Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος Ι


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπαταρία με νορμάλ χρήση βγαζει 12-14 ώρες...εμένα δε μ'ενοχλει αρκετά γιατί πάντα θα είμαι κοντά σε φορτιστή οπότε θα το φορτίσω.....αυτό που παρατήρησα είναι ότι με τον φορτιστή του φορτίζει αργά και το κινητό λαγκαρει άσχημα....εχω έναν φορτιστή απο ένα παλιό N85 ο οποίος είναι usb και ταιριάζει στη θύρα φόρτισης του 920,και το φορτίζει πολύ γρηγορότερα και δεν λαγκαρει καθόλου το κινητό!!!!

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Η κάμερα βγαζει πολύ καλές φωτογραφίες ακόμη και την ημέρα. Κάποιες στιγμές όμως τα "χαλάει" χωριςνα ξέρω το γιατί (ρυθμίσεις παντα στο αυτόματο). Όμως και τα δυο αυτά θέματα λύνονται με το update που θα έχουμε λείαν συντόμως (κάποιοι το πήραν κιόλας). Αρα πρόβλημα ουδέν......

Στο θέμα hardware εγώ δεν ακουσα κάτι. Πρώτη φορά διαβασα για πρόβλημα απο τον φίλο παραπάνω. Πιστεύω πως κακως περνάει κρίση ο έρωτάς σου. Δώσ του μια ευκαιρία. Θα "επανορθώσει".......

 

Κοίτα, ο έρωτας να λέγεται, αλλα δεν μπορώ να παραβλεψω οτι ούτε με την portico διορθωθηκαν οι ληψεις ημέρας.

 

Για μένα, ένας απο τους λόγους που το επιλεγω, ειναι η κάμερα ...

 

Και αν ειναι να διαθεσω 600ευρω, με τον ανταγωνισμό στα 5'' 1080p, θέλω απεγνωσμενα να το προτιμησω, αλλα η ρημαδα η Nokia δεν μου το κάνει εύκολο...

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ανεβάσω μερικές φωτογραφίες για να κρίνεις. Και δεν έχω portico που αλλοι λένε ότι βελτιώθηκε αυτος ο τομέας.

 

Η μπαταρία με νορμάλ χρήση βγαζει 12-14 ώρες.

Μπορεί να μη σε ενοχλεί αλλα κάτι τρέχει με την κατανάλωσή σου. Δεν ειμαι νορμάλ αυτο.

nfc τσέκαρες?

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

το αφησα σημερα στο Nokia Care της Πατρας...τους εδειξα το προβλημα και το ειχαν ξανασυναντησει...

θα κανουν απ'οτι καταλαβα μια δοκιμη να περασουν την portico μπας και διορθωθει..διαφορετικα,φευγει εξω...κανα 3βδομαδο αναμονη...

τουλαχιστον να γινει αλλαγη της συσκευης και ας περιμενω....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ανεβάσω μερικές φωτογραφίες για να κρίνεις. Και δεν έχω portico που αλλοι λένε ότι βελτιώθηκε αυτος ο τομέας.

 

 

Μπορεί να μη σε ενοχλεί αλλα κάτι τρέχει με την κατανάλωσή σου. Δεν ειμαι νορμάλ αυτο.

nfc τσέκαρες?

 

μονο Wi-Fi και data ανοιχτο...ολα τ'αλλα κλειστα...πανω απο 15 ωρες δε μου εχει αντεξει ποτε μεχρι τωρα...

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

μονο Wi-Fi και data ανοιχτο...ολα τ'αλλα κλειστα...πανω απο 15 ωρες δε μου εχει αντεξει ποτε μεχρι τωρα...

Σε νορμαλ πλαισια η αυτονομια σου τοτε.

Τα εχουμε ξαναπει η οθονη του ειναι ενεργοβορα λογω αυξημενων δεικτων ευκρινειας οπου στο ελαχιστον αντιστοιχει στο 25-30% και αντιστοιχα στο medium αντιστοιχει στο 70-80% αλλων κινητων.

Ακομα και στο low ο δεικτης φωτεινοτητας βλεπεις καλα υπο σκια και συννεφια σε εξωτερικο περιβαλλον πραγμα αδιανοητο για πολλα αλλα κινητα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ανεβάστε καμία φωτο κι εσείς βρε παιδιά.......

 

Οι φωτο ειναι πολυ καλες οπως βλεπω.

Θα ανεβασω και εγω ;)

Αλλα δεν θα επρεπε να ειναι 2mb η καθε φωτο?

