Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που μπορω να βρω καποιο θεμα της ΑΕΚ?

 

 

__________________

 

 

 

ΑΛΛΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

 

 

Για κοιτα εδω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=34949&perpage=20&pagenumber=34

Ο εξυπνος ανθρωπος παραδεχεται παντα το λαθος του, ο πονηρος βρισκει δικαιολογιες αλλα ο βλακας παντα επιμενει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος CASH (19 Δεκ. 2004 , 06:27)

 

Που μπορω να βρω καποιο θεμα της ΑΕΚ?

 

 

__________________

 

 

 

ΑΛΛΗ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

 

 

Για κοιτα εδω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=34949&perpage=20&pagenumber=34

 

Eυχαριστω πολυ συναρρωστε!!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ ένας νέος και ευτυχής κάτοχος του Κ700, και θέλω να μάθω άν γίνεται να ελαχιστοποιήσουμε το ραδιόφωνο,και να γράψουμε πχ ένα SMS
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (19 Δεκ. 2004 , 23:27)

 

Είμαι και εγώ ένας νέος και ευτυχής κάτοχος του Κ700, και θέλω να μάθω άν γίνεται να ελαχιστοποιήσουμε το ραδιόφωνο,και να γράψουμε πχ ένα SMS

 

 

Πας στις επιλογές και πατάς "Ελαχιστοποίση".

Για περισσότερες λεπτομέρειες και πληροφορίες δες και το "Εγχειρίδιο χρήσης" ;)

multiΠέτρος
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (19 Δεκ. 2004 , 02:19)

 

Το bluetooth hands-free του κινητού (το οποίο για όσους δεν το ξέρουν δίνει δώρο η ΤΙΜ μέσα στα Χριστούγεννα με αγορά Κ700) παίζει ραδιόφωνο/mp3;

 

 

ποιο bluetooth δινει δωρο?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (19 Δεκ. 2004 , 23:43)

 

ποιο bluetooth δινει δωρο?

 

 

To επίσημο της SE.

Στα καταστήματα ΤΙΜ περιλαμβάνεται σε κάθε πακέτο Κ700 όπως διευκρίνησα σήμερα που πήγα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να το βρω να στο δείξω.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (19 Δεκ. 2004 , 23:45)

 

Εμένα δεν μου το είχε σαν επιλογή το "ελαχιστοποίηση", όταν παίζει ΜΡ3 την έχει

 

 

Αποκλείεται!

Είναι, το "ελαχιστοποίηση" η πρώτη επιλογή της καρτέλας που εμφανίζεται όταν πατάς "Επιλογές"

(με το δεξί softkey).

 

:confused:

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

οκ θα το ξανακοιτάξω...γιατί έχω βάλει κάποια themes και ίσως να υπάρχει πρόβλημα

 

Γιατί το handsfree έχει ένα μικρό καλώδιο για το ένα αυτί και ένα μεγάλο για το άλλο...εσάς σας βολεύει;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (20 Δεκ. 2004 , 00:07)

 

οκ θα το ξανακοιτάξω...γιατί έχω βάλει κάποια themes και ίσως να υπάρχει πρόβλημα

 

Γιατί το handsfree έχει ένα μικρό καλώδιο για το ένα αυτί και ένα μεγάλο για το άλλο...εσάς σας βολεύει;;;

 

 

Να σου πω την αλήθεια φίλε μου, όχι, αλλά ίσως είναι καλύτερη η θέση του μικροφώνου, που βρίσκεται δηλαδή πιο κοντά στο στόμα.

 

Ειδικά όταν το φοράω στο αυτοκίνητο, έχω στο αυτί μονάχα το ακουστικό με το μακρύ καλώδιο, διότι το άλλο όταν στρέφω στις διασταυρώσεις μου φεύγει!!! :p

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (20 Δεκ. 2004 , 00:07)

 

Γιατί το handsfree έχει ένα μικρό καλώδιο για το ένα αυτί και ένα μεγάλο για το άλλο...εσάς σας βολεύει;;;

 

Βολεύει,απλά πέρνα το μεγάλο καλώδιο πίσω από το λαιμό σου,κι όχι να κρέμεται μπροστά. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NiCkOs_gr (20 Δεκ. 2004 , 00:17)

 

ναι είναι και αυτή μια άποψη...

 

έχει βγει και άλλο handsfree με ίσα καλώδια?

