Jump to content

Προβλημα εισερχομενης κλησης


CyberDeViLZ
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την στιγμη που με καλουν σε αυτους δειχνει οτι χτυπαει μια φορα και μετα λεει οτι ειμαι κατηλημενος ενω σε εμενα δεν κανει τπτ αλλα στις κλησεις δειχνει τον αριθμο που με καλεσε,τι μπορει να φταιει? μηνυματα δεχομαι κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιημένη τη λίστα απόρριψης κλήσεων στη συσκευή σου και αυτόματα αποκλείει τις εισερχόμενες κλήσεις. Απενεργοποίησε τη λειτουργία λοιπόν.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιημένη τη λίστα απόρριψης κλήσεων στη συσκευή σου και αυτόματα αποκλείει τις εισερχόμενες κλήσεις. Απενεργοποίησε τη λειτουργία λοιπόν.

Αυτό συμβαίνει, ψάξε τις ρυθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

κανε και μια δοκιμη οταν τελειωσεις ολα αυτα

 

Δοκίμασε ##002# και πληκτρο κλησης!

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Την στιγμη που με καλουν σε αυτους δειχνει οτι χτυπαει μια φορα και μετα λεει οτι ειμαι κατηλημενος ενω σε εμενα δεν κανει τπτ αλλα στις κλησεις δειχνει τον αριθμο που με καλεσε,τι μπορει να φταιει? μηνυματα δεχομαι κανονικα.

Εγώ αγόρασα ένα ZTE V889M και έχω το ίδιο πρόβλημα, μόνο που εμένα δεν το βγάζει στις κλήσεις αλλά μου στέλνει ένα μήνυμα ότι με καλούσε πχ. ο 698χχχχχχχχχ ενώ ήμουν κατειλημμένος. Τη λίστα απόρριψης κλήσεων όσο και αν έψαξα, στο android 4 που έχει, δεν τη βρήκα. Εσύ έλυσες το πρόβλημά σου; Αν ναι, πώς;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ αγόρασα ένα ZTE V889M και έχω το ίδιο πρόβλημα, μόνο που εμένα δεν το βγάζει στις κλήσεις αλλά μου στέλνει ένα μήνυμα ότι με καλούσε πχ. ο 698χχχχχχχχχ ενώ ήμουν κατειλημμένος. Τη λίστα απόρριψης κλήσεων όσο και αν έψαξα, στο android 4 που έχει, δεν τη βρήκα. Εσύ έλυσες το πρόβλημά σου; Αν ναι, πώς;

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ !Εσύ βρήκες καμία λυση άλλη; Εγώ τα έχω πάρει και είμαι για να το επιστρέφω !!!

Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ !Εσύ βρήκες καμία λυση άλλη; Εγώ τα έχω πάρει και είμαι για να το επιστρέφω !!!

 

Κάντε και οι 2 μια επαναφορά και δείτε.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα παιδια βρεθηκε καποια λυση;;;;;;;;; το ιδιο εχω παθει και εγω σε ενα zte v889m αγορασμενο απο minideal...ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

κανένα νέο? τυχαία έπεσα πάνω στο θέμα γτ το κανει κ μενα το blade v.

 

update: το βρηκα, ολα οκ

Edited by shadowman1480
update
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
κανένα νέο? τυχαία έπεσα πάνω στο θέμα γτ το κανει κ μενα το blade v.

 

update: το βρηκα, ολα οκ

πες τη βρηκες

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...