Στειλτα στο pc σου με bluetooth η' συνδεδεμενο με usb και μετα τα ανεβαζεις,διοτι βγηκαν σε μικροτερη αναλυση απο το πραγματικο αν τα ανεβασες μεσω email.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανε την αρχή ο @montoya_42, όσοι έχετε συσκευή Nokia Lumia μπορείτε να ανεβάζετε φωτογραφίες ή βίντεο που έχετε τραβήξει στο παρακάτω θέμα Φωτογραφίες & βίντεο από Nokia Lumia συσκευές. Θα βοηθήσει πολλούς υποψήφιους αγοραστές που τους ενδιαφέρει η φωτογραφική ικανότητα των Lumia συσκευών αλλά και θα μοιραστείτε ωραίες στιγμές και εικόνες που έχετε τραβήξει με το κινητό σας :)

 

 

Ευχαριστώ :)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο ειναι πολυ καλες οπως βλεπω.

Θα ανεβασω και εγω ;)

Αλλα δεν θα επρεπε να ειναι 2mb η καθε φωτο?

Στειλτα στο pc σου με bluetooth η' συνδεδεμενο με usb και μετα τα ανεβαζεις,διοτι βγηκαν σε μικροτερη αναλυση απο το πραγματικο αν τα ανεβασες μεσω email.

 

Με USB τις πήρα από την συσκευή......

Άλλες είναι 2,88 κι άλλες 1,70!!!!

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Update...

Το κινητό τελικά φεύγει για τα κεντρικά της ΝΟΚΙΑ (καπου στην Ευρώπη...)

 

Νεότερα από όσο μου είπαν σε κανά 2βδόμαδο....

 

 

 

 

 

το κοροιδευα και το επαθα!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry:

 

με το που κανω κληση , η οθονη μαυριζει..ασχετα με το ποσο φως εχει το περιβαλλον...πρεπει να εχει προβλημα ο αισθητηρας φωτος που βρισκεται δεξια απο την μπροστινη καμερα...

το καθαρισα αλλα και παλι τα ιδια....μου εσπασε τα νευρα σημερα.....

 

αυριο παω στο Nokia Care της Πατρας να βρω ακρη....750 ευρω κινητο , ΔΕ δικαιουται να κανει τετοια πραγματα μεσα σε 2 μηνες...

ποσο να τσακωθω για αντικατασταση;;;

και για ποια αντικατασταση μιλαμε οταν δεν εχει ερθει ακομα στην Ελλαδα;;;

 

ειναι αγορασμενο απο το clove.co.uk....

 

 

 

ειναι γνωστο θεμα και στο forum της Nokia....

 

http://discussions.nokia.com/t5/Hardware-Codes-and-Operator/Lumia-920-screen-goes-blank-when-making-a-phone-call/td-p/1660434

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Update...

Το κινητό τελικά φεύγει για τα κεντρικά της ΝΟΚΙΑ (καπου στην Ευρώπη...)

 

Νεότερα από όσο μου είπαν σε κανά 2βδόμαδο....

 

Υπομονη τωρα και να βρεθει ικανοποιητικη λυση.

Μαλλον περασαν τη Portico αλλα δεν...... για αυτο και παει εξω.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ετσι καταλαβα κι εγω εχτες...οτι θα δοκιμαζαν την portico....

αλλα τη συσκευη ακομα δεν την ανοιγουν εδω...οποτε αναγκαστικα φευγει εξω....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Update...

Το κινητό τελικά φεύγει για τα κεντρικά της ΝΟΚΙΑ (καπου στην Ευρώπη...)

 

Νεότερα από όσο μου είπαν σε κανά 2βδόμαδο....

 

Μεγάλη ατυχία φιλέ μου. Συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες βεβαια αλλα όταν συμβεί σε μας, μας πέφτει κάπως βαρύ...... Υπομονή τώρα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

η προοπτικη της αλλαγη με νεο και με περασμενη την portico δε με χαλαει....

αυτο που δεν αντεχω ειναι οτι πρεπει να ζησω με ενα HTC diamond με (παλι) windows 6.1....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπω ηρωικές στιγμές......:)

Εγώ έχω για backup ένα Ν95 8gb με το οποίο είμαι ακομα ερωτευμένος......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ χωρίς να έχω το τηλέφωνο ακόμα στο wp central γιά κάποια προβλήματα που παρουσιάζουν ορισμένα Lumia 920.

Κλασικές βλάβες είναι το παίξιμο του πάνω μέρους του polycarbonate, σκόνη στην μπροστινή κάμερα, κουδουνισματάκι με την δόνηση και το πρόβλημα του φίλου με τον αισθητήρα.Επίσης κάποια αναφέρεται να γρατζουνιούνται και να φθείρονται εύκολα.

