Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελληνικά ξέρεις να διαβάζεις;

Ή γράφεις μόνο σε μένα και σε άλλα παιδιά τα δικά σου, μόνο και μόνο επειδή διαφωνείς;

 

Γράφω στο ποστ μου και σε ξεχωριστή φράση: Διάβασε τα μηνύματα

 

Και μετά έρχεσαι να μου πεις ότι καλό είναι να ενημερώνεται ο άλλος για το τι προτείνουμε;;

 

Και κάτι adb, sideload κλπ τα γράφεις λες και είναι επιστήμη.

Χρησιμοποιείς τον downloader,.κατεβάζεις ο,τι χρειάζεται και πατάς install. Σου φαίνεται περίπλοκο;

 

Όσο για το box, έχω αλλάξει 2-3 εδώ και χρόνια οπότε έχω άποψη και από τις 2 πλατφόρμες; Εσύ έχεις παίξει με το Amazon stick;

Μάλλον όχι και σορρυ που στο λέω, φαίνεσαι και άσχετος από την χρήση του με αυτά που γράφεις.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Ξέρεις ότι γράφουμε εδώ μένει.

Φυσικά και δεν είναι ανώτερη επιστήμη το sideloading, adb κλπ. για κάποιον που ασχολείται, όταν όμως το προτείνεις ως το μόνο απροβλημάτιστο και κάτι που τα έχει όλα έτοιμα (λες και στα άλλα κουτιά δεν υπάρχουν αντίστοιχες ευκολίες) υπάρχει θέμα.

Και για να μην ξεχνιόμαστε¨

- Εσύ κάποτε προσπαθούσες να μας πείσεις ότι υπήρχε μόνο Tanix και τίποτα άλλο (για την ακρίβεια όλα ήταν άχρηστα μπροστά στο δικό σου Tanix).Εδώ και λίγο καιρό υπάρχει μόνο firestick και τίποτα άλλο δεν αξίζει.

- Εσύ ήσουν που κάποτε μας έλεγες ότι το KODI ήταν τελείως άχρηστο εφόσον υπήρχαν άλλες εφαρμογές για ταινίες.Όταν δε σου είπαμε ότι το KODI είναι ένα πολυεργαλείο για να κάνεις ταυτόχρονα και πολλά άλλα πράγματα μεταξύ των οποίων να βλέπεις και live γεγονότα και αθλητικά, μας είπες ότι δεν σε ενδιαφέρουν τα αθλητικά (όμως πρόλαβες να βγάλεις άχρηστο το KODI).

 

Γενικά βέβαια δεν έχω αισιοδοξία ότι θα αλλάξει τίποτα στον τρόπο που συμμετέχεις/συμβάλεις στο Φόρουμ.Ελπίζω βέβαια εάν θέλεις να πεις κάτι να το πεις με πιο κόσμιο ύφος και όχι όπως το συνηθίζεις.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1263

  • makis1024

    549

  • ath156

    1776

Παιδιά ηρεμία χαχα.Xiaomακιας ως το κόκκαλο,αλλά με το Mi box θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω.Όποιος το προτείνει σε χρήστες που θέλουν Netflix full HD,,απλά θα πρέπει εκτός απο το να το παινευει,να λέει και τα αρνητικά του,αλλιώς είναι ο ίδιος υπαίτιος για έναν νέο χρήστη που τον άκουσε,το πήρε και του έβγαλε πρόβλημα/τα.Και δεν είναι λίγα.(Κακό wifi,αποσυνδεσεις,χαμηλή ταχύτητα,λάθος προβολή στο ote tv,δε ξυπνάει μετά από ώρα ύπνου,τηλεχειριστήριο δε πιάνει,λαγκαρει,ειδοποίηση μόνιμη οτι ο χώρος εξαντλείται,κλπ κλπ)Δίπλα δίπλα σε ενα πιο φτηνό κινέζικο,σε καμία των περιπτώσεων δε συγκρίνεται,γιατί πολύ απλά δε θεωρείται ολοκληρωμένο κουτί!(Πολλές ελλείψεις σε hardware,μικρή μνήμη κλπ)Τώρα υπάρχει και η μικρή κατηγορία που το πήρε και δε της αρέσει το γεγονός οτι υπάρχουν χρήστες που κάνουν την ίδια δουλειά σε Netflix (Για να μη πω για γενικότερα αλλα addons)με μποξακι φτηνότερο+coreelec (που υπάρχει ολόκληρο team που το εξελίσσει συγκεκριμένα για Amlogic επεξ. γι'αυτό τονίζω πάρτε με Amlogic!) αλλά τι να κάνουμε,deal with it!Απλώς καλό θα ήταν για τη βοήθεια ολλωνων μας,να μη παινευουμε το προϊόν μας μόνο στην κατηγορία που μας αρέσει,αλλά να τονίζουμε και τα αρνητικά του!

