Jump to content

[Επίσημο] Samsung ATIV Smart PC PRO Windows 8 Tablet


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α οκ καταλαβα.

1300 δολαρια εννοεις σου στοιχησε δηλ.περιπου 1000 ευρω τιμη απολυτα λογικη μιας και ειναι full πακετο και 128αρι ssd.

Εδω Ευρωπη τα ιδια χαρακτηριστικα κατω απο 1350 ευρω δεν το βρησκεις πουθενα(μονο γαλλικο amazon στα 1300 ευρω προ-παραγγελια)

http://www.amazon.com/Samsung-ATIV-Smart-Pro-700T/dp/B0098O9TRO/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1357542688&sr=1-1&keywords=ativ+smart+pc+pro απο το ιδιο amazon οχι τριτο πωλητη.

Τελος παντως καλοριζικo το tablet pc.

 

οχι βρε συ, 1300 εννοει σε ευρω με την ισοτιμια. Αλεξ παντου ακριβο ειναι το μηχανακι αυτο, ακομα και Αμερικη αυτη τη στιγμη...

Γιωργο στειλε εντυπωσεις, δεν παλευεται μονος εδω στο νημα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 108
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρέλαβα σήμερα το πρωί και τώρα κανω τις απαιτούμενες αναβαθμησεις (9 στο σύνολο)...

Σαν πρωτη εντύπωση μπορώ να πω ότι ενθουσιάζει με την ταχύτητα του (κάνει reboot σε δευερολεπτα) και στην ακριβια του spen!.

Όντως κάνει οτι είχα πριν (ipad και καθε ειδους ταμπλέτα) να φαίνονται παιχνίδια. Νοιώθω οτι έχει πολύ επεξεργαστικη δύναμη σαν ενα full size pc (με οτι συν επακόλουθο) και για να πω την αλήθεια - ως γνωστός OSX υποστηρικτής - οτι με τα win8 φαίνεται οτι η ms να εχει βάλει μια λογική πίσω απο τα νεα OS με λιγότερα "λαθη" του παρελθόντος.

Με αυτό σαν γνώμονα η Samsung έχει ανεβάσει τον πήχη ακομα πιο ψηλα και προβλέπω η μάχη στα βαρέα να γίνεται ολο και πιο ενδιαφέρουσα.

 

Έπαιξα λίγο και με το νέο tablet της MS χθές, μιας και έχει ανοίξει ενα τεράστιο κατάστημα στην Times Square αλλα ενα θα σας πω...

Surface το έχει ονομάσει... ε και εκεί θα μείνει! Η αίσθηση του keyboard είναι για πλάκα ...παιδική, μιας και τα πλήκτρα δεν ανταπόκρινονται σωστά στα πατήματα.

 

Το Ativ Pro φαίνεται για την ωρα να κυριαρχεί σε ολους τους τομείς και αυτό ισως να δικαιολογεί και την αυξημένη ζήτηση και βέβαια την τσουχτερή του τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Καλα νεα απο Αγγλια μερια.

Μολις μου επιβεβαιωσαν την δωρεαν 5ετη εγγυηση απο Samsung UK για τη συσκευη μου (εγινε approved). Δινει καλη προστιθεμενη αξια στην συσκευη ;)

Επισης για τον Αλεξ που με ρωτησε (συμπαθητικοτατες επιδοσεις για "tablet" - με εξαιρεση την καρτα τα πηγε πολυ καλα):

http://i48.tinypic.com/28245l4.jpg

 

Επισης ψηνομαι για αυτο, για να συνδεω με τις συμβατες μου συσκευες.

Πωλειται πλεον καπου στα 60 ευρω που ειναι χαμηλη τιμη...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Thanks Βαγγελη.

Εγω θα περιμενω το Book μεχρι να το παραλαβω-οποτε φιλοτιμηθει η Asus δηλαδη-και μετα βλεπουμε κατα την ανοιξη το Thinkpad helix η' αλλιως το δευτερο tablet με τους Haswaell η' τους νεους Atom στα τελη του ετους με αρχες του 14.

