Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λοιπον, καταρχην μην ορματε :!: , δεν τα βαζω με κανεναν, απλα να πω τον πονο μου ηθελα ο ανθρωπος. κατα δευτερον απο τι βλεπω επρεπε να κανω την αρχη. δεν ειμαι ο μονος :!: που εχει αυτο το προβλημα στο κινητο του αρα μη με βγαζετε τρελο! απο κει και περα το κινητο μου δεν το εχω ουτε για game boy :!: ουτε για playstation :!: ουτε xbox :!: η οτιδηποτε αλλο! κοντευω να κλεισω τον εναν χρονο και αμφιβαλω αν εχω παιξει ποτε καθολου παιχνιδια στο κινητο και στο κατω κατω ακομα κ αν επαιζα δεν νομιζω οτι θα χρησιμοποιουσα το joystick γιατι τα υπολοιπα πληκτρα βολευουν καλυτερα :!: και απο κει και περα μου λετε να μην το κανω θεμα, οκ δε λεω, δεν ηξερα οτι μπορουν να σου αντικαταστησουν το joystick γιατι εχω ρωτησει και μου εχουν πει οτι δεν μπορουν να κανουν τπτ αλλο απτο να μου δωσουν καινουριο το οποιο δεν παιζει γιατι το κιν μου εχει τα παντα μεσα. τελος απο το joystick μου δουλευει με δυσκολια το κεντρο ακομα πιο δυσκολα το δεξια και σχεδον ποτε το κατω. φαντασου λοιπον να εισαι στα μηνυματα, να θεσ να διαβασεις το δευτερο μηνυμα και να χρειαστει να τα περασεις ολα με το πανω για να φτασεις στο δευτερο? ωραιο ε???????

panto me thn egguhsh sou sto germano kai 8a sou to kanoun!!prwths fora einai pou xalaei???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν το θέλεις το κινητό σου άλλο, μήπως θα μπορούσες να μου το χαρίσεις πριν το πετάξεις και το κάνεις κομμάτια;
Link to comment
Share on other sites

jup, πρωτη φορα. αν ηταν δευτερη θα το χα βαλλει δολωμα για τα ψαρια.... η εγγυηση ειναι ενας χρονος ετσι? να παω να ταλλαξω τοτε να τελειωνουμε. ποσο να μου το κρατησουν??

 

soiratken sorry αλλα δεν θα ηθελα να χασω την ευχαριστηση του να το εκδικηθω.......... :D

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση έγινε 2 χρόνια για όλα τα SE ;)
http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

24 Μήνες Εγγύηση

σε όλα τα κινητά τηλέφωνα Sony Ericsson

H Sony Ericsson Mobile Communications Hellas ΑΕ ανακοινώνει σήμερα ότι από την 1η Ιουνίου 2005 θα προσφέρει 24 μήνες εγγύηση για όλα τα κινητά της τηλέφωνα που θα πωλούνται σε καταναλωτές εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης και θα επιστρέφονται για επισκευή στα Κέντρα Εξυπηρέτησης Πελατών στην Ελλάδα και την Κύπρο. Όλοι οι υπόλοιποι όροι της εγγύησης παραμένουν ίδιοι.

 

Αυτή η παροχή αντικατοπτρίζει τη δέσμευση της Sony Ericsson να μεγιστοποιεί την ικανοποίηση των καταναλωτών, ενισχύοντας ακόμη περισσότερο την ήδη υψηλού επιπέδου υποστήριξη που προσφέρει.

 

Η Sony Ericsson δημιουργεί και προσφέρει προϊόντα υψηλών προδιαγραφών που πρωτοστατούν στις προτιμήσεις των χρηστών. Η βαθεία συναίσθηση ευθύνης απέναντι στους καταναλωτές της, οδηγεί τη Sony Ericsson στο να επιδιώκει διαρκώς την κάλυψη των αναγκών τους με τον πληρέστερο δυνατό τρόπο.

 

Για τα αξεσουάρ η εταιρία θα εξακολουθεί να προσφέρει 12 μήνες εγγύηση.

 

αρα μονο για οσους εχουν αγορασει συσκευή μετα την 1/6/2005

Link to comment
Share on other sites

jup, πρωτη φορα. αν ηταν δευτερη θα το χα βαλλει δολωμα για τα ψαρια.... η εγγυηση ειναι ενας χρονος ετσι? να παω να ταλλαξω τοτε να τελειωνουμε. ποσο να μου το κρατησουν??

 

soiratken sorry αλλα δεν θα ηθελα να χασω την ευχαριστηση του να το εκδικηθω.......... :D

emena 5 meres mou to eixan krathsei!!

Link to comment
Share on other sites

ολα meaning αυτα που αγοραζει ο κοσμος απο τωρα η και πιο παλια??

24 Μήνες Εγγύηση σε όλα τα κινητά τηλέφωνα Sony Ericsson θα ισχυει για οσους εχουν αγορασει συσκευή μετα την 1/6/2005.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να το λαμβανουν υποψη τους και στην Κυπρο και να μην κανουν πως τπτ δεν συμβαινει!!
http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να το λαμβανουν υποψη τους και στην Κυπρο και να μην κανουν πως τπτ δεν συμβαινει!!