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.Ειδικά στην τελευταία σου φράση.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για τα adb δε το λες και το ποιο εύκολο πράγμα για κάποιον άπειρο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος ζητησε κατι να κουμπωσει και να παιζει αμεσα και απροβληματιστα.

Το να πρεπει να κανει διαφορες μοντιφες κτλ ειναι αλλο σεναριο......

 

Εαν κανετε λοιπον την οποια προταση να ειστε σιγουροι οτι θα τρεξει-κουμπωσει με τον πλεον απροβληματιστο τροπο.

Και το χιαομι το κανει αυτο εως ενα σημειο,και προφανως αναλογα με της απαιτησεις που εχεις παντα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

ο καθένας κρίνει.

Τα amazon και xiaomi είναι τα περισσότερο συμβατά για την καθημερινότητα αν λάβουμε κριτήριο netflix, cast και λιγότερα κολλήματα.

Κάτι για κακό wifi είναι περιττό.. όλα έτσι ειναι κακά όταν βρεθούν σε κακές συνθήκες.

Παίξε κάνα ping δοκιμάζοντας κανάλια, κλείδωσε σε μονο 40 η 20 επιλέγοντας πχ n only η g και αρκετα ακομα για να βρεις την Χρυσή τομή/συμβατότητα για τις συσκευές σου αν τις βρεις ποτέ καθώς ούτε οι κατασκευαστές δεν τα βρήκαν ποτέ 100%

Φαντάζομαι οτι παίζεις με 5ghz για συσκευές που εχουν απαιτήσεις για να κερδίσεις (οχι μονο throughput) ακόμα και αν είσαι στην εξοχή...

 

Να σημειώσω οτι στους 2.4 ειδικά το amazon παίζει απίστευτα .

Ιδιαίτερα επιβαρυμένο περιβάλλον με όλες τις συσκευές να κάνουν τα δικά τους και με local ping να τρέχουν μόνιμα.

Εκει το Amazon είναι εντυπωσιακό.

Βλέπω streaming μεσω vpn και συχνα μεσω διπλού vpn και ολα αυτα μεσα απο του 2.4 και παίζει καμπάνα.

Το xiaomi παίζει μεσα απο τους 5 οπότε δεν το συζητάμε. Κανένα πρόβλημα.

 

Από τα υπόλοιπα θα παρω ενα x4 οταν βγουν και μόνο αν ειναι certified.

Εκτός αν χρειαστεί κατι με tuner οπότε θα συμβιβαστώ.

Αν δεν.. δεν πρόκειται.

Μια χαρα είμαι γιατί να μπλέκω..

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις ότι γράφουμε εδώ μένει.

 

Φυσικά και δεν είναι ανώτερη επιστήμη το sideloading, adb κλπ. για κάποιον που ασχολείται, όταν όμως το προτείνεις ως το μόνο απροβλημάτιστο και κάτι που τα έχει όλα έτοιμα (λες και στα άλλα κουτιά δεν υπάρχουν αντίστοιχες ευκολίες) υπάρχει θέμα.