Η Intel βλεπεις μας ετοιμαζει πολλες εκπληξεις με τους νεους επεξεργαστες.

Οι Haswell θα ανακοινωθουν τον Ιουνιο στην εκθεση της Ταιβαν.

http://liliputing.com/2012/04/intel-retina-laptop-desktop-displays-coming-in-2013.html

http://www.pcper.com/reviews/Shows-and-Expos/Intel-CES-2013-Press-Conference

http://www.extremetech.com/computing/145024-intel-at-ces-haswell-bay-trail-android-tablets-and-mandatory-touchscreen-ultrabooks

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα νεα απο Αγγλια μερια.

Μολις μου επιβεβαιωσαν την δωρεαν 5ετη εγγυηση απο Samsung UK για τη συσκευη μου (εγινε approved). Δινει καλη προστιθεμενη αξια στην συσκευη ;)

Επισης για τον Αλεξ που με ρωτησε (συμπαθητικοτατες επιδοσεις για "tablet" - με εξαιρεση την καρτα τα πηγε πολυ καλα):

http://i48.tinypic.com/28245l4.jpg

 

Επισης ψηνομαι για αυτο, για να συνδεω με τις συμβατες μου συσκευες.

Πωλειται πλεον καπου στα 60 ευρω που ειναι χαμηλη τιμη...

 

Καλό νέο αυτό , τι εκανες για να σου αυξήσουν την εγγύηση; και εγώ έχω την αγγλική έκδοση από expansys

Επίσης πόσο σκληρό ελεύθερο έχεις ετά τα updates;εγώ έχω 16giga περιπου.

Υπάρχει τρόπος να κάνουμε delete το recovery partition και να αυξήσουμε την χωρητικότητα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλό νέο αυτό , τι εκανες για να σου αυξήσουν την εγγύηση; και εγώ έχω την αγγλική έκδοση από expansys

Επίσης πόσο σκληρό ελεύθερο έχεις ετά τα updates;εγώ έχω 16giga περιπου.

Υπάρχει τρόπος να κάνουμε delete το recovery partition και να αυξήσουμε την χωρητικότητα.

Ευχαριστω

 

χμμμ μου τα περιεπλεξαν λιγο λεγοντας μου οτι ισχυει μονο για Αγγλια, οποτε περιμενω επιβεβαιωση αν μπορουμε να στειλουμε τη συσκευη εκει σε ενδεχομενο προβλημα μετα τον πρωτο χρονο της διεθνους εγγυησης.

Θα ενημερωσω απο Δευτερα για την απαντηση τους...

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια ολόκληρη εβδομάδα έχω να πω τα εξής...

 

Το μικρό θαύμα της Samsung εχει καταφέρει να με κρατήσει μακριά από τον iMac ...μια ολόκληρη εβδομάδα.:cry::cry::cry:

Είναι ταχύτατο, τρέχει πάνω του σφαίρα οτι και να του έχω βάλει και δείχνει να μη ζορίζεται με τίποτα.

 

Τα win8 με λίγο συνήθεια μοιάζουν αρκετά με το Android (widgets vs tiles) όπως και το πως έχει μεταφέρει η MS το Multitasking στο OS.

 

Η μπαταρία φαίνεται να είναι αρκετά δυνατή και να βγάζει αρκετές ώρες χρήσης. Το πληκτρολόγιο σε γενικές γραμμές είναι ικανοποιητικό αν και η ποιότητα κατασκευής δεν λέει και τα καλύτερα (χαράζεται εύκολα).

 

Ψάχνω να βρω μια θήκη που να κλείνει και το πληκτρολόγιο μέσα (τύπου βιβλίου) άλλα τίποτα... Άμα βρει κανείς για το Pro ας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μια ολόκληρη εβδομάδα έχω να πω τα εξής...

 

Το μικρό θαύμα της Samsung εχει καταφέρει να με κρατήσει μακριά από τον iMac ...μια ολόκληρη εβδομάδα.:cry::cry::cry:

Είναι ταχύτατο, τρέχει πάνω του σφαίρα οτι και να του έχω βάλει και δείχνει να μη ζορίζεται με τίποτα.

