Jump to content

Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με βάση αυτά που λές έγινε παρουσίαση των υπηρεσιών στην ΔΕΘ οπου εκεί είχαν πάει άτομα της TelePassport που γνωριζαν καλά για την νέα υπηρεσία.

Επειδη όμως πρόκειται για κάτι νεο, είναι λογικό να μην έχει ολοκληρωθεί η ενημέρωση του τηλεφωνικού κέντρου και των συνεργατών-πωλητών. Αλλωστε αναμένεται και πλήρης ενημέρωση απο την ιστοσελίδα της εταιρίας.

 

Αμα δεν συμφωνείς μαζί μου, μην επιμένεις, δεν θα προσπαθήσω να σου αλλάξω την γνώμη. Είσαι ελέυθερος να επιλέξεις ό,τι θέλεις!! :D :D

 

Φιλικά :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον telePS

 

Με βάση αυτά που λές έγινε παρουσίαση των υπηρεσιών στην ΔΕΘ οπου εκεί είχαν πάει άτομα της TelePassport που γνωριζαν καλά για την νέα υπηρεσία.

Επειδη όμως πρόκειται για κάτι νεο, είναι λογικό να μην έχει ολοκληρωθεί η ενημέρωση του τηλεφωνικού κέντρου και των συνεργατών-πωλητών. Αλλωστε αναμένεται και πλήρης ενημέρωση απο την ιστοσελίδα της εταιρίας.

 

Αμα δεν συμφωνείς μαζί μου, μην επιμένεις, δεν θα προσπαθήσω να σου αλλάξω την γνώμη. Είσαι ελέυθερος να επιλέξεις ό,τι θέλεις!! :D :D

 

Φιλικά :)

 

 

Δεν τα λέω εγώ, αυτά! Διάβασε τα bold γράμματα για να δεις ποιος τα λέει.

 

ΕΠΙΣΗΣ

 

Ποιος σου είπε, ότι ζήτησα κάποιον να μου αλλάξει την γνώμη; Ή απαραιτήτως να συμφωνήσω μαζί του;;;;;;;; :whistle:

 

Φιλικά :D :D :D

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Έγω από τα παραπάνω δε θα μείνω στο αν ή όχι γνωρίζει το customer support ( :wacko: ) της telepassport για κάποια νέα υπηρεσία της εταιρίας... :!:

 

ΑΛΛΑ στο ΓΡΑΨΙΜΟ που έφαγε ο δύσμοιρος supernet. Βέβαια όλοι μας έχουμε ζήσει ανάλογες στιγμές και με άλλα customer support, άλλα δε σημαίνει ότι πρέπει και να τα ανεχτούμε.

 

Ας κοιτάξουν λοιπόν οι...συνεργάτες της Telepassport να ενημερώσουν τους υπευθύνους, διότι ο Ελληνας καταναλωτής δεν έχει και μεγάλες αντοχες σε θέματα τυπικά, και αρκετοί συνδρομητές μάλλον (και σωστά) υπολογίζουν σε τέτοιες συμπεριφορές.

 

:whistle:

Τώρα που μάθαμε να ζητάμε (τρομάρα μας) μήπως είναι ώρα να μάθουμε και να επιλέγουμε... σωστά!? Λέω εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Επειδη μέχρι κι εγώ που είμαι συνεργάτης έχω κάποια προβλήματα σας συνιστώ όταν κάλειτε να ζητάτε το όνομα με τον οποίο μιλάτε. Μπορεί μελλοντικά να σας χρειαστεί... ;)

 

Εκτος αυτού πάντως θεωρώ πολύ κακό απο μία εταιρία σαν την TelePassport να περιμένεις μία ώρα μέχρι να απαντήσει κάποιος απο το cc. :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον telePS

 

Επειδη μέχρι κι εγώ που είμαι συνεργάτης

 

Κάνε μου μια χάρη, σαν συνεργάτης που είσαι.

 

Πες τους να αλλάξουν αυτό το χαζό μήνυμα που ακούγεται.

 

Όπως είπα και στο πρώτο μήνυμα. Εγώ έχω απόκρυψη. Που θα δουν το νούμερο από το οποίο καλώ για να με καλέσουν πίσω;;;

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον supernet

 

Κάνε μου μια χάρη, σαν συνεργάτης που είσαι.

 

Πες τους να αλλάξουν αυτό το χαζό μήνυμα που ακούγεται.

 

Όπως είπα και στο πρώτο μήνυμα. Εγώ έχω απόκρυψη. Που θα δουν το νούμερο από το οποίο καλώ για να με καλέσουν πίσω;;;

 

 

Δυστυχώς δεν γνωρίζω προσωπικά κάποιον απο τα κεντρικά για να πάρω την να του το πώ.

Ομως όταν ξαναπάω απο τα κεντρικά στην Αθήνα θα τους το πω.

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον supernet

 

Κάνε μου μια χάρη, σαν συνεργάτης που είσαι.

 

Πες τους να αλλάξουν αυτό το χαζό μήνυμα που ακούγεται.