Βέβαια εκεί μέσα μπαίνουν χιλιάδες και άρα το ποσοστό βλαβών πρέπει να είναι μικρό.

Κάπου αναφέρει ότι από την πρώτη παρτίδα σε poll που έγινε από ένα χρήστη το 25% των ιδιοκτητών άλλαξαν τα τηλέφωνα με καινούργιο Lumia.

Διαβάζοντας τις βλάβες είναι τόσο ίδιες μεταξύ των χρηστών που είναι προφανές ότι κάτι τους έχει ξεφύγει από Nokia μεριά.

Ελπίζω στις νέες συσκευές να έχουν διορθώσει τις κακοτεχνίες.Εύχομαι γιαυτό να καθυστερεί να έρθει στην ελλάδα...

 

Ολες οι συσκευές έχουν προβληματάκια στην αρχή.Θυμάμαι το HTC HD2 που η οθόνη αφής των πρώτων συσκευών είχε πρόβλημα.

 

Εγώ θα το πάρω το κινητό διότι το θεωρώ ανώτερο του ανταγωνισμού και γιατί δεν μου αρέσει να ακολουθώ την μόδα.

Edited by NIKOSXRI
Link to comment
Share on other sites

Να γράψω κι εγώ μερικά πράγματα με κρύο αίμα,ειδικά τώρα που δεν το έχω στα χέρια μου...

 

Το κινητό σα συσκευή είναι με διάφορα οτι πιο ποιοτικό έχω πιάσει στα χέρια μου....στιβαρο,πανέμορφο και συνηθιζεις το βάρος του μέσα σε μια ημέρα...

Η κάμερα δε με ενθουσίασε , ειδικά σε κοντινές λήψεις...ίσως ο μύθος γύρω απο το τι θα περιμέναμε να με έκανε να θέλω περισσότερα...

Ηχος,σήμα,ποιότητα κλήσης...τέλεια...

Το πρόβλημα με τη δική μου συσκευή δεν το αξιολογώ,...όλοι οι πρώτοι χρήστες μιας συσκευής είμαστε beta users και το ξέρουμε...καμία δεύτερη η Τρίτη παρτίδα συσκευών δεν ήταν ποτέ χειρότερη απο την πρώτη....τόσο απλά...

 

Πάμε τώρα στο windows mobile 8...

Ενώ σαν εμφάνιση είναι πανέμορφα,με φοβερή απόκριση σε οτι τους ζητάς,έχουν πολλές παιδικές ασθένειες...

1)market place...δυστυχώς οι μεγάλες εφαρμογές δεν ήρθαν ποτέ...παιχνίδια πχ της πλακας(όχι πως με ενδιαφέρουν..αλλα δείχνει αυτό την τάση του "δεν ασχολούμαστε με τα wm8" )

Μου λείπει το tapatalk,το vrisko,τα ιατρικά προγράμματα κτλ..

2)αυτή την ιδέα να μη μπορείς να στείλεις photo σε φυσικό μέγεθος,όπως την έβγαλες,αλλα να τη στέλνει πχ σε mail στο 1/5 της ανάλυσης , δεν το καταλαβαίνω...

3)δε θα σταθω στο θέμα με το wifi γιατί η portico θα το λύσει...

4)multitasking...περίεργο...τις περισσότερες φορές όταν επιστρέφω σε μια εφαρμογή , με βγάζει 2-3 βήματα πίσω από οτι ήμουν πριν

5)θα έπρεπε να είχε led για ειδοποίηση πχ χαμένης κλήσης ή SMS

6)μια notification bar ρε παιδιά....καλά τα live tiles...αλλα μέχρι να τα δεις όλα....

7)θέλει μεγάλο προγράμμα δεδομένων για να χαρείτε το κινητό...τραβάει πολλά ΜΒ το άτιμο...

 

 

Συμπερασματικα....

 

Θα σκεφτώ σοβαρά τι θα κάνω με την (ελπίζω) νέα συσκευή που θα μου δώσουν....

Δεν ξέρω αν θα την κρατησω ή θα την πουλήσω...πιθανότατα το πρώτο....αλλα αν το κάνω,θα είναι επειδή ο ανταγωνισμός δεν έχει κάτι διαφορετικό/καλυτερο να μου προσφέρει....

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα το

2.Εχεις δικιο,ειναι ψιλοαπαραδεκτο

3.Λυθηκε οπως ανεφερες

4.Δεν εχω παραπονο σε οτιδηποτε αλλο περα απο το music player

5.Kαι εμενα μου λειπει led ειδοποιησεων

8.Η MS ειπε θα βαλει ενιαιο notification center τωρα ποτε αγνωστο,να ελπιζουμε να εχουμε μεσα στο επομενο διμηνο κανα νεο για την πιθανη ενσωματωση του στο λειτουργικο.