 

Τα win8 με λίγο συνήθεια μοιάζουν αρκετά με το Android (widgets vs tiles) όπως και το πως έχει μεταφέρει η MS το Multitasking στο OS.

 

Η μπαταρία φαίνεται να είναι αρκετά δυνατή και να βγάζει αρκετές ώρες χρήσης. Το πληκτρολόγιο σε γενικές γραμμές είναι ικανοποιητικό αν και η ποιότητα κατασκευής δεν λέει και τα καλύτερα (χαράζεται εύκολα).

 

Ψάχνω να βρω μια θήκη που να κλείνει και το πληκτρολόγιο μέσα (τύπου βιβλίου) άλλα τίποτα... Άμα βρει κανείς για το Pro ας ενημερώσει.

 

Απο θηκη τιποτα Γιωργο.

Ψαχνω κι εγω, αλλα... δεν...

Κατα τα αλλα απολυτα ευχαριστημενος κι εγω με το μηχανημα, αναμενουμε και το belkin screencast να δοκιμασουμε την τεχνολογια widi για την ασυρματη μεταδοση 720/1080p ταινιων...

Η συνδεση με το εξωτερικο dell ips monitor που εχω ειναι υποδειγματικη και ειδικα στο mode high performance παει σφαιρα...

Link to comment
Share on other sites

SOS - παίδες την βοήθεια σας παρακαλώ.

 

θα είμαι στην Αμερική για 3 μέρες ακόμα και οριακά προλαβαίνω να το παραγγείλω. Όμως έχω κάποιες απορίες και άμα σας πω τι μου απαντούν από το customer service θα γελάτε μέχρι δακρύων. Λέμε καμιά φορά για την γνώση/εκπαίδευση των υπαλλήλων στην Ελλάδα αλλά και εδώ άστα να πάνε.

Κάντε σας παρακαλώ να μπείτε στον κόπο να μπείτε στο Link

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_2_13?url=search-alias%3Daps&field-keywords=samsung+ativ+smart+pc+pro+700t&sprefix=samsung+ativ+%2Caps%2C248

 

και πείτε μου το πρώτο γιατί είναι τόσο φτηνότερο από το δευτερο; του λείπει η wacom γραφίδα;; επίσης να υποθέσω ότι κανένα δεν έχει 3g sim slot ?

 

σας ευχαριστώ πάρα πολύ !

macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

SOS - παίδες την βοήθεια σας παρακαλώ.

 

θα είμαι στην Αμερική για 3 μέρες ακόμα και οριακά προλαβαίνω να το παραγγείλω. Όμως έχω κάποιες απορίες και άμα σας πω τι μου απαντούν από το customer service θα γελάτε μέχρι δακρύων. Λέμε καμιά φορά για την γνώση/εκπαίδευση των υπαλλήλων στην Ελλάδα αλλά και εδώ άστα να πάνε.

Κάντε σας παρακαλώ να μπείτε στον κόπο να μπείτε στο Link

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_ss_i_2_13?url=search-alias%3Daps&field-keywords=samsung+ativ+smart+pc+pro+700t&sprefix=samsung+ativ+%2Caps%2C248

 

και πείτε μου το πρώτο γιατί είναι τόσο φτηνότερο από το δευτερο; του λείπει η wacom γραφίδα;; επίσης να υποθέσω ότι κανένα δεν έχει 3g sim slot ?

 

σας ευχαριστώ πάρα πολύ !

Ειναι πιθανως χωρις keyboard το πρωτο, s-pen εχουν κανονικα και τα 2 - αν και θα σου προτεινα να μιλησεις απευθειας μαζι τους αφου εισαι εκει - μπορει να προκειται για τη συγκεκριμενη εκδοση σε προσφορα στον ενα κωδικο.

3g οχι κανενα απο τα δυο, δεν εχει κυκλοφορησει Αμερικη αυτη η εκδοση (μονο Ευρωπη σε περιορισμενη κυκλοφορια)...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πιθανως χωρις keyboard το πρωτο, s-pen εχουν κανονικα και τα 2 - αν και θα σου προτεινα να μιλησεις απευθειας μαζι τους αφου εισαι εκει - μπορει να προκειται για τη συγκεκριμενη εκδοση σε προσφορα στον ενα κωδικο.

