Jump to content

Samsung Galaxy S Duos (S7562)


cayman84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δηλαδη με το whats up στη sim 2 δεν γινετε να δουλεψει, αν σε καταλαβα αυτο λες.

 

Ναι φίλτατε δε "δουλεύει" :o

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογη απο ολες App2sd δουλευει με το duos?2-3 που δοκιμασα δεν δουλεψαν υπαρχει εφαρμογη να μεταφερει κ να αποθηκευει εφαρμογες στην Sd?
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογη απο ολες App2sd δουλευει με το duos?2-3 που δοκιμασα δεν δουλεψαν υπαρχει εφαρμογη να μεταφερει κ να αποθηκευει εφαρμογες στην Sd?

 

Σε ics δε μπορείς να μεταφέρεις ΤΙΠΟΤΑ σε καρτα sd.... ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια χαζη ερωτηση:

επειδη δε ξερω ποιον browser εχει στοκ (ο chrome δεν ειναι?) δεν εβγαλα ακρη στο αναλογο topic.

πως βλεπω μια εικονα απο το google εικονες, στον firefox εχει επιλογες πανω απο την εικονα οπως πληρη προβολη. στον stock που ειναι?

Ντίνος
Link to comment
Share on other sites

εμένα το Noled δουλεύει μονο στην sim 2 που εχω wachup. Προτιμουσα στη Sim1 που εχω ως συνδεση. Και οι δυο πάντως ειναι cosmote. Μαλλον λειτουργεί μόνο σε μια SIM. :(

 

Τελικά αντεστεψα την θεση των sim και τωρα το NOLED δουλευει και για τις δυο :lol:

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια χαζη ερωτηση:

επειδη δε ξερω ποιον browser εχει στοκ (ο chrome δεν ειναι?) δεν εβγαλα ακρη στο αναλογο topic.

πως βλεπω μια εικονα απο το google εικονες, στον firefox εχει επιλογες πανω απο την εικονα οπως πληρη προβολη. στον stock που ειναι?

 

Οχι δεν ειναι ο chrome ειναι της μαμας σαμμυ.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αντεστεψα την θεση των sim και τωρα το NOLED δουλευει και για τις δυο :lol:

 

Δε ξερω αν παίζει ρόλο αλλα δε μας λες και τους παρόχους σου, πως τις ειχες πριν και πως μετά?

 

Εγω πχ είχα-εχω στη sim 1, Cosmote και στη sim 2, wind και δε "δουλεύει" ...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν παίζει ρόλο αλλα δε μας λες και τους παρόχους σου, πως τις ειχες πριν και πως μετά?

 

Εγω πχ είχα-εχω στη sim 1, Cosmote και στη sim 2, wind και δε "δουλεύει" ...

 

Στην SIM1 εχω σύνδεση με παγιο της Cosmote και στη SIM2 έχω Wat's up της Cosmote

Edited by Vagelis2000
Link to comment
Share on other sites

Τελικά αντεστεψα την θεση των sim και τωρα το NOLED δουλευει και για τις δυο :lol:

 

οταν λές οτι αντέστρεψες την θέση των SIM εννοεις οτι ανοιξες το τηλ και τουμπάρισες της SIM?

η εκανες κάποια ρύθμιση στη διαχείριση των καρτών SIM?

 

Γιατί και εγώ εχω στην SIM1 σύνδεση με παγιο της Cosmote και στη SIM2 έχω Wat's up της Cosmote

και το noled μου δουλευει μόνο για της αναπάντητες στην SIM1

Link to comment
Share on other sites

οταν λές οτι αντέστρεψες την θέση των SIM εννοεις οτι ανοιξες το τηλ και τουμπάρισες της SIM?

η εκανες κάποια ρύθμιση στη διαχείριση των καρτών SIM?