 

 

Γνήσιο στερεοφωνικό SE δεν νομίζω.

Μια καλή λύση, για ομιλία και μόνο είναι το κλασικό μονοφωνικό handsfree.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kost1kis (13 Δεκ. 2004 , 19:26)

 

exo to k700i kai to koympaki pou klini to kin exi ena kokkino fotaki, ayto to kokkino fos anavi opote theli.

mpori i mpataria na eine fortismeni alla ayto anavi, eno alles fores den anavi katholou.

ti eine ayto to fotaki telika;;;

anavi mono kokkino, exei kai allo xroma;;;

eyxaristo

 

 

Στο δικό μου κινητό, ανάβει μόνο όταν η ρέβδος της μπαταρίας γίνει κόκκινη.

Χρώμα άλλο δεν έχει. Έχω παρατηρήσει να φωτίζεται πράσινα όταν χειρόζομαι το κινητό, αλλά πρέπει να παίρνει το φως αυτό από την οθόνη. Δεν είναι δηλαδή από led όπως όταν αναβοσβίνει κόκκινα.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos (20 Δεκ. 2004 , 00:01)

 

ποιο μοντελο?η ερικσον εχει 10 μοντελα

 

 

Δε λέει ποιό μοντέλο είναι αλλά μοιάζει πιο πολύ από όλα με αυτό: http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp4_loader&php=php1_10188&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10188

Η αξία του πάντως λέει ότι είναι 112€.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Sotos2311 (20 Δεκ. 2004 , 00:47)

 

Ρε παιδιά πως κάνω zoom 4χ? Δεν το βρίσκω πουθενά!

 

 

Zoom 4x υποστιρίζει μόνο για την ανάλυση 160 Χ 120 pixels.

Εφάρμοσε αυτή την ανάλυση και για να ζουμάρεις κίνησε πάνω το joystick, το αντίθετο (κάτω δηλαδή για να ξεζουμάρεις).

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά προσπαθώ να απαντήσω σε κλήση με το κουμπάκι του Hands Free αλλά δεν τα καταφέρνω.

Εχω δοκιμάσει και "Απάντηση Κλήσεων" και κανονική και με κάθε πλήκτρο.

Επίσης στο τύπο Hands Gree δέχεται μόνο Πλήρες. Το βασικό μου το βγάζει Μή διαθέσιμο.

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amanar (20 Δεκ. 2004 , 10:17)

 

Ρε παιδιά προσπαθώ να απαντήσω σε κλήση με το κουμπάκι του Hands Free αλλά δεν τα καταφέρνω.

Εχω δοκιμάσει και "Απάντηση Κλήσεων" και κανονική και με κάθε πλήκτρο.

Επίσης στο τύπο Hands Gree δέχεται μόνο Πλήρες. Το βασικό μου το βγάζει Μή διαθέσιμο.

Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει?

 

 

Αν μιλάμε για το original handsfree που περιέχεται στη συσκευασία, Φυσιολογικό είναι να σου βγάζει το "πλήρες".

Όσο για το πρόβλημά σου: Μήπως έχεις βάλει αυτόματη απάντηση και πατώντας εσύ το κουμπάκι κλείνεις την ήδη ανοιχτή γραμμή;

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Οχι.

Εχω δοκιμάσει Αυτόματη, Με κάθε πλήκτρο και κανονική. Δεν γίνεται τίποτα.

Οταν όμως πατώ το κουμπάκι του Hands Free σε άσχετη φάση το τηλέφωνο φωτίζεται. Λειτουργεί δηλαδή κάτι. Πάει κάποιο σήμα στο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amanar (20 Δεκ. 2004 , 12:52)

 

Οχι.

Εχω δοκιμάσει Αυτόματη, Με κάθε πλήκτρο και κανονική. Δεν γίνεται τίποτα.

Οταν όμως πατώ το κουμπάκι του Hands Free σε άσχετη φάση το τηλέφωνο φωτίζεται. Λειτουργεί δηλαδή κάτι. Πάει κάποιο σήμα στο τηλέφωνο.

 

 

Όταν το πατάς σε άσχετη φάση πρέπει να φωτίζεται.

Αν το πατήσεις παρατεταμένα ενεργοποιείται η φωνιτική κλήση.

Και κανονικά όταν σε καλούν πατώντας το "ανοίγεις" τη γραμμή.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...