3g οχι κανενα απο τα δυο, δεν εχει κυκλοφορησει Αμερικη αυτη η εκδοση (μονο Ευρωπη σε περιορισμενη κυκλοφορια)...

 

καταρχήν σε ευχαριστώ παααρα πολύ. Αυτοί εγγυώνται ότι και το πρώτο έχει keyboard!!

κατά τα άλλα οι διαφορές λέει είναι το ότι το ένα είναι laptop και το άλλο tablet !!! :lol:

και άλλα πολλά τρελά, 1 ώρα μιλούσα με την υπάλληλο και δεν έβγαλα καμία άκρη... απαράδεκτο.

 

Μόλις τώρα έλαβα email επιτέλους με σοβαρή απάντηση:

I looked up the Samsung ATIV XE700T1C-A01US Smart PC Pro 700T and found that it will come with the keyboard and docking connector. It doesn't come with the "S" pen, you will have to purchase that separately. Also I checked to see if you would be able to use 3G/4G and unfortunately it doesn't have that ability. It does have wireless type 802.11 a/b/g/n.

If you buy an item and discover it's not what you expected, you can return it for a refund via our Online Returns Center

 

πόσο να έχει το s-pen άραγε;;; υπάρχουν και διαφορετικές επιλογές;;;

macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει τρελή εντύπωση που λέει ότι δεν έρχεται μαζί με το spen...

Δηλαδή πίσω απο το tablet έχει την εγκοπή για το spen κενό ..???

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει τρελή εντύπωση που λέει ότι δεν έρχεται μαζί με το spen...

Δηλαδή πίσω απο το tablet έχει την εγκοπή για το spen κενό ..???

 

Οχι,εχει βγει και variant που δεν εχει καθολου spen (δεν υπαρχει slot) και το κυριοτερο:

δεν υπαρχει Wacom digitizer (εξ'ου και η χαμηλοτερη τιμη), αρα χανεται ενα σημαντικο ατου της συσκευης. Κατα συνεπεια θα προτεινα στο φιλο να παει για την "ακριβη" εκδοση που εχει ολα οσα θελει (εκτος το 3g modem) - η εκδοση που πηρες εσυ δηλαδη Γιωργο απο Αμερικη...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ, κατάλαβα. Και εγώ θα έλεγα να πάρει την ολοκληρωμένη έκδοση μαζί με το spen κλπ...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, αλλά επειδή η τιμή ανέβαινε πολύ και πάλι δεν έπαιρνα αυτό που 100% ήθελα, κατέληξα στην χαμηλών προδιαγραφών εκδοχή των 500t... Ωραίες οι επιδόσεις αλλά ωραία και η μεγάλη αυτονομία / φορητότητα για τέτοιες συσκευές ειδικά. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω πολύ.
macbook pro, ipad 9.7, oneplus 7t pro
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας, αλλά επειδή η τιμή ανέβαινε πολύ και πάλι δεν έπαιρνα αυτό που 100% ήθελα, κατέληξα στην χαμηλών προδιαγραφών εκδοχή των 500t... Ωραίες οι επιδόσεις αλλά ωραία και η μεγάλη αυτονομία / φορητότητα για τέτοιες συσκευές ειδικά. Ελπίζω να μην το μετανοιώσω πολύ.

 

κάτοχος του εν λόγω tablet και δεν το έχω μετανιώσει καμία στιγμή..:). θα το ευχαριστηθείς με την ταχύτητα του και το τέλειο smooth.

Δεν πιάνει βέβαια το μεγάλο του αδερφάκι στις επιδόσεις αλλά αν ξέρεις που το χρειάζεσαι και γιατί το αγοράζεις έκανες την καλύτερη επιλογή.

Για οτιδήποτε χρειαστείς είμαστε δίπλα στο forum του 500t...λίγοι και καλοί:p

Link to comment
Share on other sites

κάτοχος του εν λόγω tablet και δεν το έχω μετανιώσει καμία στιγμή..:). θα το ευχαριστηθείς με την ταχύτητα του και το τέλειο smooth.

