Jump to content

Gmail (ή ποιος θέλει gmail account;)


alfa 156
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να αρχίσουν να πέφτουν τα στοιχήματα...

 

Μέχρι πόσο θα αυξηθεί το gmail;

 

Ποντάρω 100€ στα 2,5GB :shifty:

ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ:D:lol::rotfl:

Τέλειο!

Εγώ πάντως έχω την εντύπωση, ότι το κάνουν να αυξάνεται αργά, έτσι ώστε σε ένα χρόνο (1/4/2006) , να έχει φτάσει τα 3 GB!

Τι νομίζετε?:)

Link to comment
Share on other sites

μπά όχι..Στα 2075 σταματάει και αυτό θα γίνει στις 9 Απριλίου. Αν αλλάξεις την ημερομηνία στο PC σου και την βάλεις 9 Απριλιου θα έχει σταματήσει στα 2075...Αλλα απο οτι φαίνεται θα πάει και άλλο..Εγω πάντως περιμενω και άλλα πράγματα στο gmail .δεν πιστευω και αυτοι να δίνουν 2γιγα μονο για εμαιλ και για attachment των 10ΜΒ...Για να δουμε...

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

μπά όχι..Στα 2075 σταματάει και αυτό θα γίνει στις 9 Απριλίου. Αν αλλάξεις την ημερομηνία στο PC σου και την βάλεις 9 Απριλιου θα έχει σταματήσει στα 2075...Αλλα απο οτι φαίνεται θα πάει και άλλο..Εγω πάντως περιμενω και άλλα πράγματα στο gmail .δεν πιστευω και αυτοι να δίνουν 2γιγα μονο για εμαιλ και για attachment των 10ΜΒ...Για να δουμε...

:blink::blink:

Που το ανακάλυψες ρε θηρίο?

Πες μας και μας να μάθουμε!:geek:

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink:

Που το ανακάλυψες ρε θηρίο?

Πες μας και μας να μάθουμε!:geek:

Απο οτι λενε και στο γοογλ η χωριτικότητα θα παει απειρο+1...και απο οτι φαινεται τώρα που το γιαχου! ανακοίνωσε οτι θα το πάει στο 1 γιγα το γοογλ το διπλασιασε χωρίς ουσιαστικά άνω όριο. Γιατι αν βάλεις την ημερομηνία στο pc σου στις 9 απρ θα δείς οτι λέει over 2075 MB που σημαίνει οτι ουσιαστικά δεν έχουν θέσει άνω όριο...

By all means marry; if you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher. :X :whistle:

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι λενε και στο γοογλ η χωριτικότητα θα παει απειρο+1...και απο οτι φαινεται τώρα που το γιαχου! ανακοίνωσε οτι θα το πάει στο 1 γιγα το γοογλ το διπλασιασε χωρίς ουσιαστικά άνω όριο. Γιατι αν βάλεις την ημερομηνία στο pc σου στις 9 απρ θα δείς οτι λέει over 2075 MB που σημαίνει οτι ουσιαστικά δεν έχουν θέσει άνω όριο...

 

ενδιαφέρον...

Link to comment
Share on other sites

angel1979 σου εστειλα και στις δυο διευθυνσεις. Τις υπολοιπες 48 τις εστειλα σε αυτο το σαιτ που εδωσαν πριν τα παιδια.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι το χρειάζεσαι το όνομα και το επίθετο; :confused:

 

ναι βλακια μου....δεν χρειαζεται. παλια εστελνα τις προσκλησεις διαφορετικα και ηθελε να γραψω κατι για ονομα και επιθετο. εννοειτε δεν ζητω τα πραγματικα!

 

οποιος θελει στελνει πμ το μαιλ του.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση:

 

Ρυθμισα να κατεβαζω τα μηνυματα που παιρνω στο Gmail μεσω Outlook και ολα μια χαρα...Οταν ομως στελνω μεσω Outlook τα μηνυματα αποθηκευονται στα Send mail οταν μπαινω στη σελιδα και καταλαμβανουν χωρο...Υπαρχει τροπος να μην γινεται αυτο?

 

Δε νομίζω να υπάρχει.. αλλά γιατί σε αγχώνει; Αφού λένε ότι δεν θα πρέπει να έχεις άγχος για τον ελεύθερο χώρο μιας και θα το κάνουν λέει "άπειρο" :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν με αγχωνει καθολου αλλα γιατι να γινεται αυτο απο τη στιγμη που τα αλλα web mail δεν το κανουν? :!: :!:

Ας παραμενει το σταλμενο αρχειο/κειμενο στα σταλθεντα του Outlook και οχι στα send mail του Gmail.... :confused: :confused:

Μα αν το σκεφτείς είναι πλεονέκτημα!!!!

 

Σκέψου ότι μπορείς να χρησιμοποιείς τον λογαριασμό του gmail είτε από το web interface είτε μέσω Outlook ή άλλο mail πρόγραμμα από πολλούς υπολογιστές και να είσαι σίγουρος ότι δεν θα έχεις τα μισά mail στον ένα και τα άλλα μισά mail στον άλλον!

 

Όλα συγκεντρωμένα (received και sent) στο web interface!!!

 

Εγώ το θεωρώ μεγάλο πλεονέκτημα :!:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
GMAIL INVITATION

Ξεκόλα πια, εχεις γεμίσει το forum με άσχετα post. Αν έκανες μια αναζήτηση θα έβλεπες οτι στο http://isnoop.net/gmail μπορείς να εχεις όσα invitations θέλεις.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Ξεκόλα πια, εχεις γεμίσει το forum με άσχετα post. Αν έκανες μια αναζήτηση θα έβλεπες οτι στο http://isnoop.net/gmail μπορείς να εχεις όσα invitations θέλεις.

 

Πως γίνεται να έχει γεμίσει το forum, όταν οι αποστολές του MAIDEN_80 σε μηνύματα είναι 1??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται γιατί σε όλα τα posts του έγραφε ακριβώς το ίδιο πράγμα (αυτό που φαίνεται και παραπάνω), οπότε αφαιρέθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

το pop του gmail δουλεύει καλά?το χρησιμοποιείτε?

Otan xreiastike na to xrisimopoiisw den eixa to paramikro provlima. Doulevei san na exeis logariasmo klasiko (opws autoi pou sou dinou oi ISP)

Link to comment
Share on other sites

μπά όχι..Στα 2075 σταματάει και αυτό θα γίνει στις 9 Απριλίου. Αν αλλάξεις την ημερομηνία στο PC σου και την βάλεις 9 Απριλιου θα έχει σταματήσει στα 2075...Αλλα απο οτι φαίνεται θα πάει και άλλο..Εγω πάντως περιμενω και άλλα πράγματα στο gmail .δεν πιστευω και αυτοι να δίνουν 2γιγα μονο για εμαιλ και για attachment των 10ΜΒ...Για να δουμε...

Ευτυχώς δεν έχει σταματήσει να αυξάνει ο χώρος :!: 2113 ΜΒ and counting!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται γιατί σε όλα τα posts του έγραφε ακριβώς το ίδιο πράγμα (αυτό που φαίνεται και παραπάνω), οπότε αφαιρέθηκαν.

 

αααααα εντάξει τότε, έτσι πάω πασο!!! :X :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κι εγώ μπόλικα invitations όποιος θέλει PM me με το e-mail... :)
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

το pop του gmail δουλεύει καλά?το χρησιμοποιείτε?

Εμένα μου δουλεύει μιά χαρά πάντως!!

Κανονικότατα!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...