Jump to content

Samsung Galaxy Note II (N7100)


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για οσους ενδιαφερονται εδω http://www.extreme-mobile.gr/p.Samsung-Galaxy-Note-II-2-N7100-16GB-Titanium-Gray-Proparaggelia.683394.html το εβαλε 649 για αυριο για λιγα κομματια μου πε. επισης σε ερωτηση μου σημερα μου πε οτι μεσα στην επομενη εβδομαδα θα εχει πτοτεκτορ και τις flip case της samsung σε γκρι και ασπρο χρωμα.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι τα παλιόπαιδα!!!

Όσον αφορά την απόδοση κατω απο τον Ηλιο να πω μιας και τα κρατάω και τα δυο στο χερι με το ιδιο ακριβώς μπακραουν και την ίδια φωτεινότητα πως ναι το Νοτέλι υπερέχει αλλά όχι αισθητά...

Είναι απλά λίγο καλύτερο...

..

 

Έτσι είναι, λίγο καλύτερο στο ντάλα ήλιο και περίπου 15% σε εξωτερικές συνθήκες γενικά.

Τη δουλειά σου τη κάνεις (κλήσεις, μνμ mail), απλώς δεν είναι Π.χ. Sony xperia P η S σε αυτό το τομέα.

Βεβαίως το μεγαλύτερο μείον του για όσους το θέλουν για κυριως τους τηλέφωνο δε τέτοιες συνθήκες είναι το μέγεθος, δε σε βολεύει πολλές φορές αν και έχει καλύτερο grip απ το note 1.

Συν ότι είναι κ ακριβό δεν είναι και ο καλύτερος συνδυασμός για τέτοιες συνθήκες η εξωτερικη εργασία

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε που πηρες το n2 εχεις εξαφανιστει.Καταφερα ομως σημερα και πηρα αποκλειστικες φωτο πού βόσκεις όλες αυτες τις μερες!!! Δειτε την αποκλειστικη φωτο

 

http://dl.dropbox.com/u/14913717/Elthis%20paparazzi.JPG

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε που πηρες το n2 εχεις εξαφανιστει.Καταφερα ομως σημερα και πηρα αποκλειστικες φωτο πού βόσκεις όλες αυτες τις μερες!!! Δειτε την αποκλειστικη φωτο

 

http://dl.dropbox.com/u/14913717/Elthis%20paparazzi.JPG

Αααααχχχ φιλε Αργύρη φοβάμαι πως είναι ποιο σκούρα τα πράγματα με την εξαφάνιση του φίλου μας Ηλια ,απ οτι μ είπε περιμένει να σαραντίσει το μωρό κ μετά θα κάνει την δημόσια εμφάνιση του:lol::lol::lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Απο τοτε που πηρες το n2 εχεις εξαφανιστει.Καταφερα ομως σημερα και πηρα αποκλειστικες φωτο πού βόσκεις όλες αυτες τις μερες!!! Δειτε την αποκλειστικη φωτο

 

http://dl.dropbox.com/u/14913717/Elthis%20paparazzi.JPG

 

Χαχαχα....Έχω λιώσει!!!!

Όπως είπε κι ο Χάρης είμαι λεχωνα αυτές τις μέρες!

Θα επανέλθω όμως με Βίβλοii.

Βασικά περιμένω να βγουν οι οδηγοί για root κτλ που θα είναι μόνιμοι (chainfire).

Να μάθουμε και λίγο καλύτερα τη συσκευή.

Οι ιερές γραφές άλλωστε θέλουν λίγο χρόνο... Δε γράφονται σε πέτρες πλέον! :p

 

 

 

 

Αααααχχχ φιλε Αργύρη φοβάμαι πως είναι ποιο σκούρα τα πράγματα με την εξαφάνιση του φίλου μας Ηλια ,απ οτι μ είπε περιμένει να σαραντίσει το μωρό κ μετά θα κάνει την δημόσια εμφάνιση του:lol::lol::lol:

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Όπως έγραψα και χθες στα δικά μου μάτια φάνηκε πιο φωτεινό (είχα το S3 πάνω από 3 μήνες), άλλα παιδιά έγραψαν ότι τους φάνηκε το ίδιο οπότε μάλλον θα πρέπει να το δεις ο ίδιος...;) (με πρόλαβε ο Χάρης...)

 

Να κάνω μια ερώτηση προς τα παιδιά που το έχουν κάποιες μέρες... τι υπάρχει να βελτιωθεί σε αυτή την συσκευή βρε παιδιά? Δηλαδή τι παραπάνω θα δούμε?

 

:rolleyes:Τα παντα ειναι βελτιωμενα σε σχεση με το 1 τοσο σε επιπεδο software οσο και φυσικα hardware .Το πηρανε και το στησανε ξανα απο την αρχη . Ακομα και η τοποθεσια του επεξεργαστη ειναι σε αλλο μερος γι'αυτο δεν ανεβαζει θερμοκρασιες οσο το 1.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι Απίστευτο! Εχθές το απόγευμα έφυγε από Γαλλία, τώρα το έχω στα χέρια μου στο Λουτράκι!!!:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι Απίστευτο! Εχθές το απόγευμα έφυγε από Γαλλία, τώρα το έχω στα χέρια μου στο Λουτράκι!!!:D:D:D

 

Μεγειες μεγειες!!!!! :)

Ολη η παρεα εδω

 

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii-review-824.php

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ο Moses και το πενάκι του!!!! LOLOLOLOL!!!! Πάντως έχει αρχίσει ήδη να μαζεύει υλικό αλλά γεγονός είναι ότι χάθηκε από προσώπου γης!!!

