Jump to content

Sony Ericsson K700i


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Didimos ( 2 Αύγ. 2004 , 16:55)

Ψυχραιμία παιδιά . . . :)

Δεν έγινε και τίποτα

Μάλλον , πιθανόν , ίσως , ο φίλος ο PAOKARAs45 να ήταν λίιιιγο απότομος.

Ναι... όντως..., καμια φορά.... ξέρετε.... είμαι... λίιιιιγο...@$@#!!!!!

Δεν φταίω εγώ....! Ο Ήλιος..., Η Ζέστη απ' τα κεριά..., τα λόγια του παπά!

***********************

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper ( 2 Αύγ. 2004 , 18:43)

Ρε παιδες για πειτε αν συμβαινει και σε εσας. Προσπαθω να στειλω ενα θεμα μεγεθους 263 ΚΒ με το ΜΑ-700 BLUETOOTH. Βγαζει μηνυμα οτι ειναι πολυ μεγαλο και δεχεται μεχρι 250 ΚΒ. Το ιδιο και σε εικονα, δεχεται μεχρι 50 ΚΒ. Μπορει καποιος να ......

Άν και δεν έχω το συγγεκριμένο, μυρίζομαι κάποια ρύθμιση στους drivers. Μεχρι να σου απαντήσει κάποιος στα σίγουρα, σκάλισε τους λίγο!

***********************

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος memix ( 3 Αύγ. 2004 , 00:20)

Ισως εσυ πρεπει να να προσεχεις τι γραφεις πριν κανεις post.!!

Αν διαβαζες προσεκτικα αυτα που εγραψα θα δεις οτι μιλαω για τήν τελευταια αναβαθμιση και οχι για αυτη που κυκλοφορει εδω και δυο εβδομαδες.Επισης αναφερω και πηγη απο που το διαβασα και θα μπορουσες και μονος σου να πας και να το διαβασεις.

Και αν προσεχες και λιγο παραπανω θα εβλεπες οτι το τελος γραφω ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ με τροπο ειρωνικο.

link....??? και με έπησες δικέ μου! :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia pragmatika,mou to systhnetai ayto to kinhto?

tis fotografies kai binteo mporoume na tis doume sto pc,kai an nai,pos??

uelo merikes empeiries parakalo!!

thanks.

alex

http://www.jesuslovesyou.gr

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ilka71 ( 3 Αύγ. 2004 , 00:49)

 

ελα ρε!γαμω!το μονο μειον που παραμενει δηλαδη ειναι το οτι δεν εχει τελικο σ στις καταχωρισεις καταλογου δηλαδη!

 

 

Και ότι δεν υποστηρίζει γενέθλια στο organiser.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω να δω καινούριο θέμα συζήτησης εδώ και βδομάδες!

Θα ήθελα να παρακαλέσω τον κόσμο να ανατρέχει πρώτα στα προηγούμενα posts και μετά να θέτει ερωτήματα. Καταλαβαίνω ότι η διαδικασία της αναζήτησης του ερωτήματος που έχει ο καθένας είναι επίπονη όταν πρέπει να ψάξεις 80+ σελίδες, αλλά ένας λόγος που έχει προκληθεί αυτή η επιβάρυνση είναι η επανάληψη των ερωτήσεων!

ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

Δε χρειάζεται νομίζω να επιβαρύνουμε άλλο την κατάσταση. Έχω την αίσθηση ότι αυτό το topic δημιουργήθηκε για να μας δώσει λύσεις και όχι να μας συγχήσει!

Συγνώμη για το επιπληκτικό ύφος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος leosedf ( 2 Αύγ. 2004 , 23:53)

 

Κ700i 350 ευρώ χωρίς τα ταχυδρομικά

 

MEGA Κωτσόβολος αεροδρομίου.

Κ700i 363 € και δώρο ενα bluetooth hands free η bluetooth adaptor για να βλέπεις τις φώτος και τα βίντεο στην tv, αξίας 100 και 107 € αντίστοιχα. :) Πιστεύω οτι ειναι η πιο super τιμή. Και υπ'όψην οτι ειναι free και οχι vodafone live.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα τρόπο για τελικό ς στον κατάλογο...

Είναι λίγο περιέργος αλλά δουλεύει..

Στον κατάλογο μόνο βολέυει στα μηνύματα όχι :cool:

 

Λοιπόν, πάμε μαζί:

Νεά έπαφη > όνομα [επιλογή]

Θέλουμε να γράψουμε "Μήτσος"

Γράφουμε κανονικά "Μήτσο"

Πάταμε Επιλογές > Λεξικό (Τ9) > Ενεργό

Μετά πατάμε το 7.. και βγαίνει το dropdown list του Τ9 που περιέχει και το τελικό ς..

 

Ελπίζω να βοήθησα :)

<?="Hello Myphone";?>

Pura Vida ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Φαίνεται ότι έχουμε νέα αναβάθμιση διαθέσιμη για το κινητάκι μας...

Ονομάζεται R2L και το τι διορθώνει.....δεν το γνωρίζω.... :p ακόμα τουλάχιστον....

Ίσως να είναι αυτή που περιμέναμε για το πρόβλημα της μπαταρίας...who knows....!