7.Εδω διαφωνω ο IE10 εχει ενσωματωμενο προγραμμα συμπιεσης δεδομενων και μπορω να πω οτι μου καταναλωνει λιγοτερο σε σχεση με android απο τα 500mb που εχω συνολικα καθε μηνα.

Τα live tiltes τρωνε αλλα ποτε κατω απο 70-80 Mb δεν εχω πεσει,παντα δηλαδη εχω υπολοιπο.

Ενω δηλαδη η πλοηγηση με IE ειναι οικονομικοτερη σε σχεση με android η καταναλωση με τα Live titles τα φερνει στην ιδια ζυγαρια,αρα πανω-κατω στα ιδια ειναι.

Τα υπολοιπα ειναι θεμα του καθενος αναλογα τη χρηση του και το ειδος των εφαρμογων που του ειναι απαραιτητα.

Ο ανταγωνισμος σημερα δεν μου προσφερει κατι καλυτερο σε 2-3 μηνες ισως αλλα οι παραγοντες ειναι παρα πολλοι για να καταληξεις σε ενα κινητο που θελεις και πολλα αντιστοιχα να σταθμισεις.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να γράψω κι εγώ μερικά πράγματα με κρύο αίμα,ειδικά τώρα που δεν το έχω στα χέρια μου...

 

Το κινητό σα συσκευή είναι με διάφορα οτι πιο ποιοτικό έχω πιάσει στα χέρια μου....στιβαρο,πανέμορφο και συνηθιζεις το βάρος του μέσα σε μια ημέρα...

Η κάμερα δε με ενθουσίασε , ειδικά σε κοντινές λήψεις...ίσως ο μύθος γύρω απο το τι θα περιμέναμε να με έκανε να θέλω περισσότερα...

Ηχος,σήμα,ποιότητα κλήσης...τέλεια...

Το πρόβλημα με τη δική μου συσκευή δεν το αξιολογώ,...όλοι οι πρώτοι χρήστες μιας συσκευής είμαστε beta users και το ξέρουμε...καμία δεύτερη η Τρίτη παρτίδα συσκευών δεν ήταν ποτέ χειρότερη απο την πρώτη....τόσο απλά...

 

Πάμε τώρα στο windows mobile 8...

Ενώ σαν εμφάνιση είναι πανέμορφα,με φοβερή απόκριση σε οτι τους ζητάς,έχουν πολλές παιδικές ασθένειες...

1)market place...δυστυχώς οι μεγάλες εφαρμογές δεν ήρθαν ποτέ...παιχνίδια πχ της πλακας(όχι πως με ενδιαφέρουν..αλλα δείχνει αυτό την τάση του "δεν ασχολούμαστε με τα wm8" )

Μου λείπει το tapatalk,το vrisko,τα ιατρικά προγράμματα κτλ..

2)αυτή την ιδέα να μη μπορείς να στείλεις photo σε φυσικό μέγεθος,όπως την έβγαλες,αλλα να τη στέλνει πχ σε mail στο 1/5 της ανάλυσης , δεν το καταλαβαίνω...

3)δε θα σταθω στο θέμα με το wifi γιατί η portico θα το λύσει...

4)multitasking...περίεργο...τις περισσότερες φορές όταν επιστρέφω σε μια εφαρμογή , με βγάζει 2-3 βήματα πίσω από οτι ήμουν πριν

5)θα έπρεπε να είχε led για ειδοποίηση πχ χαμένης κλήσης ή SMS

6)μια notification bar ρε παιδιά....καλά τα live tiles...αλλα μέχρι να τα δεις όλα....

7)θέλει μεγάλο προγράμμα δεδομένων για να χαρείτε το κινητό...τραβάει πολλά ΜΒ το άτιμο...

 

 

Συμπερασματικα....

 

Θα σκεφτώ σοβαρά τι θα κάνω με την (ελπίζω) νέα συσκευή που θα μου δώσουν....

Δεν ξέρω αν θα την κρατησω ή θα την πουλήσω...πιθανότατα το πρώτο....αλλα αν το κάνω,θα είναι επειδή ο ανταγωνισμός δεν έχει κάτι διαφορετικό/καλυτερο να μου προσφέρει....

 

1. Νομίζω πως είναι νωρίς για να "εκτιναχθεί". Περιμένω τους επόμενους μηνες να τραβήξει μεγαλύτερο ενδιαφέρον από τους devs

2. Συμφωνώ μαζί σου. Δεν έψαξα να δω αν υπάρχει κάποια ρύθμιση.

