Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:rolleyes: παρακαλω πολυ;)

 

Υ.Γ.μην ζητας συγνωμη,δεν εγινε και τιποτα.απλα για μεγαλυτερη διευκολυνση δικη σου το ειπα.

 

εγινε. 1 ακομα ερωτηση παω να δω τα αρχεια σου sto pathfinder και δεν δουλευει απλως στο λεω για να ξες

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγινε. 1 ακομα ερωτηση παω να δω τα αρχεια σου sto pathfinder και δεν δουλευει απλως στο λεω για να ξες

το ειδα αλλα ειναι γενικοτερο το προβλημα με ολα τα briefcase στο pathfinder.προσπαθησα να μπω και σε αλλα και δεν μπαινει.

ευτυχως εχω μπακαπ ολα τα αρχεια εκει και αν χρειαστει τα ξανανεβαζω:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Εϊμαι κάτοχος ενός Siemens CX70 εδώ και 10 μήνες και μπορώ να πώ ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό αυτό.

 

Σήμερα έμαθα ότι στην Cosmote που έχω συμβόλαιο, η επίδότηση συσκευής μου είναι 90€ και επιθυμώ να αγοράσω το Κ700i.

 

Πράγματι, βρήκα - το τελευταίο στη Θεσ/νίκη ίσως - Κ700i από Cosmote και αύριο το παραλαμβάνω.:cool:

 

Όσο κι άν προσπάθησα, δεν κατάφερα παρά να διαβάσω περίπου 30-40 σελίδες αυτού του θέματος. Τελικά, κατά την εμπειρία σας μετά από την χρήση του εν λόγω κινητού, αξίζει η "αναβάθμιση" από το Siemens CX70 στο Κ700i ή μιά από τα ίδια θα είναι??

 

ΥΓ: Ελπίζω να μην εξόργισα τους υπόλοιπους που ψάχνουν και δεν βρίσκουν Κ700i στη Θεσ/νίκη:worry:

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

μακρυα απ'αυτον τον bluetooth adaptor που ειπες παραπανω.εγω και τσαμπα να μου τον δειναν,εγω δεν θα τον επαιρνα.:)

επισης εαν θες καλο bluetooth adaptor και δοκιμασμενο ειναι ΑΥΤΟΣ;)

 

 

Paidia :help: ayto to Bluetooth to kserei kaneis???

Bluetooth_photo

 

Kalo einai??? Aksizei na to agorasei kaneis???

:respect:

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Paidia :help: ayto to Bluetooth to kserei kaneis???

Bluetooth_photo

 

Kalo einai??? Aksizei na to agorasei kaneis???

:respect:

φανταζομαι οτι ειναι καλος.ολοι οι bluetooth adaptor εκτος απο τους ma-670...και γενικοτερα της mobile action ειναι μια χαρα και δουλευουν αψογα.

παρε οτι θελεις εκτος απο mobile action .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μόλις παρέλαβα το κινητό K700i και το έβαλα για 1η φόρτιση. Στο εγχειρίδιο γράφει 4 ώρες, εσείς πόσο το αφήσατε την 1η φορά??

 

 

...τα βρήκα μόνος μου παιδιά μετά από ψάξιμο.....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μόλις παρέλαβα το κινητό K700i και το έβαλα για 1η φόρτιση. Στο εγχειρίδιο γράφει 4 ώρες, εσείς πόσο το αφήσατε την 1η φορά??

 

 

...τα βρήκα μόνος μου παιδιά μετά από ψάξιμο.....

καλησπερα.εγω προσωπικα το φορτισα κοντα στις 5 ωρες αλλα το αφηνα να ξεφωρτισει πληρως και επειτα να το εβαζα παλι για φορτιση.αυτο συνεχιστηκε για ακομη 4-5 φορτισεις και μετα απο 20 μηνες μαζι του εχω να πω οτι η μπαταρια του κρατιεται ακομη ΚΑΛΑ και το κινητο στην κυριολεξια το εχω ******!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πουθενά το κινητό!! Μου είχαν υποσχεθεί σήμερα να το παραλάβω.

Θα πάρω το sharp gx25 και ας είναι vodafone live... Τα νεύρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει πουθενά το κινητό!! Μου είχαν υποσχεθεί σήμερα να το παραλάβω.

Θα πάρω το sharp gx25 και ας είναι vodafone live... Τα νεύρα μου!

Το μόνο καλό είναι η οθόνη του, κατά τα άλλα είναι η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με το Κ700...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Θα ψάξω πάλι τότε λίγο αύριο αλλά μου φαίνεται περίεργη η κατάσταση...

Πήρα στη σονυ και μου είπαν ότι το διαθέτουν κανονικά αλλά περιέργως έχει εξαφανιστεί απο παντού!

Link to comment
Share on other sites

Θα ψάξω πάλι τότε λίγο αύριο αλλά μου φαίνεται περίεργη η κατάσταση...

Πήρα στη σονυ και μου είπαν ότι το διαθέτουν κανονικά αλλά περιέργως έχει εξαφανιστεί απο παντού!