 

Γιατί και εγώ εχω στην SIM1 σύνδεση με παγιο της Cosmote και στη SIM2 έχω Wat's up της Cosmote

και το noled μου δουλευει μόνο για της αναπάντητες στην SIM1

 

Eτσι ακριβώς.Το άνοιξα και της τουμπαρισα. Eμενα δουλευουν και στις αναπαντητες και στα μηνυματσ και στις δυο καρτες. Ε μια φορα μου φεναται φανηκα κωλόφαρδος. Δεν ξερω πως και γιατι γινεται αυτό. Παντως κατι πειραζα και στa εικονιδια SIM1, SIM2 Σερ σημειο νατα εχω μπερδεψει και να μη βρισκω άκρη. ΕΝΤΕΛΏς ΤΥΧΑΊΑ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΨΑΝ

Edited by Vagelis2000
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανενα προγραμμα που να μπορω να αντιστοιχισω της επαφες μου με καρτα σιμ ετσι ωστε οταν κανω κλιση ενα οναμα να το καλει κατευθειαν απο την καρτα που το εχω αντιστοιχιση χωρις να αλλαζω εγω χειροκινητα απο ποια σιμ θα καλεση??
Link to comment
Share on other sites

Τι συμβαίνει με την προσθήκη νέων επαφών ή την διόρθωση των ήδη υπαρχόντων ,γιατί δεν τις παίρνει τις αλλαγές???

 

Όταν εισάγεις νέα επαφή ή διορθώνεις υπάρχουσα, πατάς πάνω δεξιά το "αποθήκευση" ;

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Όταν εισάγεις νέα επαφή ή διορθώνεις υπάρχουσα, πατάς πάνω δεξιά το "αποθήκευση" ;

 

το πατάω αλλά μου γράφει "αδύνατη η αποθήκευση"........:mad:

Link to comment
Share on other sites

το πατάω αλλά μου γράφει "αδύνατη η αποθήκευση"........:mad:

 

Μου ειχε συμβει και με ενα απλο reset διορθωθηκε. Απλα δεν αποθηκευει πανω απο 5 χαρακτηρες. Το ειχα ρωτησει και εδω στα παιδια αλλα δεν πηρα απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Μου ειχε συμβει και με ενα απλο reset διορθωθηκε. Απλα δεν αποθηκευει πανω απο 5 χαρακτηρες. Το ειχα ρωτησει και εδω στα παιδια αλλα δεν πηρα απαντηση

 

Παιδια στης επαφες οταν μας καλει καποιος πως γυνετε εκτος απο τον ηχο κλησεις να ακουμε κ το ονομα αυτου που μας καλει? το ειχα σε sympian συσκευη κ βολευε πολυ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στης επαφες οταν μας καλει καποιος πως γυνετε εκτος απο τον ηχο κλησεις να ακουμε κ το ονομα αυτου που μας καλει? το ειχα σε sympian συσκευη κ βολευε πολυ

κατεβάζεις αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.svox.classic.langpack.ell_grc_fem&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zdm94LmNsYXNzaWMubGFuZ3BhY2suZWxsX2dyY19mZW0iXQ..

και εενεργοποιείς στο τηλέφωνο την λειτουργία οδήγησης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στης επαφες οταν μας καλει καποιος πως γυνετε εκτος απο τον ηχο κλησεις να ακουμε κ το ονομα αυτου που μας καλει? το ειχα σε sympian συσκευη κ βολευε πολυ

 

Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις τη "Λειτουργία Οδήγησης" από το notification bar

992
Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια pls δεν μπορω να βρω πως δουλευει το Allshare ... εχω samsung TV με Allshare ...μοιπος ειναι το wi fi direct που λεει?

 

Thnx

 

Ψαξε για VPN καπου στις ρυθμισεις

Link to comment
Share on other sites

Μου ειχε συμβει και με ενα απλο reset διορθωθηκε. Απλα δεν αποθηκευει πανω απο 5 χαρακτηρες. Το ειχα ρωτησει και εδω στα παιδια αλλα δεν πηρα απαντηση

 

Aποθηκευονται

και πανω απο 5 χαρακτηρες αρκεί να εχεις τις επαφες σου στο Τηλεφωνο, οχι στις καρτες

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στης επαφες οταν μας καλει καποιος πως γυνετε εκτος απο τον ηχο κλησεις να ακουμε κ το ονομα αυτου που μας καλει? το ειχα σε sympian συσκευη κ βολευε πολυ

Έχει ήδη λειτουργία οδήγησης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S Duos (S7562)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...