 

Και για να μην ξεχνιόμαστε¨

 

- Εσύ κάποτε προσπαθούσες να μας πείσεις ότι υπήρχε μόνο Tanix και τίποτα άλλο (για την ακρίβεια όλα ήταν άχρηστα μπροστά στο δικό σου Tanix).Εδώ και λίγο καιρό υπάρχει μόνο firestick και τίποτα άλλο δεν αξίζει.

 

- Εσύ ήσουν που κάποτε μας έλεγες ότι το KODI ήταν τελείως άχρηστο εφόσον υπήρχαν άλλες εφαρμογές για ταινίες.Όταν δε σου είπαμε ότι το KODI είναι ένα πολυεργαλείο για να κάνεις ταυτόχρονα και πολλά άλλα πράγματα μεταξύ των οποίων να βλέπεις και live γεγονότα και αθλητικά, μας είπες ότι δεν σε ενδιαφέρουν τα αθλητικά (όμως πρόλαβες να βγάλεις άχρηστο το KODI).

 

 

 

Γενικά βέβαια δεν έχω αισιοδοξία ότι θα αλλάξει τίποτα στον τρόπο που συμμετέχεις/συμβάλεις στο Φόρουμ.Ελπίζω βέβαια εάν θέλεις να πεις κάτι να το πεις με πιο κόσμιο ύφος και όχι όπως το συνηθίζεις.

 

Έκανες γαργάρα τα σχόλια μου για το αν έχεις ασχοληθεί με το Amazon stick προφανώς. Βέβαια αφού δεν έχεις καν άποψη.

 

Όμως για χάρη εντυπωσιασμού καθησες να σχολιάσεις το ιστορικό μου. Και φυσικά, πάλι για εντυπωσιασμό μετέφερες πάλι με υπερβολές παλιά μου ποστ. Ναι το ΤΑΝΙΧ Τ92 είναι από τα καλύτερα boxakia και φυσικά το προτείνω σε όλους. Δεν είπα όμως πουθενά ότι όλα τα άλλα είναι άχρηστα και φυσικά δεν θα βρεις τέτοιο σχόλιο από μένα.

Όσο για το KODI, το χρησιμοποιώ χρόνια. Δεν περίμενα να μάθω από σένα για την χρήση του. Ούτε είπα ότι αυτό είναι άχρηστο άρα και πάλι τα λόγια σου παραπέμπουν σε παραμύθια. Ανέφερα ότι την ίδια δουλειά κάνουν απλές εφαρμογές, όσον αφορά την θέαση σειρών και ταινιών και μάλιστα πιο γρήγορα και χωρίς χάσιμο χρόνο για εύρεση add-on που παίζουν κλπ

 

Αναρωτιέμαι αν αυτό με την αλλοίωση σχολίων άλλων μελών το κάνεις μόνο εδώ στο φόρουμ ή το έχεις ως στάνταρ τεχνική στην ζωή σου γενικά.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως 3 φορες σε φιλους που εφερα Amazon stick στο 1ο μηνα ατα στειλαμε πισω......καμενα.

Τυχαίο.......?

Μπορει...........αλλα δεν το ξαναπροτεινω,σε φιλους,πολυ κακη εμπειρια,αλλα οσο ζουσαν μια χαρα για βασικα πραματα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λεω να πάρω ένα 2ο boxακι..(Tanix TX92 κύριο) Βασικές προϋποθέσεις να υπάρχει διαθέσιμη twrp-magisk,κανονικό Android λειτουργικό με statusbar,navbar,υποστήριξη coreelec και με S905x2 η S922.Λέω για Beeling Gt1 mini η X96 max x2.Κανείς να τα έχει δοκιμάσει,η καμία παρόμοια πρόταση;
Link to comment
Share on other sites

Σε tv box η beelink έχει δείξει ότι ,

1. Σέβεται τον τελικό καταναλωτή.

