Jump to content

Συνδρομητική Τηλεόραση


StandArd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 188
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πως το κάνουν δεν καταλαβαίνω!

και τι παίζει με τον κωδικό που βγαίνει όταν είναι οι αγώνες!????

 

Υπάρχουν και καλοθελητές που καρφώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν θα το έβλεπαν σε άλλη γλώσσα? Γιατί τους το σεταρε ο ηλεκτρονικός της γειτονιάς και τους έβαλε μόνο νοβα κ οχι κανένα ξένο μπουκέτο? Τώρα το φτηνά 50 ευρώ χωρίς αγγλικά ισπανικά είναι σχετικό...
Link to comment
Share on other sites

είχα ένα γείτονα που είχε πάρονομη nova και μου το έπαιζε έξυπνος και του έλεγα ότι κάποια μερά θα την πατήσει . έλεγε ότι είναι μάγκάς και δεν γίνονται αυτά .Τώρα να δούμε ποιος είναι ο μαγκας που θα του κλείσουν την τηλεόραση και θα χάσει και τα λεφτά που έχει πληρώσει για κάτι πάρανομο :lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα η κλοπή θεωρείται μαγκιά, για αυτό φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.
Link to comment
Share on other sites

Στην Ελλάδα η κλοπή θεωρείται μαγκιά, για αυτό φτάσαμε εδώ που φτάσαμε.

 

Είχα φίλαράκι που έπαιρνε nova άπό άλλον στην Βουλγαρία, πλήρωνε 60 ευρώ το εξάμηνο ΄και ήταν ικανοποιημένος. Εδώ και 2 μήνες του το κόψανε, μάλλον πιάσανε τον Βούλγαρο :p

Ολυμπιακός Θύρα 7 - Ultras Gate 7!
Link to comment
Share on other sites

Κακό το παράνομο, σαφέστατα, και δεν το αμφισβητεί κανένας. Το "σπάει πλάκα" πάντως μου ακούγεται λίγο προκλητικό.

Φαντάζομαι πολλοί θα "σπάσουν πλάκα" αν καμιά μέρα η Nova φαληρίσει λόγω ανταγωνισμού από ΟΤΕ TV, κυρίως για τα πολύ λιγότερα δικαιώματα αγώνων που έχει πλέον σε σχέση με παλιότερα που ήταν μονοπώλιο. Ένα Champions League την κρατάει, καθώς το ελληνικό πρωτάθλημα έχει χάσει κάθε ενδιαφέρον. Αν κάποια στιγμή πλειοδοτήσει κανένας ΟΤΕ για το Champions League, θα τρέχουν και δε θα φτάνουν, και να δούμε πού θα βρουν χρόνο για να "σπάνε πλάκα". :rolleyes:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

τόσα χρόνια εκμεταλευση από την νοβα καιρός τους ήταν να ζοριστούν λίγο.

στο τέλος θα μείνουν με το παροχυμενο ελληνικό πρωτάθλημα που θα αγοράζουν μόνο οι καφετέριες και οι λεφταδες ομαδολαγνοι μόνο και μόνο για να βλέπουν την ομαδα τους και ας βλέπει θέαμα 1 φορα στο εξαμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε κι αυτοί εκεί στην NOVA να προσέξουν λίγο και τον κοσμάκη που δεν εργάζεται; Κάποιος με κάρτα ανεργίας θα έπρεπε να έχει τουλάχιστον 25% έκπτωση. Αλλα τι περιμένεις...

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε κι αυτοί εκεί στην NOVA να προσέξουν λίγο και τον κοσμάκη που δεν εργάζεται; Κάποιος με κάρτα ανεργίας θα έπρεπε να έχει τουλάχιστον 25% έκπτωση. Αλλα τι περιμένεις...

 

Αν κάποιος είναι άνεργος, έχει άλλες προτεραιότητες από το να βλέπει συνδρομητικά κανάλια, ακόμα και 50% έκπτωση να του κάνουν

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος είναι άνεργος, έχει άλλες προτεραιότητες από το να βλέπει συνδρομητικά κανάλια, ακόμα και 50% έκπτωση να του κάνουν

 

η φτώχεια θέλει καλοπέραση λένε... :lol::lol:

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε κι αυτοί εκεί στην NOVA να προσέξουν λίγο και τον κοσμάκη που δεν εργάζεται; Κάποιος με κάρτα ανεργίας θα έπρεπε να έχει τουλάχιστον 25% έκπτωση. Αλλα τι περιμένεις...

