Jump to content

[Επισημο] Samsung Ativ S


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εγώ έχω κάτι απανωτά restart έχει πρόβλημα το κινητό η είναι πρόβλημα λογισμικού και το έχει και άλλος; Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα το τηλ είχε θέματα με επανεκκινήσεις. Το πρόβλημα σε μένα ήταν πιο έντονο με τα 8.0 με τα 8.1 βελτιώθηκε αλλά και πάλι κάνει που και που, συνήθως όταν είμαι σε περιοχές που δεν έχω σήμα.

Αλλά απανωτά ριστρατ δε μου έκανε ποτέ.

Μήπως φταίει καμία εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
και ξαφνικά δεν μου δουλεύει το office.... αν κάποιος χρησιμοποιεί ακόμη το τηλέφωνο ας ρίξει μια ματιά, αν και πιστεύω ότι η microsoft αθόρυβα σταμάτησε την υποστήριξη :( ακόμη εδώ και κάτι μήνες σταμάτησε να μου κάνει αντίγραφα ασφαλείας στο could...!
Link to comment
Share on other sites

και ξαφνικά δεν μου δουλεύει το office.... αν κάποιος χρησιμοποιεί ακόμη το τηλέφωνο ας ρίξει μια ματιά, αν και πιστεύω ότι η microsoft αθόρυβα σταμάτησε την υποστήριξη :( ακόμη εδώ και κάτι μήνες σταμάτησε να μου κάνει αντίγραφα ασφαλείας στο could...!

 

Ναι αλλά να μη δουλεύει καθόλου είναι περίεργο.. Δοκίμασε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά να μη δουλεύει καθόλου είναι περίεργο.. Δοκίμασε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

 

Sent from mTalk

 

τελικά το office είναι εντάξη το onedrive δημιουργεί το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

τελικά το office είναι εντάξη το onedrive δημιουργεί το πρόβλημα

 

Δες μήπως θέλει να κάνεις εκ νέου log in μέσω του browser...

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δες μήπως θέλει να κάνεις εκ νέου log in μέσω του browser...

 

Sent from mTalk

 

τελικά όλα επανήλθαν με μια αναβάθμιση του onedrive στις άλλες συσκευές, μάλλον κάτι πείραξαν και δεν δούλευε τίποτα που χρησιμοποιεί το onedrive, γι αυτό και σε μια εβδομάδα βγήκαν 3 αναβαθμίσεις, τέλος καλό όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...