2. Δεν χρειάζεται με το που το πάρεις να αλλάζεις τροφοδοτικά, HDMI καλώδια διότι αυτά που έβαλε η μαμά εταιρεία ήταν για τα σκουπίδια.

3. Χρησιμοποιεί μόνο επεξεργαστές amlogic s912, s905x2, s922 που έχουν αποδείξει πόσο καλοί είναι.

4. Κάτι να μην μας αρέσει υπάρχουν custom roms από alvatech , magendanz, superceleron που ως γνωστόν είναι από τους καλύτερους developer και ασχολούνται με τα συγκεκριμένα μποξάκια.

Link to comment
Share on other sites

Λεω να πάρω ένα 2ο boxακι..(Tanix TX92 κύριο) Βασικές προϋποθέσεις να υπάρχει διαθέσιμη twrp-magisk,κανονικό Android λειτουργικό με statusbar,navbar,υποστήριξη coreelec και με S905x2 η S922.Λέω για Beeling Gt1 mini η X96 max x2.Κανείς να τα έχει δοκιμάσει,η καμία παρόμοια πρόταση;

 

Εγώ λογικά Δευτέρα ή Τρίτη παραλαμβάνω το H96maxX2(S905x2) οπότε θα μπορούσα τότε να πω κάποιες πρώτες εντυπώσεις.

Όμως όπως νομίζω ο φίλος @gatos814 έχει ασχοληθεί αρκετά με το συγκεκριμένο box, οπότε θα μπορούσε να σου πει καλύτερα.

 

Παρόλο που είμαι fan της beelink έχοντας το GT1 2/16 επί μία ολόκληρη τριετία (συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφει πιο πάνω ο @makis1024) αποφάσισα να δοκιμάσω το συγκεκριμένο λόγω τιμής (42ευρώ με PDM για την έκδοση 4/64).Ελπίζω να μην το μετανιώσω, σε κάθε περίπτωση όμως σίγουρα θα αναφέρω ότι θετικό ή αρνητικό διαπιστώσω.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Εμεις παντως με τον φοβο να μην μας καουν τα amazon ξεκινησαμε να τρωμε παξιμαδι για να παμε με την ευκαιρια σε κατι που μπορει να κανει παραπανω απο τα βασικα πραγματα ..

Κανει και καλο στο εντερο.

Περα απο την πλακα γιατι οχι να μην ερθουν 3 και να ειναι προβληματικα η να φταει τελικα ο καταναλωτης για οτι συμβαινει, λες και αυτο δεν εχει συμβει με προιοντα samsung, apple κλπ

και εγω θα τα ειχα παρει αλλα δεν μου ετυχε σε οσα και να αγορασα.

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

42€; Κάποιο link;Να πω την αλήθεια δε το πολυκαιγομαι ακόμα, καθώς το Vorke Z6 απλά δε νοιώθει.Απλα είναι κυρίως ψυχολογικό.Διότι ναι μεν παίζει κάποια Netflix Full hd μέσω coreelec (HD όλα) αλλά αυτά τα full hd που είναι με υψηλό bitrate κολλάνε..Αρχίζει και παλιωνει ο S912 και λογικό..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, με απασχολεί ένα ζήτημα που δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά γιατί με μια σύντομη ανάγνωση είδα πως μιλάτε για διάφορα tv box. Εδώ και λίγο καιρό έχω το xiaomi mi box s, το οποίο δουλεύει απροβλημάτιστα (το πήρα μόνο για το Netflix, ίσως μελλοντικά ν' ασχοληθώ και με τυχόν άλλες δυνατότητες που έχει), αλλά τον τελευταίο καιρό, όταν παραμείνει λίγες ώρες κλειστό, μετά δεν ανοίγει, παρά μόνο αφού το βγάλω για λίγο από την πρίζα. Μοιάζει δηλαδή σαν να μη μπορεί να στείλει το χειριστήριο την εντολή ενεργοποίησης. Όταν το χρονικό διάστημα που είναι κλειστό είναι μικρότερο, ανοίγει κανονικά. Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό; Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

 

Και το δικό μου τα ίδια έκανε, ενεργοποίησα το HDMI-CEC και το πρόβλημα εξαφανίστηκε!!!

