Jump to content

Motorola RAZR i


Vercetti13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμαι ηδη με λογαριασμο google στο κινητο..κατι εχω κανει φοβαμαι και απο αυτα που διαβαζω ισως χρειαστω factory reset,εκτος αν την γλιτωσω με το motorola device manager και κανω το update μεσω PC
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 567
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι ηθελα και την πατησα?μου κανει ολη την ωρα επαννεκινηση μεχρι το σημα της μοτορολα και μετα δεν ανοιγει :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ενταξει ανοιξε μετα απο κανενα 20λεπτο,με φοβησε γιατι αυτες τις επαννεκινησεις μου τις ειχε κανει αλλη μια φορα και τοτε ειχε καει ο επεξεργαστης!!

MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ τζάμπα χάρηκα. Άπειρα λαγκς.πατας το κουμπί να ανάψει η οθόνη και νομίζεις ότι το κινητό είναι νεκρό. Θα πείραξω της ρυθμίσεις μπας και δώ βελτίωση. καλύτερα να έμενε στην jellybean. Τουλάχιστον έχει όμορφα animation και νεα ζωηρά χρώματα.
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγο να δεις τι θα πούνε και άλλοι, αν και εμένα τώρα κολλάει λιγότερο από πριν. Έχω smart launcher pro και όχι το μαμα. Με το μαμα δεν ξέρω τι γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγο να δεις τι θα πούνε και άλλοι, αν και εμένα τώρα κολλάει λιγότερο από πριν. Έχω smart launcher pro και όχι το μαμα. Με το μαμα δεν ξέρω τι γίνεται.

 

Οκ.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο ειναι ακριβως οπως και πριν σε συμπεριφορα,μια χαρα δηλαδη.στα θετικα η συμπεριφορα της μπαταριας οταν εχω ανοιχτο το 3G, εχει μεγαλη διαφορα με πριν..
MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το mobile hotspot (πρώτη φορά το χρησιμοποιώ μετά το update) απενεργοποιείτε μόνο του (2 φορές μου το έκανε και το λειτουργούσα κανονικά, δεν είναι ότι έκλεισε λόγω ρύθμισης για αδράνεια 15 λεπτών κλπ). Τώρα το έβαλα από τις ρυθμίσεις να μην απενεργοποιείτε ποτέ μόνο του... για να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη παιδιά. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ αυτό που παρατήρησα είναι ότι δεν υποστηρίζονται κανονικά τα ελληνικά. Αρχεία με ελληνικά ονόματα δεν μπορούν να τα διαβάσουν οι εφαρμογές.

 

Τελικά το πρόβλημα διορθώθηκε. Λογικά ήταν θέμα κωδικοποίησης των ελληνικών.

Edited by jotz
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πως αλλαζω ρε παιδιά να το κάνω eu απο gb?

γιατί δεν έρχεται η αναβάθμιση.

 

άκυρο φοβήθηκε και ήρθε

Edited by giorgosstamatis
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Κανένας τρόπος για root γραμμένος στα ελληνικά μαζί με τα αρχεία που θα χρειαστούν, υπάρχει?

 

Προσπαθώ με αυτόν τον τρόπο:

 

΄΄Προϋποθέσεις

Η μέθοδος ονομάζεται MotoFail2Go και είναι γραμμένη για Windows υπολογιστές. Θα χρειαστεί επίσης να έχουμε:

Εγκατεστημένους τους τελευταίους ADB driver της Motorola

το αρχείο "motofail2go_windows.zip", το οποίο θα βρείτε εδώ.

 

Οδηγίες

Δοκιμάζετε τη διαδικασία με δική σας ευθύνη. Για οποιοδήποτε πρόβλημα κάντε Wipe στο data και στο cache partition και ξαναδοκιμάστε.

 

1. Κατεβάστε το "motofail2go_windows.zip" και αποσυμπιέστε το σε ένα φάκελο.

2. Ενεργοποιήστε τον "Εντοπισμό σφαλμάτων" και συνδέστε τη συσκευή σας στο υπολογιστή.

3. Κάντε διπλό κλικ στο αρχείο "run.bat" και ακολουθήστε τις οδηγίες.

4. Κάποια στιγμή θα σας ζητηθεί να πατήσετε ένα συνδυασμό πλήκτρων στη συσκευή σας.

5. Μόλις τελειώσει η διαδικασία είστε εντάξει.

- See more at: http://www.doctorandroid.gr/2012/10/root-motorola-droid-razr-m-razr-i-razr.html#sthash.KfQrcYN3.dpuf

 

Έχω κάνει τα βήματα κανονικά, η συσκευή είναι αναγνωρισμένη από τα win με τους τελευταίους drivers και όλα αλλά όταν τρέχω το run.bat και λέει daemon started successfully μετά μένει εκεί, ενώ πρέπει να πει device found και να συνεχίσει.

Edited by stratigos24
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...