Jump to content

[MULTI] Pro Evolution Soccer 2013


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα συμφωνήσω, ότι το 13, δείχνει καλά δείγματα.

με πιο "βαριά" μπάλα, με καλύτερη κίνηση ελαφρώς, και καλύτερο ρυθμό.

μου τη σπάει που ο τερματοφυλακας βγαίνει πιο αργα.....!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο τερματοφύλακας είναι καλύτερος σε σχέση με το Pro 12. Όλες σχεδόν οι σέντρες πάνε πάνω του κάτι που δυσκολεύει την επίτευξη του γκολ, αλλά και χωρίς σέντρες κάνει καλή δουλειά. :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αυτή την εβδομάδα βγαίνει και το δεύτερο DEMO.

 

Θα προσπεράσω αυτό το demo και θα περιμένω το τελικό προϊόν. Ήδη απέκτησα καλές εντυπώσεις από το πρώτο, οπότε το δεύτερο δεν θα λέει και πολλά. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έπαιξα το δεύτερο demo. Η μέρα με τη νύχτα σε σχέση με το πρώτο ειδικά στο gameplay που θυμίζει fifa αρκετά. Λιγο τα γραφικά να βελτιώσουν και την AI και έχουμε να κάνουμε με εναν αξιολογο pro τίτλο μετά από χρόνια ασχέτως του τι θα καταφέρει το τελικό προιόν σε σχέση με το fifa13.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Βγήκε το PES2013. Το αγόρασε κανένας; Το έχετε βρει σε κανένα κατάστημα;

 

Το έχω βρει από τις 19/9 στα Public Αθηνών για PS3 και PC. Επίσης, το έχουν και στην Κέρκυρα στα καταστήματα Γερμανός.

 

Θα πάω πρώτα να το παίξω σε κάποιο ίντερνετ καφέ, καθώς τα 30€ για τον υπολογιστή μπορεί να'ναι λίγα, αλλά δεν θέλω να δώσω 50+€ για την PS3 έκδοση και στο τέλος να μην αξίζει. ;)

 

Το καλό είναι πως κράτησαν τις περσινές χαμηλές τιμές και πλέον η έκδοση για τις κονσόλες έπεσε από τα 60€ που ήταν άλλες χρονιές.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
ρε παιδιά είναι δυνατόν να κυκλοφορούνε τέτοιες tv κ το προ να μην σηκώνει 1080p?έχω μία 6100 46'' samsung full hd και τα γραφικά είναι τραγικά κ πολύ θολούρα.....παίζω το gran turismo 5 και τα σπάει το παιχνίδι..........το προ είναι ξενέρα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Αν έχει αγοράσει κάποιος το pro 2013 (την ελληνικη έκδοση) μήπως μπορει να μου πει ποιες είναι οι καινούργιες ομαδες ή εθνικές;
Link to comment
Share on other sites

Ίσως πρώτη χρονιά φέτος που πραγματικά δεν ξέρω πιο από τα δύο (Pro ή Fifa) είναι καλύτερο. Στο gameplay το Fifa 13 είναι πάρα πολύ βελτιωμένο. Αν δεν ξενέρωνα με το σύστημα άμυνας και τον βασανιστικό τρόπο με τον οποίο πρέπει να κάνεις tackling, δε θα είχα κανένα απολύτως δίλημμα να πάω αποκλειστικά σε Fifa. Το Pro έχει μείνει πίσω σε κάποια καίρια σημεία... Παρόλα αυτά είμαι και θα εξακολουθήσει να είναι ΜΕΓΑΛΟ κόλλημα... ;) Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγώ παίζω πέντε χρόνια pro και πολύ σπάνια βάζω γκολ με απευθείας φάουλ. Μήπως ξέρει κανείς τρόπο που να μπαίνουν πιο εύκολα;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω πέντε χρόνια pro και πολύ σπάνια βάζω γκολ με απευθείας φάουλ. Μήπως ξέρει κανείς τρόπο που να μπαίνουν πιο εύκολα;

οταν εισαι κοντα στο τερμα, σημαδεψε το παραθυρακι πανω απο το τοιχος και πατα μια φορα - ελαφρα - το κυκλο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παίζω πέντε χρόνια pro και πολύ σπάνια βάζω γκολ με απευθείας φάουλ. Μήπως ξέρει κανείς τρόπο που να μπαίνουν πιο εύκολα;

 

Δεν είναι και τόσο δύσκολο! Το μόνο που θέλει είναι να μπεις στην προπόνηση με ένα καλό παίκτη στα στημένα (αν είναι δυνατόν να παίζει και στην ομάδα που επιλέγεις όταν παίζεις αγώνες για να τον έχεις και στους αγώνες) και δοκίμασε το. Μη σημαδεύεις την γωνία του τερματοφύλακα γιατί είναι πολύ εύκολο να το βγάλει. Προσπάθησε να την περάσεις πάνω απ το τοίχος. Εγώ προσωπικά παίρνω πάντα την Barca και στα κοντινά χρησιμοποιώ τον Messi και από απόσταση Dani Alves. Έχει τύχει να βάλω γκολ με τον Alves και από τα 30 μέτρα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι και τόσο δύσκολο! Το μόνο που θέλει είναι να μπεις στην προπόνηση με ένα καλό παίκτη στα στημένα (αν είναι δυνατόν να παίζει και στην ομάδα που επιλέγεις όταν παίζεις αγώνες για να τον έχεις και στους αγώνες) και δοκίμασε το. Μη σημαδεύεις την γωνία του τερματοφύλακα γιατί είναι πολύ εύκολο να το βγάλει. Προσπάθησε να την περάσεις πάνω απ το τοίχος. Εγώ προσωπικά παίρνω πάντα την Barca και στα κοντινά χρησιμοποιώ τον Messi και από απόσταση Dani Alves. Έχει τύχει να βάλω γκολ με τον Alves και από τα 30 μέτρα!

 

πως περνας πανω απο το τειχος?ειναι πολυ δυσκολο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
πως περνας πανω απο το τειχος?ειναι πολυ δυσκολο

 

Αν σου πω ότι τώρα το είδα! :p

Δοκίμασε να πάρεις τον Messi σε απόσταση γύρω στα 26-28 μέτρα και βάζε δύναμη μέχρι τη μέση με φάλτσα! Περνάει εύκολα ρε!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
οταν εισαι κοντα στο τερμα, σημαδεψε το παραθυρακι πανω απο το τοιχος και πατα μια φορα - ελαφρα - το κυκλο

 

εγω βαζω γκολ και κατω απο τα ποδια του τειχους

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ψιλο απογοήτευση το Pro 13...

To PES2011 μάλλον παραμένει το αγαπημένο μου από την σειρά...

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ψιλο απογοήτευση το Pro 13...

To PES2011 μάλλον παραμένει το αγαπημένο μου από την σειρά...

 

Το 13;; :blink:

Έχει βγει το 14 εδώ και πόσο καιρό. Εκτός αν μπερδεύτηκες ;)

Πάντως το 14 ενω αρχικά μου φάνηκε ωραίο, όσο παίζω ψιλοξενερώνω. Έχει πολλά βλακώδη λάθη.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

όχι για το 13 μιλάω. Είναι αρκετά μέτριο. Το 14 παίζει να είναι το χειρότερο Pro που έχει βγει ποτέ.

Νομίζω μετά το 2011 η σειρά πήρε την κατηφόρα.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...