 

http://4.bp.blogspot.com/-T36YkSBP4KI/T-0zaMbEqwI/AAAAAAAABYA/gAW3xgNvLjA/s1600/moses.png

 

photo & video initial samples για Freddara και ΣΙΑ!

http://www.androidcentral.com/samsung-galaxy-note-2-initial-photo-and-video-samples

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι η μπαταρια του note 2 κανει για το note 1.Εχει το ιδιο μεγεθος?Το λεω γιατι σκεφτομαι να παρω το 1 -μαλλον μεταχειρισμενο(το 2 ειναι πολυ ακριβο )
Link to comment
Share on other sites

H μπαταρία του ΝΟΤΕ ΙΙ είναι μεγαλύτερη , δεν χωράει στο ένα

Gh174 G-500 768 GD-70 8210 Z-5 SL45 8310 515 T68 T68i 7650 P800 T600 gd-87 SL 55 GX20 3650 P900 GX30 410i 7610 V902 8020 K750i N73 N95 Kaiser II N95 8gb, N85 E55 E52 SGS SGS2 SGS3 NoteII Note3 Note4 SGS7e Note8 P20pro  P30pro Pixel6Pro VivoX60Pro Iphone14ProMax ...Keep on Spending!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ακόμα να το πάρουν στα χέρια τους τα αλάνια!!!

Στο xda επικρατεί πολύ ησυχία!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλά ακόμα να το πάρουν στα χέρια τους τα αλάνια!!!

Στο xda επικρατεί πολύ ησυχία!!!

 

Εχουμε indie -ioathe .Εγγύηση.Δεν ανησυχούμε.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλά ακόμα να το πάρουν στα χέρια τους τα αλάνια!!!

Στο xda επικρατεί πολύ ησυχία!!!

Γιατί εδώ μέσα τι επικρατεί πλέον?? Τι να γράψουμε?? :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί εδώ μέσα τι επικρατεί πλέον?? Τι να γράψουμε?? :p

 

Όντως δεν ακούγεται ούτε γκρίνια.Τι στο καλό όλα όσο καλά είναι;

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μα σου δινει την αισθηση οτι δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα . Οι βελτιωσεις σε ολα τα επιπεδα ειναι αρκετες ! Θα βαλουμε αλλη ρομ αραγε? Ρε τι παθαμε με δαυτο . . .:lol:
Link to comment
Share on other sites

Όντως δεν ακούγεται ούτε γκρίνια.Τι στο καλό όλα όσο καλά είναι;

Ίσως και καλύτερα ακόμα :p Είναι κάτι το εξαιρετικό πραγματικά αυτή η συσκευή.. Όπως το έγραψε κι ο Βαγγέλης από τις πρώτες μέρες, δεν μπορείς να βρεις ψεγάδι πέραν των υλικών που για κάποιους είναι κάπως.. Εδώ πάντως η συσκευή δείχνει ακόμα πιο στιβαρή λόγω διαστάσεων και βαρους

Link to comment
Share on other sites

Στο θεμα τροποποιησεις και βελτιωσεις δεν εχει ποσταρει κανεις . Τι θα γινει μου λετε?:lol:
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ φοβάμαι πως θα αργήσουμε να δούμε κινητικότητα έντονη απο xda μεριά .:(

Πρώτη φορά μου συμβαίνει με συσκευή Android να μην έχω κάτι να σκαλίσω μλμ για τρελή πλήξει :(

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ φοβάμαι πως θα αργήσουμε να δούμε κινητικότητα έντονη απο xda μεριά .:(

Πρώτη φορά μου συμβαίνει με συσκευή Android να μην έχω κάτι να σκαλίσω μλμ για τρελή πλήξει :(

 

Παντως οσοι ειχαν μεινει στο s2 και δεν πηραν το 3 Μια και δεν το θεωρησαν ουαο αναβαθμιση περιμενουν πως και πως το Νοτε2 να ερθει ελλαδα μια και εχουν ενδοιασμους στις αγορες εξωτερικου . Γνωριζω ειδη πολλους που θα μεταβουν στο Νοτε2 μολις ερθει γιατι αρχιζει και τους αρεσει το μεγεθος της οθονης ζητανε ποιο μεγαλη για βλεπουν καλυτερα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στο θεμα τροποποιησεις και βελτιωσεις δεν εχει ποσταρει κανεις . Τι θα γινει μου λετε?:lol:

Έχουμε τέτοιο θέμα???!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε τέτοιο θέμα???!!!

 

Ναι εδω----- http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=345660

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από εμενα.

 

Σήμερα έκανα και εγώ παραγγελια από expansys (άσπρο) Μου ζήτησαν τα κλασικά έγγραφα, και τους τα έστειλα.

 

Ποτε λέτε να μου φτάσει μιας και είμαι xalkidiki??

 

CANT WAIT!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως η Samsung θα έχει τις χειρότερες πωλήσεις σε έξτρα μπαταρίες στην ιστορία της για το καινούριο Νοτελι...

Όχι ότι μας χαλάει...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note II (N7100)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...