 

από ότι βλέπω η nova κάνει που και που καμιά καλή προσφορά σε αντίθεση με τους ανταγωνιστές τις που δεν κάνουν καμία πρόσφορα . πλέον είναι αρκετά φτηνή και προσιτή για πάρα πολλούς

Link to comment
Share on other sites

από ότι βλέπω η nova κάνει που και που καμιά καλή προσφορά σε αντίθεση με τους ανταγωνιστές τις που δεν κάνουν καμία πρόσφορα . πλέον είναι αρκετά φτηνή και προσιτή για πάρα πολλούς

 

Καλά μην τα λες έτσι, περιμένεις να δεις χριστουγεννιάτικες ταινίες στο Nova Xmas και έχει από τις 9 το βράδυ και μετά. Δηλαδή ο κόσμος τις αργίες δεν μπορεί να δει ταινίες όλη την ώρα;

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην τα λες έτσι, περιμένεις να δεις χριστουγεννιάτικες ταινίες στο Nova Xmas και έχει από τις 9 το βράδυ και μετά. Δηλαδή ο κόσμος τις αργίες δεν μπορεί να δει ταινίες όλη την ώρα;

 

εγώ πάντως αν θέλω να δω ένα θρίλερ το βλέπω μετά τις 9 το βράδυ :lol: , πιο πριν δεν έχω όρεξη να δω ένα θρίλερ

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως αν θέλω να δω ένα θρίλερ το βλέπω μετά τις 9 το βράδυ :lol: , πιο πριν δεν έχω όρεξη να δω ένα θρίλερ

 

Μετά τα χαράματα τα «καλα» θρίλερ, τι να λέμε τώρα! :up:

Ολυμπιακός Θύρα 7 - Ultras Gate 7!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
χθες έβλεπα το αστερας -ολυμπιακός live από το nova web tv που είναι δωρεάν και εκεί έχει αναλυτικά όλες τις φάσεις του αγώνα και ανεβάζει αμέσως βίντεο με γκολ μολίς μπει κάποιο γκολ στο match center και έχει και chat για να κάνεις χαβαλέ
Link to comment
Share on other sites

Εχει το επισημο site της νοβα ελευθερη ζωντανη μεταδοση αγωνων ακομα και για τους μη συνδρομητες?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Θα ήθελα να παρακολουθώ το πρόγραμμα από τον Ote TV και σε άλλο δωμάτιο του σπιτιού μου ,και αν είναι δυνατόν να βλέπω και τα κανάλια σε HD γίνετε, αν ναι πως?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να παρακολουθώ το πρόγραμμα από τον Ote TV και σε άλλο δωμάτιο του σπιτιού μου ,και αν είναι δυνατόν να βλέπω και τα κανάλια σε HD γίνετε, αν ναι πως?

 

Εγώ έχω κάτι ασύρματα κόλπα που στέλνουν σήμα στην tv στο υπνοδωμάτιο και ήχο .νομίζω επαρκούν για hd ποιότητας ote και μπορείς να αλλάξεις και κανάλια..ψάξε για tv αναμεταδωτες η repeater

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάτι ασύρματα κόλπα που στέλνουν σήμα στην tv στο υπνοδωμάτιο και ήχο .νομίζω επαρκούν για hd ποιότητας ote και μπορείς να αλλάξεις και κανάλια..ψάξε για tv αναμεταδωτες η repeater

 

Ενδιαφέρον, αλλά είναι νόμιμο; Θέλω να πω δεν ισχύουν τα ίδια με τη Nova?

Love Crete? Prove it.

https://www.facebook.com/lovecrete

Link to comment
Share on other sites

Νόμιμο είναι.. Απλά αναπαράγεις χωρίς δεύτερο αποκοδικοποιητη η γραμμή.. Πέρνει την εικόνα και την στριμαρει στην δεύτερη tv.. Φυσικά ότι θα παίζει η μία tv θα παίζει και η άλλη..

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις τη γίνεται με την Εθνική ομάδα και σε ποιο αθλητικό συνδρομητικό κανάλι θα είναι?
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάνεις τη γίνεται με την Εθνική ομάδα και σε ποιο αθλητικό συνδρομητικό κανάλι θα είναι?

 

Η εθνική όπως πάντα θα την μεταδίδουν ελεύθερα κανάλια για να μπορεί να την βλέπει ο κόσμος και αυτό είναι το σωστό . Δεν νομίζω να την έχει κάποιο συνδρομητικό κανάλι . Αν γίνει κάτι τέτοιο στο μέλλον δεν θα έχει ξανασυμβεί στα ελληνικά δεδομένα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...