 

δεν νομιζω..και για την κυπρο θα ισχυει η εγγυηση,εκτος και αν πεσεις θυμα γραφειοκρατιας :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ελπιζω να μην χρειαστει ποτε να εκμεταλλευτω την εγγυηση επιδη εδω η εγγυηση (αν δεν εισαι τυχερος 1/100 δλδ)....ειναι ασ'το καλυτερα

 

edit:

BTW υπαρχει τροπος να χρησιμοποιω το Κ700 χωρις την SIM??

Πρωτα για ενα κωδικο ακουσα!

Κανενας κωδικος που να κανει σαν restart υπαρχει?

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

οχι,για ακομη μια "ραδιο-αρβυλα" προκειται.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο, υπηρχε ενα thread που ελεγε πως οι παλιοι οι φορτιστες ειναι καλυτεροι, επιδη φορτζιουν πιο αργα!

Εμενα αυτος του Τ68i λεει 5.1V και ο αλλος 4.9V του Κ700!

Πιος ειναι ο καλυτερος τλκ? :S

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ακουσα απο καποιον οτι θα υπαρχει ενισχυμενη μπαταρια μεγαλυτερης χωρητικοτητας!!Ισχυει κατι τετοιο ???

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο, υπηρχε ενα thread που ελεγε πως οι παλιοι οι φορτιστες ειναι καλυτεροι, επιδη φορτζιουν πιο αργα!

Εμενα αυτος του Τ68i λεει 5.1V και ο αλλος 4.9V του Κ700!

Πιος ειναι ο καλυτερος τλκ? :S

 

ναι ισχυε αυτο αλλα για τα πρωτα φορτισματα,εως οτου παρει η μπαταρια τα "πανω" της.εγω χρησιμοποιω φορτιστη απο ενα τ66 παλιο και το κινητο και με την τελευταια αναβαθμιση κραταει χαλαρα γυρω στις 3 μερες,χωρις παιχνιδια ομως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραια! εμενα με την R2AE003 διαρκει περιπου 1,5-2 μερες με ελαχιστα χρηση παιχνιδιων!

Υποτιθετε η R2AE003 εχει ξεπερασμενο το προβλημα μπαταρια και εμενα μου δειχνειτην μια φαση μια ενδειξη και μετα απο λιγο αλλη! Βεβαια οχι παντα και ουτε συνεχομενα

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ακουσα απο καποιον οτι θα υπαρχει ενισχυμενη μπαταρια μεγαλυτερης χωρητικοτητας!!Ισχυει κατι τετοιο ???

 

Δεν εχω ακουσει κατι τετοιο! :wacko:

Αλλα αν σουι πει και για επεκταση μνημης στο Κ700 τοτε... :p ;)

δεν υπαρχει περιπτωση για μπαταρια

http://www.telecyprus.com/images/stories/telecyprus_logo_small_news.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω και γω μια ερώτηση για ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω.

Αναβάθμισα πρόσφατα το Κ700 μου στην τελευταία έκδοση λογισμικού (R2AY)και απο τότε αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: Οταν ακούω ραδιόφωνο δεν μπορώ να το βάλω να ακούγεται απο το ηχείο του τηλεφώνου, το speaker. Οταν επιλέγω την αντίστοιχη επιλογή, το μόνο που συμβαίνει είναι να κόβεται ο ήχος απο το αριστερό ηχείο του handsfree και να ακούω μόνο απο το δεξί, το ηχείο όμως δεν λειτουργεί! Αντιστοιχα, οταν επιλέγω την απενεργοποίηση του ηχείου, ακούω κανονικά απο το handsfree, stereo ηχο. Το έχει αντιμετωπίσει κανείς αυτό? Οχι τίποτα άλλο, αλλά η εγγύηση μου λήγει σε 15 μέρες, οπότε πρέπει να βιαστώ....

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ωραια! εμενα με την R2AE003 διαρκει περιπου 1,5-2 μερες με ελαχιστα χρηση παιχνιδιων!

Υποτιθετε η R2AE003 εχει ξεπερασμενο το προβλημα μπαταρια και εμενα μου δειχνειτην μια φαση μια ενδειξη και μετα απο λιγο αλλη! Βεβαια οχι παντα και ουτε συνεχομενα

 

Κι εμένα τόσο μου κρατάει με την R2AE, περίπου 1.5 μέρα, με μέτρια χρήση. Θα μπορούσαν να κάνουν κάτι καλύτερο για τη μπαταρία, γιατί είναι το μόνο πρόβλημα που έχω με ένα κατά τ'άλλα άψογο τηλέφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα τόσο μου κρατάει με την R2AE, περίπου 1.5 μέρα, με μέτρια χρήση. Θα μπορούσαν να κάνουν κάτι καλύτερο για τη μπαταρία, γιατί είναι το μόνο πρόβλημα που έχω με ένα κατά τ'άλλα άψογο τηλέφωνο.

 

Τι γίνεται ρε παιδιά; το δικό μου, που το έχει ο αδερφός μου πλέον, 1 χρόνου και κάτι, με μέτρια χρήση, βγάζει άνετα 3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...