:rolleyes: με τοσα νεα κινητα που εχει βγαλει η sony ericsson το τελευταιο διαστημα δεν ειναι λογικο να προωθει τα νεα της κινητα και τα παλια να τα εχει στοκ σε πολυ περιορισμενες ποσοτητες.

παντως παρε κατι αλλο.το sharp gx25 ειναι μαπα:X

παρε το z520i και δεν θα χασεις:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άρα είμαι αρκετά τυχερός εγώ που βρήκα K700i με μόλις 2 μέρες ψάξιμο έτσι??

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Άρα είμαι αρκετά τυχερός εγώ που βρήκα K700i με μόλις 2 μέρες ψάξιμο έτσι??

:rolleyes: στον φιλο παραπανω πεσ'το που ειναι απο την Θεσ/νικη και ψαχνει για κινητο εδω και μερες!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Xμ, έλεγξα το κινητό και έχει αυτό το λογισμικό: R2CA001

 

Τελευταίο είναι?? Θέλει αναβάθμιση μήπως?

 

Ανοικτή ακρόαση πώς κάνουμε, με ποιό πλήκτρο δηλ?

 

ΥΓ: Κατέβασα και αυτά τα προγράμματα....αλλά δεν ξέρω ακόμα πώς να τα χρησιμοποιήσω....θα μάθω με τον καιρό:

1) ImageEditor 2.11.6b

2) FileManager 2.6.6.0

3) Update Service 2.2.13.7b

4) MyPhoneExplorer 1.3.3

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Xμ, έλεγξα το κινητό και έχει αυτό το λογισμικό: R2CA001

 

Τελευταίο είναι?? Θέλει αναβάθμιση μήπως?

 

Ανοικτή ακρόαση πώς κάνουμε, με ποιό πλήκτρο δηλ?

 

ΥΓ: Κατέβασα και αυτά τα προγράμματα....αλλά δεν ξέρω ακόμα πώς να τα χρησιμοποιήσω....θα μάθω με τον καιρό:

1) ImageEditor 2.11.6b

2) FileManager 2.6.6.0

3) Update Service 2.2.13.7b

4) MyPhoneExplorer 1.3.3

Oχι δεν χρειαζεται αναβαθμιση.ειναι η τελευταια εκδοση που εχεις!

ανοικτη ακροαση κανεις..πατωντας το joystic μεσα ενω βρισκεσαι σε κληση.

κατευθειαν πατωντας'το μεσα εμφανιζεται η ανοιχτη ακροαση και επισης και η χογραφηση.

ενα πολυ καλο site με πολυ free download για το k700i ειναι αυτο.

εχε'το υποψην;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα, το βρήκα!!

 

Το πήρα πριν λίγο 167 τελική. Ομως είναι TIM brand.

Εχει λέτε καμιά διαφορά;; Στο σερβις μου είπαν ότι τα τιμ είναι ολόιδια με τα σκετα. Οχι σαν τα vodafone. Σωστό ή την πάτησα;;

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα, το βρήκα!!

 

Το πήρα πριν λίγο 167 τελική. Ομως είναι TIM brand.

Εχει λέτε καμιά διαφορά;; Στο σερβις μου είπαν ότι τα τιμ είναι ολόιδια με τα σκετα. Οχι σαν τα vodafone. Σωστό ή την πάτησα;;

Καλορίζικο φιλαράκι!

Όπως ακριβώς στο είπαν... Το μόνο που έχει είναι το σηματάκι της ΤΙΜ, κατά τ' άλλα είναι όπως ακριβώς και τα unbranded...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!!

Προφανώς το σηματάκι δεν θα μπορέσω να το βγάλω ε;

 

Πολλές δυνατότητες έχει. Εχω να ρίξω πολύ διάβασμα στο φορουμ...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!!

Προφανώς το σηματάκι δεν θα μπορέσω να το βγάλω ε;

Είναι κολλημένο κάτω κάτω, εκεί που κανονικά έχει το QuickShare;

Αφαιρείται εύκολα με αιχμηρό αντικείμενο, αλλά δε στο συνηστώ καθώς μετά θα φαίνεται άσχημα... Εκτός κι αν βρεις το κανονικό αυτοκόλλητο, αλλά μου φαίνεται λιγάκι δύσκολο να βρεθεί πλέον...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Oχι δεν χρειαζεται αναβαθμιση.ειναι η τελευταια εκδοση που εχεις!

ανοικτη ακροαση κανεις..πατωντας το joystic μεσα ενω βρισκεσαι σε κληση.

κατευθειαν πατωντας'το μεσα εμφανιζεται η ανοιχτη ακροαση και επισης και η χογραφηση.

ενα πολυ καλο site με πολυ free download για το k700i ειναι αυτο.

εχε'το υποψην;)

 

Καλησπέρα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις φίλε μου....είμαι rookie, τί να κάνουμε:cool:

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Πολλές δυνατότητες έχει. Εχω να ρίξω πολύ διάβασμα στο φορουμ...

Έχει πάρα πολλές και για όλες αυτές η τιμή που το αγόρασες είναι εξαιρετική...

Λοιπόν ξεκίνησε να διαβάσεις τις σελίδες αυτού του thread!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις φίλε μου....είμαι rookie, τί να κάνουμε:cool:

και γω καποτε στην ιδια θεση ημουν:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...