Link to comment
Share on other sites

42€; Κάποιο link;Να πω την αλήθεια δε το πολυκαιγομαι ακόμα, καθώς το Vorke Z6 απλά δε νοιώθει.Απλα είναι κυρίως ψυχολογικό.Διότι ναι μεν παίζει κάποια Netflix Full hd μέσω coreelec (HD όλα) αλλά αυτά τα full hd που είναι με υψηλό bitrate κολλάνε..Αρχίζει και παλιωνει ο S912 και λογικό..
Λογικό δεν είναι

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Για το coreelec σε full hd με υψηλό bitrate;Και όμως είναι..Το έψαξα πάρα πολύ και μου το επιβεβαίωσαν οι devs του coreelec..
Δηλαδή τι περίμενες να πούνε; φταίει το sw;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

42€; Κάποιο link;Να πω την αλήθεια δε το πολυκαιγομαι ακόμα, καθώς το Vorke Z6 απλά δε νοιώθει.Απλα είναι κυρίως ψυχολογικό.Διότι ναι μεν παίζει κάποια Netflix Full hd μέσω coreelec (HD όλα) αλλά αυτά τα full hd που είναι με υψηλό bitrate κολλάνε..Αρχίζει και παλιωνει ο S912 και λογικό..

https://www.banggood.com/H96-Max-X2-S905X2-4GB-DDR4-RAM-64GB-ROM-4K-Android-8_1-5G-WiFi-USB3_0-TV-BOX-p-1373067.html?rmmds=search&ID=533601&cur_warehouse=CN

 

Και εγώ δεν το πολυχρειαζόμουν (έχοντας σε άψογη λειτουργία το beelink GT1 2/16) όμως αφενός η περιέργεια δοκιμής κάποιου νεότερου καθώς και ότι ήθελα να βάλω ένα 2ο στην τηλεόραση της γυναίκας μου (όπως καταλαβαίνεις ο καθένας βλέπει το δικό του πρόγραμμα :):)).

Όσον αφορά τα βίντεο με HD δοκίμασε διάφορες πηγές διότι όπως έχω δει πολλές φορές κάποιες είναι πραγματικά γρήγορες και κάποιες προβληματικές.Άλλωστε για αυτό και ορισμένοι χρησιμοποιούν RD (όπως σου εξήγησα στο θέμα του coreelec που έχεις ανοίξει).

Κυρίως όμως θα έλεγα να τεστάρεις με speedtest την σύνδεσή σου.Στην περίπτωσή μου αρκετές φορές πέφτει η ταχύτητα της σύνδεσης δραματικά και χρειάζεται reset στο router.Προφανώς σε αυτή την περίπτωση δεν φταίει η πηγή.

 

* διόρθωση: οι πηγές και το RD προφανώς δεν αφορούν το Netflix/μέσω coreelec,αλλά το KODI.Η ταχύτητα της σύνδεσής σου όμως ναι.

Edited by ath156

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Λογικό αυτό που λες και μακάρι να έχεις δίκιο..αλλά όταν στο λένε και οι devs του Netflix αλλά και οι του CE.. Μακάρι να διορθωθεί.Αν και δε το βλέπω αυτό.Γιατι διορθώθηκε το θέμα με το fhd με την τελευταία 4.10.1503.4 widevine version, αλλά όχι για τους S912 χρήστες..
Link to comment
Share on other sites

Λογικό αυτό που λες και μακάρι να έχεις δίκιο..αλλά όταν στο λένε και οι devs του Netflix αλλά και οι του CE.. Μακάρι να διορθωθεί.Αν και δε το βλέπω αυτό.Γιατι διορθώθηκε το θέμα με το fhd με την τελευταία 4.10.1503.4 widevine version, αλλά όχι για τους S912 χρήστες..

