Jump to content

Sony Xperia T


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι αλλά δεν το βλέπω...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

στην εξερχόμενη κλήση πως απενεργοποιουμε τον γαλάζιο φωτισμό κάτω κάτω ΧΩΡΊΣ να απενεργοποιηθει ο φωτισμός για εισερχόμενα μηνύματα κλήσεις κλπ;
Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα μεταχειρισμενο εβαλα την .205 ροοτ μετα και το τηλεφωνο πεταει! 22.700 antutu και ολα δουλευουν ρολοι! εβαλα και aosp browser το browsing ειναι βουτυρο!!! πιο βουτυρο δεν γινεται! θα δω αν βελτιωθηκε η καμερα και το 1080p video record για συνολικο τεστ!

παντως παιδια πιστευω οτι με την .205 το τηεφωνο τα σπαει και δεν εχει αντιπαλο!! απιστευτο vfm!!!! πιστευω να εχετε και εσεις την ιδια γνωμη!ειμουνα αναμεσα σ αυτο και το μοτο g αλλα δεν μετανοιωσα που το διαλεξα! καλυτερο σε ολα ειναι το sp! προσωπικη γνωμη μου!

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια προτεινετε να αγορασω το sp η το t ?

 

φυσικα το sp φιλε!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει πριν λιγες μερες οτι μου ζεστενεται το κινητο οταν το φορτιζω ανοιχτο.

Αλλαξα φορτιστη και παρατηρω οτι δεν ζεστενεται πλεον.

Το γνησιο φορτιστη χρησιμοποιω παντα.

Μαλλον ο φορτιστης απο το sp τα εφτυσε.

Αυτος τωρα εχει εγγυηση,τι γινεται ?

Link to comment
Share on other sites

Απλα για το sp λενε οτι μετα απο λιγο καιρο κανει επανεκιησεις μονο του και τετια . Αυτο μονο φοβαμαι

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Νο μιζω τα αξεσουαρ εχουν εγγυηση αλλα ειναι λιγοτερης διαρκειας απο την συσκευη (κανα μηνα )

Link to comment
Share on other sites

στην εξερχόμενη κλήση πως απενεργοποιουμε τον γαλάζιο φωτισμό κάτω κάτω ΧΩΡΊΣ να απενεργοποιηθει ο φωτισμός για εισερχόμενα μηνύματα κλήσεις κλπ;

 

εδώ κανεις;

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς όταν μιλάς στην κλήση να μην ανάβει η μπάρα, νομίζω κάπου διάβασα ότι στο τελευταίο firmware γίνεται από μόνο του αυτό που ζητάς, δεν έχω προλάβει να το περάσω όμως να σου πω στα σίγουρα.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει πριν λιγες μερες οτι μου ζεστενεται το κινητο οταν το φορτιζω ανοιχτο.

Αλλαξα φορτιστη και παρατηρω οτι δεν ζεστενεται πλεον.

Το γνησιο φορτιστη χρησιμοποιω παντα.

Μαλλον ο φορτιστης απο το sp τα εφτυσε.

Αυτος τωρα εχει εγγυηση,τι γινεται ?

 

1 χρόνο έχει.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανεις ποιο docking station ειναι συμβατό για ασύρματη φόρτιση στο sp ή δεν υπαρχει κατι τέτοιο; Σκοπεύω να το αγοράσω στις επόμενες ημέρες, γι αυτο και η ερώτηση
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακίδες το sp... Εκτός αν υπάρχει dock με micro usb...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς όταν μιλάς στην κλήση να μην ανάβει η μπάρα, νομίζω κάπου διάβασα ότι στο τελευταίο firmware γίνεται από μόνο του αυτό που ζητάς, δεν έχω προλάβει να το περάσω όμως να σου πω στα σίγουρα.

 

δεν το έχω εγώ το έχει η αδελφή μου με την 205 αναβάθμιση και μου είπε ότι η φωτεινή μπάρα ανάβει σε εξερχόμενη κλήση και δεν θέλει!

Link to comment
Share on other sites

μετα την αναβαθμιση αναβει μολις στο σηκωνει ο αλλος και μετα απο 2-3 δευτερα κλεινει μονο του.Δεν ειναι οπως πριν που ηταν ανοιχτο κατα την ολη διαρκεια της κλησης
Στου κωφού την πόρτα , πάρε την πόρτα και φύγε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προσπαθησα να κατεβασω το twoelroot αλλα το antivirus το βγαζει υποπτο και το διαγραφει. μηπως δεν ειναι τοσο αθωο και ειναι σαν τα kingo και vroot?