Δεν πιάνει βέβαια το μεγάλο του αδερφάκι στις επιδόσεις αλλά αν ξέρεις που το χρειάζεσαι και γιατί το αγοράζεις έκανες την καλύτερη επιλογή.

Για οτιδήποτε χρειαστείς είμαστε δίπλα στο forum του 500t...λίγοι και καλοί:p

 

Αργυρη κανενα νεο απο το keyboard ειχατε στο 500αρι?

Ειναι το μεγαλυτερο μειον του tablet κατα τη γνωμη μου γιατι πολλες φορες αποσυνδεεται με την κινηση του lid.

Εχει πολυ καλη αποκριση (πληκτρα) και δινει ωραια αισθηση σαν "πακετο" με την ταμπλετα, αλλα φαινεται πως ειναι κακο το design και υπαρχουν μπολικα προβληματα...

Ευτυχως η απωλεια της συνδεσης ειναι στιγμαιαι και μονο κατα την κινηση (δηλαδη οταν το δουλευω στο γραφειο δεν εχω κανενα προβλημα)...

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα φίλε Βαγγέλη, σε τηλεφωνήματα μου στο public ακόμα τα περιμένουν, έχει προβλήματα αποσύνδεσης όπως ειχα διαβάσει πιο παλιά αλλά κάποιοι είχαν δοκιμάσει όταν το κουμπώνουν να το πιέζουν νομίζω προς τα δεξιά ώστε να κάνει σωστή επαφή και είχαν όντως καλά αποτελέσματα, είχαν μειωθεί οι αποσυνδέσεις σχεδόν στο ελάχιστο, το ειχα δει

νομίζω στο samsungativforums.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Απο θηκη τιποτα Γιωργο.

Ψαχνω κι εγω, αλλα... δεν...

Κατα τα αλλα απολυτα ευχαριστημενος κι εγω με το μηχανημα, αναμενουμε και το belkin screencast να δοκιμασουμε την τεχνολογια widi για την ασυρματη μεταδοση 720/1080p ταινιων...

Η συνδεση με το εξωτερικο dell ips monitor που εχω ειναι υποδειγματικη και ειδικα στο mode high performance παει σφαιρα...

 

Βαγγελη δοκιμασες το WiDi και τι ψαρια πιανει σε tv η' monitor μεσω belkin adapter εφοσον τωρα αρχιζουν και βγαινουν monitor και tv με WiDi υποστηριξη.

Ειναι σημαντικο αυτο διοτι μονο σε Intel chip wifi ενσωματωνεται η υποστηριξη σε WiDi οχι σε αλλα chip ανεξαρτητα αν εχουν HD4000 η' οχι.

Παντως βλεποντας στα χαρακηριστικα με τα drivers downloads του Book δεν εχει Intel WiFi chip,αρα δεν υποστηριζει WiDi,ενω το Taichi και Zenbook εχουν κανονικα.

Για πες εντυπωσεις αν το δοκιμασες.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη δοκιμασες το WiDi και τι ψαρια πιανει σε tv η' monitor μεσω belkin adapter εφοσον τωρα αρχιζουν και βγαινουν monitor και tv με WiDi υποστηριξη.

Ειναι σημαντικο αυτο διοτι μονο σε Intel chip wifi ενσωματωνεται η υποστηριξη σε WiDi οχι σε αλλα chip ανεξαρτητα αν εχουν HD4000 η' οχι.

Παντως βλεποντας στα χαρακηριστικα με τα drivers downloads του Book δεν εχει Intel WiFi chip,αρα δεν υποστηριζει WiDi,ενω το Taichi και Zenbook εχουν κανονικα.

Για πες εντυπωσεις αν το δοκιμασες.