 

Να σου πω την αλήθεια το Netflix σε coreelec το δούλεψα σχετικά λίγο, κυρίως από λόγους περιέργειας και πειραματισμού, εφόσον έχω ηχοσύστημα SONY που παίζει εξορισμού Full HD.To coreelec (όπως και παλιότερα το libreelec) το χρησιμοποιώ πιο πολύ για να δοκιμάζω διάφορα builds του KODI σε USB sticks.

Όμως το speedtest πρέπει να το κάνεις έτσι και αλλιώς για να αποκλείσεις και αυτόν τον παράγοντα.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, TOX3, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λογικά Δευτέρα ή Τρίτη παραλαμβάνω το H96maxX2(S905x2) οπότε θα μπορούσα τότε να πω κάποιες πρώτες εντυπώσεις.

Όμως όπως νομίζω ο φίλος @gatos814 έχει ασχοληθεί αρκετά με το συγκεκριμένο box, οπότε θα μπορούσε να σου πει καλύτερα.

 

Παρόλο που είμαι fan της beelink έχοντας το GT1 2/16 επί μία ολόκληρη τριετία (συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφει πιο πάνω ο @makis1024) αποφάσισα να δοκιμάσω το συγκεκριμένο λόγω τιμής (42ευρώ με PDM για την έκδοση 4/64).Ελπίζω να μην το μετανιώσω, σε κάθε περίπτωση όμως σίγουρα θα αναφέρω ότι θετικό ή αρνητικό διαπιστώσω.

Κι εγώ το περιμένω αυτό, είναι η πρώτη αγορά TV box για μένα, ελπίζω να είναι αντάξιο των προσδοκιών μου :)

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έψαχνα καιρό για κάτι οικονομικό με τον s905X2,

αλλά τελικά δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό για 22€

https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009329759547.html?wid=1433363&eo=DQACD3DA5K36VQ9C&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_computer_Tool_ai_191027_1572105912_ri04

για να δούμε...

Καλή περίπτωση μου φαίνεται και εμένα για απλή χρήση. Τυχαίνει να το έχει κανείς? Κυρίως για iptv και mx player(μέχρι 720p)

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμεις παντως με τον φοβο να μην μας καουν τα amazon ξεκινησαμε να τρωμε παξιμαδι για να παμε με την ευκαιρια σε κατι που μπορει να κανει παραπανω απο τα βασικα πραγματα ..

Κανει και καλο στο εντερο.

Περα απο την πλακα γιατι οχι να μην ερθουν 3 και να ειναι προβληματικα η να φταει τελικα ο καταναλωτης για οτι συμβαινει, λες και αυτο δεν εχει συμβει με προιοντα samsung, apple κλπ

και εγω θα τα ειχα παρει αλλα δεν μου ετυχε σε οσα και να αγορασα.

 

Εχεις καποια σχετικη εμπειρια να αναφερεις σχετικα με τα amazon,η απλα γραφεις για παξιμαδια και εντερα φιλε?:blink:

Καποιο θεμα με δυσκοιλιοτητα να υποθεσω.....?:lol:

Το οτι ετυχε σε μια παρτιδα σε σημαινει οτι ειναι και σαβουρα.:rolleyes:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου τα ίδια έκανε, ενεργοποίησα το HDMI-CEC και το πρόβλημα εξαφανίστηκε!!!
Προς το παρόν χωρίς να πειράξω τίποτα απολύτως, άρχισε πάλι να λειτουργεί κανονικά... Φαίνεται "φοβήθηκε" που έστειλα στο forum και είπε να συμμορφωθεί :-P

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για το cleverbox v2 της clevermarket αξιζει;
Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για το cleverbox v2 της clevermarket αξιζει;

Μην ασχολείσαι με σκουπίδια

 

sent from Mi9T pro

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...