3. Όπως το είπες. Λύθηκε

4. Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες.....

5. Έχεις δίκιο 100%. Επιβάλλεται κάτι τέτοιο

6. Δεν μου λείπει αλλά όπως σου είπε και ο alex, έχει ανακοινωθεί (το γνωστό "δεν προλάβαμε"...) οπότε είναι θέμα χρόνου.

7. Όπως τα είπε ο alex. Διαφωνώ μαζί σου. Τα 500mb μου φτάνουν και μου περισσεύουν.

 

Επίσης χρειάζεται οπωσδήποτε fale manager. Δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό αυτό......

 

Υ.Γ. Η κάμερα είναι αρκετά καλή (θα το δούμε και στο σχετικό νήμα). Σίγουρα δεν είναι 808 αλλά τα πάει αρκετά καλά. Για κοντινές λείψεις δες το γλυκάκι που τράβηξα.... Μάλιστα υπάρχει και μεγαλύτερη βελτίωση στο update που έρχεται (πότε άραγε?). Τα παιδιά που το έλαβαν ας μας πουν σχετικά.

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ. Η κάμερα είναι αρκετά καλή (θα το δούμε και στο σχετικό νήμα). Σίγουρα δεν είναι 808 αλλά τα πάει αρκετά καλά. Μάλιστα υπάρχει και μεγαλύτερη βελτίωση στο update που έρχεται (πότε άραγε?). Τα παιδιά που το έλαβαν ας μας πουν σχετικά.

 

Δεν μπορω να εκφερω γνωμη για πριν τη portico διοτι αλλα με εκαιγαν και ετσι δεν μπορω να πω αν ειναι καλυτερες οι χειροτερες οι φωτο μετα την αναβαθμιση.

Αλλα η αληθεια ειναι οτι θα ειμαι πιο αυστηρος με τη Nokia αν ειναι να την ξανατιμησω.

Τα οποια απο τα παραπανω θεματα πρεπει να βελτιωθουν στανταρ ομως οπως και να εχει.

Σε 2-3 μηνες το πολυ θα κρινω αν θα συνεχισω τη συμβιωση με τη Nokia και περαιτερω.

Η ευθυνη παντως ειναι ξεκαθαρα στη MS.

Αυτη πρεπει να προσπαθησει περισσοτερο.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παντως εμενα τα 500mb το μηνα που εχω στο προγραμμα του συμβολαιου μου δε μου φτανουν.....

απο την καμερα περιμενα περισσοτερα...ποτε δεν ειχα καποια ιδιαιτερη αγαπη στις photos αλλα περιμενα καλυτερα αποτελεσματα...

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

παντως εμενα τα 500mb το μηνα που εχω στο προγραμμα του συμβολαιου μου δε μου φτανουν.....

απο την καμερα περιμενα περισσοτερα...ποτε δεν ειχα καποια ιδιαιτερη αγαπη στις photos αλλα περιμενα καλυτερα αποτελεσματα...

 

Οπως ειπες και παραπανω πρεπει να τιθασευσουμε την επιθυμια μας να παιρνουμε συσκευης το πρωτο διμηνο διοτι η πιθανοτητα να πεσουμε σε ελαττωματικη παρτιδα ειναι πολυ αυξημενη και μετα τρεχουμε και βλεπεις τα αποτελεσματα.

Χιλια δυο πραγματα ειναι πιθανο να σου παρουσιασουν οταν βιαζεσαι.

Δυστηχως εχει γινει πλεον κανονας αυτος στη κινητη τηλεφωνια.

Και το δικο μου πιθανος επρεπε να το παω για αντικατασταση στην αρχη που το πηρα αλλα ηταν κοντα τα Χριστουγεννα και δεν ηθελα να μπλεξω σε αναμονες για επιστροφες/αντικατασταση κλπ και παλι καλα που με την Portico βελτιωθηκαν τα πραγματα αλλιως ηδη θα ειχε παρει ποδι.

Αλλα τελευταια φορα που το κανω ετσι,θα εχω και ενα δευτερο κινητο παντα για backup για τετοιες περιπτωσεις.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως εχει γινει πλεον κανονας αυτος στη κινητη τηλεφωνια.

 

Και όχι μόνο στην κινητή τηλεφωνία.....

Πότε θα έχουμε την Portico???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο στην κινητή τηλεφωνία.....

Πότε θα έχουμε την Portico???

 

Δεν τι πηρες ακομα?!

Ποιας χωρας ειναι η συσκευη σου?

Εκανες ελεγχο για update?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...