 

Τα έχουμε κι εγώ κι ο Γιώργος (geovass) τα Belkin Screencast και παίζουν άψογα Αλεξ. 1080p χωρίς κανένα lag και χάσιμο frame. Πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπουκάρω στο θέμα του Ativ, μιας και αν ανοίξω ξεχωριστό θέμα για το Surface Pro που έχω, μόνος μου θα τα λέω, μόνος μου θα τα ακούω...:lol:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή, κατά προτίμηση σε modern ui, η οποία να δίνει στοιχεία για την χρήση της μπαταρίας, όπως πχ κάνει το android;

Κατά τα αλλα χαίρομαι που όλο Και περισσότεροι ανακαλύπτουμε Τις χάρες των tablet pcs...

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Μπουκάρω στο θέμα του Ativ, μιας και αν ανοίξω ξεχωριστό θέμα για το Surface Pro που έχω, μόνος μου θα τα λέω, μόνος μου θα τα ακούω...:lol:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή, κατά προτίμηση σε modern ui, η οποία να δίνει στοιχεία για την χρήση της μπαταρίας, όπως πχ κάνει το android;

Κατά τα αλλα χαίρομαι που όλο Και περισσότεροι ανακαλύπτουμε Τις χάρες των tablet pcs...

 

Καλοριζικο το surface pro. Ανοιξε ενα νεο θεμα, μπορει να εκπλαγεις αν ανακαλυψεις οτι το εχουν κι αλλοι.

Οσο περναει ο καιρος θα ανακαλυπτουν ολο και περισσοτεροι τι μπορουν να κανουν αυτα τα μηχανακια.

Εγω απολαμβανω -οσο ποτε εναν υπολογιστη- το ativ pro μου.

Αναφορικα με την ερωτηση σου, εγω χρησιμοποιω το battery monitor κι εχω το σχετικο widget στην επιφανεια εργασιας - δουλευει πολυ καλα και αξιπιστα οπως εχω παρατηρησει...

Link to comment
Share on other sites

Μπουκάρω στο θέμα του Ativ, μιας και αν ανοίξω ξεχωριστό θέμα για το Surface Pro που έχω, μόνος μου θα τα λέω, μόνος μου θα τα ακούω...:lol:

Υπάρχει κάποια εφαρμογή, κατά προτίμηση σε modern ui, η οποία να δίνει στοιχεία για την χρήση της μπαταρίας, όπως πχ κάνει το android;

Κατά τα αλλα χαίρομαι που όλο Και περισσότεροι ανακαλύπτουμε Τις χάρες των tablet pcs...

Υπαρχει ηδη ξεχωριστο νημα για το Surface Pro :p

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=348650

Οταν μπορουμε και αναλογα θα κανουμε και εμεις την επεμβαση μας και οπου μπορουμε να συμβαλουμε με την οποια μικρη εμπειρια μας απο τα tablet οχι τοσο οσο θα θελαμε ελεω Asus, αλλα ολα τα υπολοιπα ειτε αφορα τα windows ειτε την intel που κολλανε μαζι:D

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ηδη ξεχωριστο νημα για το Surface Pro :p

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=348650

Οταν μπορουμε και αναλογα θα κανουμε και εμεις την επεμβαση μας και οπου μπορουμε να συμβαλουμε με την οποια μικρη εμπειρια μας απο τα tablet οχι τοσο οσο θα θελαμε ελεω Asus, αλλα ολα τα υπολοιπα ειτε αφορα τα windows ειτε την intel που κολλανε μαζι:D

 

Σωστος, εχει καιρο να ανεβει καποιο νεο εκει και το ειχα ξεχασει.

Μολις εγκατεστησα το Adera στο ativ. Εξαιρετικο adventure και ο,τι πρεπει για tablet...

@ Alex

Αλεξ, εσενα στα ειπα σε πμ.

Υποστηριξες με περισση θερμη αυτα τα μηχανηματα, μηνες τωρα και δικαιουσαι ενα καλο W8 για να μοιραζομαστε τις εντυπωσεις/εμπειριες/ενθουσιασμο μας για δαυτα.

Αρπαξε ενα απο τα ativ pro, surface pro -που ειναι οι καλυτεροι εκπροσωποι imo των full W8 αυτη τη στιγμη (η ακομα ακομα και το πολυ καλο w700 αν δεν καιγεσαι για Wacom digitizer και θελεις να γλυτωσεις χρηματα) και... jump on the bandwagon...

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...