Jump to content

How to unlock MMC (if you have forgotten the passwοrd)


kostas_218
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ποσταρω και εδω το post μου (απο αλλο thread) σε περιπτωση που καποιος εχει το ιδιο προβλημα με εμενα γιατι η λυση ειναι πολυ απλη.τουλαχιστον σε οτι αφορα το προβλημα που ειχα εγω.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3555359#post3555359

ελπιζω να βοηθησα!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 129
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν το δοκιμασα παντοσ καποτε εγω επσαχνα για να σπασω το πιν απο μια παλια σιμ και ειχα μαζεπσι πολλα προγραματα για μμσ καρτεσ και σδ καρδεσ σε καπια φαση επεσα σε ενα κσενο σιτε το οποιο ελεγε σε ενα ποστ για να κσεκλειδοσισ μια μμσ καρτα θα την βαλεισ στο πσ σου τορα βεβεα δεν θυμαμε αν την βαλεισ οποσ ειναι με το κοινητο η με card reader αλλα η μονη λισι να διαβαστη και να φορμαριστι ειναι το ms-dos δηλαδη μεσο cmd και απολητοσ λογικο με ακουγετε χαρι σε αυτο το ποστ του παιδιοu με εδοσε ιδεα για ενα φλασακι που το ειχα βαλι κοδικο καποτε με ενα προγραμα μετα εκανα φορματ το pc μοu λογικο το προγραμμα χαθηκε εγω δεν βρικα κσανα το προγραμα επομενοσ το στικακι εμινε σε συρταρι για κανα 2 χρονια χαρι σε αυτον ομοσ καταφερα ενω το pc δεν εβλεπε το στικ με καμια κυβερνισι σε ms dos εντολεσ ομοσ το ιδε κανονικοτατα οποτε το φορμαρα οποσ καποτε καναμε φορματ για να βαλουμε πχ windos 98 και μετα magic το συνδεο στο pc και να το στικακι ολα κανονικοτατα μετα εβαλα και ενα προγραμα για να βρο τα δεδομενα που σβιστικαν και ολα κομβλε ελπιζο να βοηθησε η ιστορια μου τουλαχιστον πριν το πετακσετε καδο το χρημμα που ρικσατε αξιζι να ταλεποριθητε λιγο κατα την αποπση μου δεν ξερω αν θα δουλεπσει στο στικακι παντοσ μια χαρα καραδουλεπσε η αλλη λισι ειναι να το εχετε στην usb συνδεδεμενο στο pc και να τρεξετε το σιντι ενκαταστασισ του xp εκει λοιπον που θα εχει ολουσ τουσ δυσκουσ θα εχει και το card reader με την μνημη η το στικ εκει καντε διαγραφη διαμερισματοσ και αμεσοσ νεο διαμερισμα και απλοσ μετα exit μετα σε περιβαλον xp καντε διαμορφοσι και ειστε κομπλε αυτο με το σιντι του xp το εχω τεσταρισμενο ο ιδιοσ ειναι ακομι πιο ευκολο και γρηγορο και πιανη στανταρ εχω σοθη απηρεσ φορεσ. καλη τυχη σε ολουσ :D Edited by malamas
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Που λέτε, ανακάλυψα ένα προγραμματάκι που ξεκλειδώνει κάρτες MMC... Ωραία λέω, το 6600 θα αποκτήσει πάλι μνήμη... Κάνω την όλη διαδικασία, δοκιμάζω την κάρτα, αλλά...

 

 

 

 

Tζίφος! :( H νέα MMC είναι μονόδρομος τελικά...

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Που λέτε, ανακάλυψα ένα προγραμματάκι που ξεκλειδώνει κάρτες MMC... Ωραία λέω, το 6600 θα αποκτήσει πάλι μνήμη... Κάνω την όλη διαδικασία, δοκιμάζω την κάρτα, αλλά...

 

 

 

 

Tζίφος! :( H νέα MMC είναι μονόδρομος τελικά...

 

http://eleashop.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=1007&category_id=82&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&ref=bestprice.gr

 

και ιδου ο μονοδρομος....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...