Jump to content

Sony Xperia Ζ


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατι ομως συμβαινει αυτο ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το εκανα αλλα τιποτα εγω θελω να το κατεβασω απο το pc companion ! τι πρεπει να κανω ??

δωκιμασε αλλο pc αλλιως...παρε αλλο κινητο..:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι ευχαριστώ πολύ!θα την περάσω κάποια στιγμή γιατί προχτές χρειάστηκα να στείλω ένα μήνυμα και δεν είχε εξοικονόμηση χαρακτήρων αυτή που έχω
Link to comment
Share on other sites

η περνα αυτο που ανεβασα το 5.02 να κανεις την δουλεια σου

 

Εμένα που δεν συνδέεται με pc υπάρχει κάποιος τρόπος να το περάσω? η πρέπει να περιμένω μπας και βγάλουν OTA update?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!! συνεχεια του προβληματος ! σημερα μου ξαναεβγαλε και στο κινητο και στο pc οτι υπαρχει ενημερωση παω να την κανω και παλι το ιδιο !!!!τι προτεινετε ??
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε recovery επιτέλους. Αύριο θα περάσω την Pure μόλις ανέβει.

 

Drnick33 έχεις root; Recovery ;

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε recovery επιτέλους. Αύριο θα περάσω την Pure μόλις ανέβει.

 

Drnick33 έχεις root; Recovery ;

 

Οχι ειναι στην κιτ κατ και δεν εχει γινει ποτε ροοτ. απλα χαλασε το βισμα του usb στο κινητο και δεν μπορω να το συνδεσω σε pc.

Link to comment
Share on other sites

Με recovery υπάρχει λύση γι'αυτό σε ρωτησα (δεν ξέρω πως θα μπορούσες να βάλεις τώρα και να ήθελες).

 

Ρώτα και στο xda αν δεν απαντήσει κάποιος αλλο; συμφορουμίτης, δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

 

 

@ Skatzivas, για εξοικονόμηση χαρακτήρων περνάς και μια άλλη εφαρμογή για μηνύματα. Δεν βλέπω λόγο για πέρασμα rom. Έχω το textra και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Edited by R_Bachman
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!! συνεχεια του προβληματος ! σημερα μου ξαναεβγαλε και στο κινητο και στο pc οτι υπαρχει ενημερωση παω να την κανω και παλι το ιδιο !!!!τι προτεινετε ??
Link to comment
Share on other sites

Με recovery υπάρχει λύση γι'αυτό σε ρωτησα (δεν ξέρω πως θα μπορούσες να βάλεις τώρα και να ήθελες).

 

Ρώτα και στο xda αν δεν απαντήσει κάποιος αλλο; συμφορουμίτης, δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο.

 

 

@ Skatzivas, για εξοικονόμηση χαρακτήρων περνάς και μια άλλη εφαρμογή για μηνύματα. Δεν βλέπω λόγο για πέρασμα rom. Έχω το textra και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

 

ευχαριστω φιλε μ, μαλλον θα περιμενω μπας και βγει κανενα ota update στην ελλαδα, γιατι για να παω να φτιαξω την usb δυσκολα...

Link to comment
Share on other sites

Με ΟΤΑ update από χθες και επαναφορά εργοστασιακών.

Κανένα πρόβλημα :lol:

Λίγο καλύτερη ταχύτητα και ΠΟΛΥ καλύτερη μπαταρία!!!!!!!!

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE GOLD

SONY Xperia Z white LOLLIPOP

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που δεν συνδέεται με pc υπάρχει κάποιος τρόπος να το περάσω? η πρέπει να περιμένω μπας και βγάλουν OTA update?
δεν βγενει ota φιλε μου ελλαδα ειμαστε δεν ειμαστε σουηδια

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις τελείωσα το σεταρισμα billy5. Την lollipop εννοείται. Όλα καλά ευχαριστώ πολύ
και ειναι και με αυτην που εχει τα 160 χαρακτηρες en el εκδοση παλι καλα που πετυχα ελληνικη συσκευη θα ανεβει και η 5.1 αλα θελω να κανω να ειναι ποιο μικρα τα αρχεια γιατι και χωρο ποιανουν πολυ και εκανα 14 ωρες να τα ανεβασω και τα 2
Link to comment
Share on other sites

2ο bug για μένα, όταν παίρνω κλήση έχει μια πράσινη μπάρα πάνω μετά από κάποιες φορές όταν πάω να ανοίξω την εφαρμογή για να κάνω κλήση βγάζει πρόβλημα και ότι έπρεπε να κλείσει το πρόγραμμα επαφές και μόλις ξαναπατησω να ανοίξει και να κάνω κλήση δεν υπάρχει αυτή η πράσινη μπάρα
Link to comment
Share on other sites

2ο bug για μένα, όταν παίρνω κλήση έχει μια πράσινη μπάρα πάνω μετά από κάποιες φορές όταν πάω να ανοίξω την εφαρμογή για να κάνω κλήση βγάζει πρόβλημα και ότι έπρεπε να κλείσει το πρόγραμμα επαφές και μόλις ξαναπατησω να ανοίξει και να κάνω κλήση δεν υπάρχει αυτή η πράσινη μπάρα

βαλε την δικια μου να μην εχεις κανενα

Link to comment
Share on other sites

βαλε την δικια μου να μην εχεις κανενα

 

Η δική σου είναι η 5.02 .έχει βγει και 5.1 ? Επειδή μ ενδιαφέρει το ρουτ γίνεται ρουτ ? Η υπάρχει lollipop prerooted?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα περιμένω την PureX . Όσες φορές την ανέβασε ο dev είχε προβλήματα. Θα πω εντυπώσεις όταν με το καλό ανέβει η διορθωμένη rom.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

Αρχισαν τα προβληματα με την loli..δεν ξερω αν ετυχε και σε σας παιδια,αλλα απο τοτε που πηρα την 5.0.2 δεν μπορω να αποθυκευσω τις φωτο-μουσικη, στην καρτα sd. ειναι σαν να μην υπαρχει πια. πριν την αναβαθμιση δεν ειχα προβλημα.ξερει κανεις τι μπορει να φταίει και πως διορθωνεται?ευχαριστω.. [ATTACH]62135[/ATTACH] [ATTACH]62136[/ATTACH]
Link to comment
Share on other sites

Έκανες καθαρή εγκατάσταση; Δοκίμασε ένα reboot.
LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...