εκτιμηση με το τι να κανω γι'αυτο εχω απευθυνθει σε εσας που εχετε και μια εμπειρια (οσοι εχουν) με κινητα κλπ.Δεν αλλαζω συχνα γι'αυτο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στη θέση σου θα προτιμούσα το III .

Samsung Galaxy Note Edge :love: & Samsung Galaxy Note II

 

http://voithostyrempora2.blogspot.com/2013/02/this-is-how-its-done.html : This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά να το δεις ότι δεν είναι μαϊμού

 

Αυτος ειπε οτι θα μου δείξει απόδειξη.....Θα του ζητησω και ΙΜΕΙ να δω σε κινητο και κουτι.Η αποδειξη πάνω το γράφει;Κι εννοειται μονο αντιακταβολη

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Σήμερα το παρέλαβα!! Άριστος επαγγελματίας ο Νίκος!! Κέρασε και προστατευτικό οθόνης!!

Αγόρασα και θηκούλα flip cover πορτοφολάκι της mercury.

Το μονο που ξέχασα ήταν η micro-sim. Απόψε έχουμε ξενύχτι.. :D

 

φιλε μου απο ποια χωρα ειναι αυτο το κινητου του νικου(ενδιαφερομαι και εγω)??Εχει εγγυηση απο smartec η arvato?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ρε παιδια αυτο το 2αρι δεν εχει υποστει κριση καθολου...περυσι τον ιουλη το αγορασα 395 και φετος το ιδιο μαγαζι το εχει στα 380 σχεδον...τι να πω...τα αλλα μαγαζια που το εχουν 335 τι το διαφορετικο εχουν??ειναι θεμα smartek και οχι arvato??
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αυτο το 2αρι δεν εχει υποστει κριση καθολου...περυσι τον ιουλη το αγορασα 395 και φετος το ιδιο μαγαζι το εχει στα 380 σχεδον...τι να πω...τα αλλα μαγαζια που το εχουν 335 τι το διαφορετικο εχουν??ειναι θεμα smartek και οχι arvato??

 

Τίποτα απολυτως..Αν καταλαβα καλα , και το μαγαζι που το πηρες που τωρα το εχει ~380 και αυτα που τωρα το εχουν ~330 ειναι παραεισαγωγης απλα.Ιδια εγγυηση.

 

Ελληνικης αντιπροσωπιας δυσκολα βρισκεις πλεον.

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα απολυτως..Αν καταλαβα καλα , και το μαγαζι που το πηρες που τωρα το εχει ~380 και αυτα που τωρα το εχουν ~330 ειναι παραεισαγωγης απλα.Ιδια εγγυηση.

 

Ελληνικης αντιπροσωπιας δυσκολα βρισκεις πλεον.

 

Ειναι δυνατον να εδωσα περυσι τον ιουλη 394 ευρω για να το παρω και φετος,ενα χρονο μετα, το ιδιο μαγαζι να το εχει 387??

δηλαδη ενα αλλο μαγαζι που το ειχε περυσι 390 γιατι τωρα το εχει 335??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
φιλε μου απο ποια χωρα ειναι αυτο το κινητου του νικου(ενδιαφερομαι και εγω)??Εχει εγγυηση απο smartec η arvato?

 

Sorry φίλε, τωρα το ειδα το μηνυμα σου. Απο Γαλλία ειναι το κινητό. Ο Νικος μου σφράγισε την απόδειξη, αλλα δεν θυμάμαι απο ποια εταιρία. Προφανώς αν τη χρειαστω θα επικοινωνήσω μαζι του. Ειναι πολυ φιλικός και συνεργάσιμος.

Σε γενικές γραμμές οι εντυπώσεις μου ειναι άριστες απο το κινητό. Εχουν περάσει 5 μηνες κι ακόμα το ανακαλύπτω.. Δεν βαριέσαι ποτε κι αν το αλλάξω κάποια στιγμή θα ειναι για ενα νεότερο note.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Απορία. Το Noteli ξεφτίζει τριγύρω το μεταλλικό. Βρέθηκα για άλλη δουλειά στο service της Samsung το έδειξα στην κοπέλα και αφού το τσέκαρε(για να δει αν ειναι από πτώση ή όχι) μου λέει αλλάζει αν είσαι στην εγγύηση, αλλιώς είναι 45 Ευρώ. Υπάρχει περίπτωση με καμιά άλλη απόδειξη να κάνουμε την δουλειά μας ή όχι; Οποιαδήποτε πληροφορία και pm δέχομαι ευχαρίστως.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πήρα ένα πάντως από aliexpress 7 ευρώ αν θυμαμαι καλά και το πέρασα μόνος μου
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...