 

Όπως είπα και στο πρώτο μήνυμα. Εγώ έχω απόκρυψη. Που θα δουν το νούμερο από το οποίο καλώ για να με καλέσουν πίσω;;;

 

 

στα σταθερα οταν καλεις δηλαδη υπεραστικη κληση το νουμερο φαινεται δεν ισχυει η αποκρυψη εκει... αλλα πες μου ποια εταιρεια καθεται να κοιταει ολα τα νουμερα που την καλουν καθημερινα ωστε να απανταει στις "χαμενες" κλησεις... τοτε θα εμπαιναν μεσα με τις μπαντες!σωστα τα παραπονα κ δεν τα αμφισβητω για την καθυστερηση!ελπιζω στο μελλον να λυθουν τετοια προβληματα!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον DrGus

 

στα σταθερα οταν καλεις δηλαδη υπεραστικη κληση το νουμερο φαινεται δεν ισχυει η αποκρυψη εκει...

 

Ορίστε; :confused: Εξήγησε το αυτό. Δεν το 'πιασα. :o

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Ποιος εχει τις φτηνοτερες χρεωσεις προς UK????

 

Thanks :)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον CASPER

 

TELEPASSPORT.

0,15 EURO/ΛΕΠΤΟ.

 

 

σε σταθερο παντα γιατι σε κινητο γινεται 0,21 συν το ΦΠΑ παντα..

Link to comment
Share on other sites

Σε διεθνη κινητα συμφερει περισσοτερο η Tellas.

0.202Ε/λεπτο καθημερινα και 0.188Ε/λεπτο τα σαββατοκυριακα.

Link to comment
Share on other sites

Kalimera/kalispera se olous

To xerw oti mporei na exei xanasizitithei to idio subject alla telika einai se thesh na mou pei kapoios/a poia einai h fthnoterh etaireia statherhs thlefwnias?Yparxei kapoio site pou na exei kapoio sygritiko pinaka?

Euxaristo prokatabolika

PAOKARA MIA ZWH

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Eho to asirmato tilefono panasonic 955 3 hronia peripou.meta apo ena pesimo sta plakakia tou saloniou ehei provlima sto iheio kai akougetai poli siga.tora ehei ftiaxei apo mono tou kai akougetai kanonika alla polles fores halaei pali apo mono tou.to esvisa,evgala tis mpataries kai xevidosa dio vides pou ehei kato apo to kapaki gia tis mpataries.prospathisa na vgalo to kalima alla den evgaine.evgala kai po klip tis zonis alla pali den anoige.xerei kaneis pos anoigei teleios?

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την vervil

Vale VIVODI TELECOM exei poli kales xreoseis se kinhth kai stathera

 

http://www.vivodi.gr

 

Kai i lannet ehei poli kales hreoseis kai poli kali poiotita.sta astika i poiotita einai akrivos idia me tou ote.se kinita telestet tis perissoteres fores einai AKRIVOS opos me ton ote.tin eho dokimasei apo to spiti enos filou mou. www.lannet.gr

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Με εξαίρεση τις αστικές (που δεν υποστηρίζονται ακόμα) η TelePassport είναι η φθηνότερη.
Link to comment
Share on other sites

Σε σταθερό η φθηνότερη λύση είναι μαλλον η κάρτα TALK-TALK ths acn.. 0.14/λεπτο με φπα, δλδ περίπου 0.12..χρεώνει πάντως ανά λεπτό :mad: οπότε..
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό το site http://fixed.soulman.za.net/ (να ναι καλά ο άνθρωπος!) που θα σου δώσει αυτό που ζητάς...Νομίζω πως είναι ενημερωμένο..

 

Πάντως για υπεραστικά, αν μιλάς περισσότερο από 200 λεπτά/μήνα συμφέρει το mygreece ths tellas exei 3 e pagio k xr 0.025..

 

κατά τα άλλα για κινητά,διεθνή telepassport

ε για αστικά λαννετ,vivodi,acn exoyn 0.024

Link to comment
Share on other sites

Θα ηταν ενδιαφερον αν φτιαχναμε μια λιστα με sites που απαιτουν γρηγορες συνδεσεις, ειτε λογω κατασκευης ειτε λογω περιεχομενου (πχ TV online)...

 

ξεκιναω με το BuckTV http://bucktv.net/index.php

 

(Θεωρω πως δεν ειναι warezadiko, καθοτι οτι λινκς εχει ειναι προσ τηλεοπτικα programmata poy eleυθερα μπορουμε να γραψουμε στο video απο τη ΤV)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριες, ειδησεις για Hardware (px router, networking) kai Software gia DSL.

 

Εξαιρουνται τα μοντεμ που εχουν δικο τους thread... :)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Τεχνικες αποριες σχετικα με τη τεχνολογια του DSL, λεξικο ορων κλπ κλπ

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Htes agorasa apo ton germano to asirmato philips kala 300.ekane 68,99 euro.mehri tora fenetai poli kalo.epaize na paro to crypto dct100 apo ta oneway pou ekane 80 euro alla ipirxe kapoio provlima.theoreite kalitero to philips i to crypto?

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (EricssonT39/R202)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την telePS

Με εξαίρεση τις αστικές (που δεν υποστηρίζονται ακόμα) η TelePassport είναι η φθηνότερη.

 

Kai afti me tin heiroteri poiotita.osoi psahnete poion enallaktiko forea na hrisimopiisete den prepei na koitate mono tis hreoseis alla kai tin poiotita.ti na kanete tis hamiloteres hreoseis an den mporeite na milisete?

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σταθερής τηλεφωνίας γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...