 

το eset τωρα δενβγαζει τιποτα , δες το ξανα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προσπαθησα να κατεβασω το twoelroot αλλα το antivirus το βγαζει υποπτο και το διαγραφει. μηπως δεν ειναι τοσο αθωο και ειναι σαν τα kingo και vroot?

 

Γιατι χρησιμοποιειτε antivirus ρε παιδια??

Υποθέτω ότι εννοούν στον υπολογιστή το antivirus

 

Απλα για το sp λενε οτι μετα απο λιγο καιρο κανει επανεκιησεις μονο του και τετια . Αυτο μονο φοβαμαι

 

 

Νο μιζω τα αξεσουαρ εχουν εγγυηση αλλα ειναι λιγοτερης διαρκειας απο την συσκευη (κανα μηνα )

Άστους να λένε. Μια χαρά είναι το κινητό.

Ένα χρόνο έχουν τα αξεσουάρ.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γνωμη εχεται για το xperia t σε ασπρο ??

 

οτι θα γινει μαυρο σε μερικους μηνες..

Περα απο την πλακα, το ειχα δει βιτρινας μια φορα 2 μηνων (περισυ οταν κυκλοφορησε στο πλαισιο Γλυφαδας) και πραγματικα ξενερωσα γιατι ηταν πολυ καινουριο για να δειχνει τοσο παλιο..

Ειναι αυτο το ματ το πλαστικο που κραταγε τη βρωμια, δεν θα το συνιστουσα αν και με ετρωγε και μενα..

Στο μαυρο παντως μετα απο 1,5 χρονο ειναι αστερι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το μαύρο είναι χάλια σε αυτή την συσκευή γιατί το μπροστά και το πίσω μέρος έχουν διαφορετική απόχρωση...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

http://motoringcrunch.com/news/sony-xperia-phones-to-get-exclusive-4-4-3-kitkat-features/10018444/

 

Σε αυτο το αρθρο λεει οτι το SP θα παρει την 4.4.2 αλλα δε το εχω δει πουθενα αλλου ,οποτε μην χαιρομαστε τζαμπα.

Ας ασχοληθουμε με την .205 προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τι γνωμη εχεται για το xperia t σε ασπρο ??

 

 

εγω σε γκρι μεταλλικο το εχω εδω και ενα χρονο και ειναι σε αψογη κατασταση. για το ασπρο που το ειχα ψαξει καινουργιο ειναι αρκετα εντυπωσιακο αλλα μαζευει ευκολα την βρωμια-κιτρινιλα οπως λενε και τα παιδια

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω θα πω πως ευτυχώς καθαρίζει πολύ εύκολα... Να το πάρεις αξίζει, είναι πολύ πιο όμορφο από το μαύρο...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχω θα πω πως ευτυχώς καθαρίζει πολύ εύκολα... Να το πάρεις αξίζει, είναι πολύ πιο όμορφο από το μαύρο...

 

εκτός από όμορφο έχει καλή κάμερα και δεν κολλάει το Τ

Link to comment
Share on other sites

εκτός από όμορφο έχει καλή κάμερα και δεν κολλάει το Τ

 

Ως κάτοχος δηλώνω ότι η κάμερά του μπροστά στο lumia 925 π.χ είναι άθλια. Όσο για ταχύτητα εμένα σέρνεται κανονικά...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ως κάτοχος δηλώνω ότι η κάμερά του μπροστά στο lumia 925 π.χ είναι άθλια. Όσο για ταχύτητα εμένα σέρνεται κανονικά...

 

αν και δεν εχω δοκιμασει το Lumia, Θεωρω οτι στο ανδροιδ το Τ ειναι πολυ καλυτερο απο το αντιστοιχο S3..

Τωρα αν ο φιλος δεν εχει προβλημα να παει σε wp, το 925 σιγουρα ειναι μια καλη επιλογη..

Η ταχυτητα του Τ επεσε με την τελευταια αναβαθμιση αλλα δεν σερνεται..ομως σιγουρα δεν εχει την αμεση αποκριση που εχουν οι ναυαρχιδες ή τα wp..

Οσο για την καμερα, ειναι αρκετα καλη, αλλα ισως το nokia να ειναι πολυ καλυτερο αν σκεφτω οτι γενικως στο θεμα καμερας ειναι πολυ μπροστα οι συσκευες της. Προσωπικα λοιπον θα επαιρνα το Τ αν δεν ηθελα wp, αν παλι δε με ενοχλουσαν θα πηγαινα σε 925, αν και ειναι 60 ευρω πιο ακριβο!

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο εμένα μου έχουν δώσει νέο κινητό και πάλι δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος... Επιπλέον και το παλιό και το καινούριο όταν ανοίγω τις ταινίες μπλεδίζει όλη η οθόνη...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia T

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...