Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν γινονται upload η φωτογραφιες μου.Παρολο που ειναι στο σωστο μεγεθος αυτο μου γραφει εδω και δυο μερες "η εγρηση μου ειναι εκρεμη", η κατι τετοιο αν καταλαβα σωστα.

Η φωτο ειναι τραβηγμενες με το Τ310 και απεικονηζουν την tv hitachi.

Ξερει να μου πει κανεις τι ειναι αυτο που κανω πιθανον λαθος?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όλες οι φωτογραφίες στο My Gallery περνάνε από διαδικασία έγκρισης, ώστε να ελέγχονται για θέματα πνευματικής ιδιοκτησίας, καθώς και να πιστοποιείται ότι δεν είναι αντίθετοι από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης. Η διαδικασία θα μπορούσε να είναι αυτόματη, ωστόσο στο παρελθόν είχαμε μερικά... κατακριτέα κρούσματα. Οι φωτογραφίες σου πάντως μόλις έγιναν approved :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να συγχαρώ την ομάδα του myphone επειδή πρόσθεσε καινούργια προσωπάκια

Τα οποία μου αρέσουν πολύ και τα χρησιμοποιώ ευρέως. Ομολογουμένως τα προηγούμενα ήταν ωραία αλλά λίγα. Με τα νέα μπορεί η έκφραση των συναισθημάτων μας να γίνει καλύτερα!!!!!!!!!!

Μπράβο!!!

Γενικά όλα είναι τέλεια σε αυτό το forum.!!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Παλιά όταν πατούσαμε απάντηση με παράθεση εμφανιζόταν το σύνολο των quotes. Τώρα εμφανίζεται μόνο το τελευταίο μήνυμα και όχι τα προηγούμενα. Δεν διαφωνώ με αυτό καθώς γλιτώνεται πολύτιμος χώρος, η ερώτησή μου όμως είναι αν υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να γίνει αυτό σε ορισμένες περιπτώσεις που χρειάζεται για να μην χάνεται το νόημα των συζητήσεων.

Και δεν μιλάω για το μπακάλικο των συνεχών copy/quote/paste

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Sorry δεν το είδα!!

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται αυτό που ζητάς με τα συγκεκριμένα settings που έχουν γίνει.

 

Τους λόγους τους ανέφερες, και με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο. Συνήθως απαντάμε σε ένα post κάποιου φίλου, αν θες να απαντήσεις ταυτόχρονα σε μια σειρά απο λεγόμενα... κάνεις ένα copy paste αναγκαστικά.

 

Ποτέ δε με ενόχλησε, και έχει συμβάλλει στην άριστη οπτική του forum... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

OK. Όντως συμφωνώ στην νέα δομή, απλώς ορισμένες φορές χρειάζεται η παράθεση 2-3 posts για να βγει νόημα. Thanx για την απάντηση :)
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον OveLix

 

3) Σε κάποιο άλλο, αγγλόφωνο, forum που συμμετείχα δίπλα στο κουμπί submit είχε κουμπάκι Spellchecker και μπορούσες να τσεκάρεις την ορθογραφία σου. Αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στα ελληνικά τι δυνατότητες υπάρχουν να το εφαρμόσουμε και εδω?

 

 

MsK, μπορεί να γίνει κάτι ανάλογο και στο MyPhone?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είχε συζητηθεί και παλιά από κάποια παιδιά που έλεγαν ότι έγραφαν όλα τα μηνύματα στο word πριν τα γράψουν εδώ για έλεγχο. Απ΄ότι θυμάμαι είχε ειπωθεί ότι δεν γίνεται, ελπίζω όμως να κάνω λάθος
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ δεν το βρίσκω κ τόσο τραγικό να ξεφεύγουν ορθογραφικά λάθη σε μηνύματα...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

Πάντως εγώ δεν το βρίσκω κ τόσο τραγικό να ξεφεύγουν ορθογραφικά λάθη σε μηνύματα...

 

Συμφωνώ αλλά δεν είναι και ότι καλύτερο τα ορθογραφικά λάθη πολύ καλή ιδέα αν μπορούσε να υλοποιηθεί θα ήταν ακόμα καλύτερη!! ;) :cool: :p

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

Πάντως εγώ δεν το βρίσκω κ τόσο τραγικό να ξεφεύγουν ορθογραφικά λάθη σε μηνύματα...

Συμφωνώ. Με το σπελ-τσέκερ θα παραγίνουμε τυποποιημένοι και τα μηνύματα μας θα χάσουν την πραγματική τους ταυτότητα... :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Τι λέμε ρε....

 

Σαφώς και αν γινόταν θα ήταν τέλειο....

 

Και αν γινόταν αυτόματα χωρίς να το προεπιλέξεις ακόμη καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά άδικα το συζητάμε, διότι ο MsK με ενημέρωσε ότι δεν γίνεται, τουλάχιστον προς το παρόν.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω τους Moderators ποια είναι η διαδικασία για να εγκρίνουν μια φωτογραφία.

 

Μόνο ο Admin μπορεί να το κάνει αυτό ή και οι MODs;

 

Όχι τίποτε άλλο, αλλά επειδή βλέπω να καθυστερά πολύ να εμφανιστεί μια φωτογραφία που έκανα upload :D

 

:!: Καμιά άλλη σελίδα για να ανεβάζουμε φωτογραφίες για την υπογραφή μας υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν φτιάχνεις ένα site στο pathfinder ή κάπου αλλού να ανεβάσεις ότι θέλεις;
Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Η καθυστέρηση... των 20 ωρών για την έγκριση του Upload σου οφείλονταν στο γεγονός ότι τις τελευτάιες ημέρες υπήρχε μια συντήρηση στη database. Από εδώ και στο εξής όπως και στο παρελθόν, το approval θα γίνεται 2 φορές την ημέρα - ίσως και περισσότερες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον UnReaL

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ...

 

Κάλιο αργά παρά ποτέ...

 

 

E den tha elega arga mia kathysterisi 20 orwn meta apo Savvatokyriako, me trelles ypoxrewseis, douleia kai loipa...

 

As min ypervalloume. :blink:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Mythozz

 

E den tha elega arga mia kathysterisi 20 orwn meta apo Savvatokyriako, me trelles ypoxrewseis, douleia kai loipa...

 

As min ypervalloume. :blink:

 

 

...ναι ναι... τσιμουδιά! :D :p :cool: :happy:

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Ωραία! Αφού λύθηκε και αυτό το πρόβλημα προχωρούμε με τα υπόμενα με την υπόσχεση ότι το approval του My Gallery θα γίνεται δύο φορές / ημέρα :)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...