Μόνο που και πάλι δεν είναι ακόμα διαθέσιμη για τις vodafone live! εκδόσεις.... :(

Άντε, πηγαίντε κάντε καμιά αναβάθμιση μπας και δούμε καμιά μέρα παραπάνω....! :p :p

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Που το διάβασες αυτό? Συνήθως οι καινούριες εκδόσεις αλλάζουν στο νούμερο, όχι στο γράμμα! Αυτό αλλάζει ανάλογα την γλώσσα και την εταιρία!

Πές μου γιατι αν υπάρχει, την χτυπάω επι τόπου!

Link to comment
Share on other sites

Δεν την διάβασα φίλε μου....την είδα με τα μάτια μου στον server της SE... :)

Ξεκίνησα να την κατεβάσω κιόλας αλλά εδώ στη Θήβα έχουμε κορυφαίες γραμμές και μετά από λίγο κόπηκε.... :p

Υπάρχει αναβάθμιση... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος paokaras45 ( 3 Αύγ. 2004 , 18:45)

 

Έφυγε....!!! Θα προσπαθήσω να την κάνω σήμερα...!!! Αν δεν έχουν δουλεια στο service...!!!

 

 

Μπα.... απο μεθαύριο και βλέπουμε!!! Έχουν δουλειά λέει! Έχουν και αυτοί κάτι συδνέσεις... άστα να πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Επαναλαμβανω ενα παλιο μου post:

 

Με προβληματιζει η ενταση του ακουστικου...

Ακουγεται μεν καθαρα, αλλα οταν ειμαι στο δρομο δυσκολευομαι πολυ να ακουσω.

Ετσι ειναι σε ολους ή να το παω για service?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που θα πω μπορεί να είναι και λίγο πατάτα και να ακουστεί λίγο κουλό, αλλά το έχω ακούσει απο πολλούς που έχουν μιλήσει από το κινητό μου....

Πολλοί λοιπόν παραπονιούνται ότι δεν ακούνε καλά...και αυτό που παρατήρησα εγώ είναι ότι βάζουν το ακουστικό πολύ πάνω στο αυτί τους...

Επειδή λοιπόν στο Κ700 ο ήχος από το ακουστικό βγαίνει απ'αυτή τη σχισμή που έχει στο πάνω μέρος, πρέπει η σχισμή αυτή να είναι σχεδόν ακριβώς πάνω στην τρύπα του αυτιού μας...

Την έχω πάθει κι εγώ αρκετές φορές...

Σε πολλούς ίσως φανεί παράλογο....εγώ μια άποψη είπα.... :)

http://image.pbase.com/u44/mrnet/small/28487380.bmw.jpg

 

BMW M POWER RULEZZZZZZZZ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειμαι τοσο απροσεκτος...

Η ενταση (τουλαχιστον στο δικο μου) ειναι πολυ χαμηλη... Οταν ειμαι εξω δεν ακουγεται σχεδον τιποτα!(αν και το βαζω στο δυνατο απο τα πλαινα πληκτρα)

 

Εσυ ακους κανονικα πχ σε σταση λεωφοριου κοντα σε δρομο, η σε μια καφετερια?

Link to comment
Share on other sites

dokimase opws milas na pathseis to + pou yparxei sthn plaeinh pleura tou kinhtou!!! alla opws milas, alliws den tha exeis apotelesma! an ftaiei bebaia auto!

 

edit : exw ena prob, kai spania diabazw parentheseis! sorry :P

kati teleutaio! an den akouga egw katholou, tha anoiga thn anoixth akroash :P

Link to comment
Share on other sites

se esas, merikes fores, anoigei to fws apo mono tou, otan einai se katastash anamonhs, deixnontas to roloi??? xwris na peiraksete tipota! kai mono gia liga deuterolepta?
Link to comment
Share on other sites

Αυτο γινεται αν το αφησεις μονο του για ωρα ενω κανεις κατι στο μενου πχ. αν γραφεις ενα μηνυμα.

Στην αρχη μειωνεται η ενταση του φωτισμου, μετα σβηνει τελειως και στη συνεχεια αναβει ο φωτισμος και επιστρεφει στην αρχικη οθονη δειχνοντας την ωρα.

Link to comment
Share on other sites

δεν μου λετε βρε παιδια.απο ποιοτητα κατασκευης ειστε ευχαριστημενοι?εγω παντως δεν θα το ελεγα.αυτο που μου την εχει σπασει αρκετα ειναι το πισω πορτακι που δεν ειναι και τοσο σταθερο και οταν παταω τα πληκτρα ακουω κατι χρατσα χρουτσα και νιωθω οτι το κινητο μπαινει μεσα.

εχετε και εσεις το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stamos ( 4 Αύγ. 2004 , 10:06)

 

δεν μου λετε βρε παιδια.απο ποιοτητα κατασκευης ειστε ευχαριστημενοι?εγω παντως δεν θα το ελεγα.αυτο που μου την εχει σπασει αρκετα ειναι το πισω πορτακι που δεν ειναι και τοσο σταθερο και οταν παταω τα πληκτρα ακουω κατι χρατσα χρουτσα και νιωθω οτι το κινητο μπαινει μεσα.

εχετε και εσεις το ιδιο προβλημα?

 

 

Ayto paidia exo tin entiposi oti ginete an gia kapio logo bgazete kai bazete sixna to kapaki...diladi stin oysia xalaronei apo kapia stigmi kai meta!!!!! :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...